FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5798
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 14 dec 2017, 20:20

Glupost je ovo sto Evander prica, drzava ne treba da gleda koje ci vlasnik posto drzava nije vlasnik klubova. Drzava treba da pravi i postice ovakve projekte.

Davat MILIONE za privatni stadion poklanjat tudzi stadion drugoj ekipi itd a FK SARAJEVO je broj 1 klub u bosni i hercegovi svih vremena nemoze se ni kirija oprostit. Mislim da trebamo otic sa koseva nek onda prodaju vakufu stadion za groblje.

Mislim da stadion na otoci bi se mogo za malu lovu dovest u red da se igra evropa, i onda ici korak po korak. Al zeleni i novi grad drze nabijem ih na ****. Ko glasa za Sda pitar nije

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 14 dec 2017, 20:24

Koliko nepotrebne priče oko 30.000KM koji nam ništa ne znače.
Inače ne simpatišem ni jednu partiju u BiH, tako da ne bih htio doći u vezu sa zelenim kriminalcima.

SAMO SARAJEVO! :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 14 dec 2017, 20:43

Stroj1946 je napisao/la:Ne kontam šta mi imamo od tih 30.000 !? Šta s njima ? Centar ima svakako propali stadion AFH, koje nije konkurentan nekom afričkom stadionu. Ne treba nam ba niko ništa poklanjat, nismo sadakaši da uzimamo. Sami smo sebi stvorili nešto, ne ovisimo od države ni id kantona ni od grada. Kad nam nisu od 1946-e godine napravili ništa, nema potrebe ni sad. Opština Centar nam samo izlazi u susret jer smo mi glavni korisnici AFH-a, inače bi nam bilo banovanje ko što su znali uraditi, zatvore kapije, pa treniraj u Vogošći. ABd, jednog dana ćemo imati svoj stadion, kad tad, pa će nam svi moći samo kur.ca ono dobro napušiti.
A ona priča protiv režima, ratova i sistema od gurbeta, prije bi reko da to ta nas važi a ne za njih, jer mi nemamo ništa niti od jednog sistema kotisti.
Svaki normalan grad finansira klubove posebno ako ih predstavljaju u evropi,svaki grad u regiji klubovima godisnje da novca vise nego nama za 20 godina. Zato ce fino i ovi vijecnici i SDA da roknu na izborima u Centru i Koldzo glavonja grobari sporta u ovom gradu,nek zelji poklone 30 hiljada klosari mrtvi. Joj grada i drzave i ljudi cuj Skaka gradonacelnik,cuj ovaj nacelnik opcine centar na sta je ova drzava spala

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 14 dec 2017, 20:47

Neki dan bas citam Split Hajduku otpisao jos 10 miliona kuna duga. Mislim da su ukupno oko 30-tak miliona im otpisali. Mi smo u situaciji da pricamo o 30 hiljada i o tome sto jedan lik nije htio da podigne ruku za to.Zalosno stanje j.ebote :facepalm:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 14 dec 2017, 20:48

Evander je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:cuj sto pa dan te nejebo jedini sportiski kolektiv koji je vratio dugove svim duznicima i poreznicima,da se uskracuje i ova novcana stimulacija bar da se trskovi oko stadiona pokriju mada hvala bogu i ne treba, al opet svi grcaju u dugovima traze sadake kurce palce, jedini klub koji ne trazi pare i koji nije na drzavnom budjetu( sadaka) i ovako se prolazi kod zelenih **** im familiju usta
Zasto da drzava daje poreske pare firmi koja je privatno vlasnistvo?
Sto placa porez?
Pa to je obaveza.
Pocnite vec jednom razmisljati svojom glavom.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Hajde ne filozofiraj dosta te vise. Zasto grad Zagreb daje Dinamu mikione godisnje, Zasto se daje Man Citiju i oni su privatno vlasnostvo? Zato jer igraju evropu,reklamiraju grad i simboli su tog grada VELIKI navijacu Sarajeva

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 14 dec 2017, 20:51

Treba napistiti Kosevo,nek propadne do kraja,igrat bilo gdje,nije vise uopste bitno gdje

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2536
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 14 dec 2017, 21:27

Nije problem tih 30000 KM, više je problem u odnosu općine prema svom najvećem i najuspješnijim sportskim kolektivu.
Dalje, nije bitno ovdje ima li zakona o sportu ili ne, mi smo udruženje građana osnovano sa nekim ciljem, predstavljamo grad, okupljamo mlade, dajemo i mogućnost da postignu nešto u životu, valjda to zaslužuje pažnju općine. Porez koji plaćamo služi upravo u tu svrhu. Općina će inako podijeliti na hiljade maraka raznim udruženjima, sumnjivog cilja i mutnog djelovanja. Valjda smo kao udruženje zaslužili neka sredstva, barem mogu vidjeti gdje idu sredstva.
Ova odluka je stvarno bruka općine.

Avatar
baboatif
Postovi: 342
Pridružen/a: 11 avg 2014, 16:03
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la baboatif » 14 dec 2017, 21:56

Zip je napisao/la:Mislim da se nikad nije pojavila budala na ovom pdf-u kao ovaj Evander il ti ga menadjer [emoji38] [emoji38]
lazni menadzer hahahH

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Svi u napad,jedan je HASE

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 14 dec 2017, 22:16

Rule_hz je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:Evo ponudili smo Ahmetoviću produženje i još nekolicini, čeka se odgovor

osim Ahmetu na ljeto 18-te ističe:
Novakoviću, Sariću, Hebiboviću,Kuzmanoviću, Ivetiću, Bekiću , Saidu, Liivaku i Adiloviću

Radovcu zima 18-te...

od svega ja bi samo Hebibu, Mići, Radovcu i Peri produžio

hebibu i almiru bekicu bi samo ugovor produzio iako mu psujem svaku tekmu ali se popravio kako je husref dosao, uvijek smo je peglali sa bekovima zadnji put smo imali u vidu opuzigace i marinka ovo poslije ti je da bog mili sacuva da se sjebes
nije meni almir daleko od puzija a ni on nije bio posebno dobar, vadili ga penali..ovaj eto napravi asistenciju i zabije gol pa se sjetimo da je bio na terenu...a to je u trenutnoj dobroj formi, kad nije onda to ne liči na igrača uopšte...ne volim bekove koji ne znaju defanzivu...mislim da Pero može to odradit solidno ako se ustali na beku, i da ga prestanemo vozat, zahvalan je igrač i uvijek se trudi 100%, a evo imamo primjer Balića da treba dati bar nekoliko tekmi prije nego otpišemo nekoga...svakako tu tražiti mlađeg igrača za budućnost...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8136
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 14 dec 2017, 22:28

zagor1987 je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Ne kontam šta mi imamo od tih 30.000 !? Šta s njima ? Centar ima svakako propali stadion AFH, koje nije konkurentan nekom afričkom stadionu. Ne treba nam ba niko ništa poklanjat, nismo sadakaši da uzimamo. Sami smo sebi stvorili nešto, ne ovisimo od države ni id kantona ni od grada. Kad nam nisu od 1946-e godine napravili ništa, nema potrebe ni sad. Opština Centar nam samo izlazi u susret jer smo mi glavni korisnici AFH-a, inače bi nam bilo banovanje ko što su znali uraditi, zatvore kapije, pa treniraj u Vogošći. ABd, jednog dana ćemo imati svoj stadion, kad tad, pa će nam svi moći samo kur.ca ono dobro napušiti.
A ona priča protiv režima, ratova i sistema od gurbeta, prije bi reko da to ta nas važi a ne za njih, jer mi nemamo ništa niti od jednog sistema kotisti.
Svaki normalan grad finansira klubove posebno ako ih predstavljaju u evropi,svaki grad u regiji klubovima godisnje da novca vise nego nama za 20 godina. Zato ce fino i ovi vijecnici i SDA da roknu na izborima u Centru i Koldzo glavonja grobari sporta u ovom gradu,nek zelji poklone 30 hiljada klosari mrtvi. Joj grada i drzave i ljudi cuj Skaka gradonacelnik,cuj ovaj nacelnik opcine centar na sta je ova drzava spala
Ovo si u pravu. Samo mi nismo normalan grad ni država. Automatski ne vrijedi za nas.

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 14 dec 2017, 22:43

Živim za dan kad ćemo napraviti stadion negdje u Centru da bude relativno blizu svima, a da Koševo sravne sa zemljom i posade neke paprike!
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 14 dec 2017, 22:59

zagor1987 je napisao/la:
Evander je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:cuj sto pa dan te nejebo jedini sportiski kolektiv koji je vratio dugove svim duznicima i poreznicima,da se uskracuje i ova novcana stimulacija bar da se trskovi oko stadiona pokriju mada hvala bogu i ne treba, al opet svi grcaju u dugovima traze sadake kurce palce, jedini klub koji ne trazi pare i koji nije na drzavnom budjetu( sadaka) i ovako se prolazi kod zelenih **** im familiju usta
Zasto da drzava daje poreske pare firmi koja je privatno vlasnistvo?
Sto placa porez?
Pa to je obaveza.
Pocnite vec jednom razmisljati svojom glavom.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Hajde ne filozofiraj dosta te vise. Zasto grad Zagreb daje Dinamu mikione godisnje, Zasto se daje Man Citiju i oni su privatno vlasnostvo? Zato jer igraju evropu,reklamiraju grad i simboli su tog grada VELIKI navijacu Sarajeva
Dodao bih jos da je i drzava Turska u skorije vrijeme pomagala u odredjenom iznosu pojedine klubove prilikom izgradnje stadiona, tako da ta prica sto bi drzava i slicno ne pije vode. Pa pogledajte primjere i u nasoj ligi koliko Banjaluka, Tuzla i Zenica izdvajaju za svoje klubove, nego jok kod nas se nadju jos neki koji opravdavaju ovaj potez qrcevih vijecnika u opstini Centar.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 15 dec 2017, 00:52

30 m8lja nek uzmu sebi u dzep zato nisu glasali. Unistili su svaki sport,od poslije rata levati stadion jedan napravili nisu,Cg,Makedonija,Hr,Albanija i Kosovo svi napravise stadione osim ovih uhljupa,treba sad peticiju potpisat ko gradjani il stanovnici opstine centar,da nam kazu imena tih vjecnika jer su neki mozda za njih glasali,pa su duzni da znamo imena,nisam godinama glaso sad cu protiv ove gamadi glasat,ako ce im opozicija biti i SDS za nj8h cu glasat il bilo koga ko moze uzet izbore

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 15 dec 2017, 01:27

Kako se ja ne sjecam da je Adnan Guso bio kod nas jedno vrijeme,dobro bio sam djete relativno tad al obicno se sjecam i iz tog doba igraca.Nikad mi nije to upalo niti sam vidio da se provlacilo da je bio kod nas. :think: Cak je i Husref tad trener bio.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 15 dec 2017, 05:48

@Evander
Pusti suplju nego kako ti kao gradsko dijete, gospodin, pametan covjek mozes prijetit i psovat covjeku radi foruma ? Jel te stid imalo ociju ti ? Sta usudio se da ima drugacije misljenje...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 15 dec 2017, 06:18

Evander je napisao/la:
hilmo je napisao/la:@evandere, fakat je bilo dosadno bez tebe..
Onda se nastavite dosadjivati. Odustajem od ovog foruma.
Ziv ti meni bio I zdrav :)

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Po koji to put odustajes ziv ti bio lazni menadzeru? :lol:

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 15 dec 2017, 09:57

Covjek od rijeci :D
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 15 dec 2017, 10:52

Kako saznajemo, za tri nogometaša Fudbalskog kluba Sarajevo interesuju se klubovi iz Njemačke. Riječ je o mladom reprezentativcu BiH Marku Mihojeviću te dvojici članova juniorske selekcije naše zemlje, Rijadu Sadikuu i Nedimu Hadžiću.

Zasad i dalje, naravno, nema konkretne ponude, ali predstavnici ekipa iz prve i druge Bundeslige uveliko se raspituju o eventualnoj visini obeštećenja za pomenute fudbalere.

No, u Titovoj 38b trenutno se više bave aktuelnim igračkim kadrom. Izvjesno je da će uskoro biti ponuđeno produženje ugovora prvom strijelcu Premijer lige BiH Mersudinu Ahmetoviću, kao i pouzdanom veznjaku Elvisu Sariću, kojem aktuelni ugovor ističe naljeto.

Također, s obzirom na brojnost, u Sarajevu se bave idejom da nekoliko mladih nogometaša pošalju na posudbe u ekipe iz PLBiH i Prve lige FBiH… U prvom redu, to se odnosi na Anđušića, Salčinovića, Smajlagića i Blagojevića.

Što se tiče pojačanja, aktuelna je glasina o transferu Amera Ordagića, kojem ističe ugovor sa Slobodom. Svojevremeno je Ordagić, trenutno jedan od najtraženijih fudbalera domaćeg prvenstva, imao odličnu komunikaciju s Husrefom Musemić dok je koševski strateg bio trener tuzlanskog tima te se u bordo klubu nadaju da bi upravo ta činjenica mogla prevagnuti na njihovu stranu…

Jedno vrijeme kao nova akvizicija Sarajeva spominjao se bivši nogometaš Istre, tamnoputi Reagy Ofosu. No, saznajemo da od njegovog dolaska u glavni grad BiH najvjerovatnije neće biti ništa. Nakon pomnije analize njegove igre, koševska struka je ipak odustala od te avanture.

SC

zagorski
Postovi: 7664
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 15 dec 2017, 10:55

Cuj odustali od Ofosua!

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 15 dec 2017, 10:57

U toku dana kad, zbog ovog, opet bude pocela prica kako nema para. :urnebes:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.