FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 14 dec 2017, 00:27

Sabinho je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Ivetica pored Slobode trazi i Borac.Fulali su sa Puzigacom kojem se ne igra vise lopte sto smo mogli vidjeti i na Kosevu pa hoce Peru da dovedu tu za LB.
Je li Pidro lijevi bek?
Jes'

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 14 dec 2017, 00:29

skoroalen je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Ivetica pored Slobode trazi i Borac.Fulali su sa Puzigacom kojem se ne igra vise lopte sto smo mogli vidjeti i na Kosevu pa hoce Peru da dovedu tu za LB.
Je li Pidro lijevi bek?
Jes'

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Eto nekideeeeeeeeeeeeeeeee Perica imamo rezervu za Almira.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 14 dec 2017, 01:05

DenchiNL je napisao/la:
Primorac je napisao/la:
19FKS46 je napisao/la:Kojom logikom spica dovoditi, imas prvog strijelca lige, imas Velkoskog, drugi strijelac ekipe, i malog Nedima. Ne razumijem stvarno.
Nedim mu se nešto gadno zamjerio procitaj njegove komentare od početka samo po nedimu pljuje valjda bolesnik neki
koja ekipa u igri za titulu ima juniora u špicu?

:roll:
PSG recimo.
Hoces dalje?
Hadzica vec mozete proglasiti za propalog talenta. Uspjeli su unistiti momka za kojeg su govorili da je najbolje sto je omladinski pogon iznjedrio u zadnjih deset godina. Aferim svima koji su ucestvovali u tome.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 14 dec 2017, 01:09

DenchiNL je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Sumnjam ja da u upravi imaju ambicije da idu na titulu,a samim tim sumnjam da ce se dovoditi neka extra kvalitetna (skupa) pojacanja,dabogda Bgm.
A ako vec nemaju ambiciju da uzmu titulu onda zaista ne vidim nikakav ni kvalitativni ni kompetitivni razlog da npr. Novakovic zauizima mjesto Mujakicu i da ostali juniori sa potencijalom (Heric,Hadzic itd.) ne dobiju jos vise prostora za igru,naravno ako to opravdaju svojim pristupom i odnosom prema klbu,treninzima,struci i sl.
pa što su doveli Husa? što bi on najavljivao promjene?

jedino što ja ne vidim je zašto baš MI trebamo ganjat juniore i rizikovat dok ostale 2 ekipe koje ganjaju titulu će hladno dovest iskusnije...?

zašto se toliko bojimo potrošit 100 milja da uzmeš titiulu? kone u dugu 5 miliona pa traže igrače i plaćaju sudije, al eto nećemo mi, mi ćemo razvijat juniore, sami sebi glavu odsjeć prije nastavka...i kad ga napraviš igračem reći će pa-pa ko Dulja :wave:
Doveli ga da sacuvaju svoje guuzice, u cemu su i uspjeli.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5792
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 14 dec 2017, 06:49

Realno receno, mi imamo finu ekipu koja je podkrepljena sa nasim omladincima. Drugo u nas je ekipa naj mladza u ligi, izbacimol pavlovica koji je golman(inace naj stari al u najboljim godina za golmana)

Misljenja sam da koliko god nasi ljudi unistavaju talente toliko isto je do igraca odnosno njihovi roditelja-menagera. Recimo Nedim je podpisao na 2 godine (18 mu godina znaci do njegove 20 godine) to dosta govori koliko profesionalno on razmislja o karijeri i zelji za uspjeh i koliko je on siguran u sebe;ubjeden sam sad da mu neko ponudi 500k € i da kaze zavrsi karijeru on bi pristo ( tako misli 99% nase djece ne samo u FK S vec u cjeloj bosni)

Jedini nacin da se nama isplate omladinci su garancija cardifa i kortija da uzmu (odkupe) nase igrace za vece pare ako niko drugi recimo nece da ponudi zatog igraca (npr za duljevica 1m€)
I da im oni daju finaciske uslove koje mogu dobit u cvajti ili danskoj i tako nesto. Ovo je jedini nacin da uspijemo. I mi smo jedini klub u Bosni koji ima ovu moc i situaciu mozda cak i u cjeloj ex yugoslavi.

Sto se tice trenutnog igrackog kadra mi moramo dovest dosta igraca i moramo imat muda da najboljeg igraca otjeramo ako nece da igra sto posto. Vidjeli smo svi kako je to djelovalo kad se crkic vratio kad je uprava i strucni stab rekli zavrsio si.

Vidjelismo kad je rahmanovic tek doso kako je igro cim je osiguro prvi 11 poceo se ponasat kao da je MESI,i onda ga nema, ista stvar sa pavlovica kad mu je ugovor pri kraju popravio se iako je bio dobar i prije. Zato mislim da mi moramo na svaku poziciju dovest igraca sa strane a istjerat igrace koji se niko ne boji kao sto je pero said kadusic sasa adilovic i dovest pet igraca koji su u rangu rahmanovica sarica ahmeta vekovskog. Tad bi ovi bez izmjena uzeli titulu i tad bi ovaj tim vrijedio. Dok je Ahmetu Nedim konkurncija ili radovac saricu iliheric rahmanovicu tesko da ce oni davat sto posto koliko mogu.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 14 dec 2017, 08:09

Čuj PSG. Taj PSG pored juniora u napadu ima i ponajboljeg igrača svijeta i ubojitog iskusnog špica. I to u formaciji sa tri napadača. A i taj junior je dokazan igrač u toj ligi i Evropi. U našem slučaju, imamo tri napadača od kojih je jedan iskorišten na krilu a drugi za sad ubitačan al' šta ako ga stane? Onda bismo kao teret napada u situaciji gdje ganjamo bodove trebali stavit na pleća osamnaestogodišnjaka koji se već nosi sa prevelikim očekivanjima. Bolje bi za njega bilo da ga mediji nisu napumpali kao bosanskog Suareza, da je došao iz sjene k'o Herić. Puno bi manje pritiska bilo na njemu.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 14 dec 2017, 10:29

Zamislite situacije u kojoj mi dovedemo novog napadača ali Ahmetović i Velkoski nastave zabijati i taj treći, kako ga vi zamišljate nešto stariji, ili će dobijati platu bezveze ili će Nedimu uzimati dragocjene minute. Po meni bi to bio neviđeni promašaj da mi dovedemo još jednog napadača.
Ako se sumnja u Ahmetovića prodati ga onda a dovesti novog, drugačije ne. Hadžiću se mora dati prilika, nije on ništa lošiji od pola napadača u ligi, to garantujem.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 14 dec 2017, 12:37

Produzio Pavlovic upravo stigao sms :salut:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 14 dec 2017, 12:40

miky_hz je napisao/la:Produzio Pavlovic upravo stigao sms :salut:
Zazvoni mobitel na vježbama, prekide asistenta. :urnebes:
Bravo Bojane. :tokralju:

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
collector
Postovi: 2543
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la collector » 14 dec 2017, 12:48

Dobar potez uprave i na vrijeme sto je najbitnije. Bojan je kvalitetan i pouzdan golman i na poziciji je na kojoj nam je uvijek potrebna stabilnost i raduje njegov ostanak jos neko vrijeme.
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 14 dec 2017, 13:48

:opaopa: prvi posao odradjen :kafa: daj sad onoj iz istre na krilo :njanjanja:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 14 dec 2017, 14:29

Pavlović je pitar 1/1, kakav brat :bow:

Sad se čeka crnac. :kafa:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 14 dec 2017, 14:34

Sretno Boki. :angel:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

fks74
Postovi: 9211
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 14 dec 2017, 14:59

Sta ovo rezim neda Sarajevu ni pisljivih 30 milja. Neka daju ciganima, nama i ne treba.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 14 dec 2017, 15:38

skoroalen je napisao/la:Čuj PSG. Taj PSG pored juniora u napadu ima i ponajboljeg igrača svijeta i ubojitog iskusnog špica. I to u formaciji sa tri napadača. A i taj junior je dokazan igrač u toj ligi i Evropi. U našem slučaju, imamo tri napadača od kojih je jedan iskorišten na krilu a drugi za sad ubitačan al' šta ako ga stane? Onda bismo kao teret napada u situaciji gdje ganjamo bodove trebali stavit na pleća osamnaestogodišnjaka koji se već nosi sa prevelikim očekivanjima. Bolje bi za njega bilo da ga mediji nisu napumpali kao bosanskog Suareza, da je došao iz sjene k'o Herić. Puno bi manje pritiska bilo na njemu.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Pusti kraju sviju ti, lud si sto ista pises o tome. :rol: :rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 14 dec 2017, 15:41

Vratija se Sime da nam uporedi Mbapea sa Hadzicem... Gasi sve !

Sretno Bojane, rijesena jedna pozicija, idemo dalje ...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 14 dec 2017, 15:48

Stoper, krila, bekovi..

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 14 dec 2017, 15:54

Znaci 2017. godine je FKS od maticne opcine - Centar dobilo ravno 0 KM (NULA KM) a isto toliko ce dobiti i za 2018. godinu. Aferim!
Naravno Klub placa redovno koristenje stadiona oko 30 000 KM godisnje.
Najsmjesnije je sto vladajuci nisu dali podrsku :D Baketovi :lol: A prodaju pricu kako ce praviti stadion tj. renovirati ga :rol: Politicka vnago.
PS. Nemojte vise u ime Kluba traziti marke od gamadi sramotite se bezveze za 'pisljivih' 30k maraka.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 14 dec 2017, 16:07

Evander je napisao/la:PSG recimo.
Hoces dalje?
Hadzica vec mozete proglasiti za propalog talenta. Uspjeli su unistiti momka za kojeg su govorili da je najbolje sto je omladinski pogon iznjedrio u zadnjih deset godina. Aferim svima koji su ucestvovali u tome.
jesi li matere ti napisao Paris Saint Germain? :D
najbogatiji klub na dunjaluku koji kupuje igrače drito iz prvih 11 Barcelone?
ali si eto kad cjepidlačimo, zahebo se malo Kylian Mbappe je igrač Monaca na posudbi, i vrijedi pišljivih 90 miliona EURA...
dakle nija ga Monaco stavio u špicu jer imaju Falcao,Carilla i Jovetića,nego poslali na posudbu :D a ni PSG jer im je špic Cavani nego im igra desno krilo, pa će Lucasa posudit zbog njega, sad zamisli da Nedima stave da igra krilo, pa Primorac bi gatlingom na klub nasrnuo :facepalm:
hoću primjer iz regiona, na to sam mislio, da je neko stavio juniora s prvom sezonom u profi fudbalu u prvih 11 i s njim ide na titulu?

na kog sad lažeš da je uništio Hadžića? jedino ga roditelji mogu sjebat i ovi što mu vode karijeru kad su ga vodali po svijetu mjesto da je bio na pripremama...ne prdi tu, ima sljedeću godinu komplet da pokaže da je igračina(sa 19 su to i Lendrić i Hodžić dokazali bez fame po portalima)
Evander je napisao/la:Doveli ga da sacuvaju svoje guuzice, u cemu su i uspjeli.
tim ljudima je posao da dovedu trenera i doveli su dobrog, da su bogdo ranije....takođe su ostavili i Janjoša predugo ali i Repuha ničim izazvani...posebno za Repuha je kardinalno jer je amater i ponovo ne želim da se uči neko na ovolikom klubu...eno gošk, tošk itd....
haris004 je napisao/la:Zamislite situacije u kojoj mi dovedemo novog napadača ali Ahmetović i Velkoski nastave zabijati i taj treći, kako ga vi zamišljate nešto stariji, ili će dobijati platu bezveze ili će Nedimu uzimati dragocjene minute. Po meni bi to bio neviđeni promašaj da mi dovedemo još jednog napadača.
Ako se sumnja u Ahmetovića prodati ga onda a dovesti novog, drugačije ne. Hadžiću se mora dati prilika, nije on ništa lošiji od pola napadača u ligi, to garantujem.
pa zamisli situaciju, evo da zajedno zamislimo:

idealni rasplet: igraju Ahmet i Krle isto kao sad,zabijaju, već vodimo, ulazi Nedim...
manje idealni: stalo ih, gubimo, ili neriješeno stoji, ulazi treći iskusan špic koji koristi umor stopera i rutinski pogađa
katastrofalni: Ahmet haman ne diše od polena, Krle kao napadač silovan od 2metraša stopera a ne može da trči jer je blato do koljena? tući se ne zna iz azije pobjego jer tamo svi trče a i boli ga noga...umjesto te dvojice igraju jedan iskusan špic i Nedim...
igramo sa 2 špica logika nalaže da trebamo imat 2 rezervna...možemo čak i posudit nekog na 6 mjeseci(ne znam Benku?)
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 14 dec 2017, 17:12, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 14 dec 2017, 16:17

muhamedhulk je napisao/la:Znaci 2017. godine je FKS od maticne opcine - Centar dobilo ravno 0 KM (NULA KM) a isto toliko ce dobiti i za 2018. godinu. Aferim!
Naravno Klub placa redovno koristenje stadiona oko 30 000 KM godisnje.
Najsmjesnije je sto vladajuci nisu dali podrsku :D Baketovi :lol: A prodaju pricu kako ce praviti stadion tj. renovirati ga :rol: Politicka vnago.
PS. Nemojte vise u ime Kluba traziti marke od gamadi sramotite se bezveze za 'pisljivih' 30k maraka.
Gdje si to vidio?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: muhamedhulk i 21 gost.