FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 20:35

AlfredNobel je napisao/la:
uNbx je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Inijesta jarane, da li si ti uopšte gledao ovu večerašnju tekmu i ostale njihove mečeve? Karine obične, čuj "nisu loši kako se ovdje predstavljaju".. Ja goru utakmicu nisam dugo gledao. Da se onaj nije okliznuo, znaš kad bi ga dali? Nikad. Baš kao i ogavni Borac, riječima se ne može opisati koliko su loši, pravi amateri. Mladost je za njih Dinamo.

Ove nafakaše ako ne uzmemo na derbiju, ja ne znam.. Ali, neću više o derbiju, šta god napišeš, neko te poklopi i napiše nešto besmisleno. Nebitno, sačekajmo sedam dana. Moramo ih uzeti, moramo.
Kume bili su duplo lošiji uoči derbija kad nam je brazilac zabio nego što su sad, a mi bili duplo jači nego što smo sad. Pa su nas ubili ko male žohare, svi pokušavaju da kažu da to ko je u kakvoj formi nema nikakvu ulogu u derbiju. Hiljadu puta smo qrčinu progutali kad smo im "trebali zadnji ekser u tabut zakucat".

Ja sam optimista, al svoj optimizam ne gajim na tome što oni loše igraju, nego što osjećam neku havu u zraku da bi ih mogli klapit.
Nisu mogli biti lošiji nego sad, nikako. Vjeruj.. Ali, nebitno, neću više o njima.
Nemam ti šta (ne)vjerovat, poslije 10.kola nama omjer u golovima 20:7 bio, njima 11:11. Bodovno smo bili tu negdje, al smo puno bolje igrali. Ne znam koliko te sjećanje služi, ali da, igrali su gore nego što su sad. Niko živ nije ni pomišlj'o da će nam gol dat, a kamo li da nam mogu bodove otkinut.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 19 nov 2017, 20:43

Ne treba nam dodatni pritisak i neki imperativ pobjede kao da igramo protiv Viteza. Bod je dobar, pobjeda je odlična..
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 19 nov 2017, 21:04

Hahaha evo Merse na glam blamu,kaze Mersudin je glam licnost sedmice,voditeljica rekla da je simpatican :bow: :rol:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 19 nov 2017, 21:08

Ja uopste ne vjerujem da cemo krenut udarnicki od prve minute. Jedno su nase zelje a drugo prvenstvo. Ako uzmemo u obzir da je ovo u neku ruku ”presudna” utakmica upravo sad gdje bi bilo super da pobjedimo ali ni pod koju cjenu NE SMIJEMO izgubit a tako vjerovatno kontaju i u Zeljkanu onda se ja bojim da bi utakmica mogla biti dosta tvrda i odigravati se vecinom na sredini terena.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 19 nov 2017, 21:14

Volio bih da ih uzmemo 4:2, da bude dosta golova, interesantna utakmica, napadačka i sa jedne, a i sa druge strane.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 19 nov 2017, 21:17

AlfredNobel je napisao/la:Moramo ih uzeti, moramo.
Zašto moramo? Kakvo je ovo razmišljanje? Ne igramo sa Krupom **** dajte malo objektivnosti. Jedino što moramo je NE IZGUBITI.

Teren im je katastrofa, 3 pasa se ne mogu sastavit, mi bolji jesmo, ali je remi i dalje daleko najrealnija opcija, i to naš standardni ništa - ništa rezultat.
Zadnja izmjena: bodi123, dana/u 19 nov 2017, 21:17, ukupno mijenjano 1 put.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

KavajLenard
Postovi: 54
Pridružen/a: 19 nov 2017, 02:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KavajLenard » 19 nov 2017, 21:17

Bit ce 0 0 sta vam je.

fks74
Postovi: 9255
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 19 nov 2017, 21:20

Kakvi god su ****, samo gledati da ne izgubimo jet imaju vise srece nego pameti. Ne izgubiti , onda neka se oni je.u sa Sirokim.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54357
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 nov 2017, 21:31

Nismo favoriti na Grbavici. Ljudi su ispred nas, ne igraju dobro od pocetka sezone ali skupljaju bodove i imaju vise nego mi. Mi smo TRENUTNO u boljoj formi ali to u najvecoj utakmici u drzavi slabo pije vodu. Ja mislim da ih mozemo dobiti ali da su vece sanse da bude x. Samo borbeno i od prve minute napasti a ako se ne bude dalo i sa x-om moraqmo biti sretni.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 19 nov 2017, 21:33

sve osim pobjede je neuspjeh..

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 19 nov 2017, 21:35

nije ovaj splet toliko loš,da su vase izgubile ne bi se moglo živjeti od našeg bahaćenja i tako bi popušili kao i uvijek,x je možda bio idealan ali ni ovo nije loše,samo bez qurčenja,dobro je neko rekao "niti su oni toliko loši a niti mi toliko dobri",sabinho pozdrav druže,da se ja pitam stavio bih guzu na krilo pa kud puklo da puklo,sarića vratio u sredinu i to je to

VVVBK

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 19 nov 2017, 21:43

Ja cu samo reci da nama bod ne znaci nesto puno, mi moramo ici na pobjedu pa ko pukovnik a ko pokojnik :)
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 21:47

moj uzor-S.G je napisao/la:Ja cu samo reci da nama bod ne znaci nesto puno, mi moramo ici na pobjedu pa ko pukovnik a ko pokojnik :)
:thumbup:
S ovim se vazda slažem, yebeš kalkulisanje i igrat derbi da ne izgubiš. :puke: Treba se vazda potuć momački, pa il bos il hadžija. I onda se nešto žalimo kad svi govore da je triput bolji derbi Zrinjski - Široki. Jest da bude gorak, gorak osjećaj kad ih dominiraš, a onda te pišnu, kao na Koševu nedavno kad nam je Stevanović zabio pred kraj prvog poluvremena, ali bar si igrao nešto, a ne ko derbi prije toga, ubijaju te, mlave, a ti kalkulišeš i siguricu izvodiš.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54357
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 nov 2017, 21:49

moj uzor-S.G je napisao/la:Ja cu samo reci da nama bod ne znaci nesto puno, mi moramo ici na pobjedu pa ko pukovnik a ko pokojnik :)
Ma znaci.. druga stvar je sto smo zasrali na pocetku pa mislimo da se sad moramo vaditi na zelji. Jos nije kasno za titulu pa bi i bod bio ok ovdje ali ih moramo napasti od pocetka, da znas da si probao i da neces nista izgubiti sa tim.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 21:50

Sabinho je napisao/la:To je to @uNbx ali vjerujem Husrefu do neba.
Napis'o sam već da će Hus sigurno odradit posao oko motivacije, pripreme, španunga kako priliči. Samo me strah mozga igrača kad se bude to trebalo prenijet na teren. Hus je na granici živčanog sloma svaku tekmu kad vidi kakve gluposti znaju radit. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 19 nov 2017, 22:09

@unbx Potpisujem svaku rijec.
@Mortem Znacio bi nam bod kada bi listici neko drugi izbio bodove, a mi smo vec u zaostatku tako da je moje misljenje da jurisamo sad na pobjedu pa ako se okliznemo da tek onda gledamo na ostale i nadamo se kiksu :D

Who dares wins, rece jednom jedna ikona :salut:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 19 nov 2017, 22:17

uNbx je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:To je to @uNbx ali vjerujem Husrefu do neba.
Napis'o sam već da će Hus sigurno odradit posao oko motivacije, pripreme, španunga kako priliči. Samo me strah mozga igrača kad se bude to trebalo prenijet na teren. Hus je na granici živčanog sloma svaku tekmu kad vidi kakve gluposti znaju radit. :lol:
Kako prezivjeti taj dan burazeru? :geek: kuknjava
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 22:22

Sabinho je napisao/la:
uNbx je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:To je to @uNbx ali vjerujem Husrefu do neba.
Napis'o sam već da će Hus sigurno odradit posao oko motivacije, pripreme, španunga kako priliči. Samo me strah mozga igrača kad se bude to trebalo prenijet na teren. Hus je na granici živčanog sloma svaku tekmu kad vidi kakve gluposti znaju radit. :lol:
Kako prezivjeti taj dan burazeru? :geek: kuknjava
Ne znam kume vjeruj mi, ono kad nam je Čupo zabio, ja ne znam kako sam preživio taj dan. Ne pamtim kad sam bio toliko syeban ko tad. Ost'o ukopan na tribini dok me sekjuritasi nisu izbacili. Ko da mi je umro neko taj dan, et takav sam bio bukvalno.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 19 nov 2017, 22:24

moj uzor-S.G je napisao/la:Ja cu samo reci da nama bod ne znaci nesto puno, mi moramo ici na pobjedu pa ko pukovnik a ko pokojnik :)
Ma znaci brate, nikad vise nije znacio. Trenutno imamo najbolju ekipu i polako ka tituli, da je uzmemo aBd. Ako izgubimo odmicu nam se dobro i kamenjari i Zeljkan a ovako, ako makar bod uzmemo a jos bolje ako pobjedimo, mi koracamo polako ka tituli a kone nek se biju s Sirokim. Mislim da tako i Husref razmislja. Znam da raja hoce bitku i utakmicu (i ja bih vjeruj mi) ali druga bi stvar bila da smo i mi i kone na vrhu prije sviju sa 8 bodova pa da se momacki pomlatimo, ovako...
Dosta je vise da neke ekipe sa sela uzimaju titule.
Zadnja izmjena: Vratnik10, dana/u 19 nov 2017, 22:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 19 nov 2017, 22:28

bodi123 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Moramo ih uzeti, moramo.
Zašto moramo? Kakvo je ovo razmišljanje? Ne igramo sa Krupom **** dajte malo objektivnosti. Jedino što moramo je NE IZGUBITI.

Teren im je katastrofa, 3 pasa se ne mogu sastavit, mi bolji jesmo, ali je remi i dalje daleko najrealnija opcija, i to naš standardni ništa - ništa rezultat.
Cuj zasto moramo? Kakav ba remi? Treba im **** nanu naninu. Zabit im 3 komada. Ne moramo ih dobiti trebamo ih izjebat. Nemoj takvog razmisljanja majke ti eto. Draze mi je da zijanimo i da me haver mezi na kafi, nego da bude x. Kakav je to derbi vise, sarajevska raja, sarajevska car. Siluj Sarajevo ! Zivio derbi
Zadnja izmjena: Laznjak, dana/u 19 nov 2017, 22:31, ukupno mijenjano 1 put.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: James1987 i 54 gosta.