FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3256
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 21 okt 2017, 23:44

Svi su bili odlicni, neka ovako nastave!!
Hvala HUsrefe majstore , da si prije dosao sve bi bilo drugacije..

VOLIM TE SARAJEVO

mirzatele
Postovi: 11966
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 21 okt 2017, 23:48

Adukorrrrrr

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 21 okt 2017, 23:57

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 22 okt 2017, 00:05

joker90 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:E sad me baš nešto zanima.. Zašto sada Evander, Sioux i još par njih iz tog klana ne dođu i ne napišu kilometarski tekst o tome kako ne valjaju igrači, uprava, Tan itd. Naredni kiks koji bude, on će doći i početi pisati svoje standardno. Dajem glavu da hoće..
Sioux je obećao da neće više ni post napisati ovdje i zato ga nema, a ne zato što smo pobjedili.
Ako je tako, onda okej, nisam upratio.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

visokohz
Postovi: 2938
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 22 okt 2017, 00:14

MortemHz je napisao/la:slika
:opaopa: :opaopa: :opaopa: :bih: :bih: :bih:

visokohz
Postovi: 2938
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 22 okt 2017, 00:18

Joj Ahmeteeeeee!!!

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 22 okt 2017, 00:23

Bas mi drago sto sam pogrijesio u ocekivanjima za danas. Bas su me obradovali


@alfrednobel evo ja cu ti rec da nam uprava qurcu ne valja a pola snage ove ekipe je Husref Musemic!!
Nemojte letit, duga je sezona.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 22 okt 2017, 00:58

Kao sto sam ranije pisao za Sarica, momka koji je radilica i koji pokriva citav teren. Pravi fantasticne pametne prekrsaje.

Ahmetovic je nas lav i borac, on naprosto kida.

Velkoski lafcina sve na iskustvo.

Adukor, koliko je taj lopti izbio iz 16 metara :)
Pravo pojacanje.

Stanojevic pravo inteligentan igrac, takodje pokriva dosta terena, dobro se krece, ima pregled. Ma super je.

Ivetic nikad bolje nije odigrao.

Pavlovic imao jednu odlicnu intervenciju i dva puta super boksovao loptu.

Steta za Hodzica sto nece biti protiv Celika, i on solidan, kao i Kuzmanovic koji je strasno brz igrac.

Svi su bili dobri.

Husref najbolji.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 22 okt 2017, 01:28

FrancescoTotti je napisao/la:Bas mi drago sto sam pogrijesio u ocekivanjima za danas. Bas su me obradovali


@alfrednobel evo ja cu ti rec da nam uprava qurcu ne valja a pola snage ove ekipe je Husref Musemic!!
Nemojte letit, duga je sezona.
Ja nisam rekao da valjaju, naprotiv. Nego me samo nervira da se ubace na temu kada se desi kiks ili ne postigne željeni cilj. To je jadno i glupo.

I ja kažem da je uprava ****, ali kada se o tome govori, neka se govori čitavo vrijeme, a ne kada se izgubi. Evo što nakon današnje tekme nije neko od njih došao i napisao nešto o upravi i nekim problemima, zašto nije? Zato što će ga svako odyebati za par minuta, a kad se kiksa, većinom je lako manipulisati. Razlog je to što su rijetki ovdje koji imaju svoje mišljenje i stav, koji stoje iza svojih riječi, a ne da se priklone masi pa čak i kad ona nije upravu. "Gdje mali Mujo, tu i ja"..

Kad sam govorio da je Ahmetović odličan igrač, pa mi odvalili tri reda sa "hahhahahaha", pa govorili da je panjina, krade minute Hadžiću itd. Rekao sam da je odličan špic, jer vidi se koliko se bori ama baš svaku tekmu, koliko se vraća i pomaže defanzivi, koliko pretrči, traži se, nudi, kolje se sa stoperima itd. Rekao sam da će on trpati kad budemo imali igru od noge do noge kao što sada imamo, a ne taktiku i filozofiju igre zvanu "nabij na Ahmeta", pa ako šta uradi, dobro i jeste. Takva je bila igra kod Čale, nije on kriv zbog toga. A ne bih da govorim o "periodu" Repuha, uhvati me smijeh.

Dobar i stručan trener je pola ekipe, to vazda govorim. Kad imaš trenera npr. kao što je Husref, ne brini za taj dio posla. Ostalo je logično do igrača i određen faktor sreće. Ne bi se danas masno treneri plaćali da nisu iznimno važan faktor, pogotovo u velikim ligama. Sreća pa nam je došao Husref, a imamo i fin igrački kadar, koji još uz par pojačanja može biti odličan. U januaru bih potražio dobrog stopera, napadača, pa i krilo.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 22 okt 2017, 01:49

idemo dalje lagano :D moram neke izdvojiti Hz , Husrefa, Aduktora :lol: ,Stanoju ,AHMETOVIC .

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 22 okt 2017, 01:59

ajdohordas je napisao/la:Ma nemamo mi uopšte loš tim, ovaj tim sa ovim do sad pojačanjima je definitivno upgrade na ekipu iz prošle sezone... samo što je Čala forsirao jedno te isto, momci se zasitili... uz pravog trenera koji će zarotirati par pozicija i par igrača i unijeti neku novinu u igru ovaj tim bi mogao mnogo ove sezone, ali sve to pada u vodu ako se postavi ili ostane neko od "naših" ljudi ...
Zrinjski i Široki uopšte nemaju bolju ekipu od nas, samo su bolje i ljepše posloženi što je svakako zasluga trenera.
Ovaj Baka je možda odvratan, ali vidi se da ima šmek za neku napadačku i lepšravu igru... :think:
Opet kažem, nastavak sezone zavisi od toga koga ćemo imenovat za trenera... Sve je to u pet deka.
Ja bi da se citiram i da pozovem Evandera na temu, oprostit ćemo mu. :kafa:
Fala momcima na divnom vikendu !

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 22 okt 2017, 02:11

AlfredNobel je napisao/la:
joker90 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:E sad me baš nešto zanima.. Zašto sada Evander, Sioux i još par njih iz tog klana ne dođu i ne napišu kilometarski tekst o tome kako ne valjaju igrači, uprava, Tan itd. Naredni kiks koji bude, on će doći i početi pisati svoje standardno. Dajem glavu da hoće..
Sioux je obećao da neće više ni post napisati ovdje i zato ga nema, a ne zato što smo pobjedili.
Ako je tako, onda okej, nisam upratio.
Dvije dobre vijesti u jednom danu

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 22 okt 2017, 02:28

FrancescoTotti je napisao/la:Bas mi drago sto sam pogrijesio u ocekivanjima za danas. Bas su me obradovali


@alfrednobel evo ja cu ti rec da nam uprava qurcu ne valja a pola snage ove ekipe je Husref Musemic!!
Nemojte letit, duga je sezona.
Realno gledajuci doveli su dobre igrace,a greske su sto su Calu drzali dugo i Repuha sto gurnuse da bude trener,jer sa vom ekipom ispadanje od onih amatera je bruka

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 22 okt 2017, 04:12

zagor1987 je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Bas mi drago sto sam pogrijesio u ocekivanjima za danas. Bas su me obradovali


@alfrednobel evo ja cu ti rec da nam uprava qurcu ne valja a pola snage ove ekipe je Husref Musemic!!
Nemojte letit, duga je sezona.
Realno gledajuci doveli su dobre igrace,a greske su sto su Calu drzali dugo i Repuha sto gurnuse da bude trener,jer sa vom ekipom ispadanje od onih amatera je bruka
I corava koka zrno ubode, sto se tice uprave... Toliko su toga usrali i ni jedan put nisi izasli sa objasnjenjem, odgovornoscu, uprava nam je goli ku*ac, iskreno. De ne kenjam dalje...

Husrefu, igracima kapa do poda.

Veliki gospodin i jedan od rijetkih koji zasluzuju postovanje. On voooooliiiii Sarajevo, pravi je hordas... i uz to je ziva legenda naseg kluba, al bas legenda...

PS Nemojte tako pricat za ljude koji su vam braca sa tribine, Evander ima svoje misljenje, ima pravo da bude ljut, razocaran, svi reagujemo drugacije, ko i svi negdje smo upravu, negdje grijesimo, jbga.
Nek ste mi zivi, zdravi i da nam Sarajevo bude sampion ;-)
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 22 okt 2017, 05:26

Svi u Zenicu al sviii kek
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 22 okt 2017, 05:30

uNbx je napisao/la:Svi u Zenicu al sviii kek
neka, fala.. ja jednom otiso i nisam se vraco 55 mjeseci..meni najteze gostovanje ikad :mrgreen:

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 22 okt 2017, 05:39

TobeYarabi je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Svi u Zenicu al sviii kek
neka, fala.. ja jednom otiso i nisam se vraco 55 mjeseci..meni najteze gostovanje ikad :mrgreen:
Očeličilo te, jelde? :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5831
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 22 okt 2017, 05:52

Posle pregledane utakmice;

Moze se konstatovat da po dolasku Husrefa Musrmica za sefa strucnog, Saric igra dosta bolje i da je Ahmetovic vratio formu u kojoj je bio prije godinu dana. Takodze Aduktor je mnogo bolje igro danas nego proslo kolo.( iako je imo par gresaka i danas).

Sto se uprave tice imo sam veoma ruzno misljenje o njima al kad sam vidio u roku 5 minuta odgovor Kusturice, spaminjanje bajramski trofeja i pominjanje njega da nasavjetuje nekoga kako treba imat radne navike promjenio sam misljenje.

Kusturica je doveo 20 igraca sa 15 igraca u roku 6 mjesci raskino ugovore. Jedini igrac iz te generacije koji je jos tu je Pavolovic kojeg po mom misljenju treba zamjenit sa boljim golmanom vec na zimu.

Ova uprava je fulala sa REPUHOM i sa ne smjenom mehmeda posle zarie.

Stanojevic
Kuzmanovic
Aduktor
Husref
Rahmanovic jedini koji nemoze dobit sad zasad prolaznu ocjenu iako je napocetku sezone izgledo veoma dobar
Jedino sto su podbacili sa crnkicom nakon prvog bjega sto su mu dali sansu da opste trenira sa prvim timom
Za Duljevica je ova uprava kriva 75%.

E sad ce neki ispadanje od zarije ne dovodzenje bolji igraca kao sto sam i napiso to je sramota i to im je najveca greska sto nisu otjerali Mehmeda i sto su Propuha postavili.

Ova ekipa treba samo novog golmana stopera i desno krilo, mozda napadaca posto svi znamo da ahmet u drugom djelu stane i vjerujem da mozemo bit prvaci.

VOLIM TE SARAJEVO

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 22 okt 2017, 06:05

ja se izvinjavam, ali ovi sto "seru" po igrackom kadru, da vas poddsjetim da se vrtimo oko zone lige za prvaka i lige za ispadanje, te da smo odletili iz upa poslije prve tekme te da su nas na kosevu nasamarali klubovi koji su u zoni ispadanja
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 22 okt 2017, 07:58

emir79 je napisao/la:Kao sto sam ranije pisao za Sarica, momka koji je radilica i koji pokriva citav teren. Pravi fantasticne pametne prekrsaje.

Ahmetovic je nas lav i borac, on naprosto kida.

Velkoski lafcina sve na iskustvo.

Adukor, koliko je taj lopti izbio iz 16 metara :)
Pravo pojacanje.

Stanojevic pravo inteligentan igrac, takodje pokriva dosta terena, dobro se krece, ima pregled. Ma super je.

Ivetic nikad bolje nije odigrao.

Pavlovic imao jednu odlicnu intervenciju i dva puta super boksovao loptu.

Steta za Hodzica sto nece biti protiv Celika, i on solidan, kao i Kuzmanovic koji je strasno brz igrac.

Svi su bili dobri.

Husref najbolji.

Bolje sto je dobio Hodzic karton, da propusti Celik.
Mislio sam kad je u Saric dobio zuti da je to razlog.. Al izgleda da nije :)

Ako zadrzimo ovu pozitivu, sigurno da onaj Calin niz bez ppraza opet mozemoo da ponovimo :)

Imamo jakl dobru sansu da na Grbavicu pobjedom predjemo seljake na tabeli...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.