FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 17 nov 2017, 23:34

Laznjak je napisao/la: To je to daj ovaj dio istoka za normala raju. Pa kad je bio onaj beton dobijali smo do lokomotive, kontas hajde sad se izgradiila tribina, dobit ces nesto jace karti, kad oni jos smanjili... gamad je prava rijec koja ih opisuje
Sve je to do uprave koja gubi konce na drugim stvarima. Pokazivanjem nekog prkosa na derbiju skupljaju jeftine poene kod debila kojim je smiješno sve to. Dobro smo ih popišali prošle sezone s onih 5% pa titulu zijaniše. A sad opet Šiljak i kompanija gube ljude na tribini zbog sportskog segmenta (a i svakog drugog osim infrastrukture kojom se diče) pa se vraćaju lizanju dupeta vlastitih "navijača".
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 17 nov 2017, 23:37

skoroalen je napisao/la:
Laznjak je napisao/la: To je to daj ovaj dio istoka za normala raju. Pa kad je bio onaj beton dobijali smo do lokomotive, kontas hajde sad se izgradiila tribina, dobit ces nesto jace karti, kad oni jos smanjili... gamad je prava rijec koja ih opisuje
Sve je to do uprave koja gubi konce na drugim stvarima. Pokazivanjem nekog prkosa na derbiju skupljaju jeftine poene kod debila kojim je smiješno sve to. Dobro smo ih popišali prošle sezone s onih 5% pa titulu zijaniše. A sad opet Šiljak i kompanija gube ljude na tribini zbog sportskog segmenta (a i svakog drugog osim infrastrukture kojom se diče) pa se vraćaju lizanju dupeta vlastitih "navijača".
A uprava im uveliko saraduje sa navijacima koji su i trazili ovo od uprave, a uz to im sluze da ih posalju na vrata igracima koji nece sporazumno da raskinu ugovor, ko ne vjeruje nek pita dinu bevaba :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 17 nov 2017, 23:43

Inijesta je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
Laznjak je napisao/la: To je to daj ovaj dio istoka za normala raju. Pa kad je bio onaj beton dobijali smo do lokomotive, kontas hajde sad se izgradiila tribina, dobit ces nesto jace karti, kad oni jos smanjili... gamad je prava rijec koja ih opisuje
Sve je to do uprave koja gubi konce na drugim stvarima. Pokazivanjem nekog prkosa na derbiju skupljaju jeftine poene kod debila kojim je smiješno sve to. Dobro smo ih popišali prošle sezone s onih 5% pa titulu zijaniše. A sad opet Šiljak i kompanija gube ljude na tribini zbog sportskog segmenta (a i svakog drugog osim infrastrukture kojom se diče) pa se vraćaju lizanju dupeta vlastitih "navijača".
A uprava im uveliko saraduje sa navijacima koji su i trazili ovo od uprave, a uz to im sluze da ih posalju na vrata igracima koji nece sporazumno da raskinu ugovor, ko ne vjeruje nek pita dinu bevaba :D
Veliki sam protivnik nekog pregradjivanja njih na Hasetu, ali treba to uraditi, dat im jug i ograditi dio kod istoka, a zapad im zatvoriti i dat im 3000 karata.
Pa brate mi sad kad uzmemo Mladost ( insAllah ) to ce haos da bude. Kakvih 1500 karata. Napunili bi im golubarnik jos bi nas vani ostalo duplo. Tugo moja. Muka mi kad pomislim na derbi i da mi se ide i da cu umrijeti u borbi za vazduh.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54333
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 nov 2017, 23:44

Idite na istok i priblizite se sjeveru kad pocne utakmica :angel:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 17 nov 2017, 23:49

MortemHz je napisao/la:Idite na istok i priblizite se sjeveru kad pocne utakmica :angel:
Tako ce i biti, samo sto ce nasih biti do juga :D
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 17 nov 2017, 23:50

Meni opet vazda špica bude u zdenkari, jest da moram ponijet defibrilator svaki put, al cašpija bude. :kafa:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 17 nov 2017, 23:51

MortemHz je napisao/la:Idite na istok i priblizite se sjeveru kad pocne utakmica :angel:
Ma oni brate ako zijane u bl na sve moguce nacine ce gledat da nas sjebu, znas da svaki put majmuni sa njhovig sjevea bacaju baklje i slicno izazovu belaj murija nas satare
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 17 nov 2017, 23:52

MortemHz je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Aaa zato je bio u klubu danas, nisam skontao odmah radi cega je. Dosla mi je poruka 20 minuta nakon sto ja otisao, nisam mu ni cestitao ko covjek. :bow:
A šta radiš u klubu, ako smijem pitati? :)
Ma uzimao karte
:thumbup:

@Tobe Ne diraj nam Anelu.. :D
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 17 nov 2017, 23:56

Inijesta je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Idite na istok i priblizite se sjeveru kad pocne utakmica :angel:
Ma oni brate ako zijane u bl na sve moguce nacine ce gledat da nas sjebu, znas da svaki put majmuni sa njhovig sjevea bacaju baklje i slicno izazovu belaj murija nas satare
Na onom derbiju kad smo ih uzeli s Kodrom, tad je bila najveća policijska nepravda i represija. Naš gol, dimnijada i bakljada su protekli bez najmanjeg incidenta, sve je bačeno u onaj vatrogasni prolaz, znam jer sam bio 2 metra od tampon zone i ništa s naše strane nije njima otišlo. A oni su svoj izjednačujući gol proslavili gađajući nas bakljama, topovskim i kamenjem (mene u rame pogodi kamenčina teška kilu i po. Na kraju nas murija satra i pritisnu u zdenku. Niđe veze.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 17 nov 2017, 23:57

Da se ne lažemo, znala je i baklja past s naše strane prvo. Mnogo manje puta nego s njihove, al eto nećemo stvarat lažne istine, jer nismo čmarčići ko oni.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 nov 2017, 00:01

uNbx je napisao/la:Da se ne lažemo, znala je i baklja past s naše strane prvo. Mnogo manje puta nego s njihove, al eto nećemo stvarat lažne istine, jer nismo čmarčići ko oni.
Znala je, al na tom derbiju gdje smo brutalno zgaženi od strane kerova smo bili mirni k'o bubice. A dobili smo po pič.ki od drotova plus baklje, topovske i kamenje po glavi. Sramota velika. A štrumfovi misteriozno sklanjaju trans "Sloboda navijačima" s tribine i skandiraju "gazi pitare". Toliko o njima.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 18 nov 2017, 00:04

skoroalen je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Da se ne lažemo, znala je i baklja past s naše strane prvo. Mnogo manje puta nego s njihove, al eto nećemo stvarat lažne istine, jer nismo čmarčići ko oni.
Znala je, al na tom derbiju gdje smo brutalno zgaženi od strane kerova smo bili mirni k'o bubice. A dobili smo po pič.ki od drotova plus baklje, topovske i kamenje po glavi. Sramota velika. A štrumfovi misteriozno sklanjaju trans "Sloboda navijačima" s tribine i skandiraju "gazi pitare". Toliko o njima.
Sjećam se toga odlično. Poslije toga svega je atmosfera pala qrcu za uši totalno, najviše jer jednog momka kojeg su ozbiljno udesili hitna odvukla. :puke:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 18 nov 2017, 00:09

skoroalen je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Da se ne lažemo, znala je i baklja past s naše strane prvo. Mnogo manje puta nego s njihove, al eto nećemo stvarat lažne istine, jer nismo čmarčići ko oni.
Znala je, al na tom derbiju gdje smo brutalno zgaženi od strane kerova smo bili mirni k'o bubice. A dobili smo po pič.ki od drotova plus baklje, topovske i kamenje po glavi. Sramota velika. A štrumfovi misteriozno sklanjaju trans "Sloboda navijačima" s tribine i skandiraju "gazi pitare". Toliko o njima.
Jest brate al oni predstavljaju taj svoj sjever kao simpatizersku tribinu i s nase strane kad sra doleti ispada gadamo djecu i ljude a u sustini tu im je pola juga , neki koje je Zula protjero neki koji su iz svojih razloga presl tu
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 nov 2017, 00:13

uNbx je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Da se ne lažemo, znala je i baklja past s naše strane prvo. Mnogo manje puta nego s njihove, al eto nećemo stvarat lažne istine, jer nismo čmarčići ko oni.
Znala je, al na tom derbiju gdje smo brutalno zgaženi od strane kerova smo bili mirni k'o bubice. A dobili smo po pič.ki od drotova plus baklje, topovske i kamenje po glavi. Sramota velika. A štrumfovi misteriozno sklanjaju trans "Sloboda navijačima" s tribine i skandiraju "gazi pitare". Toliko o njima.
Sjećam se toga odlično. Poslije toga svega je atmosfera pala qrcu za uši totalno, najviše jer jednog momka kojeg su ozbiljno udesili hitna odvukla. :puke:
Bukvalno se nije navijalo pola sata. Sve do pjesme Predaj se štrumfe.
@Inijesta znam, to je to. Još sam poslije čuo da je planski na sjever unošeno sve da bi ti mangupi gađali nas. Otud i naša parola protiv Viteza "Skretničar + policija = koalicija".
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 18 nov 2017, 00:15

Inijesta je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Da se ne lažemo, znala je i baklja past s naše strane prvo. Mnogo manje puta nego s njihove, al eto nećemo stvarat lažne istine, jer nismo čmarčići ko oni.
Znala je, al na tom derbiju gdje smo brutalno zgaženi od strane kerova smo bili mirni k'o bubice. A dobili smo po pič.ki od drotova plus baklje, topovske i kamenje po glavi. Sramota velika. A štrumfovi misteriozno sklanjaju trans "Sloboda navijačima" s tribine i skandiraju "gazi pitare". Toliko o njima.
Jest brate al oni predstavljaju taj svoj sjever kao simpatizersku tribinu i s nase strane kad sra doleti ispada gadamo djecu i ljude a u sustini tu im je pola juga , neki koje je Zula protjero neki koji su iz svojih razloga presl tu
U suštini, kerovi trebaju snimit tačno ko baci baklju na suparničke navijače, i ubit hljeb u svakom tom pojedincu s obje strane, a ne izubijat sve živo pred nosom.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 18 nov 2017, 00:38

Jedva čekam tekstualni. :ljepota:

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 18 nov 2017, 08:20

Juniori danas igraju protiv Željkana u kampu od 11:00. Ko može neka dođe i podrži naše za sigurno prvo mjesto na tabeli.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 18 nov 2017, 09:28

"Fudbalski klub Sarajevo se oglašava povodom jučerašnjeg incidenta u prostorijama kluba, zbog kojeg je došlo do mnogobrojnih protužbi na naš rad. S obzitom na to da radimo transparentno i da u svakom slučaju pokušavamo da budemo otvoreni i korektni prema našim navijačima koji su nam sada najpotreniji, imamo odgovornost da pojasnimo detalje jučerašnje situacije. S obzirom da su navijači FK Sarajevo čekali u redu da kupe ulaznice za predstojeću utakmicu našeg kluba, te je bila velika gužva u prostorijama, jedna osoba je izašla iz kancelarije naše direktorice Sabrine Buljubašić sa povećim svežnjem ulaznica, koje je pošteno zaradio. Radi se o momku G.D. poznatijem kao Mortem. Navijači, vidjevši to, počeli su negodovati te je došlo do naguravanja. Dakle, momak je ulaznice pošteno zaradio, svojim radom i trudom, i zaradit ce ih i sljedeći put, te kako on navodi, on nije došao da kupi ulaznice , nego da uzme iste. Također se izvinjavamo i njemu, te ćemo drugi put uzeti neki drugi termin za preuzimanje, odnosno uzimanje, ulaznica.
PR FK Sarajevo,
Vaša Anelica"
:mrgreen: :kafa:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6242
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 18 nov 2017, 10:06

Ko bi mi mogo uzet par karti za derbi pa da nam preda kad dođemo tamo? :)
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 nov 2017, 10:09

moj uzor-S.G je napisao/la:Ko bi mi mogo uzet par karti za derbi pa da nam preda kad dođemo tamo? :)
Mortem bi mogao uzet', ne znam ko bi mogao kupit'. :rol: :rol:


Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: napoleon72 i 30 gostiju.