Utakmice - glasanje - sezona 2017-18

Moderatori/ce: hilmo,insider

Najlosiji pojedinac susreta s Zeljeznicarem je bio:

Anketa je završila: 23 avg 2017, 20:28.

Pavlovic
0
Nema glasova.
Ivetic
6
29%
Mihojevic
0
Nema glasova.
Kadusic
4
19%
Stanojevic
2
10%
Rahmanovic
2
10%
Saric
2
10%
Hebibovic
1
5%
Kuzmanovic
2
10%
Ahmetovic
2
10%

Ukupno glasova: 21

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 29 jun 2017, 18:23

Uz saglasnost internog moderatora Hilma i uz prethodno odobrenje administracije, otvaram temu na kojoj cemo poslije svake utakmice birati najboljeg ili najgoreg igraca utakmice. Na temi ce biti dozvolje i samo postovi vezani za utakmice. Sve ostalo ce biti brisano.

Pravila su sljedeca:

1. Poslije svake utakmice bit će postavljena anketa sa 10 igraca po mom izboru (razlog zbog kojeg nece biti svi koji su igrali je jer 10 opcija maksimum u anketi)

2. Anketa će trajati 2 dana

3. Za igrača utakmice glasat ćemo samo u pobjedama i remijima - ne u utakmicama koje su završile porazom

4. Pored igrača utakmice glasat će se i za najgoreg igrača utakmice, ali samo u porazima

5. Bodovanje će se obavljati na sljedeći način:

- Pobjeda Sarajeva- prva tri mjesta dobijaju bodove (5, 3, 1). Ukoliko više igrača bude imalo isti broj glasova svi će dobiti po broj bodova zavisno od pozicije (ako imamo više igrača sa istim brojem glasova na prvom mjestu svi dobijaju po 5 bodova, na drugom mjestu svi dobijaju po 3 boda itd...)

- Neriješen rezultat - Opet prva tri mjesta dobijaju bodove, ali ovaj put najveći broj glasova dobija 3 boda, drugi 2 i posljednji 1 bod

- Poraz - Glasamo za najgoreg igrača ekipe istim sistemom kao u pobjedama (5, 3, 1)
Zadnja izmjena: Mokes, dana/u 20 avg 2017, 20:28, ukupno mijenjano 14 puta.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

2nd#Tripl3t #MSN
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 29 jun 2017, 18:25

Europa

1. pretkolo Zaria - FK Sarajevo 2-1 (Mihojevic)
FLOP
Ahmetovic - 5
Bekic - 3
Hebibovic - 1

1. pretkolo FK Sarajevo - Zaria 2-1 (5-6) (Hebibovic, Kadusic)
Rahmanovic - 5
Radovac - 3
Kadusic, Saric, Kuzmanovic - 1

Premier liga
1. kolo FK Sarajevo - HSK Zrinjski 1-2 (Velkoski)
FLOP
Mihojevic - 5
Bekic - 3
Hebibovic - 1

2. kolo NK Celik - FK Sarajevo 0-2 (Rahmanovic, Hadzic)
Rahmanovic - 5
Hadzic - 3
Radovac - 1

3. kolo FK Sarajevo - NK GOSK 0-1
FLOP
Hebibovic, Bekic - 5
Radovac - 1

4. kolo FK Mladost - FK Sarajevo 1-1 (Ahmetovic)
Stanojevic - 3
Ivetic - 2
Pavlovic, Hodzic, Velkoski, Rahmanovic - 1

5. kolo FK Sarajevo - FK Zeljeznicar 0-1
FLOP
Ivetic - 5
Kadusic - 3
Stanojevic, Rahmanovic, Saric, Kuzmanovic, Ahmetovic - 1

Ukupno

Rahmanovic - 11
Radovac - 4
Hadzic, Stanojevic - 3
Ivetic - 2
Kadusic, Saric, Kuzmanovic, Pavlovic, Hodzic, Velkoski- 1

FLOP
Bekic - 11
Hebibovic - 7
Ahmetovic - 6
Mihojevic, Ivetic- 5
KAdusic - 3
Radovac, Stanojevic, Rahmanovic, Saric, Kuzmanovic - 1
Zadnja izmjena: Mokes, dana/u 27 avg 2017, 21:51, ukupno mijenjano 8 puta.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

2nd#Tripl3t #MSN
1992 2006 2009 2011 2015

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 29 jun 2017, 21:09

Ahmetović!
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Sarajlijica1946
Kontakt:

PostPostao/la Sarajlijica1946 » 29 jun 2017, 21:09

Pogresno sam procitao pitanje, Samire halali. :facepalm:
Kad je lijepo lako je, a kad je tesko gde su muda??????

Zagor
Kontakt:

PostPostao/la Zagor » 29 jun 2017, 21:15

de stavite i za najboljeg onda , drugi pdf
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Zagor
Kontakt:

PostPostao/la Zagor » 29 jun 2017, 21:21

sorry nisam procitao da ce bit i to ;) ok
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

TobeYarabi
Kontakt:

PostPostao/la TobeYarabi » 29 jun 2017, 21:48

danas cala najgori igrac fks

TobeYarabi
Kontakt:

PostPostao/la TobeYarabi » 29 jun 2017, 23:40

TobeYarabi WroteColon
Mokes WroteColonUz saglasnost internog moderatora Hilma i uz prethodno odobrenje administracije, otvaram temu na kojoj cemo poslije svake utakmice birati najboljeg ili najgoreg igraca utakmice. Na temi ce biti dozvolje i samo postovi vezani za utakmice. Sve ostalo ce biti brisano.

Pravila su sljedeca:

1. Poslije svake utakmice bit će postavljena anketa sa 10 igraca po mom izboru (razlog zbog kojeg nece biti svi koji su igrali je jer 10 opcija maksimum u anketi)

2. Anketa će trajati 2 dana

3. Za igrača utakmice glasat ćemo samo u pobjedama i remijima - ne u utakmicama koje su završile porazom

4. Pored igrača utakmice glasat će se i za najgoreg igrača utakmice, ali samo u porazima

5. Bodovanje će se obavljati na sljedeći način:

- Pobjeda Sarajeva- prva tri mjesta dobijaju bodove (5, 3, 1). Ukoliko više igrača bude imalo isti broj glasova svi će dobiti po broj bodova zavisno od pozicije (ako imamo više igrača sa istim brojem glasova na prvom mjestu svi dobijaju po 5 bodova, na drugom mjestu svi dobijaju po 3 boda itd...)

- Neriješen rezultat - Opet prva tri mjesta dobijaju bodove, ali ovaj put najveći broj glasova dobija 3 boda, drugi 2 i posljednji 1 bod

- Poraz - Glasamo za najgoreg igrača ekipe istim sistemom kao u pobjedama (5, 3, 1)

anketu zaboravi jer mogu glasati svi clanovi foruma. ako zelimo glasove samo nasih navijaca onda moramo ovdje pisati svoje prijedloge pa ih nakon 2 dana brojati..moj glas za najgoreg ahmetovic, bekic, pavlovic..ako moram izabrati samo jednog onda ahmetovic

DBR1987
Kontakt:

PostPostao/la DBR1987 » 29 jun 2017, 23:57

Ahmetovic
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Mi nikad odustat nećemo!

Gojko Cimirot
Leon Benko
Matej Delac

hilmo
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la hilmo » 30 jun 2017, 00:16

TobeYarabi WroteColonanketu zaboravi jer mogu glasati svi clanovi foruma. ako zelimo glasove samo nasih navijaca onda moramo ovdje pisati svoje prijedloge pa ih nakon 2 dana brojati..moj glas za najgoreg ahmetovic, bekic, pavlovic..ako moram izabrati samo jednog onda ahmetovic

Nema veze, pa i drugi ljudi gledaju naše utakmice i neka glasaju.
"Dat ću sve za ovaj klub, jer je ovaj klub dao sve za mene", Ševkija Resić
...FK Sarajevo....
23.05.2014.; 30.05.2015.

TobeYarabi
Kontakt:

PostPostao/la TobeYarabi » 30 jun 2017, 00:18

hilmo WroteColon
TobeYarabi WroteColonanketu zaboravi jer mogu glasati svi clanovi foruma. ako zelimo glasove samo nasih navijaca onda moramo ovdje pisati svoje prijedloge pa ih nakon 2 dana brojati..moj glas za najgoreg ahmetovic, bekic, pavlovic..ako moram izabrati samo jednog onda ahmetovic

Nema veze, pa i drugi ljudi gledaju naše utakmice i neka glasaju.

nisu svi ko ti, glasace namjerno za najbolje umjesto najgorih i obratno :mrgreen: ..a kad pocne prvenstvo, gledace valjda svoje utakmice vise nego nase

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 30 jun 2017, 03:03

Mokes WroteColon

bojim se da ankete neće bit upotpunosti validne, @Tobe ti je objasnio iznad i zašto, previše je tu drugih faktora koji će utjecati da dobijemo realnu sliku, ali ako si ti ovako zamislio onda nemam ništa protiv, vidjet ćemo kako će gurati ovaj sistem

po meni, realnije bi bilo da glasamo tako što ćemo napisati jednostavan post, koji će npr. sadržavati 3 igrača, 5-3-1 bod, u pobjedama, 5 dobija najbolji, 3 drugi najbolji.. u porazima obratno logično, 5 dobija najgori, 3 manje lošiji... i na kraju svake utakmice saberemo bodove i onaj koji bude imao najviše bodova je najbolji, odnosno najgori pojedinac utakmice, tako da bi mogli glasati samo oni koji pišu na ovom pdfu, samo naši navijači

ali ne znam koliko bi to bilo izvodljivo jer bi trebalo brojati, ovako je jednostavnije svakako, ali i manje precizno, ako nam je cilj da dobijemo realnu sliku o mišljenju naših navijača o pojedinim igračima

i da, savjetujem ti da ubaciš slobodno od narednog kola i Čalu u anketu, ne vidim zašto se i on ne bi mogao naći tu, evo danas npr. ja bih sigurno njemu dao najviše bodova za najlošijeg pojedinca, Ahmetoviću i Hebiboviću pored njega, ovako je moj glas otišao Ahmetoviću, kojeg uzgred, nadam se da više neću gledati u prvih 11, amin
Samo Saraj'vo, samo Koševo, grmi stadion, ti si šampion!

16 Grand Slam Titles (10 RG, 3 USO, 2 WB, 1 AO), 30 Masters 1000 Titles, 74 Career Titles, Olympic Gold Medal

#LaDecima

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 30 jun 2017, 06:15

TobeYarabi WroteColondanas cala najgori igrac fks

Njegovo ime nedostaje u anketi.

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 30 jun 2017, 09:39

Ahmetovic bez dileme jel nista nije uradio,kao da nije ni bio tu,Igrac manje na terenu.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Septerra
Kontakt:

PostPostao/la Septerra » 30 jun 2017, 12:24

miky_hz WroteColonAhmetovic bez dileme jel nista nije uradio,kao da nije ni bio tu,Igrac manje na terenu.

Definitivno. Kao da nije bio dovoljno statičan u prvom poluvremenu a u drugom je postao drvena Marija oko koje su protivnički defanzivci mogli braniti tjesni prostor s minimunom trošenja energije. Pa čovjek nije ni skakao. U jednom momentu sam pomislio da nije zijanio malokrvnost kakvu i da će ga na infuziju morati kačiti.

Jednostavno, Ahmetović je blijeda kopija onog igrača iz prvog dijela prošle sezone. Svojom statičnošću olakšava protivničkim defanzivcima a našim ofanzivcima samo smeta. Nema drugog rješenja nego ga poslati na tribine da malo dođe sebi a u vrhu igrati s nekim pokretnim špicem. U ovom momentu bi Smajlagić, Hadžić a posebno Krste bili 10 puta korisniji.

Vidjeli smo da je Kuzmanoviću trebalo 2-3 minute da unese pometnju u Zarijin šesnesterac što je konačno dovelo do prekida i do gola. U juniorima se gaji upravo ovakav sistem igre prema naprijed i tu Nedim Hadžić briljira. Da bar u nekoj prijateljskoj hoće Čala ovo isprobati kad već ima igrače koji takav sistem znaju igrati.

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 02 jul 2017, 14:46

bodi123 WroteColon
Mokes WroteColon

bojim se da ankete neće bit upotpunosti validne, @Tobe ti je objasnio iznad i zašto, previše je tu drugih faktora koji će utjecati da dobijemo realnu sliku, ali ako si ti ovako zamislio onda nemam ništa protiv, vidjet ćemo kako će gurati ovaj sistem

po meni, realnije bi bilo da glasamo tako što ćemo napisati jednostavan post, koji će npr. sadržavati 3 igrača, 5-3-1 bod, u pobjedama, 5 dobija najbolji, 3 drugi najbolji.. u porazima obratno logično, 5 dobija najgori, 3 manje lošiji... i na kraju svake utakmice saberemo bodove i onaj koji bude imao najviše bodova je najbolji, odnosno najgori pojedinac utakmice, tako da bi mogli glasati samo oni koji pišu na ovom pdfu, samo naši navijači

ali ne znam koliko bi to bilo izvodljivo jer bi trebalo brojati, ovako je jednostavnije svakako, ali i manje precizno, ako nam je cilj da dobijemo realnu sliku o mišljenju naših navijača o pojedinim igračima

i da, savjetujem ti da ubaciš slobodno od narednog kola i Čalu u anketu, ne vidim zašto se i on ne bi mogao naći tu, evo danas npr. ja bih sigurno njemu dao najviše bodova za najlošijeg pojedinca, Ahmetoviću i Hebiboviću pored njega, ovako je moj glas otišao Ahmetoviću, kojeg uzgred, nadam se da više neću gledati u prvih 11, amin

Pa eto, ako imas vremena i volje rado ti prepustam da vodis sve ovo :)
Slazem se vezano za ankete, ali opet one su najlaksi nacin. Mada ako hoces ti ovo voditi, onda slobodno .ozes poceti s tom praksom od ove sad utakmice da svi birano po 3 najbolja/najgora igraca.
Sto se Cale tice, ipak nije bas umjesno, ne igra on, a ovo je izbor za igraca susreta :mrgreen:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

2nd#Tripl3t #MSN
1992 2006 2009 2011 2015

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 02 jul 2017, 15:04

Mokes WroteColonPa eto, ako imas vremena i volje rado ti prepustam da vodis sve ovo :)
Slazem se vezano za ankete, ali opet one su najlaksi nacin. Mada ako hoces ti ovo voditi, onda slobodno .ozes poceti s tom praksom od ove sad utakmice da svi birano po 3 najbolja/najgora igraca.
Sto se Cale tice, ipak nije bas umjesno, ne igra on, a ovo je izbor za igraca susreta :mrgreen:

ma jok, nemam ni ja, samo sam dao prijedlog, koji bi bio produktivniji i precizniji, ali nije loše ni ovo, ako nema niko da bi imao vremena da odradjuje ono što sam predložio :mrgreen:
Samo Saraj'vo, samo Koševo, grmi stadion, ti si šampion!

16 Grand Slam Titles (10 RG, 3 USO, 2 WB, 1 AO), 30 Masters 1000 Titles, 74 Career Titles, Olympic Gold Medal

#LaDecima

hilmo
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la hilmo » 02 jul 2017, 15:52

Hvala svima na prijedlozima i sugestijama, sad za sad ostaje ovaj sistem bodovanja, anketa pa onda bodovi. Ukoliko uočimo da postoje velike nelogičnosti promijenit ćemo pravila.
"Dat ću sve za ovaj klub, jer je ovaj klub dao sve za mene", Ševkija Resić
...FK Sarajevo....
23.05.2014.; 30.05.2015.

TobeYarabi
Kontakt:

PostPostao/la TobeYarabi » 02 jul 2017, 16:35

izbaci anketu, ja cu brojati i voditi evidenciju ako nema niko pametniji :mrgreen:

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 02 jul 2017, 18:16

Ma dobro je ovako, ostavite
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: ElCartel11, Primorac, skoroalen i 37 gostiju.