FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 jan 2018, 15:38

BordoSarajevo je napisao/la:Još jedno pojačanje. Šofranac mislim da neće biti lošiji od Novakovića, ali vidjet ćemo. Za Halilovića sumnjam da će izboriti prvih 11 ali želim mu svu sreću da se pokaže i doprinese ekipi. To treće pojačanje će vjerovatno biti napadač, možda Obradović, pa me baš zanima kako ćemo igrati, možda sa dva napadača, ali sumnjam u to, mislim da ako dovedemo napadača da neće igrati značajnu ulogu u ekipi jer teško da ko uzme mjesto najboljem strijecu lige.

Otišao Novaković, Kadušić, Ivetić, Anđušić.

Mladi igrači iskusniji. U ovoj situaciji teško da ćemo biti nešto baš bolji nego do sad, mislim da je nedovoljno za prvo mjesto ali nadam se da se ni konkurenti neće pojačati, do sad ni drugi nisu poboljšali svoj tim.
isto ne vjerujem da će se odstupati od trenutne formacije, jedino u nekom izuzetnom slučaju...ne bi doveli krilo novo da se htjelo mjenjati formaciju...vjerujem da će Halilović biti bolji nego većina očekuje, prvenstveno jer ima fudbala u nogama i imaš tu jednu dobru trojku koja zna s loptom i može odigrati na prvu Halil-Krste-Hebib i još i Said tu upada...tako da ako se to uspije malo uigrat i stvorit neko razumjevanje...to bi moglo izgledat dobro na terenu....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
midzuka
Postovi: 962
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 16 jan 2018, 15:41

Ima li negdje spisak 22 igraca koji su na pripremama? Nisam upratio ko je izostavljen, a ko je od juniora na pripremama.
JURIŠ

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 16 jan 2018, 15:47

midzuka je napisao/la:Ima li negdje spisak 22 igraca koji su na pripremama? Nisam upratio ko je izostavljen, a ko je od juniora na pripremama.
Pavlović, Adilović, Kovačević

Bekić, Hodžić, Šofranac, Mihojević, Sadiku, Mujakić, Šabanović, Pidro?

Adukor, Stanojević, Sarić, Rahmanović, Radovac, Husejnović, Velkoski, Halilović, Hebibović, Kuzmanović, Mustafić? Herić

Ahmetović, Hodžić

I mene to zanima, ja nabroja 25 igrača, vjerovatno tu nije Pidro, ko još nije sa ekipom?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 16 jan 2018, 15:58

aleksandar_veliki je napisao/la:Jutros bio mslo na treningu i mogu vam reci da su svi puni hvale za Halilovica.
Ma dobro.. koliko god da me raduje to ipak je prvi trening u pitanju, vjerovatno ima motivaciju, vidjet cemo kakav ce biti u prijateljskim utakmicama.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 16 jan 2018, 16:00

Rustemovic da fakat voli FKS, potpisao bi za Zelju...
1946~

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 16 jan 2018, 16:16

zagorski je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Hmm jos 1 igrac dolazi, nadam se da je bek jer trenutno imamo samo 2 beka koja su igrala seniorski fudbal :hmmmm:
Ali bek koji moze pokriti i desno i lijevo ;) :D
I sa iskustvom u seniorskom fudbalu :urnebes: :urnebes:
1946~

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 16 jan 2018, 16:17

ThrillerHz je napisao/la:Rustemovic da fakat voli FKS, potpisao bi za Zelju...
Hahaahahaha 'ajde yebi se, oplakah. :urnebes: :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 jan 2018, 16:20

ThrillerHz je napisao/la:Hmm jos 1 igrac dolazi, nadam se da je bek jer trenutno imamo samo 2 beka koja su igrala seniorski fudbal :hmmmm:
pa rekoše 1 do 2 , zavisi od odlazaka , vjerovatno Nedima i Demirela... ja bi volio špica i redžo da se predomisli...

a bekove na ljeto od radničkog Aksentijevića i Subića (2 grobara) :D :pray: :clap:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
midzuka
Postovi: 962
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 16 jan 2018, 16:25

BordoSarajevo je napisao/la:
midzuka je napisao/la:Ima li negdje spisak 22 igraca koji su na pripremama? Nisam upratio ko je izostavljen, a ko je od juniora na pripremama.
Pavlović, Adilović, Kovačević

Bekić, Hodžić, Šofranac, Mihojević, Sadiku, Mujakić, Šabanović, Pidro?

Adukor, Stanojević, Sarić, Rahmanović, Radovac, Husejnović, Velkoski, Halilović, Hebibović, Kuzmanović, Mustafić? Herić

Ahmetović, Hodžić

I mene to zanima, ja nabroja 25 igrača, vjerovatno tu nije Pidro, ko još nije sa ekipom?
Na slikama se vidi Mustafic. A od ovih koje si ti pobrojao na slikama nisam vidio Kuzmanovica i Pidru. Jos je tu sa saigracima i Lelic. To su onda 24 igraca, a ne 22.
JURIŠ

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 16 jan 2018, 16:49

Pa sa Lelićem je onda dosta više od 22 igrača a Ćosić reče da su u Čitluku 22 igrača, ko onda od ovih sa spiska nije u Čitluku? Kuzmanovića nema jel?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 16 jan 2018, 16:53

BordoSarajevo je napisao/la:
midzuka je napisao/la:Ima li negdje spisak 22 igraca koji su na pripremama? Nisam upratio ko je izostavljen, a ko je od juniora na pripremama.
Pavlović, Adilović, Kovačević

Bekić, Hodžić, Šofranac, Mihojević, Sadiku, Mujakić, Šabanović, Pidro?

Adukor, Stanojević, Sarić, Rahmanović, Radovac, Husejnović, Velkoski, Halilović, Hebibović, Kuzmanović, Mustafić? Herić

Ahmetović, Hodžić

I mene to zanima, ja nabroja 25 igrača, vjerovatno tu nije Pidro, ko još nije sa ekipom?
22 igrača + 3 golmana
:hmmmmm:

Avatar
crnehorde
Postovi: 243
Pridružen/a: 11 avg 2016, 19:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la crnehorde » 16 jan 2018, 17:02

Hocemo li imati kakav stream od strane ss.ba ?
Hvala unaprijed
SARAJ'VO ZIVOT JE MOJ !!!
DUPLA KRUNA 2018/19
Halalolsun
ŠAMPIONI 2019/20

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 16 jan 2018, 17:06

Ako se golmani ne racunaju u ta 22 igraca, onda ok. Zanima me da li je Kuzmanović tu?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 16 jan 2018, 17:23

midzuka je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:
midzuka je napisao/la:Ima li negdje spisak 22 igraca koji su na pripremama? Nisam upratio ko je izostavljen, a ko je od juniora na pripremama.
Pavlović, Adilović, Kovačević

Bekić, Hodžić, Šofranac, Mihojević, Sadiku, Mujakić, Šabanović, Pidro?

Adukor, Stanojević, Sarić, Rahmanović, Radovac, Husejnović, Velkoski, Halilović, Hebibović, Kuzmanović, Mustafić? Herić

Ahmetović, Hodžić

I mene to zanima, ja nabroja 25 igrača, vjerovatno tu nije Pidro, ko još nije sa ekipom?
Na slikama se vidi Mustafic. A od ovih koje si ti pobrojao na slikama nisam vidio Kuzmanovica i Pidru. Jos je tu sa saigracima i Lelic. To su onda 24 igraca, a ne 22.
tačno nema Kuzmanovića i Pidre...a računaju da jedan dođe to su 25...ako odu Nedim i Demirel a dođe još jedan opet 25 :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 16 jan 2018, 20:17

Nije valjda da smo Kuzmanovića pustili?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 16 jan 2018, 20:27

Bitnije je koga nema; Novakovic, Pidro, Kuzmanovic, Liivak i Smajlagic.

@Zukanovic jel' Sabanovic veznjak (kao sto stoji na TM.de) ili bek? Jel' ko pratio juniore, sta je mali igrao?
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 16 jan 2018, 20:28

Izgleda da se Marko povrijedio na treningu, meni ovo oko odbrane djeluje konfuzno, ako ne planiraju da Adukor pokriva 3 pozicihe obda su nam potrebna minimalno jos 2 igraca
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 16 jan 2018, 20:30

muhamedhulk je napisao/la:Bitnije je koga nema; Novakovic, Pidro, Kuzmanovic, Liivak i Smajlagic.

@Zukanovic jel' Sabanovic veznjak (kao sto stoji na TM.de) ili bek? Jel' ko pratio juniore, sta je mali igrao?
Oba beka igra Sabanovic, Mustafic je veznjak.
Nije se valjda povrijedio Marko, jel ozbiljna povreda?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 16 jan 2018, 20:37

Kad sam mu stavio sliku kaze sve ostalo u redu :D pise na TM da igra sve 3

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 16 jan 2018, 22:56

Vala ako je Mico otjeran da bi Halilovic dosao, nekom treba otkaz urucit odma :puke: :puke:
1946~

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.