FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 22 nov 2017, 22:29

AlfredNobel je napisao/la:Meni je od svih najviše živce silovao onaj Karamatić. Kad se sjetim koliko sam mu psovao, tri put sam iz vjere izašao. Sačuvaj Bože kakvi su amateri igrali kod nas..
Jest da nije promašaj kao ovi o kojim se prica al meni je barić najviše na živce išao od ovih novijih...
You are someone else I am still right here

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 nov 2017, 22:43

fera je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Meni je od svih najviše živce silovao onaj Karamatić. Kad se sjetim koliko sam mu psovao, tri put sam iz vjere izašao. Sačuvaj Bože kakvi su amateri igrali kod nas..
Jest da nije promašaj kao ovi o kojim se prica al meni je barić najviše na živce išao od ovih novijih...
Ma onaj njegov pas Delaču na derbiju mi je oduzeo 7 godina života. Daleko mu kuća od nas bila.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 22 nov 2017, 22:44

Lažna devetka. :urnebes:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 22 nov 2017, 22:47

DenchiNL je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Meni je od svih najviše živce silovao onaj Karamatić. Kad se sjetim koliko sam mu psovao, tri put sam iz vjere izašao. Sačuvaj Bože kakvi su amateri igrali kod nas..
nije on ni toliko loš igrač koliko je nespreman došao a doveden kao "trkač" i igrač za kontre...poslije je protiv nas imao inspirisanih nastupa...jbg ko i svaki nam bivši igrač :D
Joj brate kakav je meni on bilde bio. Ne do Bog više Karamatića, Šunjevarića, Kramara, Barića i sličnih.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 22 nov 2017, 22:50

Melunović je primjer dobrog igrača, treba ga dovesti na zimu radi konkurencije u napadu i prepustiti mu ulogu izvođača jedanaesteraca.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 22 nov 2017, 22:53

Gledaj prelaznih rokova bokte, preko 20 igrača dovođeno u godini. Dobro smo ikako opstali.
KrajisnikBosnjak je napisao/la:Melunović je primjer dobrog igrača, treba ga dovesti na zimu radi konkurencije u napadu i prepustiti mu ulogu izvođača jedanaesteraca.
Da Husrefa hercika opali opet
4.10.2009.

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 22 nov 2017, 22:56

Nemojmo zaboravit Radulovića :facepalm:
4.10.2009.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 22 nov 2017, 22:58

koalem je napisao/la:Nemojmo zaboravit Radulovića :facepalm:
Kakvu je taj grob ribicu potkačio, oženio i dobio dijete. :crazy: @Sabinho i ja na aparatima bili. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 nov 2017, 23:02

uNbx je napisao/la:
koalem je napisao/la:Nemojmo zaboravit Radulovića :facepalm:
Kakvu je taj grob ribicu potkačio, oženio i dobio dijete. :crazy: @Sabinho i ja na aparatima bili. :lol:
Ne yebe momčić, nego novčić. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 22 nov 2017, 23:06

:lol:
4.10.2009.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 22 nov 2017, 23:07

skoroalen je napisao/la:
uNbx je napisao/la:
koalem je napisao/la:Nemojmo zaboravit Radulovića :facepalm:
Kakvu je taj grob ribicu potkačio, oženio i dobio dijete. :crazy: @Sabinho i ja na aparatima bili. :lol:
Ne yebe momčić, nego novčić. :lol:
:urnebes:
A i solventan je u pitchku materinu. :rol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 nov 2017, 23:13

uNbx je napisao/la: :urnebes:
A i solventan je u pitchku materinu. :rol:
Dobro, igrat za FK Sarajevo samo po sebi nosi privilegije i daje snagu imenu. Svi fine pichoke vodaju. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 22 nov 2017, 23:15

Ja mislim da je Radulović ubjedljivo najgori defanzivni igrač koji je igrao za Sarajevo u posljednjih 10-ak godina :sick:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 nov 2017, 23:16

ajdohordas je napisao/la:Ja mislim da je Radulović ubjedljivo najgori defanzivni igrač koji je igrao za Sarajevo u posljednjih 10-ak godina :sick:
+1
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 22 nov 2017, 23:22

skoroalen je napisao/la:
ajdohordas je napisao/la:Ja mislim da je Radulović ubjedljivo najgori defanzivni igrač koji je igrao za Sarajevo u posljednjih 10-ak godina :sick:
+1
Pogledaj ti samo kod njega veličina od klubova za koje je igrao, Mornar, Petrovac, Mogren, Kom Podgorica i sad trenutno član FK Crvena Stijena... fuj yebo te grob kakve smo mi igrače dovodili :crazy: sramota me pročitat i ime Sarajeva medju svim ovim klubovima :facepalm:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 nov 2017, 23:29

Kad smo se već dotakli te teme, da li je ovo lista ponajvećih "flopova" u zadnjih par godina? Ako ništa, ovo su momci koji su najviše iritirali publiku i bili najhejtovaniji u zadnjih nekoliko godina. (Možda Jevtić nije opće mišljenje, al' je meni uvijek bio mrzak, zato je ovdje. :mrgreen: )
slika
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 22 nov 2017, 23:35

skoroalen je napisao/la:Kad smo se već dotakli te teme, da li je ovo lista ponajvećih "flopova" u zadnjih par godina? Ako ništa, ovo su momci koji su najviše iritirali publiku i bili najhejtovaniji u zadnjih 10ak godina. (Možda Jevtić nije opće mišljenje, al' je meni uvijek bio mrzak, zato je ovdje. :mrgreen: )
slika
A nemoj Rustema tu, imao je on finih tekmi za nas... po meni greška je bila što u to vrijeme nismo imali klasičnog veznjaka i nekog ko bi mogao podvalit loptu i nešto kreirat... tako da je dosta stvari spadalo na njega, a on je onaj borac, klasicni destruktivac protivničke igre, a realno ostavljao je svaki puta srce na terenu i to mu niko ne može osporit... ali sve ovo ne mijenja činjenicu da nije kvalitet za Sarajeva :D
I koji je to Todorović u odbrani, danisi mislio na Tadejevića ? :think:

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 22 nov 2017, 23:38

Rustem jest jedan veliki smotanko, al i ja mislim da ne zaslužuje bit u top11 najgorih. :D
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 22 nov 2017, 23:39

Ne zaboravite velikog Gregora Mohara :D
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 nov 2017, 23:40

ajdohordas je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Kad smo se već dotakli te teme, da li je ovo lista ponajvećih "flopova" u zadnjih par godina? Ako ništa, ovo su momci koji su najviše iritirali publiku i bili najhejtovaniji u zadnjih 10ak godina. (Možda Jevtić nije opće mišljenje, al' je meni uvijek bio mrzak, zato je ovdje. :mrgreen: )
slika
A nemoj Rustema tu, imao je on finih tekmi za nas... po meni greška je bila što u to vrijeme nismo imali klasičnog veznjaka i nekog ko bi mogao podvalit loptu i nešto kreirat... tako da je dosta stvari spadalo na njega, a on je onaj borac, klasicni destruktivac protivničke igre, a realno ostavljao je svaki puta srce na terenu i to mu niko ne može osporit... ali sve ovo ne mijenja činjenicu da nije kvalitet za Sarajeva :D
I koji je to Todorović u odbrani, danisi mislio na Tadejevića ? :think:
Čuveni Mirko Todorović, veliko pojačanje iz druge crnogorske. :D Mada tu može konkurisat i Dilaver Zrnanović. Umjesto Rustema bi mogao Matošević al eto, Rustema raja fakat nije podnosila.
Nisam htio ovdje da stavljam one momke koji su iz našeg OPa nosili sezone 09/10 i 10/11, tad nije bilo keša ni za šta i respekt momcima koji su i tad Evropu gurali a sad njihova imena izgledaju smiješno.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.