FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 11 dec 2017, 21:35

haris004 je napisao/la:Ja u vezi ne bih nikog dovodio.
Adukor, Stanojević, Herić, Radovac kao centralni i kao desetke Rahmanović, Babuka i Velkoski.
Čak i da Krstu ne računamo kao desetku opet imamo širok izbor igrača.
Sa druge strane stoper i krilo su nam prioriteti. Sa onim krilom iz Istre i nekim stoperom ja bih bio prezadovoljan. Kao da gledam dovest ćemo i Gojkovića iz Istre na stopera :urnebes:
Nemaš šta gledati, doćekati ćeš :zviz:

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 11 dec 2017, 21:49

Generacija su on i Rahmanović, igrali su i zajedno u Slobodi u juniorima. Zajedno sa Pirićem i eto samo njega nismo doveli.
Fin posao, idu Sarić i Ivetić ali dovodimo novog igrača Slobode, čisto da napravimo balans.
Lično mislim da nije igrač za nas ali eto..

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 11 dec 2017, 22:06

bodi123 je napisao/la:Hajde da Tobeta proguramo kad je već jedini on konkurencija Feldu.

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=43&t=13016
Svi za Tobeta, svi svi svi! :bih:
Evolution87 je napisao/la:Tobe do kraja :bih:


Sent from my iPhone using Tapatalk
trebali smo nekog ozbiljnijeg izabrati jer ja sam neozbiljan i imam puno hejtera, ali yebayi ga sad kad je vec krenulo onda opleti.. ako pobjedim ja vam obecavam 100 000 novih postova :lol:

slika

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 11 dec 2017, 23:00

Na kraju ce ti falit ovi glasovi sto odose na drugu nasu dvojicu.Puno je tri nasa ovdje :think: .Ovo ti je isto ko na izborima 100 stranaka protiv SDA i vamo ovi sami,i dok ovih 100 ostali razdjele glasove dobiju cunu.E tako i ovo lici :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 dec 2017, 23:09

miky_hz je napisao/la:Na kraju ce ti falit ovi glasovi sto odose na drugu nasu dvojicu.Puno je tri nasa ovdje :think: .Ovo ti je isto ko na izborima 100 stranaka protiv SDA i vamo ovi sami,i dok ovih 100 ostali razdjele glasove dobiju cunu.E tako i ovo lici :mrgreen:
Ja sam i tamo pisao da nisam kompetentan da budem prvak nakon godinu i po, a i sam sam glasao za Tobea. Sad, hvala ovoj dvojici koji su glasali za mene al' bolje da smo usmjerili sve na Tobea. :D
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 11 dec 2017, 23:38

Mortemovih 8 glasova bi nas moglo koštat...

SVI ZA TOBETA SVI SVI SVI :bih:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 11 dec 2017, 23:47

bodi123 je napisao/la:Mortemovih 8 glasova bi nas moglo koštat...

SVI ZA TOBETA SVI SVI SVI :bih:
Sto me hejtas
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 11 dec 2017, 23:51

MortemHz je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Mortemovih 8 glasova bi nas moglo koštat...

SVI ZA TOBETA SVI SVI SVI :bih:
Sto me hejtas
Imaš sreće pa će ovo bit u hendikepu za nas :kafa:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 11 dec 2017, 23:58

bodi123 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Mortemovih 8 glasova bi nas moglo koštat...

SVI ZA TOBETA SVI SVI SVI :bih:
Sto me hejtas
Imaš sreće pa će ovo bit u hendikepu za nas :kafa:
:kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 12 dec 2017, 00:09

Semir Smajlagić i Zoran Blagojević, mladi nogometaši Sarajeva, trebali bi doći na Bilino polje na šestomjesečnu pozajmicu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

19FKS46
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 19FKS46 » 12 dec 2017, 00:14

Jos cemo i Celika spasiti ispadanja, koja smo mi gospoda :)

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 12 dec 2017, 00:40

Ova posudba Blagojevića je odličan posao, bio je pola godine u Konjicu, fin broj utakmica odigrao i ovo mu je korak naprijed definitivno.
Za Semira ne znam koliko je ovo dobar potez, bolje je da ide u niželigaša.
Sada je pitanje da li je precizirano koliko moraju igrati. Teško da će i jedan dobiti zapaženu ulogu kod davljenika.

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 12 dec 2017, 01:13

hilmo je napisao/la:Ova posudba Blagojevića je odličan posao, bio je pola godine u Konjicu, fin broj utakmica odigrao i ovo mu je korak naprijed definitivno.
Za Semira ne znam koliko je ovo dobar potez, bolje je da ide u niželigaša.
Sada je pitanje da li je precizirano koliko moraju igrati. Teško da će i jedan dobiti zapaženu ulogu kod davljenika.
Zadnja izmjena: ledesma, dana/u 12 dec 2017, 02:21, ukupno mijenjano 1 put.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 12 dec 2017, 01:15

Glup je ovo potez u smislu sto nevidim nacim kako ce neafrimisana djeca da dobiju sansu u ekipi koja ce morati ici na noz na ostane u ligi.Ako se ispostavi tacno za Turke i Celik oni ce dovesti 15 igraca iskusnih ,kao i prosle polusezone da odrade sve da ostanu u ligi.Da su se oni pomirili sa tim da ispadaju pa hajde,ono igrali bi bez pritiska nebi moglo bolje biti za ova dva momka.Ovako iskreno nevidim kako minutazu mogu dobiti ako se ovo odigra kako je zamisljeno.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 12 dec 2017, 05:25

miky_hz je napisao/la:Glup je ovo potez u smislu sto nevidim nacim kako ce neafrimisana djeca da dobiju sansu u ekipi koja ce morati ici na noz na ostane u ligi.Ako se ispostavi tacno za Turke i Celik oni ce dovesti 15 igraca iskusnih ,kao i prosle polusezone da odrade sve da ostanu u ligi.Da su se oni pomirili sa tim da ispadaju pa hajde,ono igrali bi bez pritiska nebi moglo bolje biti za ova dva momka.Ovako iskreno nevidim kako minutazu mogu dobiti ako se ovo odigra kako je zamisljeno.
Obično se na posudbama dogovori određeni broj minuta koje momci moraju dobit, tako da se nadam da su naši išli u tom pravcu.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 12 dec 2017, 08:18

miky_hz je napisao/la:Glup je ovo potez u smislu sto nevidim nacim kako ce neafrimisana djeca da dobiju sansu u ekipi koja ce morati ici na noz na ostane u ligi.Ako se ispostavi tacno za Turke i Celik oni ce dovesti 15 igraca iskusnih ,kao i prosle polusezone da odrade sve da ostanu u ligi.Da su se oni pomirili sa tim da ispadaju pa hajde,ono igrali bi bez pritiska nebi moglo bolje biti za ova dva momka.Ovako iskreno nevidim kako minutazu mogu dobiti ako se ovo odigra kako je zamisljeno.
Jašta će dovesti 15 igrača. Nemaju za kifle ljudi. Ovdje neće dobiti šansu (ima dovoljno mladih u i oko ekipe) pa je bolje da idu negdje je imaju šansu da se pokažu. Ako bude igrač kakav od njih eto ih za šest mjeseci nazad.

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 12 dec 2017, 09:26

Pisao sam prosle godine da trebamo dovesti Ramovica nazalost ode anam njima . jako dobar igrac

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 12 dec 2017, 09:38

Mrtvi zeljovac je ramovic.
Ovo oko posudbe, celik se bori da opstane i bas ce smajlagica ubaciti koji nema min ozbiljnog fudbala u nogama. Sto ih u travnik ne posalju, ljudi su ionako propali i nemaju nikakvih ambicija i sigurno bi dobili sansu da igraju stalno..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 12 dec 2017, 12:33

Treba sve učiniti da se titula uzme, evo čitam od naredne sezone naš prvak u slučaju ispadanja u drugom pretkolu Lige prvaka, prebacuje se u treče pretkolo Evropske lige, dakle više evropskih tekmi, veča zarada....Doduše, prije dvije godine smo bili u gotovo identičnoj situaciji, titula bi nam donosila mjesto nositelja u drugom pretkolu Lige prvaka (mogučnost značajnog iskoraka u Evropi i značajne zarade) a na polusezoni smo imali isti zaostatak za prvoplasiranim kao i danas.I umjesto kapitalnih pojačanja, mi doveli Kramara, Damjana Krajšnika..... :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: i umjesto najboljeg (zbog mjesta nositelja u drugom pretkolu i vjerovatnog iskoraka u Evropi) mi smo odradili najgori prelazni rok u historiji kluba.Zato me i ovog prelaznog roka strah, doduše dobra stvar je što Husrefu nece moci da narede da klima glavom i da kaže da je zadovoljan igračkim kadrom, ako nije.

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 12 dec 2017, 12:42

Treba pokusat dovest na posudbu Tinu Susica, svakako ne igra tamo kod **** i jos ovog iz Istre i stopera.
Ovo za posudbe nije toliko lose jer ce sigurno igrati vise nego kod nas a njima je svaka minuta odigrana u Premijer ligi bitna.
Ja vjerujem Husrefu, da nece dat da ga ovi iz uprave zafrkaju oko pojacanja.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Antikloc, kogmagie46, Surreal i 58 gostiju.