FK Sarajevo - Baklje na tribinama: Da ili ne?

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Sjeverjecudo » 20 avg 2019, 18:48

Kockoglavi je napisao/la:Uprava ni trebala donijaeti odluku sjever cener pa da vidimo ko bi palio baklje. Na utakmicu ti vise ne bi dosli a ne palili baklje i topovske
A sta mislis ko da pare za koreografije, humanitarne akcije,gostovanja,cjena karte ne igra nikakvu ulogu
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Kockoglavi
Postovi: 2058
Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Kockoglavi » 20 avg 2019, 18:51

Da se malo opamete sto se tice bakljada i topovskih

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 18:53

Kockoglavi je napisao/la:Uprava ni trebala donijeti odluku sjever cener pa da vidimo ko bi palio baklje. Na utakmicu ti vise ne bi dosli a ne palili baklje i topovske
Da je tako u Zenici bi isli na jeftiniju tribinu ali to je za tebe nesto sto ne mozes da shvatis.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Kockoglavi
Postovi: 2058
Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Kockoglavi » 20 avg 2019, 19:01

Na ignore si mi legendo tvoje ne citam niti me interesuje sta piskaras

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Pitaristok » 20 avg 2019, 19:50

Nisu horde kao takbe problem, svaka njima cast sto se tice bodrenja kluba, koreografija, organizovanost itd itd, ali ovaj dio oko baklji nije im na cast, ne mogu nikako svariti da vise volis baklju od Saraj'va. U tome lezi stvar, nikoga ti neces ostetiti nikome neces izbiti iz dzepa, vec samo Klubu. Kako Vam to nije jasno.
Po vasem stavu se onda moze izvici samo jedna poenta.
Draza ti je baklja od kluba.

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 19:57

Hajde vi sa istoka kad ste tako humani skupite pare i platite dio sa proslave titule i bakljadu na istoku i jos par bakljada na istoj tribini prosle sezone... Pa i vi ste ucestvovali u tome, pa osim psovanja daj skupite i para kad ste tako dobri i volite klub.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Sjeverjecudo » 20 avg 2019, 20:09

Ajde samo zabij go pa da plane Kosevo i da grmi sampion je Saraj'vo
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Memara » 20 avg 2019, 22:29

16022019 je napisao/la: sto vam nije smetalo prosle sezone ?!.

https://www.zenic.a.blog.com/videofoto- ... evo-00-00/

Prosle sezone su vam svi *ebali od do za ovaj prekid.

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 22:41

Na forumu da. I tu je samo moguce. Uzivo cak mislim da sad poslije ovog u ponedeljak ni dva sektora istoka prema sjeveru nece smijeti da pogledaju... Niste vi svjesni koliko ste zecevi, a koliko je mala ali odabrana ekipa sa sjevera koja se sukobi svaku noc sa kriminalcima u redovima druge grupe a ne sa vama koji bi od bjezanja jedan preko drugog preskakali... Da ne bude ko one godine kad su se isto tako mangupi veci od vas danas puhali pa se zakljucavali u wc restorana na kosevo... Kakvi vi.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Memara » 20 avg 2019, 22:49

Ma Sabra ima da vas ugasi ako bude potrebno vjeruj mi :opaopa:

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 22:51

Memara je napisao/la:Ma Sabra ima da vas ugasi ako bude potrebno vjeruj mi :opaopa:
Ma tebe bi i Baljak ugasio da ti sjevera nije bilo..
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

duplakruna46
Postovi: 408
Pridružen/a: 16 maj 2019, 18:29
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la duplakruna46 » 21 avg 2019, 00:02

16022019 je napisao/la:Pa i istok pali baklje zar ne ? Ne tako redovno ali pali ... Znalo se u evropi desiti da sjever ne zapali a na istoku gori baklja? Ma kakvi vi svega mi vi ste ko oni Zeljini na sjeveru, da krene 30 ljudi prema istoku jedan preko drugog bi bjezali... Vi se zamarajte sjeverom, a ne on sa vama...opalila vam Sabrina pricu o stetu klubu i sad vam smeta , sto vam nije smetalo prosle sezone ?! Zato sto ste licemjeri imate po godinu dvije sjevera i kad ste vidjeli da vas ni tamo niko ne ebe ni 1% otisli ste na druge tribine i sad pljujete... Ja prvi ne odobravam neke stvari na sjeveru ali realno ko sam ja ako meni smeta Husrefova zastava da se bunim i da ne dolazim na tribinu... Ja ne palim i necu ali da ovako podlo padnete na upravu i slicno i da vas oni huskaju na sjever je zalosno. A zivi bili pa vidjeli kad vas ovi sa Sabrinom na celu opet opale po usima, opet cete se na sjever pozivati da se sta organizuje... Vi jedino sto mozete organizovati su argeta balon sa bivsim vodjama i to besplatno da dobijete. Ma Pavlovic je to najbolje rijesio i odmah dao doznanja da ste na istoku svi olos svjetski... Niste smjeli da se bijete kad su vam nasi pojedini igraci psovali i zvali da vas prebiju nakom psovanja nego ste ko majmuni se po onoj ogradi penjali... Uh tacno je onaj Namik sa Alipasina najveci navijac koji je ikad bio na tom odronu od tribine, a sigurno i najimteligentniji od vas jer je rijetko kad psovao nasim igracima. ZARIMO I PALIMO i subota da svane... Amin ! P.S. NEMA TRANSAKCIJE, SABRINI I UPRAVU FALI DA SE ISPLATE PLATE PA SE PERU PREKO HORDI ZLA.
Ti si strumf haveru. Ti si karna obicna ustvari.
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la bambus » 21 avg 2019, 00:44

@admin

Koji je rezultat dosad ?
!

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la keno83 » 21 avg 2019, 08:31

16022019 je napisao/la:Ne odobravam gore sam napisao ali nisam licemjer. O tome se radi... Pali se 30 godina i odjednom smeta... Treca stvar i osnovna je ta kazna koju uprava prodaje koja nece biti toliko strasna zato sto to ne ponavljamo... Imas susjede koji svasta rade svaku tekmu pa nisu kazne tako drasticne, ali se ovdje to predstavilo da bi se oprao "rad" uprave koja nema transamcije a bez Nama ne mogu marke da donesu klubu sto je dokazao i put pred Sloveniju... Sarajevo ne moze niti ce dobiti kaznu bez publike.

Bgt jel ti stvarno mislis da ce 2000 ljudi pobjeci sa istoka kad vas 100 podje, ili da je vas hrpa jedva punoljetnih djecacica, kadra da nesto ucini muskarcima od 30 i kusur godina, ja ti garantujem da na istoku ima ljudina, koji se bez problema mogu nosit sa 5 djecaka sa sjevera, a ti se vidi da si jako mlad, jer vecina nas je sa 16 ili 17 godina mislila da smo opasni i pametni, pa se kasnije smijali sami sebi, kako smo naivni bili.

Polako spustite loptu i jovo nanovo..

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la 16022019 » 21 avg 2019, 09:40

@duplakruna46 ... Mnogo ni znaci to sto ti mislis sta sam ja... Bitno je toliko da uzivam u tome sto mislite da sam strumf a ne mozete dokazati, a uredno cu pisati na temi FK Sarajevo sve dok je tako. @keno kako ti kazes, i zivis u zabludi da su tamo sve djecaci.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

fks74
Postovi: 9238
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la fks74 » 21 avg 2019, 11:26

Baklje ni pod razno.

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la keno83 » 21 avg 2019, 13:48

16022019 je napisao/la:@duplakruna46 ... Mnogo ni znaci to sto ti mislis sta sam ja... Bitno je toliko da uzivam u tome sto mislite da sam strumf a ne mozete dokazati, a uredno cu pisati na temi FK Sarajevo sve dok je tako. @keno kako ti kazes, i zivis u zabludi da su tamo sve djecaci.


Ok

Moriarty
Postovi: 85
Pridružen/a: 25 jun 2019, 14:27
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Moriarty » 21 avg 2019, 18:50

smiješno da je uopšte ovo pitanje postavljeno. hliganima i narkomanima nije mjesto na trbinama već po zatvorima. ali je stvar u tome što su svi članovi hordi zla i sličnih huliganskih grupa uglavnom neiživljeni debili koji ns utkamicu dođu samo galamiti, psovati i razbijati i paliti. stvarno je smiješno da se u 2019. godini postavlja pitanje da li bi baklje trebale biti dozvoljene ili ne. to je tema samo još na zaostalom balkanu.

Avatar
ultrabosnia
Postovi: 200
Pridružen/a: 17 maj 2019, 15:40
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la ultrabosnia » 21 avg 2019, 18:53

Moriarty je napisao/la:smiješno da je uopšte ovo pitanje postavljeno. hliganima i narkomanima nije mjesto na trbinama već po zatvorima. ali je stvar u tome što su svi članovi hordi zla i sličnih huliganskih grupa uglavnom neiživljeni debili koji ns utkamicu dođu samo galamiti, psovati i razbijati i paliti. stvarno je smiješno da se u 2019. godini postavlja pitanje da li bi baklje trebale biti dozvoljene ili ne. to je tema samo još na zaostalom balkanu.
Ne kazem da nema toga sto si naveo ali fakat pretjerujes u nastavku price. Ispadose svi momci i sve grupacije narkomani i huligani samim time sto zapale baklju? Druze balkan nije zaostao zbog baklji nego zboh mentaliteta. Baklje se pale sirom Europe svako kolo, neke drzave su ih i legalizovale uz normalno koristenje naravno
I kad ti budu svi leđa okrenuli

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: Baklje na tribinama: Da ili ne?

Post Postao/la Bordeaux46 » 21 avg 2019, 20:01

Moriarty je napisao/la:smiješno da je uopšte ovo pitanje postavljeno. hliganima i narkomanima nije mjesto na trbinama već po zatvorima. ali je stvar u tome što su svi članovi hordi zla i sličnih huliganskih grupa uglavnom neiživljeni debili koji ns utkamicu dođu samo galamiti, psovati i razbijati i paliti. stvarno je smiješno da se u 2019. godini postavlja pitanje da li bi baklje trebale biti dozvoljene ili ne. to je tema samo još na zaostalom balkanu.
veliki sam protivnik onog što su Horde uradile u Zenici, i sad provociranja sa paljenjem baklji u prvoj minuti, ali pretjeruješ. pa 80% nas je prošlo sve to, i tad se palilo. jesmo li i mi bili neiživljeni debili. neće se to iskorijeniti, samo treba dogovoriti da se ne pali u trenucima kad za to nema potrebe. da se ne ubacuje u teren. da se ne bacaju topovski. fk sarajevu trebaju horde zla i treba im jak sjever kao korektivni faktor, ovo sad to realno nije, ali nema razloga da ne bude opet i svi to trebamo podržati. samo dogovor, nikakvi sukobi. što se tiče zviždanja istoka i zapada, to ne smatram bilo kakvom konfrontacijom ili pozivanjem na sukob, to mi je ok jer je jedini način da se ispolji nezadovoljstvo prema činu grupe, pretjerane su reakcije određenih ljudi sa sjevera.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Benhur77, BIZMARK66, James1987, napoleon72 i 33 gosta.