FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
miky_hz
Postovi: 23116
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 10 dec 2017, 23:48

Poceo je snimak.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54314
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 10 dec 2017, 23:50

Na Koševu imamo omjer od 5 0 4 :?
Koliko nas je samo kostao onaj uzasni pocetak sezone..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 11 dec 2017, 04:27

-Komplet odbranu promijenit i titula je nasa :kafa:
Doduse Bekic uopste nije los od dolaska Musemica, ali ostala 3 su kriminalna :thumbdown:

-Pojacanja dovest sto prije kako bi prosli pripreme s ekipom i uigrali se, a pripreme poceti sto ranije i vecinski dio odraditi, moja zelja je na nekoj od nasih planinskih ljepotica, ili na nekoj livadi, jer znamo sta nas ocekuje u nastavku sezone.

-Ova 4 kola prije lzp donose nimalo lake utakmice bilo kome od ekipa iz vrha, tako da bi se uz malo srece zaostatak mogao i smanjiti, a nazalost i porasti, ja bi bio zadovoljan da ostane 4-6 bodova, pa se potuc u lzp i sta bude neka bude :salut:
1946~

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5811
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 11 dec 2017, 06:02

Heric i Mujagic su morali dobivat po 20 u svakoj utakmici, posto marko i dugonja sasa nisu nista bolji od Mujkica i Husref je sam daoo zjavio da je pogrijesio da mu je moro davat vise minuta. Meni kokisije noge Saric nije puno bolji od Herica da on od njega nije mogo dobit vise od 5 minuta po utakmici to mo nije jasno,

Sto se tice Nedima on je u drugoj situaci posto Ahmet igra dobro ovu polusezoni, al svi znamo Ahmet sad kad zaspi zimski san on se nece probidit do septembra i nadam se da ce to Nedim znat iskoristit.

Bekic dusan fer play od njiha nije tesko bit bolji i ako niko u toj akademi nema da ie bolji od dusana kadusica nek se akademija ugadi veceras.

Husref omladince ubaca samo AKO MORA. Sarajevo uvjek mora igrat na rezultat nema veze koliko bodova ima u plusu ili minusu i vazda gori pod nogama al moras pripremit kroz trening tu djecu da mogu. Kad se ne nadaju da budu pozvani (da se h drzis u ne izvjesnosti) da igraju u prvi 11 da ovi starohani uvide da mogu bit izbaceni iz prvi 11 cim nebudu 100% tad ce svak ginut.


Btw; Mi moramo GONJAT(sto bi reko pomcni trener skretnicara) rezultat.

Komazec welcome home

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 11 dec 2017, 08:28

belosevic28 je napisao/la:Preseravate opet sa ''forsiranjem mladih''... Kad ih je 7 zavrsilo tekmu (nmgu se sjetiti tacno protiv koga) nidje @Primorca i ala Primoraca. Opet ponavljam nije Husref kriv sto nam svaku utakmicu gori pod nogama, pa mora igrati udarnih 11 u tom momentu. Evo, dajte primjer koji bi to omladinac mogao izbaciti nekoga iskusnijeg iz sastava?! Mozda Mujakic Novakovica i tjt. Heric je masina, ali je realno rezerva Stanojevicu i Adukoru. Hadzic talenat, gdje ces ga gurati umjesto Ahmetovica koji jede malu djecu itd itd...
Sabura, omladincima se dozira minutaza.
Naravno da treba dozirati minute ali ne kod rezultata 3:0 ili 4:0 davati mladima po 2 min kao juce hericu pustite više te šuplje u Evropi ti mladi igrači uveliko igraju

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 11 dec 2017, 09:12

Ja ne bi dovodio napadaca sad na zimu jer imamo Hadzica i mislim da je to taj prostor koji on mora da ima. Da bude drugi napadac a ne treci.
U nekim slabijim utakmicama bi mu dao priliku prvo poluvrijeme, ako budemo vodili sa dva razlike ostavit ga u tekmi do kraja a ako bude trebao rezultat vadit ga u poluvremenu i ubacivat Ahmeta.
Mujakica vise nikad ne bi stavio iza novakovica jer Mujakic ovako mlad je Vidic za njega.
Mihojevic je opasno pao i mora se dohavizat reko zime, za njegovo dobro. Primjer sta da ne radi nek mu bude Radovac.

Na pauzi dovest jedno krilo, uz Ordagica i to je to. Eventualno gledati zamjene za kadusica i novakovica.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rasavoje » 11 dec 2017, 09:52

MortemHz je napisao/la: Trebat ce nam jedan takav san i za 18. februar :bih:
Sanjam fanfare,
slavlje najvece.. :P
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 11 dec 2017, 10:09

Po meni,neophodno nam je vrhunsko krilo i vrhunski stoper,i to bas kvalitetni igraci koji ce odmah uskociti u prvih 11 i podici nivo nase igre.
Potrebno ce biti dovesti dobrog desnog beka i veznjaka (npr. Ordagic) jer je izvjesno da nas napustaju Kadusic i Saric. Kad bi imali mogucnosti (citaj love) super bi bilo dovesti jos par kvalitetnih igraca npr. lijevog beka,golmana i mozda veznjaka/krilo.
Sto se tice mladih igraca,Mujagic,Heric i Hadzic imaju apsolutno kvalitet da budu u najuzem rosteru (medu 18 igraca),a momci imaju potencijal da napreduju i da u skoro vrijeme budu okosnica ovog tima,uz jos neke mlade igrace. Zato im treba maksimalno pruzati sansu,jer da bi napredovali moraju igrati,a evo konkretno njih trojica su pokazali da ne zaostaju za ostalim prvotimcima,a postoji i potencijal da jos budu bolji.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 11 dec 2017, 10:12

zagorski je napisao/la:Po meni,neophodno nam je vrhunsko krilo i vrhunski stoper,i to bas kvalitetni igraci koji ce odmah uskociti u prvih 11 i podici nivo nase igre.
Potrebno ce biti dovesti dobrog desnog beka i veznjaka (npr. Ordagic) jer je izvjesno da nas napustaju Kadusic i Saric. Kad bi imali mogucnosti (citaj love) super bi bilo dovesti jos par kvalitetnih igraca npr. lijevog beka,golmana i mozda veznjaka/krilo.
Sto se tice mladih igraca,Mujagic,Heric i Hadzic imaju apsolutno kvalitet da budu u najuzem rosteru (medu 18 igraca),a momci imaju potencijal da napreduju i da u skoro vrijeme budu okosnica ovog tima,uz jos neke mlade igrace. Zato im treba maksimalno pruzati sansu,jer da bi napredovali moraju igrati,a evo konkretno njih trojica su pokazali da ne zaostaju za ostalim prvotimcima,a postoji i potencijal da jos budu bolji.
Ovom Kadusicu treba trajnu zabranu prilasku Kosevu udarit,nezahvalno deriste propasce ko zeton

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 11 dec 2017, 10:33

zagor1987 je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Po meni,neophodno nam je vrhunsko krilo i vrhunski stoper,i to bas kvalitetni igraci koji ce odmah uskociti u prvih 11 i podici nivo nase igre.
Potrebno ce biti dovesti dobrog desnog beka i veznjaka (npr. Ordagic) jer je izvjesno da nas napustaju Kadusic i Saric. Kad bi imali mogucnosti (citaj love) super bi bilo dovesti jos par kvalitetnih igraca npr. lijevog beka,golmana i mozda veznjaka/krilo.
Sto se tice mladih igraca,Mujagic,Heric i Hadzic imaju apsolutno kvalitet da budu u najuzem rosteru (medu 18 igraca),a momci imaju potencijal da napreduju i da u skoro vrijeme budu okosnica ovog tima,uz jos neke mlade igrace. Zato im treba maksimalno pruzati sansu,jer da bi napredovali moraju igrati,a evo konkretno njih trojica su pokazali da ne zaostaju za ostalim prvotimcima,a postoji i potencijal da jos budu bolji.
Ovom Kadusicu treba trajnu zabranu prilasku Kosevu udarit,nezahvalno deriste propasce ko zeton
Lose savjetnike ima i na kraju ce najvecu stetu nanijeti sam sebi.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 11 dec 2017, 10:37

A odakle ova priča da Sara ide, gdje će?

Koliko znam on ima ugovor, znači jedino uz odštetu. Može i u PP.
1946

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 11 dec 2017, 10:40

MortemHz je napisao/la:Vitez - Sarajevo
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Moram reći alal vera momcima u zadnje vrijeme, i za parole, i za zastave, i za sve manje više... Oduševljavaju me. :kafa: :bih:

Ko je u nekim ranijim vremeniam bio na forumu, sjeća se da sam znao kritikovati sjever, jer mislim da sam fakat imao razloga. Pa kako sam tad znao srat', sad moram i hvaliti. U zadnje vrijeme je stvarno sve za pohvalu. Prvo se odavno udruženje, pa se aktivirala i uredno vodi FB stranica, za rođendan se zna ko je kome pokazao kako se to radi (i DM i tekma)... Ma sve. Samo nastaviti ovako :bih:
Zadnja izmjena: BitiSrcemVezan, dana/u 11 dec 2017, 10:44, ukupno mijenjano 1 put.
1946

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 11 dec 2017, 10:42

BitiSrcemVezan je napisao/la:A odakle ova priča da Sara ide, gdje će?

Koliko znam on ima ugovor, znači jedino uz odštetu. Može i u PP.
Ja sam to nedavno cuo od covjeka koji redovno pije kafu sa Husrefom,a i @mokes je nedavno to ovdje pomenuo. A gdje ide i hocemo li dobiti neku odstetu ili ce mu dati slobodne papire stvarno ne znam.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 dec 2017, 11:44

Iskreno, tek je pod Husrefom proigrao a i to je sve toplo-hladno. Kad sumiramo sve, više nas je koštao nego što nam je dobrog donio. Možemo puno boljeg vezistu naći, vala već imamo Rahmanovića koji je i više nego solidan. Ne mogu reći da mi je žao što ćemo mu vidjet leđa.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 11 dec 2017, 11:53

Ma meni je Sara od početka gotivan bio nekako, a tačno je da znao zakazati, pogotovo u većim utakmicama. Tek je sad ufatio kakvu takvu konstantu pa bi mi žao bilo da odmah ode, a uvijek sam branio njegovo fudbalsko umijeće :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
1946

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 11 dec 2017, 12:36

Ako ce Adukor i Stanojevic na DM onda je steta Sarica 'gusiti' na AM pored Rahmanovica. Radovac i Heric mogu pokriti poziciju DM-a, Velkoski AM (ako se dovede pravo krilo).
Sto se mene tice ne mora niko od omladinaca igrati - ali onda nemojte kad krene lose (a bice padova) pricati kako trebaju nasa djeca igrati umjesto 'polovnjaka' iz susjedstva.
Vjerovatno nasi treneri nisu culi za rotaciju :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 11 dec 2017, 12:47

Sarajevo bi bez Sarica bilo slabije, treba ga pokušati zadržati sto duže.

ajdohordas
Postovi: 3828
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 11 dec 2017, 12:49

Po meni ne treba ovdje dosta igrača, dobra odluka je mlade poslati na posudbu, riješiti se Livaaka, Lelića i Anđušića i Novakovića... umjesto njega dovesti jednog baš baš kvalitetnog štopera od kojeg će Mujakić i Mihojević imati dosta toga naučiti a njih dvojicu rotirati ovisno od povreda i kartona, jer Mujakić je pokazo da nije slabiji od njih dvojice ni u jednom segmentu.
Ne znam šta vidite u tom Ordagiću pa ga toliko prizivate, za jednog ofanzivnog veznog on ima očajnu statistiku, nekad nam je bio mozda potreban ali sada ne, imamo dovoljno dobrih igrača u veznom redu, pa tako i ako Sarić ode ne vjerujem da će se to osjetiti nešto puno...
Kao što brat iznad reče ni napadaća ne bi dovodio, ako Ahmetovića stane a ne vjerujem da će, treba se davat Nedimu prilika, jer jedino tako možemo dobiti igračinu od njega, ako bude treći napadać onda opet nema minutaže za njega. Eventualno zaganjat tog crnju iz Istre, ne znam na koju foru ga je Istra dovela, ali ako su oni onda možemo i mi, ako u medjuvremenu sa ponudom ne upadnu Dinamo, Rijeka ili Osijek.
Doveo bih još možda i konkurenciju za Dušana ako Kadušić ode. Žao je meni njega nije on toliko loš, a i mlad je mogao je napredovat još ako se uzme u obzir da je sa veznog gurnut na beka, onda je sasvim solidno igrao svoje tekme, al džaba kad ima **** od menadžera...
Joj već sad me strah kako preživit ovu pauzu :(

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 11 dec 2017, 13:47

BitiSrcemVezan je napisao/la:A odakle ova priča da Sara ide, gdje će?

Koliko znam on ima ugovor, znači jedino uz odštetu. Može i u PP.
MIješaju ga sa Ivetićem, iz Istre nam dolaze dva igrača(besplatno) :shh:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 11 dec 2017, 13:54

U Istri doslovno raspad - ko prvi dodje i ponudi igracima njegov je :D Znaci sve zavisi koliko su upratili pojedine igrace i koliko im mogu dati love..
I dalje treba 'ganjati' domace najbolje igrace a Ordagic je na tacni sa ovim ugovorom do januara.
Nadam se da su skauti pratili igrace i da nece fulati sa preporukama...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Devedesetka i 56 gostiju.