FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 18 nov 2017, 10:37

Morteme kakve ovo pizdarije praviš :mrgreen:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Lakoste
Postovi: 7890
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 18 nov 2017, 10:48

slika

:njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 18 nov 2017, 10:56

Danas je dobar dan za pobijediti aBda :kafa: Taman da istupimo 'sablju' :pray:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la escobarpablo » 18 nov 2017, 11:00

Kiks danas.
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 18 nov 2017, 11:08

Pantelija je napisao/la:"Fudbalski klub Sarajevo se oglašava povodom jučerašnjeg incidenta u prostorijama kluba, zbog kojeg je došlo do mnogobrojnih protužbi na naš rad. S obzitom na to da radimo transparentno i da u svakom slučaju pokušavamo da budemo otvoreni i korektni prema našim navijačima koji su nam sada najpotreniji, imamo odgovornost da pojasnimo detalje jučerašnje situacije. S obzirom da su navijači FK Sarajevo čekali u redu da kupe ulaznice za predstojeću utakmicu našeg kluba, te je bila velika gužva u prostorijama, jedna osoba je izašla iz kancelarije naše direktorice Sabrine Buljubašić sa povećim svežnjem ulaznica, koje je pošteno zaradio. Radi se o momku G.D. poznatijem kao Mortem. Navijači, vidjevši to, počeli su negodovati te je došlo do naguravanja. Dakle, momak je ulaznice pošteno zaradio, svojim radom i trudom, i zaradit ce ih i sljedeći put, te kako on navodi, on nije došao da kupi ulaznice , nego da uzme iste. Također se izvinjavamo i njemu, te ćemo drugi put uzeti neki drugi termin za preuzimanje, odnosno uzimanje, ulaznica.
PR FK Sarajevo,
Vaša Anelica"
:mrgreen: :kafa:
A ebote jesi ga dobro sročio, uživio sam se i kontao da je istina sve do ovog "Mortem". Dobar dobar :rol:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 nov 2017, 11:11

AlfredNobel je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:"Fudbalski klub Sarajevo se oglašava povodom jučerašnjeg incidenta u prostorijama kluba, zbog kojeg je došlo do mnogobrojnih protužbi na naš rad. S obzitom na to da radimo transparentno i da u svakom slučaju pokušavamo da budemo otvoreni i korektni prema našim navijačima koji su nam sada najpotreniji, imamo odgovornost da pojasnimo detalje jučerašnje situacije. S obzirom da su navijači FK Sarajevo čekali u redu da kupe ulaznice za predstojeću utakmicu našeg kluba, te je bila velika gužva u prostorijama, jedna osoba je izašla iz kancelarije naše direktorice Sabrine Buljubašić sa povećim svežnjem ulaznica, koje je pošteno zaradio. Radi se o momku G.D. poznatijem kao Mortem. Navijači, vidjevši to, počeli su negodovati te je došlo do naguravanja. Dakle, momak je ulaznice pošteno zaradio, svojim radom i trudom, i zaradit ce ih i sljedeći put, te kako on navodi, on nije došao da kupi ulaznice , nego da uzme iste. Također se izvinjavamo i njemu, te ćemo drugi put uzeti neki drugi termin za preuzimanje, odnosno uzimanje, ulaznica.
PR FK Sarajevo,
Vaša Anelica"
:mrgreen: :kafa:
A ebote jesi ga dobro sročio, uživio sam se i kontao da je istina sve do ovog "Mortem". Dobar dobar :rol:
Ja sam skont'o da fura na ovom "stvorila se gužva u redu za karte". :mrgreen:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 18 nov 2017, 11:17

skoroalen je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:"Fudbalski klub Sarajevo se oglašava povodom jučerašnjeg incidenta u prostorijama kluba, zbog kojeg je došlo do mnogobrojnih protužbi na naš rad. S obzitom na to da radimo transparentno i da u svakom slučaju pokušavamo da budemo otvoreni i korektni prema našim navijačima koji su nam sada najpotreniji, imamo odgovornost da pojasnimo detalje jučerašnje situacije. S obzirom da su navijači FK Sarajevo čekali u redu da kupe ulaznice za predstojeću utakmicu našeg kluba, te je bila velika gužva u prostorijama, jedna osoba je izašla iz kancelarije naše direktorice Sabrine Buljubašić sa povećim svežnjem ulaznica, koje je pošteno zaradio. Radi se o momku G.D. poznatijem kao Mortem. Navijači, vidjevši to, počeli su negodovati te je došlo do naguravanja. Dakle, momak je ulaznice pošteno zaradio, svojim radom i trudom, i zaradit ce ih i sljedeći put, te kako on navodi, on nije došao da kupi ulaznice , nego da uzme iste. Također se izvinjavamo i njemu, te ćemo drugi put uzeti neki drugi termin za preuzimanje, odnosno uzimanje, ulaznica.
PR FK Sarajevo,
Vaša Anelica"
:mrgreen: :kafa:
A ebote jesi ga dobro sročio, uživio sam se i kontao da je istina sve do ovog "Mortem". Dobar dobar :rol:
Ja sam skont'o da fura na ovom "stvorila se gužva u redu za karte". :mrgreen:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
:thumbup: :D :D
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 18 nov 2017, 11:35

u-19 selekcija gubi od gurbeta 0:1
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 18 nov 2017, 11:46

benko21 je napisao/la:u-19 selekcija gubi od gurbeta 0:1
1-1

Željkan dosta bolji, strašne kontranapade imaju. Po igri nismo ni zaslužili gol al' eto.

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 18 nov 2017, 11:48

Vodimo 2-1

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 18 nov 2017, 11:53

Memara je napisao/la:Vodimo 2-1
uspjeli smo preokrenuti Imamovic asistirao za Klarica koji je pogodio za 2:1
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3256
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 18 nov 2017, 12:07

Lakoste je napisao/la:slika

:njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:
Kako izgleda mocno :bow:
Ako bude ovakva postava danas 4-0

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 18 nov 2017, 12:13

Odlična postava, nema šta. Samo bi ja Saida (ako bude igrao) gurnuo više u sredinu, ne vjerujem da bi nešto bio na krilu.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 18 nov 2017, 12:16

I Rahmanovicu reci da neigra ko treba i bit ce nesto od njega.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3256
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 18 nov 2017, 12:18

AlfredNobel je napisao/la:Odlična postava, nema šta. Samo bi ja Saida (ako bude igrao) gurnuo više u sredinu, ne vjerujem da bi nešto bio na krilu.
Zamijeniti ga sa Saricem samo, Sara je u Slobodi ako se sjecas skoro svaku utakmicu igrao krilo i dobar je bio, mozda je ovo malo preofanzivno ali Stanoje brat moze sam drzati sredinu :cool:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 18 nov 2017, 12:53

f0rest1946 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Odlična postava, nema šta. Samo bi ja Saida (ako bude igrao) gurnuo više u sredinu, ne vjerujem da bi nešto bio na krilu.
Zamijeniti ga sa Saricem samo, Sara je u Slobodi ako se sjecas skoro svaku utakmicu igrao krilo i dobar je bio, mozda je ovo malo preofanzivno ali Stanoje brat moze sam drzati sredinu :cool:
Dobro je Sarić igrao u Slobodi, još u paru s Ordagićem ubijao. Mada, ja ga ne bi dirao s ove pozicije, samo bi volio Saida vidjeti iza Ahmetovića, ali i Rahmanović može veoma dobro odigrati, tako da slatke muke za Husrefa.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3146
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 18 nov 2017, 12:57

Zavrseno 2:2. Gurbeti zabili u 88. minuti, steta.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 18 nov 2017, 13:05

Željkan bolji prvo a mi drugo. Željkan sve što je napravio bilo je iz kontri i kornera. Šteta, ali nema veze i dalje smo na +6.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 nov 2017, 13:18

AlfredNobel je napisao/la:
f0rest1946 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Odlična postava, nema šta. Samo bi ja Saida (ako bude igrao) gurnuo više u sredinu, ne vjerujem da bi nešto bio na krilu.
Zamijeniti ga sa Saricem samo, Sara je u Slobodi ako se sjecas skoro svaku utakmicu igrao krilo i dobar je bio, mozda je ovo malo preofanzivno ali Stanoje brat moze sam drzati sredinu :cool:
Dobro je Sarić igrao u Slobodi, još u paru s Ordagićem ubijao. Mada, ja ga ne bi dirao s ove pozicije, samo bi volio Saida vidjeti iza Ahmetovića, ali i Rahmanović može veoma dobro odigrati, tako da slatke muke za Husrefa.
Ja bih radije Saida na 10ku a Lelića na krilo, ne mora Rahmanović ni igrat ovu. Mada, on je onako prgav igrač, dobro bi došao u tuči sa Edisovim vojnicima. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 18 nov 2017, 13:20

Odbrana bez Sadiku nam izgleda smiješno, a Veladžić nam ponovo nije igrao. Pod hitno dovesti nove golmane ovako više ne može. Željkanovci igrali kao da im je Sablja na klupi, zaslužili su bar jedan crveni.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: kogmagie46, Pitarsam, ubipara i 40 gostiju.