FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 23 nov 2017, 13:59

Laznjak je napisao/la:Ulaznice za sjevernu i istočnu tribinu iz bezbjednosnih i sigurnosnih razloga moguće je kupiti samo uz pokaz članske karte FK Željezničar, odnosno navijači FK Sarajevo neće biti u mogućnosti kupiti ulaznice za sektor za domaće navijače niti će im biti omogućen ulaz sa obilježjima FK Sarajevo na pomenute dijelove.
Uzmem člansku od jarana i 10 komada. :kafa: yebo obilježje, glas i dlanovi su naša obilježja. :D

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 23 nov 2017, 14:05

Laznjak je napisao/la:Ulaznice za sjevernu i istočnu tribinu iz bezbjednosnih i sigurnosnih razloga moguće je kupiti samo uz pokaz članske karte FK Željezničar, odnosno navijači FK Sarajevo neće biti u mogućnosti kupiti ulaznice za sektor za domaće navijače niti će im biti omogućen ulaz sa obilježjima FK Sarajevo na pomenute dijelove.
Bolesno, samo idiot može definirati ovakve uslove. Svi ljubitelji fudbala, koji nisu deklarisani članovi ućesnika u derbiju(nemaju članske), nemaju pravo da prisustvuju istom. :crazy:
Zadnja izmjena: Esport, dana/u 23 nov 2017, 14:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 23 nov 2017, 14:13

PA levati imaju jedva pet hiljada clanova. Koga oni polusavaju pravit budalama??
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 23 nov 2017, 14:19

FrancescoTotti je napisao/la:PA levati imaju jedva pet hiljada clanova. Koga oni polusavaju pravit budalama??
Zar su i toliko nabili?
Ma pusti šuplju, sad ću im namjerno na istok otić' s tuđom članskom/dat drugu pare da mi kupi kartu, i u bordo majici na kojoj ne piše ništa usred istoka. Misle nekom zabranit da dođe, e hoćete qrac.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 23 nov 2017, 14:28

Mislim da ce se sjever i istok moci kupiti samo u klubu, a jug u kucicama. Tako da je ovo moguce. Sjecas se prosli derbi kako smo mi uz licnu kupovali zapad. Vjerovatno ce tako nesto i kod njih biti.
Ovo je glupost samo takva. Pa imas Beogradski derbi na Marakani bude na istoku svih pomjesanih (a zabiljezen je smrtni slucaj na njihovom derbiju). Kod nas, kad ga je Bekic dao bilo na zapadu svega, dok onaj celo nije poceo praviti sranja pa ga nagrdise. I tad je kod njih bilo sranje morali birati izmedju raje ko ce ici, po nekim "zaslugama".
Evo sa starim pricam, kaze konto otici na istok njihov, nije bio na Grbavici od prije rata. Jadno je ovo sto se radi, ko kog da radi, pa za sta nas smatrate. Koliko god da je rivalstvo izmedju malog broja ljudi na sjeveru i jugu, nije toliko kod ovoh normlanih.
Ovo ce morati stati na Grbavici kad tad. Koliko god da je neuslovna, mora se dati veci broj karata.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 23 nov 2017, 14:35

Laznjak je napisao/la:Mislim da ce se sjever i istok moci kupiti samo u klubu, a jug u kucicama. Tako da je ovo moguce. Sjecas se prosli derbi kako smo mi uz licnu kupovali zapad. Vjerovatno ce tako nesto i kod njih biti.
Ovo je glupost samo takva. Pa imas Beogradski derbi na Marakani bude na istoku svih pomjesanih (a zabiljezen je smrtni slucaj na njihovom derbiju). Kod nas, kad ga je Bekic dao bilo na zapadu svega, dok onaj celo nije poceo praviti sranja pa ga nagrdise. I tad je kod njih bilo sranje morali birati izmedju raje ko ce ici, po nekim "zaslugama".
Evo sa starim pricam, kaze konto otici na istok njihov, nije bio na Grbavici od prije rata. Jadno je ovo sto se radi, ko kog da radi, pa za sta nas smatrate. Koliko god da je rivalstvo izmedju malog broja ljudi na sjeveru i jugu, nije toliko kod ovoh normlanih.
Ovo ce morati stati na Grbavici kad tad. Koliko god da je neuslovna, mora se dati veci broj karata.
Upravo to. I kasnije kažu mržnja vlada. Ovakve stvari stvaraju mržnju. A ja životom garantujem da niko nikog pogled'o ne bi kad bi se raja 25+ izmiješala na istoku i zapadu i zajedno tekmu gledali.
Šta mene boli qrac za koga neki čiča od 45 god navija, i što njega da boli qrac za koga ja navijam. Sutra se vidimo u gradu i kafe pijemo skupa. Al eto, kad je derbi svi se mrzimo i treba nas držat k'o u logorima. Počet će nas žigosat na ulazu i tribinu, da se zna uvijek ko je "čiji''.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
baboatif
Postovi: 342
Pridružen/a: 11 avg 2014, 16:03
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la baboatif » 23 nov 2017, 14:38

MortemHz je napisao/la:Rustemovića podebljati a umjesto Oštrakovića staviti Bandovića :silent:
brate nemoj Deju hahahah

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Svi u napad,jedan je HASE

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 23 nov 2017, 14:40

Imam žutih traka na lageru, moram ih ponuditu MUP-u kantona, može im trebati za derbi

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 23 nov 2017, 14:48

Očekivana stvar od pogani plave! :puke: Valja ugrabit znači ovu za naš sjever!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Lakoste
Postovi: 7883
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 23 nov 2017, 14:59

Odete u njihov fan shop i kupite kartu za koju hocete tribinu, ne traze nista.

Avatar
ledesma
Postovi: 4971
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 23 nov 2017, 15:21

Irfan Peljto sudi vječiti derbi
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 23 nov 2017, 15:32

Uzimati njihov istok ko ostane bez karte i lagano se locirati kod zdenke. Svi na golubarnik!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
benko21
Postovi: 2545
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 23 nov 2017, 15:37

je iko kupovao karte za ostale tribine u njhovom fan shopu je li traze njihovu clansku
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 23 nov 2017, 15:41

BelminM23 je napisao/la:Ne možeš Rustemovića nikako tu. :D

Prije Lelića i Livaka. :lol:
ne seri , Lela dobar i dobiće minute definitivno...Liivak ima šlifa al je prespor za krilo jbg, tu je jer je džabe....
i ne znam koji klinac opet tog imenom spominjete... :puke:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 23 nov 2017, 15:48

U skladu sa izričitim uputama PU Novo Sarajevo, navijači će moći kupiti ulaznicu uz pokaz lične karte, te jedan navijač može kupiti najviše dvije ulaznice za utakmicu. Na dan utakmice neće biti prodaje ulaznice.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 23 nov 2017, 15:51

joker90 je napisao/la:
U skladu sa izričitim uputama PU Novo Sarajevo, navijači će moći kupiti ulaznicu uz pokaz lične karte, te jedan navijač može kupiti najviše dvije ulaznice za utakmicu. Na dan utakmice neće biti prodaje ulaznice.
pa yebem im majku raspalu
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 23 nov 2017, 15:54

Uzmi slobodno kod pogani karte za istok i priblizi se sjeveru, ne traze nikad nista, to samo mora tako pisati.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hrn » 23 nov 2017, 16:08

Sta je sa ovim fks info forumom , registrovao se nekad davno jos mi nisu odobrili account

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 23 nov 2017, 16:12

Niko kao nas Trebinjac :kafa: Fullback :D haha
Tacno cu i ja na njihov istok mislio sam na sjever ali me neki inat tjera sad :mrgreen:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!


Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot], Lecler i 20 gostiju.