FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 jan 2018, 18:26

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 17 jan 2018, 18:35

dundee je napisao/la:kazu sanchez prihvatio uslove...dok doleti do sarajeva pa ce potpisati..on je taj kojeg cekamo i sto smo se odrekli ofosua... :kafa:
Magla na Butmiru dolaze na potpisivanje(malo kasne)
Zadnja izmjena: Esport, dana/u 17 jan 2018, 20:35, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
emir79
Postovi: 8763
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 17 jan 2018, 18:47

Tino Susic slobodan. Hajde Tan odrijesi kesu :)
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 jan 2018, 18:48

Mi ne bi morali sami zavrsavati kamp i dovoditi ovakve igrace da on daje pare.. :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 17 jan 2018, 18:54

emir79 je napisao/la:Tino Susic slobodan. Hajde Tan odrijesi kesu :)
Nema Tinki mjesta pored Sarića i Rahmanovića. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 17 jan 2018, 19:47

Lelić i Hebibović igraju bekove.. stvarno ne mogu vjerovat da mi nećemo dovesti nijednog beka :crazy: :crazy:
Ova druga polusezona nije tako duga ali imat ćemo 14 veoma jakih utakmica i neće biti mogućnosti za kalkulisanje. I mi u istu ulazimo sa Bekićem i Hodžićem samo. Mislim da svaki od juniora nema ni promil šanse da započne utakmicu, nego će se čekat velika razlika na utakmici (ili da vodimo sa 2 razlike ili da gubimo) da neki junior dobije priliku.
Sa druge strane u napadu imamo jednog od najvećih potencijala u Europi i mi tu tražimo pojačanje. Momak je u svakoj utakmici u kojoj je dobio priliku ulazio u šanse i igrao generalno dobro.
Ne mogu biti pametan, ovo meni nema nikakve logike..

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 17 jan 2018, 19:53

a šta ako počnemo igrati sa 3 stopera? i dva bočna? gdje bi mogli i Hebib i ostali igrat, tako da ti opcije sa 2 rastu na 4/5...nazad bi imali Šofranca,Adukora, Mujagića, Mihojevića i Sadikua...??? :think:

slika
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 17 jan 2018, 20:00, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 17 jan 2018, 20:00

Niko od igrača u klubu nije igrao u drugom sistemu osim 4-2-3-1 i 4-4-2. Vidim i na pripremama se ne uigrava a do početka prvenstva je možda mjesec dana. Tako da i to otpada.

fks74
Postovi: 9247
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 17 jan 2018, 20:03

haris004 je napisao/la:Lelić i Hebibović igraju bekove.. stvarno ne mogu vjerovat da mi nećemo dovesti nijednog beka :crazy: :crazy:
Ova druga polusezona nije tako duga ali imat ćemo 14 veoma jakih utakmica i neće biti mogućnosti za kalkulisanje. I mi u istu ulazimo sa Bekićem i Hodžićem samo. Mislim da svaki od juniora nema ni promil šanse da započne utakmicu, nego će se čekat velika razlika na utakmici (ili da vodimo sa 2 razlike ili da gubimo) da neki junior dobije priliku.
Sa druge strane u napadu imamo jednog od najvećih potencijala u Europi i mi tu tražimo pojačanje. Momak je u svakoj utakmici u kojoj je dobio priliku ulazio u šanse i igrao generalno dobro.
Ne mogu biti pametan, ovo meni nema nikakve logike..
Hus rece, Hadzic najvjerovatnije odlazi. Tako da ima logike.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 17 jan 2018, 20:16

Je li moguce da Husref (kao bivsi klasni centarfor) ne vidi u Hadzicu potencijal za nekog buduceg napadaca? :D
A ovdje su ljudi razapinjani kad je pricano kako mali jos nije za prvu ekipu, da nema kila i sl. :mrgreen:
Logicno je da mali ide jer se na njega ne racuna - trener na njega ne racuna. Iskreno bih ga ja koristio, ali se trener ne slaze sa mnom. :D

Oko bekova; jednom sedmicno se igra utakmica, ukupno 14 utakmica. 12 utakmica ce svaki bek (Hodzic/Bekic) min. da odigraju aBda i sto bi dovodio igraca ako si zadovoljan sa njim (da podsjetim da je Bekic nedavno produzio ugovor, Hodzic pocetkom sezone mislim kad je odhebao menadzera). Da sjedi na klupi 12 utakmica i da odigra 2? Ako dodje povreda kojeg igraca (ne daj Boze) onda ce da uskoci neko (Hodzic i Sabanovic pokrivaju obje strane, Hebibovic moze desno, Mujakic cak moze lijevo itd.).
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 jan 2018, 20:25

Obradović jos nije otpao.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 17 jan 2018, 20:28

Krste može igrat krilo i centarfora, Ahmetović napad i stoper, Adukor zadnji vezni i stoper, Sarić cmf i krilo, Radovac cmf i poludesno.. :crazy: :crazy:
Nema to meni nikakvog smisla. Od pretjerane rotacije igrača po pozicijama nema ništa. To smo se uvjerili prošle godine kada je Ivetić igrao sve pozicije, ove bi mogao Adukor. Sa dva beka ući u sezonu nema nikakvog smisla.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 17 jan 2018, 20:33

MortemHz je napisao/la:Mi ne bi morali sami zavrsavati kamp i dovoditi ovakve igrace da on daje pare.. :D
Ja stvarno ne razumijem logiku, da li je Tan, Merhamet?
Ako nije zašto da ulaže pare u ekipu:
a) koju vodi Kurcić, "stručnjak", bez znanja, bez zvanja, bez morala...
b) koja u Evropi, nije u stanju proći Zora čokoladu
c) koju vodi Propuh "stručnjak bez...(nemogu sve nabrojati)
d) ćiju Akademiju vodi neki koji su:
I - prošle godine dozvolili meneđerima da vršljaju po klubu i direktno su odgovornin, za neučešće u Evropskom takmičenju (čestitam Željinim klincima, naši su bili kvalitetniji)
II - od Akademije prave tramvajsku stanicu, ode juniorski reprezentativac, nako...( ko je kriv za finansijski gubitak)
III - pokušavaju da implementiraju novog šefa stručnog štaba, model Kurcić
..... :oops:
Ne kritiziram, samo kažem investitori će ulagati samo u zdravu sredinu
:kafa:
Zadnja izmjena: Esport, dana/u 17 jan 2018, 20:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 17 jan 2018, 20:34

Ne ulazis u sezonu nego u zadnjih 14 utakmica sezone. Objasnio sam iznad situaciju. Ako se ne slazemo, ok. :D
Krste ne moze na centarfora nego iza njega, ili na krilo. Ahmetovic ne moze na stopera. Adukor je polivalentan sto je za pohvalu. Saric je veznjak box-to-box koji pokriva sredinu od svojih do protivnickih 16 metara. Radovac je trebao biti kao i Saric ali je prop'o. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 17 jan 2018, 20:36

Bekić je jedan od najspremnijih igrača ekipe, i u prvom dijelu sezone mislim da je propustio samo jednu tekmu, max dvije. S druge strane, ni Hodžić nikad nije izostajao zato što mora, nego su bile rotacije u pitanju. Ako neko i bude kartoniran, jednu tekmu će se moć pokrit neke stvari, Hebib je u Veležu bio bek, Mićo je na derbiju igrao beka cijelu utakmicu kad je Pero dobio crveni i nikad lijeva strana nije pukla. Valjalo bi imat backupa, al kad se pričalo o drugom špicu, govorili se "kako znate da će Mersu stat forma". Onda treba imat dva odlična igrača za svaku poziciju. Kako znamo da se Bojan neće povrijedit k'o Delač onda? Zar ćemo pustit Adija da brani? Ako smijemo krenut bez superkvalitetne alternative na golu i u špicu, smijemo i na bekovima.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 17 jan 2018, 20:42

Esport je napisao/la: Ja stvarno ne razumijem logiku, da li je Tan, Merhamet?
Ako nije zašto da ulaže pare u ekipu:
a) koju vodi Kurcić, "stručnjak", bez znanja, bez zvanja, bez morala...
b) koja u Evropi, nije u stanju proći Zora čokoladu
c) koju vodi Propuh "stručnjak bez...(nemogu sve nabrojati)
d) ćiju Akademiju vodi neki koji su:
I - prošle godine dozvolili meneđerima da vršljaju po klubu i direktno su odgovornin, za neučešće u Evropskom takmičenju (čestitam Željinim klincima, naši su bili kvalitetniji)
II - od Akademije prave tramvajsku stanicu, ode juniorski reprezentativac, nako...( ko je kriv za finansijski gubitak)
III - pokušavaju da implementiraju novog šefa stručnog štaba, model Kurcić
..... :oops:
Ne kritiziram, samo kažem investitori će ulagati samo u zdravu sredinu
:kafa:
Koliko god da su krivi naši što kradu, kriv je i Tan što je dozvolio da ga kradu. Ne može se klubom uspješno upravljat na daljinu, preko nekih bordova i ostalih piz.di mater'nih. Da Abramovič uvali 300 miliona sad nekom Emenalu, i on će njega opuhat', ne gleda samo Bošnjo svoj džep. Nego je Abra uvijek tu, nadgleda situaciju. Tan je postavio 'svoje ljude' tu, koji očito nemaju pojma o fudbalu i koje boli qrac za nama. Mi smo Tanu zaboravljena igračka. Isto da igraš RTS igru, upravljaš Rimskim carstvom i nakon par mjeseci pogledaš tamo neku provinciju koju s vremena na vrijeme napadaju a ti i ne znaš da je imaš.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 17 jan 2018, 20:44

Nijedna ekipa na svijetu nema super zamjenu za svaku poziciju u ekipi. Pa ko bi to sve poplacao, za igrace koji bi igrali recimo 30% utakmica.
Za razliku od prosle godine, ova ekipa koja ostane ce dobiti sansu ako zatreba jer odgovaraju treneru. U to sam jedino siguran jer se trener rijesio onih koje ne zeli. Za razliku od Mehmeda koji je imao '11.5' igraca kojima je vjerovao dok su ostali tu samo popunjavali zapisnik. A uz to smo igrali do kraja na dva fronta i debelo se istrosili na kraju.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 17 jan 2018, 20:46

skoroalen je napisao/la:
Esport je napisao/la: Ja stvarno ne razumijem logiku, da li je Tan, Merhamet?
Ako nije zašto da ulaže pare u ekipu:
a) koju vodi Kurcić, "stručnjak", bez znanja, bez zvanja, bez morala...
b) koja u Evropi, nije u stanju proći Zora čokoladu
c) koju vodi Propuh "stručnjak bez...(nemogu sve nabrojati)
d) ćiju Akademiju vodi neki koji su:
I - prošle godine dozvolili meneđerima da vršljaju po klubu i direktno su odgovornin, za neučešće u Evropskom takmičenju (čestitam Željinim klincima, naši su bili kvalitetniji)
II - od Akademije prave tramvajsku stanicu, ode juniorski reprezentativac, nako...( ko je kriv za finansijski gubitak)
III - pokušavaju da implementiraju novog šefa stručnog štaba, model Kurcić
..... :oops:
Ne kritiziram, samo kažem investitori će ulagati samo u zdravu sredinu
:kafa:
Koliko god da su krivi naši što kradu, kriv je i Tan što je dozvolio da ga kradu. Ne može se klubom uspješno upravljat na daljinu, preko nekih bordova i ostalih piz.di mater'nih. Da Abramovič uvali 300 miliona sad nekom Emenalu, i on će njega opuhat', ne gleda samo Bošnjo svoj džep. Nego je Abra uvijek tu, nadgleda situaciju. Tan je postavio 'svoje ljude' tu, koji očito nemaju pojma o fudbalu i koje boli qrac za nama. Mi smo Tanu zaboravljena igračka. Isto da igraš RTS igru, upravljaš Rimskim carstvom i nakon par mjeseci pogledaš tamo neku provinciju koju s vremena na vrijeme napadaju a ti i ne znaš da je imaš.
Slikovito, ne interesuje te provincija iz koje ne crpiš resurse :hmmmmm:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 jan 2018, 20:46

Pa zato i ne ulaze nista, pomogao je da se rijesimo dugova, dao je pare na pocetku da klub prodise i to je to, ostalo sam moras, da budes samoodrziv.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 17 jan 2018, 20:59

Za tacno mjesec dana (17.2.) igramo na pecari. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Redred, soe i 28 gostiju.