FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 17 jan 2018, 15:51

Husrefe odlazi! Sto ne das mladima sansu bar u prijateljskoj? Sjede ti na klupi, moraju igrati, ako su losi onda nek ne igraju, ali daj da mi procjenimo. Rodi bekove bas nas briga sto je polusezona, mora biti slobodnih stasnih bekova, koji boluju za Sarajevom. Ovo je smijesno sto nesto mjesas i pokusavas, halo ba prijateljska, odma sve karte u napad, nemoj se zajebavat. Hocemo odma prvu ekipu da sve melje, sta si sad naso mjesati ekipu, ti fol strucnjak. :D Sve su tekme bitne! Odlazi neznalice :facepalm: :facepalm:
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 17 jan 2018, 15:51

Esport je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Navijači Fudbalskog kluba Sarajevo dali su zanimljiv nadimak Joachimu Adukoru.

Na društvenim mrežama pojavila se fotografija Joachima Adukora, fudbalera Sarajeva, na kojoj je pored njegovog imena stajalo “machine gun” (mitraljez).

Fudbaler iz Gane je sa zadovoljstvom prihvatio novi nadimak koji su mu dali navijači tima sa Koševa i to je podijelio na svojoj Facebook stranici.



Cuj mitraljez nadimak :rol: :rol: :rol:
Ako se sjecate, puškomitraljez - sarac, se zvao garo.
I meni je to odmah naumpalo, garonja :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3238
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 17 jan 2018, 15:52

Odlazi Husrefe!!!
Primorac za Trenera :salut:

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 17 jan 2018, 15:53

crnehorde je napisao/la:
admin je napisao/la:
sekac je napisao/la:Zna li neko može li se gledati negdje
katastrofalno vrijeme nas je sprijecilo da radimo stream.

pozicija za kameru poplavila a nije natkrivena. na žalost, nije bilo mogucnosti da se radi a da pri tome ne rizikujemo da i ljudi i oprema budu sprženi strujom. Biće prilike...

da stvar bude gora, vrijeme se jos i stabilizovalo nakon sto je tekma pocela... mozda je i moglo :?
Hvala vama na pokusaju streama kako god,mozes li nam reci kakvo je Sarajevo na ovaj prvi utisak,kakvi su Halilovic,Sofranac vidim dosta se spominjao mali Mustafic i Husejinovic
nemam pojma, ja nisam gledao tekmu.
Pitajte Acu.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 17 jan 2018, 15:59

jel ima neki poseban razlog što je Dule igrao u skafanderu? :think: :eh: :? :D

slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 17 jan 2018, 16:02

Sto je dule igrao u skafanderu je*em vam sve? Sta pravite lakrdiju od kluba? Samo se zajebajete, uslovi su fantasticni.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 17 jan 2018, 16:20

DenchiNL je napisao/la:jel ima neki poseban razlog što je Dule igrao u skafanderu? :think: :eh: :? :D

slika
Toliko je koristan na terenu, da se smrzne jadnik...
1946~

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 17 jan 2018, 16:27

Musemić je u razgovoru za naš portal po završetku utakmice istakao da je zadovoljan ovom prvom provjerom iako je ekipa još na početku rada i pred njima je dosta posla. - Zadovoljan sam, dobro smo trčali, ima tu još prostora za napredak, naravno, još smo na početku sa radom i pred nama je još dosta posla, rekao je Husref Musemić . On je naglasio da su Sarajevu potrebna još jedan do dva pojačanja: - Sa još jednim, eventualno dva igrača smo kompletirali kadar. Nedostaje nam alternativa za Ahmetovića u napadu i vidjet ćemo šta će biti. Fudbaleri Sarajeva su slavili pobjedu 2:0, a u ekipi nije bilo zbog povreda Bekića i Mihojevića.
Evo špica evo ludila :D :salut: :njanjanja: :thumbup: :opaopa:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 17 jan 2018, 16:34

Neka bude eventualno dva :D
Napadač i bek, kvalitetni, i ja zadovoljan.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 17 jan 2018, 16:40

DenchiNL je napisao/la:jel ima neki poseban razlog što je Dule igrao u skafanderu? :think: :eh: :? :D
Laznjak je napisao/la:Sto je dule igrao u skafanderu je*em vam sve? Sta pravite lakrdiju od kluba? Samo se zajebajete, uslovi su fantasticni.
Zebe mu glOOva
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8084
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 17 jan 2018, 16:48

DenchiNL je napisao/la:
Musemić je u razgovoru za naš portal po završetku utakmice istakao da je zadovoljan ovom prvom provjerom iako je ekipa još na početku rada i pred njima je dosta posla. - Zadovoljan sam, dobro smo trčali, ima tu još prostora za napredak, naravno, još smo na početku sa radom i pred nama je još dosta posla, rekao je Husref Musemić . On je naglasio da su Sarajevu potrebna još jedan do dva pojačanja: - Sa još jednim, eventualno dva igrača smo kompletirali kadar. Nedostaje nam alternativa za Ahmetovića u napadu i vidjet ćemo šta će biti. Fudbaleri Sarajeva su slavili pobjedu 2:0, a u ekipi nije bilo zbog povreda Bekića i Mihojevića.
Evo špica evo ludila :D :salut: :njanjanja: :thumbup: :opaopa:
Izgleda da ce mali bas otici. Znaci Obradovic najavljen, kad sad dodje Krpic :rol:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 17 jan 2018, 16:58

aleksandar_veliki je napisao/la:Halilovic i Mustafic meni najbolji. Ovaj Halilovic ako cemo suditi po danas ce biti veliko pojacanje, a ovaj mali me bas odusevio. Hebibovic dobar, nazad dobar Adukor, igrao na stoperu.
Popišaj me Halile :salut:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 17 jan 2018, 17:04

aleksandar_veliki je napisao/la:Halilovic i Mustafic meni najbolji. Ovaj Halilovic ako cemo suditi po danas ce biti veliko pojacanje, a ovaj mali me bas odusevio. Hebibovic dobar, nazad dobar Adukor, igrao na stoperu.
Rekoh ja da cemo mi nositi Halila na avataru :salut:
P.S. Imas poruku
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 17 jan 2018, 17:07

kazu sanchez prihvatio uslove...dok doleti do sarajeva pa ce potpisati..on je taj kojeg cekamo i sto smo se odrekli ofosua... :kafa:

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 17 jan 2018, 17:21

dundee je napisao/la:kazu sanchez prihvatio uslove...dok doleti do sarajeva pa ce potpisati..on je taj kojeg cekamo i sto smo se odrekli ofosua... :kafa:
Nista to. Nije bek sa seniorskim iskustvom :D

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 17 jan 2018, 17:22

dundee je napisao/la:kazu sanchez prihvatio uslove...dok doleti do sarajeva pa ce potpisati..on je taj kojeg cekamo i sto smo se odrekli ofosua... :kafa:
Star je on, treba nasu djecu gurat, otiso u mrtvi Arsenal i sad bi kod nas da vrati formu, dosta nam je vise polovnih igraca. Daleko mu kuca bila od nas.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 17 jan 2018, 17:23

dundee je napisao/la:kazu sanchez prihvatio uslove...dok doleti do sarajeva pa ce potpisati..on je taj kojeg cekamo i sto smo se odrekli ofosua... :kafa:
šta će nam polovni čileanac :D :urnebes: :rol: Pidri da uzima mjesto :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8084
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 17 jan 2018, 17:25

Jel ovo KenČo sa Grujicem? :D

NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 17 jan 2018, 17:36

Kleli se u Hadžića, Bože pomozi...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54246
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 jan 2018, 18:08

aleksandar_veliki je napisao/la:Halilovic i Mustafic meni najbolji. Ovaj Halilovic ako cemo suditi po danas ce biti veliko pojacanje, a ovaj mali me bas odusevio. Hebibovic dobar, nazad dobar Adukor, igrao na stoperu.
Kako ovo volim vidjeti :pray:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: zagorski i 15 gostiju.