FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 26 jul 2017, 20:07

paulus je napisao/la:woooow alo board direktora , gledatel prije par godina nikakvu Rijeku sta je sad , mamu vam uhljebljenu, **** im sve im **** u sred saopstenja !!!
Alooooooo
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 26 jul 2017, 20:09

MortemHz je napisao/la:
paulus je napisao/la:woooow alo board direktora , gledatel prije par godina nikakvu Rijeku sta je sad , mamu vam uhljebljenu, **** im sve im **** u sred saopstenja !!!
Alooooooo
slika
Samo Saraj'vo.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 26 jul 2017, 20:10

Rijeka je pravi primjer uspješnog dugoročnog plana i vizije. Strašan klub na čelu sa sjajnim Kekom, kamo sreće da smo i mi ovako radili. Kako ljudi igraju, ovo je fantazija. Tačno se vidi taktička i tehnička zrelost, a mi se još zahebavamo sa ubačajima mutavog Bekića, izvođenjima prekida, duplim pasovima i samom organizacijom. Oplodila bi nas Rijeka laganini.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 26 jul 2017, 20:12

PitarBordo je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
paulus je napisao/la:woooow alo board direktora , gledatel prije par godina nikakvu Rijeku sta je sad , mamu vam uhljebljenu, **** im sve im **** u sred saopstenja !!!
Alooooooo
slika
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 26 jul 2017, 20:13

Rijeka bi nas u ozbiljnoj utakmici preslušala ne bi centra prešli. Pogotovo sa Propuhom na klupi.
Samo Saraj'vo.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 26 jul 2017, 20:18

PitarBordo je napisao/la:Rijeka bi nas u ozbiljnoj utakmici preslušala ne bi centra prešli. Pogotovo sa Propuhom na klupi.
Nije problem što bi nas Rijeka preslušala. Nas bi sad Osijek preslušao. S Rijekom se ne vrijedi ni poredit, oni prvaci u ligi koja je u top 20 u Evropi, mi treći u ligi koja nije u top 40.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 26 jul 2017, 20:39

hahahahaha onaj gif je prejak . Rijeka je veliki klub u roku par godina postala ,ovaj Kek je pfff trenercina
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 26 jul 2017, 22:11, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 26 jul 2017, 21:03

Da li ce novi trener imati pameti pa bekica i hebibovica poslati na klupu, ili jos bolje na tribine?
Kada cemo im mi poceti zvizdati na svaki dodir s loptom pa da levati mozda i sami odluce da odu?
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 26 jul 2017, 21:18

Rijeci i kako se desilo sto i Kodri
Par mudrolija u svlačionici su ga potkopavanje,par loših tekmi, i kak ode i kaze upravi ili ja ili oni
Uprava ih nogira ( čini se medju njima i šarbini), i poručili igračima ili ste uz trenera i klub ili ****

Kod nas nauštrub igrača poflautasmo ga
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 26 jul 2017, 21:31

FrancescoTotti je napisao/la:Kada cemo im mi poceti zvizdati na svaki dodir s loptom pa da levati mozda i sami odluce da odu?
Ovdje već vlada mantra "igrači nisu krivi njih treba podržavati" i tako to.
Samo Saraj'vo.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 26 jul 2017, 21:32

Mi pričamo na sve strane da smo veliki, a u regionalnoj ligi od 20 klubova ne bi bili ni u top 10.
Hrvatska je za nas Njemačka, jer mi smo jedna užasna zemlja, nemam riječi.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

BordoBolesnik
Postovi: 961
Pridružen/a: 17 maj 2016, 20:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBolesnik » 26 jul 2017, 21:46

PitarBordo je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Kada cemo im mi poceti zvizdati na svaki dodir s loptom pa da levati mozda i sami odluce da odu?
Ovdje već vlada mantra "igrači nisu krivi njih treba podržavati" i tako to.
Koliko god da cudno zvuci njih fakat treba podrzati. Pitanje je koji bi od igraca iz ove ekipe imao mjesta u Sarajevu kakvo mi prizeljkujemo, malo ih je da budemo realni. Evo mozemo svaku utakmicu da ih vrijedjamo i zvizdimo i sta ja znam vec sta ali koji je ishod toga? Sta zapravmo zelimo?
Ocito je da ne mozemo sastaviti ekipu po zeljama navijaca, da ne valjaju cinjenica je ali na tom nekom "stubu srama" ima definitivno onih koji su gori od njih. Kako god okreneno prizeljkujemo titule, dobre plasmane itd a pogorsat cemo ako ekipu ne podrzimo, da ce nas nervirat, hoce, ali u svakom trenutku trebamo biti svjesni da je to najbolje sto trenutno imamo i mozemo a ko je kriv je vec drugo pitanje.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 26 jul 2017, 21:58

BordoBolesnik je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Kada cemo im mi poceti zvizdati na svaki dodir s loptom pa da levati mozda i sami odluce da odu?
Ovdje već vlada mantra "igrači nisu krivi njih treba podržavati" i tako to.
Koliko god da cudno zvuci njih fakat treba podrzati. Pitanje je koji bi od igraca iz ove ekipe imao mjesta u Sarajevu kakvo mi prizeljkujemo, malo ih je da budemo realni. Evo mozemo svaku utakmicu da ih vrijedjamo i zvizdimo i sta ja znam vec sta ali koji je ishod toga? Sta zapravmo zelimo?
Ocito je da ne mozemo sastaviti ekipu po zeljama navijaca, da ne valjaju cinjenica je ali na tom nekom "stubu srama" ima definitivno onih koji su gori od njih. Kako god okreneno prizeljkujemo titule, dobre plasmane itd a pogorsat cemo ako ekipu ne podrzimo, da ce nas nervirat, hoce, ali u svakom trenutku trebamo biti svjesni da je to najbolje sto trenutno imamo i mozemo a ko je kriv je vec drugo pitanje.
Igrače treba podržati, ali ove iz Uprave treba šamarati.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Honorar
Postovi: 735
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Honorar » 26 jul 2017, 22:06

Lakoste je napisao/la:hahahah, kakav je to trener koji se nudi. Pomjeri se Alija da i ja stanem.

Svi se oni nude, ovako ili onako.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 26 jul 2017, 22:19

Trenutno FK Sarajevo je kao onaj most iz filma "Ko to tamo peva". Uvijek se nadje neka budala koja misli da taj most je bolji nego sto izgleda.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

fks74
Postovi: 9259
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 26 jul 2017, 22:20

Mi kao prvo moramo imati uredjenu drzavu kao Hrvatska, ukloniti lopove iz saveza , ukloniti lopove iz klubova pa tek onda traziti da klub lici na ove kao Rijeka. A kada ce to biti bog sami zna.Onda tek mozemo gledati nekog boljeg od Almira i Hebiba. Do tada tko zeli neka dolazi na utakmice, tko ne zeli neka rezultate prati na teletexu.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 26 jul 2017, 22:22

Evander je napisao/la:Trenutno FK Sarajevo je kao onaj most iz filma "Ko to tamo peva". Uvijek se nadje neka budala koja misli da taj most je bolji nego sto izgleda.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Treba Saida namamiti na taj most
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8178
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 26 jul 2017, 22:24

Glavna kočnica uz UPRAVU koja ne radi svoj posao za nedolazak novih pojačanja je ovaj NE(ČOVJEK)!!!
Astronomska primanja, toliki stepen nonšalantnosti i ignorisanja EMOCIJA nas koji živimo za ovaj KLUB, pa to se ne može riječima opisati.
*** VIŠAK KILOGRAMA, IZOSTANAK SA PRIPREMAMA, CARE JESI TI DOBAR S' GLAVOM? #ODLAZI #SAIDE #BUDI #ČOVJEK ***
slika
Sa jedne od stranica na FB
:think:

Said zasticena vrsta, nece da mi upload sliku, :lol:

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 26 jul 2017, 22:29

Treba podrzat igrace naravno, ali normalne igrace, koji bar znaju centrirat, ili iskoriste bar jednu od deset sansi. Jel to treba podrzat igraca koji za dvije godine kod nas nema 20 korisnih centarsuteva? Igraca koji profula pet 100% sansi svaku, al pazi, SVAKU utakmicu????
Pa postavi akademca umjesto te dvojice invalida pa cu ih podrzati. Ovu dvojicu sto sam podrzavao podrzavao sam.

Ostatku ekipe naravno velika podrska. NARAVNO da nisu kvalitet kakav zelim za svoje Sarajevo, naravno da zelim bolje igrace, ali trenutno su oni tu i to je to, bar nisu svi invalidi poput Bekica i Hebibovica.

Kuzmanovica treba istrpiti! Ne dopustiti da se desi greska 'Andjusic' ponovo. A tog Andjusica treba ubacit umjesto hebibovica.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 26 jul 2017, 22:35

Ja ne znam za sta konkretno mi da podrzimo ove igrace? Za to sto brukaju klub?
Mislim, nisam za psovanja, nisam za posjete na kucne adrese i slicno.
Ali, da dolazim na utakmice i da im aplaudiram, ne pada mi na pamet. Ako su zasluzili zvizduke, onda im treba i zvizdati.
Skupina antitalenata koji se pritom jos bahate u privatnom zivotu, sve instagram zvijezde.

Od mene podrsku mogu dobiti samo Mihojevic, Andjusic, Hadzic i Kadusic. Ostali, sve po zasluzi.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.