FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 18 nov 2017, 19:34

Al’ nasa liga je cudo svega mi,sa -15 ili koliko je vec bila razlika na -2 u odnosu na Zrinjski!!!
Na derbiju obavezno igrati sa stoperskim parom mihojevic-adukor,a veza da bude stanoje-saric sa Saidom ispred njih.

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 18 nov 2017, 19:35

Danas smo igrali protiv veoma dobre ekipe, čak bih se usudio reći i kvalitetnije od one kakvu imaju kone. Pohvale za Adukora koji je vanserijski igrač. Jedini loš utisak mi je ostavio Almir u odbrani i Novaković. Također valjda šef uvidi da nema potrebe koristiti Sarića na krilu. On kao centralni, zajedno sa Adukorom i Stanojevićem. Savršenstvo. Idemo dalje, super ovo trenutno izgleda :D

Sent from my LG-P710 using Tapatalk

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 18 nov 2017, 19:36

Zna li iko sta je sa Rahmanom jbt?
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 nov 2017, 19:40

@MortemHz nalet inspiracije :urnebes: :urnebes:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 18 nov 2017, 19:41

Pojacati sredinu: Adukor, Stanojevic, Saric. Velkoski i Hebibovic po krilima. Ahmetovic u napad. Nazad isto.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Burberry46
Postovi: 4656
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Burberry46 » 18 nov 2017, 19:42

Bravo momci, gazimo sve

Sljedeca stanica Grbavica
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 18 nov 2017, 19:49

Samo da odam priznanje maestru Husrefu Musemiću jer je Saida prebacio desno u drugom poluvremenu. Raja se ibretila što ga je prebacio, a činjenica je da nam desna strana nije postojala u prvom poluvremenu. :tokralju:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 nov 2017, 19:49

Liivak se slika negdje na Fidžiju, more, sunce... tačno nam komplekse nabija. :mrgreen:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

scudetto89
Postovi: 2638
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scudetto89 » 18 nov 2017, 19:58

Vratnik10 je napisao/la:
scudetto89 je napisao/la:Sta ovo vidim derbi u 13h ?, stvarno je termin nidje veze trebali su ostaviti u 16h kako su prvo govorili, ali hajde sad je tako ne mozemo nista tu promjeniti :)

Bitno je da pobjedimo sad ove iz kaknja, i da najavimo demoliranje kona abd ! :opaopa: :mrgreen:
Jesi li ti siguran za to, ja kako vidim ipak je u 16?
Taj termin u 4 je prvobitni trebao da bude, ali su promjenili u 1h tako da i meni se ne svidja, ali abd idemo da srusimo sugavicu i ocitamo bukvicu malenim !! :opaopa:

Sto se tice danasnje tekme nemam rijeci na nasu ekipu, sem da kazem da smo mnogo jaki, samo da ovako nastavimo abd ! :)
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54315
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 nov 2017, 20:00

Kolo: 16
Nedjelja, 26.11.2017 13:00
Stadion: Grbavica
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 18 nov 2017, 20:02

Strasno bitna pobjeda, Babuka izvadi spolovilo i pisaj po svima, ako je iko zasluzio ti si :D
Nasa odbrana je uzasno nesigurna na celu sa Novakovicem koji je cijele sezone strasno los i Pavlovicem koji u pojedinim tekmama djeluje ko najbolji golman lige a u pojedinim unese toliku nesigurnost u zadnju liniju ko da he napusen na golu
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 18 nov 2017, 20:03

MortemHz je napisao/la:Kolo: 16
Nedjelja, 26.11.2017 13:00
Stadion: Grbavica
slika
Piš, piš. :kafa:
slika
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 nov 2017, 20:06

I bekovi su ispadali, posebno Bekić. Lik ne trči nikako, gleda za likom koji prolazi pored njega.
A Pavlović je operisan od instinkta za penale svega mi. Pa i djeca znaju da svaki ljevak gađa uvijek svoju desnu stranu/golmanovu lijevu, apsolutno svaki, a on se baci kontra. Čim sam vidio da ljevak puca znao sam gdje lopta ide. Msm, ne bi on ono odbranio al moraš neke osnove pohvatat jbt.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hrn » 18 nov 2017, 20:08

Kako je Ahmetovic uzasno sebican bio danas u par situacija i kod gola Saida trebao mu je prije dodati loptu

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 18 nov 2017, 20:09

skoroalen je napisao/la:I bekovi su ispadali, posebno Bekić. Lik ne trči nikako, gleda za likom koji prolazi pored njega.
A Pavlović je operisan od instinkta za penale svega mi. Pa i djeca znaju da svaki ljevak gađa uvijek svoju desnu stranu/golmanovu lijevu, apsolutno svaki, a on se baci kontra. Čim sam vidio da ljevak puca znao sam gdje lopta ide. Msm, ne bi on ono odbranio al moraš neke osnove pohvatat jbt.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Ja opet stojim pri tvrdnji da nam treba kvalitetniji golman, ne toliko zbog penala koliko zbog ubačaja. Btw, bekovi su odron bili. I Bekić i Hodžić katastrofa. :wtf:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 18 nov 2017, 20:12

Ja bi protiv štrumfova ovako:

Pavlović
Hodžić Adukor Mihojević Bekić
Stanojević Sarić
Hebibović Said Velkoski
Ahmetović

Ovo je po meni najbolja postava. Vratiti Adukora na stopera, iz dva razloga. Prvi je zato što je Novaković užasan. Drugi je zato što Sarić igra puno bolje na defanzivnom veznom, u paru s Stanojevićem, koji je takva igračina da bi mi trebalo pola sata da napišem sve. Samim tim, imali bi bolji protok i distribuciju lopte ka napadačima. Tačno se danas u prvom dijelu vidjelo da fali Sarić na toj poziciji. Dalje.. Vratiti Hebibovića u prvu postavu, jer ćemo opet imati ta ubojita krila, brza krila, koja mogu napraviti dar-mar u u preslaboj odbrani štrumfeta. Said u prvu postavu, jer jednim svojim potezom može donijeti prevagu. Evo i danas je pokazao da može i da će se ako Bog da vratiti u stari sjaj. Ostalo sve isto.. Slatke muke za Husrefa..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 18 nov 2017, 20:15

AlfredNobel je napisao/la:Ja bi protiv štrumfova ovako:

Pavlović
Hodžić Adukor Mihojević Bekić
Stanojević Sarić
Hebibović Said Velkoski
Ahmetović

Ovo je po meni najbolja postava. Vratiti Adukora na stopera, iz dva razloga. Prvi je zato što je Novaković užasan. Drugi je zato što Sarić igra puno bolje na defanzivnom veznom, u paru s Stanojevićem, koji je takva igračina da bi mi trebalo pola sata da napišem sve. Samim tim, imali bi bolji protok i distribuciju lopte ka napadačima. Tačno se danas u prvom dijelu vidjelo da fali Sarić na toj poziciji. Dalje.. Vratiti Hebibovića u prvu postavu, jer ćemo opet imati ta ubojita krila, brza krila, koja mogu napraviti dar-mar u u preslaboj odbrani štrumfeta. Said u prvu postavu, jer jednim svojim potezom može donijeti prevagu. Evo i danas je pokazao da može i da će se ako Bog da vratiti u stari sjaj. Ostalo sve isto.. Slatke muke za Husrefa..
:thumbup:
Slažem se da je grehota stavljat Adukora na stopera, ali je to neizbježno dok se ne dovede neko dostojan te pozicije. Dobra je stvar to što i on i Marko vole povuć loptu, tako da možemo očekivat izlaske i dobre pasove i od njih dvojice.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 18 nov 2017, 20:16

uNbx je napisao/la:Samo da odam priznanje maestru Husrefu Musemiću jer je Saida prebacio desno u drugom poluvremenu. Raja se ibretila što ga je prebacio, a činjenica je da nam desna strana nije postojala u prvom poluvremenu. :tokralju:
Meni nekako djeluje da ga je Husref poslao desno da bi ujednačio odbranu. Na lijevoj strani sa Bekićem je tesko igrati, pogotovo Saidu koji vjerovatno još nije 100% fit da može sve stić. Ogromne probleme nam je pravilo njihovo krilo u prvom poluvremenu, kasnije je to iskontrolisano, sa druge strane Hodžic je dosta sigurniji i sigurno je lakše sa njim igrati. Barem je to moje mišljenje :)

Sent from my LG-P710 using Tapatalk

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 18 nov 2017, 20:18

haris004 je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Samo da odam priznanje maestru Husrefu Musemiću jer je Saida prebacio desno u drugom poluvremenu. Raja se ibretila što ga je prebacio, a činjenica je da nam desna strana nije postojala u prvom poluvremenu. :tokralju:
Meni nekako djeluje da ga je Husref poslao desno da bi ujednačio odbranu. Na lijevoj strani sa Bekićem je tesko igrati, pogotovo Saidu koji vjerovatno još nije 100% fit da može sve stić. Ogromne probleme nam je pravilo njihovo krilo u prvom poluvremenu, kasnije je to iskontrolisano, sa druge strane Hodžic je dosta sigurniji i sigurno je lakše sa njim igrati. Barem je to moje mišljenje :)

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
SIgurno da su oba razloga bila u pitanju. Nazad smo bili FK Propuh po lijevoj, a naprijed totalno impotentni po desnoj strani.
Zadnja izmjena: uNbx, dana/u 18 nov 2017, 20:19, ukupno mijenjano 1 put.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 nov 2017, 20:18

Al kako ih je Aduka danas hranio loptama... lik elegantno potkopa loptu i izbaci napadača k'o da to radi svaki dan, k'o da je učio od Pirla. Očaran sam, bravo majstore!

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: SedrenikHz i 32 gosta.