FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 18 nov 2017, 18:51

BordoArmy88 je napisao/la:
Husref Musemić za historiju

Večerašnjom pobjedom nad Mladosti, šef stručnog štaba bordo tima, Husref Musemić postao je trener sa najviše pobjeda u historiji FK Sarajevo.

Za Musemića je ovo bila 127. pobjeda na klupi Sarajeva u ukupno 240 zvaničnih mečeva koliko je vodio bordo tim. Time se ljubimac navijača sa Koševa izdvojio na čelu liste trenera sa najviše pobjeda, koju je do sada predvodio legendarni Miroslav Brozović sa 126 pobjeda u 290 utakmica.
slika



ČESTITKE ŠEFE, VOLIMO TE! :clap:

Husref Musemić za historiju
Večerašnjom pobjedom nad Mladosti, šef stručnog štaba bordo tima, Husref Musemić postao je trener sa najviše pobjeda u historiji FK Sarajevo.
Za Musemića je ovo bila 127. pobjeda na klupi Sarajeva u ukupno 240 zvaničnih mečeva koliko je vodio bordo tim. Time se ljubimac navijača sa Koševa izdvojio na čelu liste trenera sa najviše pobjeda, koju je do sada predvodio legendarni Miroslav Brozović sa 126 pobjeda u 290 utakmica.
Pored njih dvojice. samo je još jednom treneru pošlo za rukom da slavi u trocifrenom broju mečeva, Fuadu Muzuroviću koji je u 255 utakmica slavio 114 pobjeda. Potom slijedi Denijal Pirić sa 82 pobjede, dok je na petom mjestu Mehmed Janjoš sa 61 ppbjedom.
Trener druge šampionske generacije, Boško Antić, slavio je 47 puta, Abdulah Gegić jednu manje, a Srboljub Markušević 45. Na devetom mjestu nalazi se Nermin Hadžiahmetović sa 41 trijumfom, a listu deset trenera sa najviše pobjeda na klupi zaključuje Slavko Zagorac sa 28 pobjeda.

Nek ima puna informacija.

:bow: :bow:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 18 nov 2017, 18:58

Hocemo li mu(Saidu) ponuditi novi ugovor? :D

Bravo momciii... :bih:
Do titulee :bih:

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 18 nov 2017, 19:01

Koje bio asist za zadni nas gol?

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 nov 2017, 19:06

Jel ono coldplay sto su pustili nakon gola?
Ako neko zna koja pjesma
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 18 nov 2017, 19:07

Vrijedilo je danas kisnuti, ocekivano teska utakmica jos po onom terenu koji je vise licio na klizaliste. Adukor strasan danas, ali smo ga i momacki nagradili nakon tekme kad nas je ostalo stotinjak na Istoku da ga pozdravimo jer je davao intervju valjda. Sad ko ce izdrzati do nedelje i komsija, sto neko napisa ne bih nezadovoljan bio ni bodom, ali pobjeda bi nas definitivno lansirala u borbu za titulu. Nista nije iskljuceno, evo vidjeli smo svi gdje smo bili prije nekoliko mjeseci, bio sam zabrinut da li cemo i u LzP, ali svaka cast Husrefu koji je sve poslozio kako treba i ako sam licno bio skeptican njegovim ponovnim povratkom na klupu.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YNWA » 18 nov 2017, 19:09

BTX je napisao/la:
AVNOJ je napisao/la:Kako su ovi misevi pusali....
Trosi pare od naseg kluba...
Uzima mjesto mladjim....
Zdere u metropolisu....
Da ce prestat gledat Sarajevo ako zaigra....
E pa momci ne znam vam nikove al vas je Said popiso i to momacki.

Saide svaka cast.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
:urnebes:
Sefe, nije nam donio trofej lige prvaka nego je dao gol a godinu je dana primao pare ni za sta. Svima nam je drago radi pobjede ali ne provaljuj se molim te, jedan gol nije ravan godinu dana treninga. Kako tako lako zaboravljamo? Nisam ga nikada pljuvao ali ne zaboravi neke stvari.
Jel on natjerao nekoga da mu ponudi taj ugovor ?

A kao sto mozemo vidjeti Said je mogao pomoci i prosle sezone i ove, a sto nije treba pitati one koji su prije sjedili na klupi. Doduse ne samo za njega, nego i za neke druge igrace.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 18 nov 2017, 19:10

Bravo momcine nase, idemo sad u Mitoland po tri bobe!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 nov 2017, 19:10

:ljepota:

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 18 nov 2017, 19:12

Adukor fantazija!
Babuki mjehur popustio, štrumfovi u nevjerici. :shifty:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 nov 2017, 19:13

Tek dođoh s tekme, opet mokar al vrijedi.
Sajo majstorski, Ahmetović borbeno do kraja, Mihojević odličan, ali jedno ime se izdvaja. JOACHIM ADUKOR! Yebeni Michael Essien lige, nema gdje ga nema, zaslužio je one ovacije s tribina. Majke mi, preko ebaya ću zbog njega naručit zastavu Gane i kačit je svaku tekmu na tribini. On i Miloš čine tandem na sredini koji je po meni daleko najbolji u ligi.
Btw, mislim da je šef planski izvuk'o Sarića iz sredine jer po strani su šanse za dobijanje kartona puno manje, na sredini si uvijek na granici zbog fajtanja s protivnikom.
Kone su na redu, neka plava kučka zna, yebat će je Horde zla.
P.S. raja s istoka koja se kreveljila na svaki pad igrača Mladosti je izdominirala. :urnebes:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 nov 2017, 19:15

skoroalen je napisao/la:Tek dođoh s tekme, opet mokar al vrijedi.
Sajo majstorski, Ahmetović borbeno do kraja, Mihojević odličan, ali jedno ime se izdvaja. JOACHIM ADUKOR! Yebeni Michael Essien lige, nema gdje ga nema, zaslužio je one ovacije s tribina. Majke mi, preko ebaya ću zbog njega naručit zastavu Gane i kačit je svaku tekmu na tribini. On i Miloš čine tandem na sredini koji je po meni daleko najbolji u ligi.
Btw, mislim da je šef planski izvuk'o Sarića iz sredine jer po strani su šanse za dobijanje kartona puno manje, na sredini si uvijek na granici zbog fajtanja s protivnikom.
Kone su na redu, neka plava kučka zna, yebat će je Horde zla.
P.S. raja s istoka koja se kreveljila na svaki pad igrača Mladosti je izdominirala. :urnebes:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Kreten si ali te volim majke mi radi onoga jutros :urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 18 nov 2017, 19:17

Adukora na derbiju na stopera sa Markom.Saric se mora vratiti pored Stanojevica.Novakovic je najlosiji danas bio i to je jedan od razloga sto se Adukor mora vratiti nazad,plus sto vracanjem Sarica moramo napraviti mjesto za jedno krilo,jel se mora pomagati bekovima u defanzivi,ova danasnja formacija se moze igrati protiv Viteza i Celika i to kuci samo.


Pavlovic nas je danas cupao momacki i svaka mu cast.Teren je bio pravo zaj.eban za igrat,lopta jos gora na njemu,teska natopljena vodom,klizavo sve zivo.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 18 nov 2017, 19:18

1:0, Saric, ass Ahmetovic
1:1, Regoje, ass Misic
2:1, autogol Velic
3:1, Said, ass Ahmetovic
3:2, penal Dilaver
4:2, Velkoski, ass Stanojevic ?
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 18 nov 2017, 19:19

Smijali se nedavno u komsiluku, kazu minus 8 na Kosevu. Kod njih se ljeto zavrsilo, sledece sedmice vec minus 3 :D
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3256
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 18 nov 2017, 19:26

Smrzao sam se ko picka ali neka sam uzivao sam citavu utakmicu.
BRAVO MOMCIIIIIIIIIIIII

Ali kakva utakmica Adukora novi Claude Makéléle i Stanojevic isto predobro odigrao :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1832
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 18 nov 2017, 19:28

BTX je napisao/la:
AVNOJ je napisao/la:Kako su ovi misevi pusali....
Trosi pare od naseg kluba...
Uzima mjesto mladjim....
Zdere u metropolisu....
Da ce prestat gledat Sarajevo ako zaigra....
E pa momci ne znam vam nikove al vas je Said popiso i to momacki.

Saide svaka cast.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
:urnebes:
Sefe, nije nam donio trofej lige prvaka nego je dao gol a godinu je dana primao pare ni za sta. Svima nam je drago radi pobjede ali ne provaljuj se molim te, jedan gol nije ravan godinu dana treninga. Kako tako lako zaboravljamo? Nisam ga nikada pljuvao ali ne zaboravi neke stvari.
Pa buraz kako da zaboravim priredio mi je neke od najboljuh trenutaka vezanih za Sarajevo

Covjek je ovom utakmicom pokazao da zna, hoce i moze to sto nije igrao mislim da nikad necemo ni saznati osim mozda ovi par glupih forumasa koji su se sprdali ovde sa njegovim imenom.
Ali par hiljada istinskih navijaca koji su bili veceras na stadionu su pokazali sta misle o njemu jer onakvo radovanje poslje njegovog je nesto posebno. Jer se ljudi vise raduju zbog njega nego zbog gola i tako ce uvijek biti kod istinskih navijaca.
Pisem samo zato sto sto su pojedinci pisali kako ce mu raja sa istoka psovat, zajjebavat za metropolis i sprdat na njegov racun i da je vise maskota nego igrac e zbog takvih mi je drago i zato me interesuje da vidim koje mane ce mu sada pripisat.
Ponavljam covjek nam je ponovo pokazao da zna i moze i da cijelo vrijeme nije bio samo problem u njemu.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 18 nov 2017, 19:29

miky_hz je napisao/la:Adukora na derbiju na stopera sa Markom.Saric se mora vratiti pored Stanojevica.Novakovic je najlosiji danas bio i to je jedan od razloga sto se Adukor mora vratiti nazad,plus sto vracanjem Sarica moramo napraviti mjesto za jedno krilo,jel se mora pomagati bekovima u defanzivi,ova danasnja formacija se moze igrati protiv Viteza i Celika i to kuci samo.


Pavlovic nas je danas cupao momacki i svaka mu cast.Teren je bio pravo zaj.eban za igrat,lopta jos gora na njemu,teska natopljena vodom,klizavo sve zivo.
Grijeh bi bilo takvu zvijer drzati na stoperskoj poziiji, kakvo citanje igre, tehnika, kako povuce onu loptu kad smo zabili za 2:1 ala Messi :D
Ali ipak se moram sloziti sa tobom, jer onaj levat Novakovic nesmije poceti derbi, tako da Adukor-Mihojevic stoperski par aBd.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 18 nov 2017, 19:31

Eh neka oni tamo sutra gledaju kako ce se izvuci pred derbi :kafa: Mi sutra rahat tekstualni/tv pratiti :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 nov 2017, 19:32

MortemHz je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Tek dođoh s tekme, opet mokar al vrijedi.
Sajo majstorski, Ahmetović borbeno do kraja, Mihojević odličan, ali jedno ime se izdvaja. JOACHIM ADUKOR! Yebeni Michael Essien lige, nema gdje ga nema, zaslužio je one ovacije s tribina. Majke mi, preko ebaya ću zbog njega naručit zastavu Gane i kačit je svaku tekmu na tribini. On i Miloš čine tandem na sredini koji je po meni daleko najbolji u ligi.
Btw, mislim da je šef planski izvuk'o Sarića iz sredine jer po strani su šanse za dobijanje kartona puno manje, na sredini si uvijek na granici zbog fajtanja s protivnikom.
Kone su na redu, neka plava kučka zna, yebat će je Horde zla.
P.S. raja s istoka koja se kreveljila na svaki pad igrača Mladosti je izdominirala. :urnebes:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Kreten si ali te volim majke mi radi onoga jutros :urnebes:
Šta jutros, ono za karte? :urnebes: :urnebes: :rol:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 nov 2017, 19:33

skoroalen je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Tek dođoh s tekme, opet mokar al vrijedi.
Sajo majstorski, Ahmetović borbeno do kraja, Mihojević odličan, ali jedno ime se izdvaja. JOACHIM ADUKOR! Yebeni Michael Essien lige, nema gdje ga nema, zaslužio je one ovacije s tribina. Majke mi, preko ebaya ću zbog njega naručit zastavu Gane i kačit je svaku tekmu na tribini. On i Miloš čine tandem na sredini koji je po meni daleko najbolji u ligi.
Btw, mislim da je šef planski izvuk'o Sarića iz sredine jer po strani su šanse za dobijanje kartona puno manje, na sredini si uvijek na granici zbog fajtanja s protivnikom.
Kone su na redu, neka plava kučka zna, yebat će je Horde zla.
P.S. raja s istoka koja se kreveljila na svaki pad igrača Mladosti je izdominirala. :urnebes:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Kreten si ali te volim majke mi radi onoga jutros :urnebes:
Šta jutros, ono za karte? :urnebes: :urnebes: :rol:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Ja ba, umalo nije piletina letila po ekranu :urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.