FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 18 dec 2017, 15:11

Dok nama ne daju ni pisljivih 30,000 km konama,u isto vrijeme,daju i sakom i kapom od opcine Novi grad do gradske Uprave.
Sta znaci kad si blizak sa vladajicim strukturama,jedna im dala stadion,a druga im ga gradi. Jos se mediji bliski vladajucoj strukturi time hvale i ponose.
Fujjjj
Mamu li im svima redom!!!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 18 dec 2017, 15:48

zagorski je napisao/la:Dok nama ne daju ni pisljivih 30,000 km konama,u isto vrijeme,daju i sakom i kapom od opcine Novi grad do gradske Uprave.
Sta znaci kad si blizak sa vladajicim strukturama,jedna im dala stadion,a druga im ga gradi. Jos se mediji bliski vladajucoj strukturi time hvale i ponose.
Fujjjj
Mamu li im svima redom!!!
Samo u BiH: Drzava/Grad/Opcina ne ulaze u svoje vlasnistvo nego u privatno. :lol:
S druge strane Gradski stadion propada i u njega se ulazu imaginarne pare...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 18 dec 2017, 15:53

Nepravda jeste ali nemojte mega misketovu prciju pominjati ovdje. Politicke qrve nas ne zanimaju, "opletite" o transfer spekulacijama haha
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 18 dec 2017, 16:47

muhamedhulk je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Dok nama ne daju ni pisljivih 30,000 km konama,u isto vrijeme,daju i sakom i kapom od opcine Novi grad do gradske Uprave.
Sta znaci kad si blizak sa vladajicim strukturama,jedna im dala stadion,a druga im ga gradi. Jos se mediji bliski vladajucoj strukturi time hvale i ponose.
Fujjjj
Mamu li im svima redom!!!
Samo u BiH: Drzava/Grad/Opcina ne ulaze u svoje vlasnistvo nego u privatno. :lol:
S druge strane Gradski stadion propada i u njega se ulazu imaginarne pare...
Zemlja kontradiktornosti jbg :D

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 18 dec 2017, 16:49

belosevic28 je napisao/la:Nepravda jeste ali nemojte mega misketovu prciju pominjati ovdje. Politicke qrve nas ne zanimaju, "opletite" o transfer spekulacijama haha
U pravi brate,ali kad sam procitao tekst morao sam negdje podijeliti huju :D

fks74
Postovi: 9259
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 18 dec 2017, 17:05

Amca007 je napisao/la:Pero ide u Borac sto posto. Sve zavrseno..
Onda nam treba i lijevi bek.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54372
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 dec 2017, 17:07

Ono što se špekulisalo proteklih sedmica, uskoro će dobiti svoju potvrdu - Frank Liivak će napustiti FK Sarajevo.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 18 dec 2017, 17:17

MortemHz je napisao/la:Ono što se špekulisalo proteklih sedmica, uskoro će dobiti svoju potvrdu - Frank Liivak će napustiti FK Sarajevo.
Valjda dolazi neki Lelić kao zamjena. Za Olimpik što je igrao.


Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54372
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 dec 2017, 17:22

Zukanovic je napisao/la:https://www.transfermarkt.de/rijad-sadi ... ews/295357 ( deutsch ) :D
Kako cemo mi Bosanci ovo procitati :lol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 18 dec 2017, 17:30

Google Brate :lol:

"Mnogi smatraju da je Rijad Sadiku najveći odbrambeni talenat u Bosni i Hercegovini. Stoga nije slučajno da ga neki evropski klubovi iz najjačih liga već posmatraju - uključujući SC Freiburg i FC Everton. 17-godišnji centralni branilac FK Sarajevo je bio u martu 2017. godine čak i na probnom treningu u SC i trebao je ostaviti dobar utisak. Breisgauer je želeo da ga potpiše leti, ali se nije mogao složiti s Sarajevom. Pošto klub zna kakav talenat ima u svojim redovima, logično pokušava da izvuče najbolje od toga.

kao što neki talenata iz ove kalendarske pred njim i - - U oktobru prošle godine, pravo-footer 1.87 metara, stavljen je na popis od strane "Guardian", kao jedan od najvećih talenata u vintage 2000. Tako je drugi igrač FK Akademije, nakon Nedima Hadžića (1999), čemu ova čast postaje deo. To govori za talenat glavnog grada, koji je trenutno najbolji u zemlji: od U15 do U19 FK je u svim omladinskim ligama tabeli.

Sadikujev standardni položaj je u centru odbrane, ali on takođe može pomoći u odbrambenom veznom poluvremenu. 17-godišnjak je veoma konkurentan i voli da koristi celo telo. Pored toga, Sadiku takođe može da pročita igru ​​i izgrade u epizodi odbrane. Njegovo mlado doba je teško primetiti - još više zbog toga što glava koristi u igri.

Defanzivni specijalista već je igrao skoro 40 omladinskih meceva za svoju zemlju - više će slediti. Ovo je prilično retko pitanje u Bosni i Hercegovini. Međutim, pokazuje da je njegov talenat rano prepoznat. Kao iu U16 i U17, Sadiku je takođe regularan u U19. Učešće na Evropskom prvenstvu u 2016. i 2017. godini bilo je prvo mjesto na omladinskom turniru ikada. U drugom, Sadiku je čak bio i kapetan.

Za titulu u nacionalnim bojama Sadiku nije bilo dovoljno, već sa svojim klubom. Kao nagradu za svoje dobre usluge, za domaće je prvi put imenovan na zadnji dan sezone 2016/17 u prvom tim tim i zvanično podigao kao rezultat 23. avgusta u prvom timu.

Zbog pritiska na veoma loše počeo u klubu sezone, on je još uvijek čeka svoju pro debi, iako FK sa prosječnom dobi od 24,3 godina je već treći najmlađi odred Premijer Liga. U prijateljskim prijateljima, Sadiku, ali redovno dolazi do njegovog zapisnika. Generalno, uživa veliku reputaciju s Sarajevom, procjenjuje se kao budući kapetan, koji će voditi novu generaciju. Njegov ugovor s Sarajevom traje do kraja sezone 2018/19."

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 18 dec 2017, 17:36

"Pa relativno sam zadovoljan, solidan nam je kadar, možda bih na jednoj ili dvije pozicije volio imati bolju konkurenciju i to je to. Sigurno nećemo mnogo dovoditi jer je u prethodnom periodu kroz klub prodefilovalo mnogo igrača, a napravljeno je dosta grešaka. Sada želimo malo zakočiti...

Ništa, valja se potuć sa Širokim i Krupom za to treće mjesto, mada, vjerovatno će i četvrti ići u Evropu jer će kone uzeti kup, pa onda čekati kakve Moldavce i novu sramotu.

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 18 dec 2017, 17:40

Joj Husrefa i intervjua, covjek ludo voli ovaj klub al papci to ne znaju cijeniti.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 18 dec 2017, 17:47

SiouxLukavac je napisao/la:"Pa relativno sam zadovoljan, solidan nam je kadar, možda bih na jednoj ili dvije pozicije volio imati bolju konkurenciju i to je to. Sigurno nećemo mnogo dovoditi jer je u prethodnom periodu kroz klub prodefilovalo mnogo igrača, a napravljeno je dosta grešaka. Sada želimo malo zakočiti...

Ništa, valja se potuć sa Širokim i Krupom za to treće mjesto, mada, vjerovatno će i četvrti ići u Evropu jer će kone uzeti kup, pa onda čekati kakve Moldavce i novu sramotu.
Ovo Husref izjavio?!
Meni ovo lici na Calinu pricu kao i na onaj Farukov odgovor na ona nasa mail-pitanja.

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 18 dec 2017, 17:52

Aha, kopirao sa ss.ba, ima s njim intervju.
Ne razumijem ja ove naše trenere, nikako. Uredu, reci ako je tako, moj zadatak je da izborim evropu, zadovoljan sam i mišljenja sam da ova ekipa uz dva igrača može izboriti istu.

Yebo nas navijače, dajte vesla da sisamo.

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 18 dec 2017, 17:55

SiouxLukavac je napisao/la:Aha, kopirao sa ss.ba, ima s njim intervju.
Ne razumijem ja ove naše trenere, nikako. Uredu, reci ako je tako, moj zadatak je da izborim evropu, zadovoljan sam i mišljenja sam da ova ekipa uz dva igrača može izboriti istu.

Yebo nas navijače, dajte vesla da sisamo.
A koga bi ti doveo, na koje pozicije? Zar dva igrača nisu dovoljna na ovaj postojeci kadar?

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 18 dec 2017, 17:58

SiouxLukavac je napisao/la:Aha, kopirao sa ss.ba, ima s njim intervju.
Ne razumijem ja ove naše trenere, nikako. Uredu, reci ako je tako, moj zadatak je da izborim evropu, zadovoljan sam i mišljenja sam da ova ekipa uz dva igrača može izboriti istu.

Yebo nas navijače, dajte vesla da sisamo.
Ma standardne floskule pricaju svi izgleda. A niko nema muda navijacima da kaze da su nam ambicije od pocetka sezone slicne ambicijama Krupe,Mladosti ili Radnika,da se izbori Evropa.
Ne znam,vidjecemo kakav ce nam biti prelazni rok i kako ce to sve izgledati.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 18 dec 2017, 17:59

https://sportsport.ba/fudbal/barem-tri- ... lud/262199

fino prica :D

Sadiku je dobio fin medijski prostor stavljanjem na advent kalendar..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Arhitekt
Postovi: 852
Pridružen/a: 20 jan 2013, 23:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Arhitekt » 18 dec 2017, 18:00

sarajevo46 je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:Aha, kopirao sa ss.ba, ima s njim intervju.
Ne razumijem ja ove naše trenere, nikako. Uredu, reci ako je tako, moj zadatak je da izborim evropu, zadovoljan sam i mišljenja sam da ova ekipa uz dva igrača može izboriti istu.

Yebo nas navijače, dajte vesla da sisamo.
A koga bi ti doveo, na koje pozicije? Zar dva igrača nisu dovoljna na ovaj postojeci kadar?

Ako se svaki prijelazni rok ne promjeni minimalno 15 igraca znaci nemamo para, sirotinjo i bogu si teska

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 18 dec 2017, 18:02

sarajevo46 je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:Aha, kopirao sa ss.ba, ima s njim intervju.
Ne razumijem ja ove naše trenere, nikako. Uredu, reci ako je tako, moj zadatak je da izborim evropu, zadovoljan sam i mišljenja sam da ova ekipa uz dva igrača može izboriti istu.

Yebo nas navijače, dajte vesla da sisamo.
A koga bi ti doveo, na koje pozicije? Zar dva igrača nisu dovoljna na ovaj postojeci kadar?
Husref je rekao da bi ‘mozda’ volio na jednoj ili dvije pozicije ‘pojacati konkurenciju’ i to je velika razlika u odnosu npr da je rekao da su nam neophodna dva kvalitetna pojacanja na odredenim pozicijama.
Vjerovatno Husref prica o onome sto je mozda realno u ovom momentu,a ne o onome sto je neophodno ako idemo na titulu.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.