FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 24 avg 2017, 12:20

Husref i njegovi treninzi :damn: J ebem ahmmete majku , kaze ahmet nemoj meni psovati da te ne sastavim sa zemljom on ga suspenduje tako je bilo i u Sarajevu kad je jednom igracu psovao pa mu igrac rekao ne psuj mi Husref suspenzija .

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 24 avg 2017, 12:24

HeraklitMracni je napisao/la:Husref i njegovi treninzi :damn: J ebem ahmmete majku , kaze ahmet nemoj meni psovati da te ne sastavim sa zemljom on ga suspenduje tako je bilo i u Sarajevu kad je jednom igracu psovao pa mu igrac rekao ne psuj mi Husref suspenzija .
Majku mu psovao, ma daj ba ubsta sve vjerujete. Psuje on svasta al majku nidje veze.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 24 avg 2017, 12:26

Trenutno stanje u FK Komedija:

slika

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 24 avg 2017, 12:31

Hahahahahah kakvih likova ima ovdje. Jedan ne može smisliti Husrefa, pa to opravdava raznim glupostima. Drugi ga baca na Husa, garant familija nekakva. Sva sreća ima još objektivnih ljudi, kao što je @skoroalen i dr. Iz krajnosti u krajnost..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YNWA » 24 avg 2017, 12:35

Historicar je napisao/la:Pavlović


Kadušić Novaković Mihojević Ivetić


Hodžić Adukor Stanojević kapitalno pojačanje


Rahmanović


Velkoski

Ovo ne bi bilo toliko loše
Prije ces poceti bez Pavlovica, nego bez Sarica.

Ivetic je redovno igrao u Slobodi iako je bio u sukobu sa Husrefom.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 24 avg 2017, 12:41

Bez veze se izmisljaju price o psovanju. Niti je kad suspendovao Ahmetovica.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 24 avg 2017, 12:46

Trebamo dovesti Azmira Husića sa Husrefom, jedini nas on može dići iz ovih go va na! :D
Šalu na stranu, može Husref mnogo! ...Ali ne trebamo ga forsirati, treba čovjeku dati ugovor do kraja sezone, pa kako god bude.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 24 avg 2017, 12:49

AlfredNobel je napisao/la:Hahahahahah kakvih likova ima ovdje. Jedan ne može smisliti Husrefa, pa to opravdava raznim glupostima. Drugi ga baca na Husa, garant familija nekakva. Sva sreća ima još objektivnih ljudi, kao što je @skoroalen i dr. Iz krajnosti u krajnost..
Hvala ti na divnim riječima :mrgreen:
I Mourinho je otjer'o Matu iz Chelseaja pa mu je bitan dio ekipe sad u Manchesteru. Ne vjerujem da će Hus ikog otpisat prije vremena i zbog nekih ličnih sukoba. Ja da se pitam, otjer'o bih ovog Sarića u pm, al' je on kod Husrefa bio najbolji veznjak lige. Možda mu Musemić zna neku "caku" i instrukcije koje drugi nisu znali? A nije da smo imali neke trenerske magove na klupi, dva interima i Čala koji je zadnju utakmicu vodio prije 5-6 godina. Možda i Šestara krene k'o one 15/16.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 24 avg 2017, 12:51

HeraklitMracni je napisao/la:Husref i njegovi treninzi :damn: J ebem ahmmete majku , kaze ahmet nemoj meni psovati da te ne sastavim sa zemljom on ga suspenduje tako je bilo i u Sarajevu kad je jednom igracu psovao pa mu igrac rekao ne psuj mi Husref suspenzija .
Koji ti je ovo put da izmislis nesto? Prebaci se na temu strumfova sa tim ''rek'o mi jaran'' pricama, tebe nije stid bilo kad si rekao da su navijaci krivi za stanje u klubu? Ako te jaran ismijava sa ovim netacnim informacijama koje plasiras ovdje makar koristi malo mozak pa skontaj neke stvari. Boze sacuvaj..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ajdohordas
Postovi: 3839
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 24 avg 2017, 13:19

Što se mene tiče lično, ja nisam za povratak Husrefa... ništa lično protiv njega, nego općenito nisam za to vraćanje u krug što se tiče trenera. ALi kad je već tu, njemu puna podrška a svakako da će biti upgrade na ovo što sada gledamo. Prošle godine smo isto kaskali za prvim pa se na kraju istopilo sve, tako da i ova sezona nije izgubljena, pogotovo što je tu još zimska pauza i što imamo priliku dovesti još koje pojačanje. Pokušati ostati neporažen u Banja Luci svakako da bi bio uspjeh, a onda dalje nastavit sa pobjedama ako Bog da. :opaopa:

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3146
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 24 avg 2017, 13:22

Tomislav Cuic nam 6. sudija u Banjaluci. :damn: :damn:
Nema nikakve kazne, odlicno derbi sudio.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

ajdohordas
Postovi: 3839
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 24 avg 2017, 13:24

HordasOdMalena je napisao/la:Tomislav Cuic nam 6. sudija u Banjaluci. :damn: :damn:
Nema nikakve kazne, odlicno derbi sudio.
Pa zašto bi trebao biti kažnjen ? Trebamo biti svjesni da nam je trenutno igra na nivou kantonalnih ekipa, a nije sudija kriv za to. Nije svirao jedan penal al je kompenzovao sa onim crvenim kartonom, eto dosudio je kasnije penal, pa šta smo dobili time ? Ne mogu nam ljudi svirat po 5 penala na svaki kontakt u kaznenom. Nije da ih nismo dobijali prošle sezone pa mnoge nismo realizovali.

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Locust » 24 avg 2017, 13:26

Husrefa znam lično, i nema puno ljudi koji su toliko vrijedni i spremni da žrtvuju sve za klub (za svaki klub, a za Sarajevo još 50% više od toga, jer on je stvarno jedan od nas) ali brate dokle više?

Husref nije nikakvo dugoročno rješenje, neće donijeti ništa novo, neće napraviti taj korak više koji svi čekamo. Još mu je fudbal užasan i negledljiv, uvijek je i bio.

Iskreno nisam iznenađen da su izabrali Husa ali ne što je jeftiniji, nego zato što je on low-risk low-reward opcija. Zna se šta ćemo dobiti na kraju. Pozitivni šok. Motivaciju. I na kraju... sezonu kao prošlu. 2-3-4 na tabeli, možda Kup uz puno sreće i to je to. Bez promocije mladih igrača, bez napredka u Evropi, bez nekog razvoja igrača specijalnog. I onda tamo na kraju narednog ljeta, eto opet Čale, Varešanovića, ili nekog "vojnika" i tako u krug.

Thomas je bio opcija za koju niko nije znao kako će završiti, i **** u upravi nisu bile spremne da rizikuju. Sigurno da je to moglo završiti katastrofalno ala Ješić, ali je sigurno neko sa puno višim "plafonom" nego Hus.

Pa ako je ok iz sezone u sezonu grčevito se boriti za Evropu u kojoj ne uradimo ništa... onda neka Husa, nema boljeg rješenja.

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 24 avg 2017, 13:28

Evander je napisao/la:Nedim Hadzic je jedino pozitivno sto nam se trenutno desava. Znaci, po svaku cijenu, momak mora biti prva opcija u napadu.

Kakav mrtvi Ahmetovic, kakav Velkoski koji se vuce ko prebijena macka...
Na derbiju Ahmet bio extra, borio se kao lav. Zasluzan za neiskoristeni penal i za nedosudjeni.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 24 avg 2017, 13:28

Where is Nermin Kopile Crnkić?
Bahati, bahati Željkan!
1946

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Locust » 24 avg 2017, 13:29

ajdohordas je napisao/la:
HordasOdMalena je napisao/la:Tomislav Cuic nam 6. sudija u Banjaluci. :damn: :damn:
Nema nikakve kazne, odlicno derbi sudio.
Pa zašto bi trebao biti kažnjen ? Trebamo biti svjesni da nam je trenutno igra na nivou kantonalnih ekipa, a nije sudija kriv za to. Nije svirao jedan penal al je kompenzovao sa onim crvenim kartonom, eto dosudio je kasnije penal, pa šta smo dobili time ? Ne mogu nam ljudi svirat po 5 penala na svaki kontakt u kaznenom. Nije da ih nismo dobijali prošle sezone pa mnoge nismo realizovali.
Sinan Ramović je 100% zaslužio dva žuta kartona, tu nije bilo kompenzacije.

Kompenzacija je što Advan nije dobio crveni, ali ne znam kako može biti kompenzacija nešto što se desilo PRIJE nedosuđenog penala?

Elem, nije kompenzacija nego sudija koji je pogubio konce utakmice. **** škutorska.

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3146
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 24 avg 2017, 13:29

ajdohordas je napisao/la:
HordasOdMalena je napisao/la:Tomislav Cuic nam 6. sudija u Banjaluci. :damn: :damn:
Nema nikakve kazne, odlicno derbi sudio.
Pa zašto bi trebao biti kažnjen ? Trebamo biti svjesni da nam je trenutno igra na nivou kantonalnih ekipa, a nije sudija kriv za to. Nije svirao jedan penal al je kompenzovao sa onim crvenim kartonom, eto dosudio je kasnije penal, pa šta smo dobili time ? Ne mogu nam ljudi svirat po 5 penala na svaki kontakt u kaznenom. Nije da ih nismo dobijali prošle sezone pa mnoge nismo realizovali.
Pa bas zato sto je kompenzirao i treba da bude kaznjen. Ne kazem da je samo nas ostetio.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 24 avg 2017, 13:31

Vala gvardiolu da dovedes nerealno je ocekivati da osvojis titulu. Mozda poslije 6 kola budes imao 4 boda.
UPRAVA NAPOLJE!

ajdohordas
Postovi: 3839
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 24 avg 2017, 13:33

Da mi nismo imali igrača manje Ramović ne bi dobio drugi žuti 100%. I jel me to pokušavate ubjedit da smo izgubili zbog sudijskih grešaka ? Opravdavajući time našu lošu igru ? Pa kad ćemo priznat da nam je igra kur.ac, zašto se stalno vadimo na neke sudijske odluke ? Jel nam trebao možda pet penala svirat frajer ? Ma hajte molim vas.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 24 avg 2017, 13:37

Ma nemamo šta svaljivat na sudije. Kadušiću je morao dat crveni, mogao je nama svirat kreč kasnije al' bi bilo i to previše. Možda se i on malo pogubio al' kad se sve sabere i oduzme, jednako smo oštećeni i mi i oni.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.