FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 22 maj 2018, 19:31

Haris Dilaver nema trofeja u karijeri, zato dolazi da digne PL iduće sezone!! Već se sprema bordo mašinerija za evropu!! :tokralju: :tokralju:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 22 maj 2018, 19:35

dilaver je ok zamjena za ahmeta. da udje sa klupe, odigra ponekad od pocetka i u kupu.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 22 maj 2018, 19:45

muhamedhulk je napisao/la:dilaver je ok zamjena za ahmeta. da udje sa klupe, odigra ponekad od pocetka i u kupu.
Nama ne treba zamjena Ahmetu nego jaka konkurencija( npr Obradovic sto se spominjo) pa kad Ahmeta stane i zapinje za linije sesnaesterca onda ga klupiras bez ikakvih problema
Ako cemo ganjat iz nase lige onda Je Handzic za dilavera izmislio fudbal
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 22 maj 2018, 19:47

Koliko se ovdje svršava na Spahića, samo da pitam kakvo Spahić ima iskustva na mjestu SD, i ko garantuje da bi on to radio kako treba, a sigurno bi Spahić imao duplo(ako ne i troduplo) veću platu od Emira Hadžića?
I garantujem da Spahić ne poznaje našu ligu, koliko poznaje Hadzić.
Naravno ovo nije nikakvo protivljene Spahiću, ja njega poštujem kao BH Legendu i kao uzora nekog na koga se trebaju svi ugledati kako treba igrati za reprezentaciju, tako i za klub..
Zadnja izmjena: Benjolos, dana/u 22 maj 2018, 19:48, ukupno mijenjano 1 put.
Bordo bijeli za život cijeli!!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 22 maj 2018, 19:47

Adi Adilovic zavrsio karijeru,al ostaje radit u klubu kao neki trener.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 22 maj 2018, 19:52

Za sve ti HVALA Adi! Uzivao sam u tvom prikazivanju prilikom kadrova sa klupom za rezervne igrace na pocetku svake utakmice!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8175
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 22 maj 2018, 19:55

Sabinho je napisao/la:Za sve ti HVALA Adi! Uzivao sam u tvom prikazivanju prilikom kadrova sa klupom za rezervne igrace na pocetku svake utakmice!
Uhljebi se i Adi, next please :bow:

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 22 maj 2018, 19:56

Inijesta je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:dilaver je ok zamjena za ahmeta. da udje sa klupe, odigra ponekad od pocetka i u kupu.
Nama ne treba zamjena Ahmetu nego jaka konkurencija( npr Obradovic sto se spominjo) pa kad Ahmeta stane i zapinje za linije sesnaesterca onda ga klupiras bez ikakvih problema
Ako cemo ganjat iz nase lige onda Je Handzic za dilavera izmislio fudbal
jbg prećera ga ti, kontam da je naše dijete i da je draži, al uzmi youtube nađi najbolji klip Handzica i najgori Dilavera i vidjećeš da nije...prijem lopte i tehnika, građenje, dodavanje, dribling, u svemu Dilaver prednjači, samo je sad u karini od forme i to stoji, ali ima puno više fudbala u nogama...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 22 maj 2018, 19:56

Sarajlijica1946 je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Za sve ti HVALA Adi! Uzivao sam u tvom prikazivanju prilikom kadrova sa klupom za rezervne igrace na pocetku svake utakmice!
Uhljebi se i Adi, next please :bow:
Hocemo Vucinu i Radana na nekim funkcijama u klubu! :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 22 maj 2018, 20:00

miky_hz je napisao/la:Adi Adilovic zavrsio karijeru,al ostaje radit u klubu kao neki trener.
Sad dovesti prvog golmana i vratiti Kovačevića sa posudbe i davati mu prilike koliko toliko u "slabijim" utakmkcama ili u kupu
Naravno podrazumijeva se da Pavlovića uvalimo kome ili da mu se zahvalimo
Bordo bijeli za život cijeli!!

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8175
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 22 maj 2018, 20:02

Treba potpisati ovog Aleksica iz Krupe, svakako je slobodan

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 22 maj 2018, 20:03

DenchiNL je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:dilaver je ok zamjena za ahmeta. da udje sa klupe, odigra ponekad od pocetka i u kupu.
Nama ne treba zamjena Ahmetu nego jaka konkurencija( npr Obradovic sto se spominjo) pa kad Ahmeta stane i zapinje za linije sesnaesterca onda ga klupiras bez ikakvih problema
Ako cemo ganjat iz nase lige onda Je Handzic za dilavera izmislio fudbal
jbg prećera ga ti, kontam da je naše dijete i da je draži, al uzmi youtube nađi najbolji klip Handzica i najgori Dilavera i vidjećeš da nije...prijem lopte i tehnika, građenje, dodavanje, dribling, u svemu Dilaver prednjači, samo je sad u karini od forme i to stoji, ali ima puno više fudbala u nogama...
Da inace youtube puno toga govori, da se ograci dovode preko klipova onda bi komsije bili prvaci svemira, cist primjer Rahmanovic, na youtube doktor fudbala, uzivo doktor debilizma sa povremeno dobrim potezima
A gledo sam obojicu uzivo, i pratim i sad Handzica i njegove igre, mozda si i upravu to sto Zrinjskom donese titulu golom na grbavici i nema neke veze, a uz to momak extra igra i jako je koristan jednom zrinjskom koji je prvak al nama bi bolji dilaver bio jer svakako se mi i ne borimo za trofeje
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

visokohz
Postovi: 2882
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 22 maj 2018, 20:06

E cuj Emir Hadzic da te Allah dragi sacuva ode ovo sve u 3 lijepe materine!!!!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 22 maj 2018, 20:10

Inijesta je napisao/la: Da inace youtube puno toga govori, da se ograci dovode preko klipova onda bi komsije bili prvaci svemira, cist primjer Rahmanovic, na youtube doktor fudbala, uzivo doktor debilizma sa povremeno dobrim potezima
A gledo sam obojicu uzivo, i pratim i sad Handzica i njegove igre, mozda si i upravu to sto Zrinjskom donese titulu golom na grbavici i nema neke veze, a uz to momak extra igra i jako je koristan jednom zrinjskom koji je prvak al nama bi bolji dilaver bio jer svakako se mi i ne borimo za trofeje
još bolje ako si ih gledao uživo, onda znaš da način na koji jedan i drugi šutiraju, primaju loptu , prave dribling, itd... meni je to očigledno, ne kažem da Dilaver igra u šampionu, niti da je osvojio više trofeja ni zabio bitnije golove...isto golova su dali , 7 komada nije to neki učinak, a jedan igra u šampionu a drugi gdje već jbg....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
bibula
Postovi: 321
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bibula » 22 maj 2018, 20:17

Covjek nije ni predstavljen a vec pricamo kako ne valja.

I mi smo vala teski. Ko ce nama ugoditi...

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 22 maj 2018, 20:20

DenchiNL je napisao/la:
Inijesta je napisao/la: Da inace youtube puno toga govori, da se ograci dovode preko klipova onda bi komsije bili prvaci svemira, cist primjer Rahmanovic, na youtube doktor fudbala, uzivo doktor debilizma sa povremeno dobrim potezima
A gledo sam obojicu uzivo, i pratim i sad Handzica i njegove igre, mozda si i upravu to sto Zrinjskom donese titulu golom na grbavici i nema neke veze, a uz to momak extra igra i jako je koristan jednom zrinjskom koji je prvak al nama bi bolji dilaver bio jer svakako se mi i ne borimo za trofeje
još bolje ako si ih gledao uživo, onda znaš da način na koji jedan i drugi šutiraju, primaju loptu , prave dribling, itd... meni je to očigledno, ne kažem da Dilaver igra u šampionu, niti da je osvojio više trofeja ni zabio bitnije golove...isto golova su dali , 7 komada nije to neki učinak, a jedan igra u šampionu a drugi gdje već jbg....
Da gledo sam ih i tvrdim da he Handzic klasa za Dilavera, al et nek dovedu ako su u stanju boljeg od obojice
Dilavera ako dovede ja bi mu isto dan otkaz dao
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MCMXLVI » 22 maj 2018, 20:29

slika
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 maj 2018, 20:33

Velić i Dilaver, jaci smo nego ikad
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 22 maj 2018, 20:35

MortemHz je napisao/la:Velić i Dilaver, jaci smo nego ikad
Treba i Comora zaganjat kad smo vec otisli u soping po Kaknju :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 maj 2018, 20:37

miky_hz je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Velić i Dilaver, jaci smo nego ikad
Treba i Comora zaganjat kad smo vec otisli u soping po Kaknju :mrgreen:
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: zagorski i 20 gostiju.