FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 16 sep 2017, 09:08

Večeras nas balerine ne smiju razočarat. Ima da grizu do posljednje kapi krvi.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 16 sep 2017, 09:22

skoroalen je napisao/la:@Pantelija potpisujem svako slovo, al nema od tog ništa, znamo i ti i ja. Bezmud smo narod postali, hinje i lizači guzica. Malo je off-topic al evo čitam upravo, KSBiH upozorio Duleta Vujoševića da ne daje političke izjave il mu slijedi otkaz. Hej, Srbin iz Beograda dođe i kaže realnu izjavu, naši ga napadnu jer se boje reakcije domaćih Srba. Imam feeling da bi danas u slučaju rata naši vodeći političari skinuli gaće i sami se naprčili. Evo uzmimo i za primjer da će doći Škripari danas u Sarajevo. Nikom ne bi dlaka s glave falila, niko zarad svojih rebara ne bi krenuo na policiju. A nije naša policija k'o njihova da se izmakne i zapuca po raji.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
pa 92' svi su znali da ce biti rat a nas predsjenik kaze "za rat je potrebno dvoje" ... valjda je skontao da nije ....
Podanicki menatlitet.. i adam se da ce se jednom promjeniti to ...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 16 sep 2017, 09:45

Igrajte p1čk3!

ISTINA ZA VEDRANA!
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 16 sep 2017, 09:58

Ova ekipa nema nista sa tim dogadjajem I ne treba im stavljati pritisak. Nikad nista da naucimo.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 16 sep 2017, 10:11

RichmanBiH je napisao/la:Ova ekipa nema nista sa tim dogadjajem I ne treba im stavljati pritisak. Nikad nista da naucimo.
Brate zar stvarno mislis da ijednog od ovih placenika boli **** za bilo kojim navijacem i da im zbog tog mozes pritisak stvoriti
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 16 sep 2017, 10:30

Inijesta je napisao/la:
RichmanBiH je napisao/la:Ova ekipa nema nista sa tim dogadjajem I ne treba im stavljati pritisak. Nikad nista da naucimo.
Brate zar stvarno mislis da ijednog od ovih placenika boli **** za bilo kojim navijacem i da im zbog tog mozes pritisak stvoriti
Normalno da mozes. Kad god se nesta dignemo I kad god bude da se nesto treba ispusimo od ove pogani. Zato, samo hladno, mirno, pa kad ih dobijemo onda.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 16 sep 2017, 10:46

RichmanBiH je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:
RichmanBiH je napisao/la:Ova ekipa nema nista sa tim dogadjajem I ne treba im stavljati pritisak. Nikad nista da naucimo.
Brate zar stvarno mislis da ijednog od ovih placenika boli **** za bilo kojim navijacem i da im zbog tog mozes pritisak stvoriti
Normalno da mozes. Kad god se nesta dignemo I kad god bude da se nesto treba ispusimo od ove pogani. Zato, samo hladno, mirno, pa kad ih dobijemo onda.
To sto se mi navijaci dizemo i sto je nama bitna tekma vjeruj mi da njih ne zanima ni najmanje, A o tom pritisku ti je neki dan Husref objasnio sve
Uzimamo danas aBd 3-1 Ahmet 2 krste 1
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 16 sep 2017, 10:48

RichmanBiH je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:
RichmanBiH je napisao/la:Ova ekipa nema nista sa tim dogadjajem I ne treba im stavljati pritisak. Nikad nista da naucimo.
Brate zar stvarno mislis da ijednog od ovih placenika boli **** za bilo kojim navijacem i da im zbog tog mozes pritisak stvoriti
Normalno da mozes. Kad god se nesta dignemo I kad god bude da se nesto treba ispusimo od ove pogani. Zato, samo hladno, mirno, pa kad ih dobijemo onda.
Oni se plaše poniženja na terenu, zato oko terena stvaraju atmosferu u kojoj bi mogli nešta izvuči.
IDEMO JAKO rasturimo ih na terenu. To je najbolja poruka.

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 16 sep 2017, 11:02

Ma Hus je za ove pencilin, uzimamo ovo. Musemica yebu derbiji, derbi vazda igra ziheraski.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23121
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 16 sep 2017, 11:04

Jel ovo planirano Pero da igra cim je dosao na press? Vidim i Avaz ga ubacio u moguci sastav kao zadnjeg veznog :think:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 16 sep 2017, 11:41

Sanjao sam da gledam Adukora večeras na terenu, kako čudan san jbt. :)
Mislim da će Aduka biti strašno pojačanje, nekako sam ubjeđen.

Jedva čekam da počne tekma, ako Bog da. Olakšavajuća stvar je što igramo na Koševu, mada će biti teško. Ali, uz borbu, agresivnost, htjenje, pamet i sreću, može se doći do tri boda, koja bi nam došla kao atomska bomba, i za tabelu i za psihu. Očekujem jednu tvrdu tekmu, neće sigurno biti neke posebne ljepote u igri, ali sam uvjeren i dajem ruku da ćemo nastaviti igrati kao i protiv Viteza. Znači, od noge do noge, pas igra na 2/3 dodira, bez nekog peljanja, pametno i borbeno. Također, vraćaju nam se Rahmanović, Stanojević, Pero, dolazi i Adukor, tako da smo u fullu, što je odlično. Imam predosjećaj da će Adukor biti sjajno pojačanje i mislim da će nas sve oduševiti. Uz Božiju pomoć, idemo do tri velika boda, koja bi nam značila ekstremno.

Što se tiče ovog oslobađanja onog đukca, šta reći? Više ovo ni ne iznenađuje u ovom pakšu od države. Žalosno je što se dešavaju ovakve stvari, a dok se ne napravi neka revolucija ovdje, biti će sve gore i gore. Dok ne bude novih "Čaušeskua", nema hajra. Najgore je što ovi naši mekušci ne smiju ništa ovi ćetaljima i ustašama. Isto neke pizde, a ovi nam strpaju vazda. Reći ću samo da je ovo sve jedna tuga, jad, čemer, bijeda za porodicu rahmetli Vedrana. Osam godina od najgoreg im dana u životu, a nisu i neće dočekati pravdu za svog najmilijeg. E živote.. I onda mi neko kaže "ne budi nacionalista".. Kad sretneš ćetalja ili ustašu u mraku, trebaš mu presuditi. Najgora gamad i vnago na svijetu, to nisu ljudi. Žalosno i tužno stvarno..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 16 sep 2017, 12:09

Samo da se onaj s.mrdo ne razbrani Bilobrk

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 16 sep 2017, 12:14

Sarajlijica1946 je napisao/la:Samo da se onaj s.mrdo ne razbrani Bilobrk
Mene vise strah Bjelice, proslu tekmu su nas ba kosevu zakinuli za cist gol i penal
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 16 sep 2017, 12:19

Inijesta je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:Samo da se onaj s.mrdo ne razbrani Bilobrk
Mene vise strah Bjelice, proslu tekmu su nas ba kosevu zakinuli za cist gol i penal
To se zna da ce igrati grubo i tolesirat ce prekrsaje igraca Sirokog to je nesto normalno postalo u duelima sa njima.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 16 sep 2017, 12:25

I ovog Crnkica sto spominjete, ja ga nigdje vidio nisam.

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 16 sep 2017, 12:45

Plavi1987 je napisao/la:Drage komsije ova presuda je krajnje bezobrazna. Jedan moj sugradjanin je brutalno ubijen i niko nije odgovoran. Odlucio sam veceras doci na Kosevo kao navijac Zelje,ali isto kao i gradjanin ovog grada da vam pruzim podrsku u ovoj nepravednoj borbi.
Mozemo mi biti suparnici po boji i gradski rivali ali se trebamo ujediniti protiv ovih i ovakvih koji nam godinama nanose nepravdu i prave nas budalama.

ISTINA ZA VEDRANA
Svaka cast!

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 16 sep 2017, 13:04

samo da ga prvi zabijemo :pray: :pray: :pray: svi znamo kakva se nervoza u vuce kad je dugo nerjeseno ili ne daj Boze da ga primimo .

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 16 sep 2017, 13:06

Ja imam osjećaj da Adukor nema pojma ko su mu saigraci i sta trener od njega traži. On je sav nekakav izgubljen. Bar tako djeluje. Ali je pobožan tip.
Sabrine mi moje!

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 16 sep 2017, 13:29

Tatko
slika
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3134
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 16 sep 2017, 13:59

Fudbalski klub Sarajevo stoji uz svoje navijače u višegodišnjim traganjima za pravednim sudskim postupkom i konačnom prikazivanju istine o dešavanjima iz oktobra 2009. godine. Klub će od ostvarenih prihoda od predstojeće dvije domaće utakmice protiv Širokog Brijega (16.9.) i Krupe (01.10.) usmjeriti finansijska sredstva ka finansiranju postupka suđenja u ovom slučaju. Po 1 KM od svake prodate ulaznice sa današnje utakmice te kompletan prihod ostvaren od prodaje ulaznica na domaćoj utakmici protiv Krupe, bit će umjeren ka finansiranju suđenja. Fudbalski klub Sarajevo apeluje na nadležne organe da urade sve što je u njihovoj nadležnosti i moći da pravda stigne ubicu Vedrana Puljića. :clap: :clap:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, mnon46 i 32 gosta.