FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 15 dec 2017, 21:58

zlo87 je napisao/la:Horde zla Vas pozivaju da se prikljucimo porodici Mulic u pronalasku tijela Aldina Mulica, okupljanje je na parkingu stadiona od 10:30 do 11 kada krecemo na zadano mjesto, molimo samo ozbiljne u namjeri da pomognu da se pojave.
Veliki respekt momcima. :salut: :salut:

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 15 dec 2017, 22:06

Za svaku pohvalu! Samo pamet u glavu da ne bi još neko stradao zbog neopreznosti i nestručnosti.
Bahati, bahati Željkan!
1946

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 16 dec 2017, 12:10

"Općina Centar i FK Sarajevo nisu imali nijedan nesporazum niti je bilo opstrukcija u saradnji sa bilo čije strane. Snažno smo vezani i stojimo uz FK Sarajevo, a podrška koju dajemo ovom klubu godinama unazad govori u prilog tome. Politika se mora odmaći od sporta i niko ne želi da se ona nalazi između Općine i FK Sarajevo. Koliko predano radimo da bi se pomoglo fudbalu u našoj državi, a prije svega mislim na FK Sarajevo, pokazuje i podatak da smo pokrenuli projekat modernizacije stadiona sa mrtve tačke. Mi ne tjeramo Sarajevo iz općine Centar. Naprotiv, mi želimo jak FK Sarajevo, ali i da reprezentaciju vratimo na Koševo. Šta smo uradili? Obavili smo niz razgovora sa potencijalnim investitorima, ali i obezbijedili milion maraka koje ćemo uložiti u stadion kako bi i igrači i navijači imali bolji ambijent. Na to nas obavezuju i stroga pravila FIFA-a i UEFA-e. Sa radovima krećemo čim vremenske prilike dozvole. Pored toga, sredstva za FK Sarajevo smo planirali i u budžetu za sljedeću godinu. Mi ćemo uvijek biti tu uz FK Sarajevo i vjerne navijače kluba, a politika neka ostane van zelenog terena", naglasio je Ajnadžić.

Kako sam razumio ovog ublehasa,obezbjeden je milion maraka za radove na stadionu Kosevo i isti krecu cim vremenske prilike to dozvole.
Da li u to ulazi i onih pola miliona od kantona ili je to nesto drugo???

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 dec 2017, 12:37

zagorski je napisao/la:"Općina Centar i FK Sarajevo nisu imali nijedan nesporazum niti je bilo opstrukcija u saradnji sa bilo čije strane. Snažno smo vezani i stojimo uz FK Sarajevo, a podrška koju dajemo ovom klubu godinama unazad govori u prilog tome. Politika se mora odmaći od sporta i niko ne želi da se ona nalazi između Općine i FK Sarajevo. Koliko predano radimo da bi se pomoglo fudbalu u našoj državi, a prije svega mislim na FK Sarajevo, pokazuje i podatak da smo pokrenuli projekat modernizacije stadiona sa mrtve tačke. Mi ne tjeramo Sarajevo iz općine Centar. Naprotiv, mi želimo jak FK Sarajevo, ali i da reprezentaciju vratimo na Koševo. Šta smo uradili? Obavili smo niz razgovora sa potencijalnim investitorima, ali i obezbijedili milion maraka koje ćemo uložiti u stadion kako bi i igrači i navijači imali bolji ambijent. Na to nas obavezuju i stroga pravila FIFA-a i UEFA-e. Sa radovima krećemo čim vremenske prilike dozvole. Pored toga, sredstva za FK Sarajevo smo planirali i u budžetu za sljedeću godinu. Mi ćemo uvijek biti tu uz FK Sarajevo i vjerne navijače kluba, a politika neka ostane van zelenog terena", naglasio je Ajnadžić.

Kako sam razumio ovog ublehasa,obezbjeden je milion maraka za radove na stadionu Kosevo i isti krecu cim vremenske prilike to dozvole.
Da li u to ulazi i onih pola miliona od kantona ili je to nesto drugo???
milionče je od saveza, to prikazuje kao nešto što su oni uradili za FKS...
dabogda da je još milionče od Centra....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8088
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 16 dec 2017, 12:40

Kako odmah reaguju kad se bilo sta napise... :D Odmah sastanci..pazi politike; nece odobriti prijedlog od nekog xy vijecnika ali hoce kad nacelnik predlozi budzet.
PS. mislim da je kanton obecao za Kosevo i grbavicu po 500k KM ?
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 dec 2017, 12:41

muhamedhulk je napisao/la:Kako odmah reaguju kad se bilo sta napise... :D Odmah sastanci..pazi politike; nece odobriti prijedlog od nekog xy vijecnika ali hoce kad nacelnik predlozi budzet.
PS. mislim da je kanton obecao za Kosevo i grbavicu po 500k KM ?
vjerovatno, tako se i ja sjećam da se pričalo, no idalje nulica od Općine Centar....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 16 dec 2017, 13:05

Teren treba da bude prioritet, iako je kod nas jedan od boljih, ako se moze tako nazvati. Da Evropu docekamo sa novim travnjakom. A onda sve ostalo. Vlaga u tunelu, semafor, atletsku prekriti i tako to
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 16 dec 2017, 13:09

DenchiNL je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:Kako odmah reaguju kad se bilo sta napise... :D Odmah sastanci..pazi politike; nece odobriti prijedlog od nekog xy vijecnika ali hoce kad nacelnik predlozi budzet.
PS. mislim da je kanton obecao za Kosevo i grbavicu po 500k KM ?
vjerovatno, tako se i ja sjećam da se pričalo, no idalje nulica od Općine Centar....
Znaci pola miliona od kantona (namjenski za teren) i milion od saveza,a preko opstine? Ako sam dobro skont’o???
Za taj milioncek bi se finih stvari moglo uraditi :hmmmmm:

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 dec 2017, 13:12

zagorski je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:Kako odmah reaguju kad se bilo sta napise... :D Odmah sastanci..pazi politike; nece odobriti prijedlog od nekog xy vijecnika ali hoce kad nacelnik predlozi budzet.
PS. mislim da je kanton obecao za Kosevo i grbavicu po 500k KM ?
vjerovatno, tako se i ja sjećam da se pričalo, no idalje nulica od Općine Centar....
Znaci pola miliona od kantona (namjenski za teren) i milion od saveza,a preko opstine? Ako sam dobro skont’o???
Za taj milioncek bi se finih stvari moglo uraditi :hmmmmm:
jest :urnebes: :rol: mogo bi neko iz CSR-a uradit vikendicu, kupit auto, itd. a šta ostane na mokre čvorove...eto taj milion što spominju do 14-te jesi ga ti primjetio da je nešto uloženo u stadion? zamjenili bordo stolice zelenim i uradili 4 hale :clap: :think:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 16 dec 2017, 13:22

I to sto kazes vala :thumbup:

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 16 dec 2017, 13:34

Odustali smo od pojačanja :mrgreen:

''Ambicije Sarajeva su uvijek na najvećem mogućem nivou jer je to najveći klub u državi. Prije svega cilj je izboriti Evropu, a ako nam se ukaže prilika da se uključimo u borbu za titulu to ćemo i učiniti'', istakao je Almir.

kuknjava kuknjava

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 16 dec 2017, 13:50

SiouxLukavac je napisao/la:Odustali smo od pojačanja :mrgreen:

''Ambicije Sarajeva su uvijek na najvećem mogućem nivou jer je to najveći klub u državi. Prije svega cilj je izboriti Evropu, a ako nam se ukaže prilika da se uključimo u borbu za titulu to ćemo i učiniti'', istakao je Almir.

kuknjava kuknjava
Koji Almir jbt.? :shock:

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 16 dec 2017, 13:55

zagorski je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:Odustali smo od pojačanja :mrgreen:

''Ambicije Sarajeva su uvijek na najvećem mogućem nivou jer je to najveći klub u državi. Prije svega cilj je izboriti Evropu, a ako nam se ukaže prilika da se uključimo u borbu za titulu to ćemo i učiniti'', istakao je Almir.

kuknjava kuknjava
Koji Almir jbt.? :shock:
Naš Marselo
Zadnja izmjena: SiouxLukavac, dana/u 16 dec 2017, 14:01, ukupno mijenjano 2 puta.

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 16 dec 2017, 13:57

SiouxLukavac je napisao/la:Odustali smo od pojačanja :mrgreen:

''Ambicije Sarajeva su uvijek na najvećem mogućem nivou jer je to najveći klub u državi. Prije svega cilj je izboriti Evropu, a ako nam se ukaže prilika da se uključimo u borbu za titulu to ćemo i učiniti'', istakao je Almir.

kuknjava kuknjava
Adzem je rekao da je cilj 8 bodova iz posljednja 4 kola pa uzese svi 12 .

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 dec 2017, 13:58

a ne znam Bgm ovaj se raspričo, sve veze, sretan , zadovoljan , Husref.... a Memara ga stavio u bivše :)

i ne zna da mu je kolač spremljen :rol: :urnebes:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 16 dec 2017, 14:02

DenchiNL je napisao/la:a ne znam Bgm ovaj se raspričo, sve veze, sretan , zadovoljan , Husref.... a Memara ga stavio u bivše :)

i ne zna da mu je kolač spremljen :rol: :urnebes:
Ovdje se pisalo da će nas Sarić napustit, a pročita negdje da će se njemu i Ahmetu ponuditi novi ugovori, izgleda da nećemo puno mjenjati igrački kadar, bolje za Sarića i za nas da ostane, nije loš igrač, mada, prije bi Ordagića umjesto njega al više je to nerealno nego realno.
bordobijeli je napisao/la:Adzem je rekao da je cilj 8 bodova iz posljednja 4 kola pa uzese svi 12 .
Ma kod nas uvijek ova priča, svake sezone, bukvalno uvijek se ovo izjavljuje.

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 16 dec 2017, 14:07

SiouxLukavac je napisao/la:
zagorski je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:Odustali smo od pojačanja :mrgreen:

''Ambicije Sarajeva su uvijek na najvećem mogućem nivou jer je to najveći klub u državi. Prije svega cilj je izboriti Evropu, a ako nam se ukaže prilika da se uključimo u borbu za titulu to ćemo i učiniti'', istakao je Almir.

kuknjava kuknjava
Koji Almir jbt.? :shock:
Naš Marselo
‘Ta će Almir :salut:

fks74
Postovi: 9247
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 16 dec 2017, 14:31

Siux zakljucio da smo odustali od pojacanja. :bow: A Hus neki dan rece da ce biti promjena sto se igrackog kadra tice. Kome sada vjerovati. :rol:

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 16 dec 2017, 14:34

fks74 je napisao/la:Siux zakljucio da smo odustali od pojacanja. :bow: A Hus neki dan rece da ce biti promjena sto se igrackog kadra tice. Kome sada vjerovati. :rol:
Neko je skoro napisao da smo odustali od Ofosu-a, zayebajem se čovječe. :)

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 16 dec 2017, 14:42


Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: holyman, napoleon72 i 52 gosta.