FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 nov 2017, 17:52

AlfredNobel je napisao/la: I zanima me još nešto.. Jel to neka garancija da će Mersudin prestati zabijati na proljeće? Ako nije, onda je totalna glupost.
Moramo bit poučeni prethodnim iskustvom. Ahmetović i kod nas i u Slobodi je zabijao samo zimus, na proljeće se izgubi. Bolje spriječiti nego liječiti, mi moramo bit spremni na to da će se Ahmetović ugasit na proljeće. Ako ne bude super, još bolje, ovakav Merso hladno ide do titule prvog strijelca lige. Ako stane, moramo imat alternativu. Po meni je imamo u Velkoskom i dvojici juniora al eto.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 11 nov 2017, 17:58

[quote="skoroalen"]Evo opet i Nedimovog advokata, još da se javi onaj 1997 i imamo sapunicu.
Pored ovakvog Mersudina ja ne bih Moratu ubacio u ekipu. Lik svaku tekmu zabije gol il' asistira, il svojom borbom doprinosi da neko od saigrača zabije gol. Ako on stane, imamo Hadžića, Velkoskog i Smajlagića. A poučeni dosadašnjim iskustvom s Musemićem, on ne vjeruje plaho ovim juniorima i on će radije na svaku poziciju dovest po još jednog iskusnijeg igrača nego se oslonit na Hadžića, Mujakića, Herića, Pidru i ostale. Mada bi se po meni pitanje špica trebalo postavit tek nakon što riješimo odbranu i krilo.[/quote Mersin je krenulo hvala bogu i treba da igra ali ovaj stručnjak samo po hadzicu.hadzic samo moze od merse naučiti a denci cim mu punac uplati on blati maloga

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 11 nov 2017, 18:01

AlfredNobel je napisao/la:Oprao Boga oca s Hadžićem.. Kakav bolan Nedim, Smajlagić, peti deseti kad Ahmetović trpa k'o lud? Odvadite malo s tom izlizanom i dosadnom pričom.

Pogledajte Husrefov intervju za Souurce portal, gdje kaže da mu ne igra ulogu to koliko godina ima igrač, da li je mlad ili iskusan, da mu to ništa ne predstavlja, već da mu je najbitniji kvalitet. Razlog je zato što klub, odnosno uprava gleda rezultate i u tome se sve ogleda. Ko je gledao, zna o čemu govorim.

Zato prestanite smarati s tom toliko dosadnom, izlizanom, otrcanom, odvratnom, ogavnom pričom, koja ne pije vodu kod nikog ko ima zdrav razum. Nećeš staviti Hadžića, Smajlagića ili nekog desetog, a staviti na klupu Ahmetovića koji plodi protivničke odbrane i koji je najbolji strijelac lige i dati njegovo vrijeme pomenutim samo zato što su mladi, što postoji šansa da će biti odlični igrači i što su mediji Hadžića prozvali novim Suarezom, što je totalni apsurd u početku karijere. Ohanite malo, svega vam.

Ordagića ne dovoditi, jer nema mjesta u veznom redu. Imaš najbolju vezu u ligi, po pitanju kvaliteta i širine i besmisleno je dovoditi još jednog igrača.

I zanima me još nešto.. Jel to neka garancija da će Mersudin prestati zabijati na proljeće? Ako nije, onda je totalna glupost.
U pravu si merso zabija i naravno da je glupost da on ne igra

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 11 nov 2017, 18:29

Ordagic pokriva 4 pozicije u ekipi i kao takav nam je prijeko potreban, uz to, bio bi ponajbolji igrač na ekipe, tako da ta priča o najjačem veznom redu je iluzija, možda jesmo najbolji ali ne toliko da odskočemo a ni da imamo širinu
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 11 nov 2017, 19:08

skoroalen je napisao/la:
pitic je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Ja sad Ordagu ne bih ni dovodio. Ako je i do sad plata bila problem znači da opet neće doći za male pare, a sad imamo strašnu sredinu.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
A, kolika mu je to plata :?: da Sloboda može, a Sarajevo ne može :?
Pa prošli put se pričalo da ima 10 milja maraka. Ne znam ni ja konkretno, to je iz pisanja drugih forumaša, al' ja ne vidim šta bi ga drugo držalo u klubu koji je na rubu ponora još od odlaska Sisoje. Il' voli pare il' je mentalni patuljak pa se ne smije oprobat u većem klubu. Šta god od tog bilo, mislim da nam sad i nije potreban.
Daj Boze da je on i 2 plate dobio kod kozojeba al et
Ja licno bi volio da dodje , po meni extra bi nam valjo jedino sto je svako malo povrijedjen
Al isto mi se cini da se malo on precjenjuje i da ima nerealne zahtjeve od FKS
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5822
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 11 nov 2017, 19:12

Idealna stvar bi bilo da IVETIC LIVAK SAID SASA ODU
AKO SE DELAC NEMOZE DOVEST PRODUZIT BOJAnu UGOVOR ZA 1 godinu dana za istu platu koju ima.

Stoper je pod moranje i to vrhunskog stopera.

Kad se to rijesi vidjet jos jednog beka krilo i po mogucnosti napadaca.

Ordagica dovest samo pod uslovom da podpise 4 godine i platu kolika mu je u slobodi ako hoce hoce nece nikom nista.

Mi mozemo pricat sta hocemo Ahmetovic je najbolji igrac ove polu sezone al svi znamo da u zadnje dvije godine uvjek prvu polovinu mesi drugu ko edin rustemovic. Netreba se kockat ako on nastavi trpat i drugoj polovini niko njeg nece tjerat iz prvih 11.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YNWA » 11 nov 2017, 19:13

DenchiNL je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Nemaju kone para za njega. A Zrinja bi ga već mogao pokupit. S te strane, mogli bismo ga i dovest, al onda se riješit Radovca i Saida jer imamo nagomilan vezni red. Šta će nam 6-7 igrača na toj poziciji?

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
garantovat će miske :D
pa buraz oni imaju jedno 12 veznih i 8 napadaca, a nijedan nevalja...orilo gorilo oni će zapet da dovedu kvalitet...ne bi se iznenadio da neki bum bude, ime neko, bivši repka nešto, da opet zajaše bekane....
Zrinja bi mogao uletit i pokupit i Krpica i Ordagu...jer im tu škripi...konama nema đe ne škripi, još ako junior uzme repku bit će tu garancija i obećanja...

ja kontam da bi mi mogli ić na isto s obzirom da Hus gotivi Krpića isto....al se nadam prvo stopera pismenog...kod nas ako se rješimo Crnkića i Saida, možemo dat ovoj dvojici i nadat se nečemu....mada ako sam iskren najviše bi volio kakve rođake od Adukora :D
Ovo nije ni blizu istine, i nema sanse da bi Husref trazio da se dovede Krpic.
I sto se tice Slobode, Husrefove zelje mogu biti samo dvojica, i jednog i ocekujem kod nas, nije Ordagic :P
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 11 nov 2017, 19:16

YNWA je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Nemaju kone para za njega. A Zrinja bi ga već mogao pokupit. S te strane, mogli bismo ga i dovest, al onda se riješit Radovca i Saida jer imamo nagomilan vezni red. Šta će nam 6-7 igrača na toj poziciji?

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
garantovat će miske :D
pa buraz oni imaju jedno 12 veznih i 8 napadaca, a nijedan nevalja...orilo gorilo oni će zapet da dovedu kvalitet...ne bi se iznenadio da neki bum bude, ime neko, bivši repka nešto, da opet zajaše bekane....
Zrinja bi mogao uletit i pokupit i Krpica i Ordagu...jer im tu škripi...konama nema đe ne škripi, još ako junior uzme repku bit će tu garancija i obećanja...

ja kontam da bi mi mogli ić na isto s obzirom da Hus gotivi Krpića isto....al se nadam prvo stopera pismenog...kod nas ako se rješimo Crnkića i Saida, možemo dat ovoj dvojici i nadat se nečemu....mada ako sam iskren najviše bi volio kakve rođake od Adukora :D
Ovo nije ni blizu istine, i nema sanse da bi Husref trazio da se dovede Krpic.
I sto se tice Slobode, Husrefove zelje mogu biti samo dvojica, i jednog i ocekujem kod nas, nije Ordagic :P
Ko je taj drugi da nije Mehmedagic ??
Onda Ordaga vani ode vala ne bi ga volio kod ustasa vidjeti a gurbeti su ga vec jednom zajebali za ugovor tako da ne hi trebo ni kod njih aBd
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 11 nov 2017, 19:23

Eki ne treba nam Ordagić...
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YNWA » 11 nov 2017, 19:35

Da, Mehmedagic je taj, poznavajuci Husrefa, on nije nikako zadovoljan sa stoperima koje imamo, i prvo ce traziti da se dovede stoper, a odlicno poznaje Mehmedagica, i sigurno ga je i Cala trazio jer ga je preporucio Husref, ali eto iz nekih razloga ga nismo uspjeli dovesti na ljeto i on je odlucio ostati u tz, ali sad je situacija mnogo drugacija, i vjerujem da ce Mehmedagic kod nas.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5822
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 11 nov 2017, 19:45

Stoper se mora dovest kad nikog vise nebi dovodili. Sasa je pao skroz

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 11 nov 2017, 20:03

fks74 je napisao/la:Iskren da budem ja Ordagica ne bih dovodio .
Treba g adovesti i zakovat za klupu do kraja karijere
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 11 nov 2017, 20:11

Amca007 je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Iskren da budem ja Ordagica ne bih dovodio .
Treba g adovesti i zakovat za klupu do kraja karijere
I dati mu inventarni broj u Metropolisu :mrgreen:

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 11 nov 2017, 20:20

bodi123 je napisao/la:I pored što imamo sad dobru sredinu Ordagić je i dalje Pirlo za svakog našeg igrača iz te sredine, i kao takav bi nas podigao na jedan novi nivo i zabetonirao ekipu, a zašto se ne bi pokušali dogovoriti s njim kad bi nam već mogao doći za kikiriki? Plata nije problem, to je šuplja, ali on će vjerovatno tražiti preko granice nešto a ostanak u ovoj ligi će mu biti alternativa.

Ja sam za to da vise forsira omladince, Heric je do sad ko 3 Pirla za Ordagica, pa Saric u novom izdanju, da ne nabrajam dalje, mislim da si i podcijenio i precijenio :mrgreen:

Imamo 2 dobra tima, kup zavrsen, nek preskoce prelazni rok i zabave se produzivanjem ugovora, dobrim pripremama..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 11 nov 2017, 21:24

AlfredNobel je napisao/la:Oprao Boga oca s Hadžićem.. Kakav bolan Nedim, Smajlagić, peti deseti kad Ahmetović trpa k'o lud? Odvadite malo s tom izlizanom i dosadnom pričom.

Pogledajte Husrefov intervju za Souurce portal, gdje kaže da mu ne igra ulogu to koliko godina ima igrač, da li je mlad ili iskusan, da mu to ništa ne predstavlja, već da mu je najbitniji kvalitet. Razlog je zato što klub, odnosno uprava gleda rezultate i u tome se sve ogleda. Ko je gledao, zna o čemu govorim.

Zato prestanite smarati s tom toliko dosadnom, izlizanom, otrcanom, odvratnom, ogavnom pričom, koja ne pije vodu kod nikog ko ima zdrav razum. Nećeš staviti Hadžića, Smajlagića ili nekog desetog, a staviti na klupu Ahmetovića koji plodi protivničke odbrane i koji je najbolji strijelac lige i dati njegovo vrijeme pomenutim samo zato što su mladi, što postoji šansa da će biti odlični igrači i što su mediji Hadžića prozvali novim Suarezom, što je totalni apsurd u početku karijere. Ohanite malo, svega vam.

Ordagića ne dovoditi, jer nema mjesta u veznom redu. Imaš najbolju vezu u ligi, po pitanju kvaliteta i širine i besmisleno je dovoditi još jednog igrača.

I zanima me još nešto.. Jel to neka garancija da će Mersudin prestati zabijati na proljeće? Ako nije, onda je totalna glupost.
:tokralju: :tokralju:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 11 nov 2017, 21:26

YNWA je napisao/la:Da, Mehmedagic je taj, poznavajuci Husrefa, on nije nikako zadovoljan sa stoperima koje imamo, i prvo ce traziti da se dovede stoper, a odlicno poznaje Mehmedagica, i sigurno ga je i Cala trazio jer ga je preporucio Husref, ali eto iz nekih razloga ga nismo uspjeli dovesti na ljeto i on je odlucio ostati u tz, ali sad je situacija mnogo drugacija, i vjerujem da ce Mehmedagic kod nas.
Radovac ga ceka sa utokom. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 11 nov 2017, 21:28

Pa normalno da ce dovesti stopera,i sad ga je covjek trazio sa trenutnim rosterom pa mu nisu uspjeli nikog izganjat.Ja mislim da ce pustiti Novakovica i dovesti zamjenu njemu a da ce Mujakic sve vise uskakati i biti tu u izboru,rekao bih da mu i Husref vjeruje,vec lagano mu daje malo po malo sansu.



A ovi sto se vode nekim teorijama kao Mersudina ce stati,predlazem da otvore neku agenciju za bacanje kasika.Bog te j.ebo frajer prvi strijelac lige neko pise treba spic ,cuj stat ce njega iza nove ,ono zna sanjo bezbeli :urnebes: Tacno mi dodje nekad da se obrisem sa foruma kad vidim s kim moram diskutovati.
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 11 nov 2017, 21:30, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 11 nov 2017, 21:29

Da li će se Merso uspješno izboriti sa tamnim silama ambrozije i polena? Saznajte u nastavku sezone.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 nov 2017, 21:37

Ljudi, nije niko prorok, samo neko racionalno posmatra statistiku. Ako Merso dvije godine uzastopno ne može meda na proljeće, realno je očekivat da će opet bit isto. Nadamo se da neće al nemojte da bude kao kao lani, da ga svi popljujemo, i njega i stručni štab što smo prošli pauzu bez uigravanja druge taktike s drugim napadačem.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 11 nov 2017, 21:53

Jel se ko sjeca kad je Husref ono zadnji put dobio otkaz i kad je rekao da ce se vratiti da osvoji titulu sa Sarajevom, ja tu scenu nikad necu zaboraviti i bas mi to ulijeva povjerenje da ce dati sve od sebe da to i uradi. Zato ga treba pustiti da dovodi i otpusta koga hoce, ipak on je pokazao da zna i da moze uraditi obecano.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Krajina1999 i 51 gost.