FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 nov 2018, 17:36

SarajevoJeBordo je napisao/la:Nama pola ekipe više od 20 dana nije odigralo utakmicu, hladno su mogli full pripreme odraditi. I to najbolji igrači. Valjda ih to nije uspavalo.
sad bas kontam mogli su danas prijateljsku odradit, malo i zbog vremena da se naviknu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 18 nov 2018, 18:22

alenpitar je napisao/la:
Meni je želja neki tamnoputi Ganac
ženo sunce ti yebem, jesil se to i ti registrovala na forum
Drago mi je da si ponovo ma forumu. I to u svom stilu...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 nov 2018, 18:23

DenchiNL je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:Nama pola ekipe više od 20 dana nije odigralo utakmicu, hladno su mogli full pripreme odraditi. I to najbolji igrači. Valjda ih to nije uspavalo.
sad bas kontam mogli su danas prijateljsku odradit, malo i zbog vremena da se naviknu...
Fina ideja, možda bude jedna protiv niželigaša sljedeće sedmice.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 18 nov 2018, 18:32

Ma upravi su ruke svezane sto se tice pojacanja zbog ogranicenja broja stranaca,imas opciju dovest nekog sa bh pasosem,il kad ti ode neki od stranaca,u nasoj drzavi i nema nekih pojacanja tako da je akademija bolja opcija neko neki bh polovnjak

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 nov 2018, 18:33

Ja bi doveo ubitačnog veznog, baš da valja. Ostalo možda ne bi ni dirao.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 nov 2018, 18:36

zagor1987 je napisao/la:Ma upravi su ruke svezane sto se tice pojacanja zbog ogranicenja broja stranaca,imas opciju dovest nekog sa bh pasosem,il kad ti ode neki od stranaca,u nasoj drzavi i nema nekih pojacanja tako da je akademija bolja opcija neko neki bh polovnjak
4 ih imamo taman koliko i treba, sigurno se može dovest još koji,jer Šofranac ne igra a navodno Krste može završit naše papire?...
MortemHz je napisao/la:Ja bi doveo ubitačnog veznog, baš da valja. Ostalo možda ne bi ni dirao.
nekog pleya zajebanog :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 18 nov 2018, 18:37

https://www.transfermarkt.com/jose-mont ... eler/38803

Ko se sjeca kad se ovaj igrac dovodio s nama u vezu? :D
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 nov 2018, 18:41

DenchiNL je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Ma upravi su ruke svezane sto se tice pojacanja zbog ogranicenja broja stranaca,imas opciju dovest nekog sa bh pasosem,il kad ti ode neki od stranaca,u nasoj drzavi i nema nekih pojacanja tako da je akademija bolja opcija neko neki bh polovnjak
4 ih imamo taman koliko i treba, sigurno se može dovest još koji,jer Šofranac ne igra a navodno Krste može završit naše papire?...
MortemHz je napisao/la:Ja bi doveo ubitačnog veznog, baš da valja. Ostalo možda ne bi ni dirao.
nekog pleya zajebanog :thumbup:
Oko 3 godine je u Sarajevu, trebalo bi da može podnijeti zahtjev za papire, imaš ono sportskim putem što ide mnogo brže ide pošto je ovakav bosanski zakon:

''da ima prijavljeno stalno mjesto boravka na teritoriji BiH najmanje 8 godina prije podnošenja
zahtjeva;''

Bio sam uvjeren da je ovo 5 godina ali eto nebitno.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 18 nov 2018, 18:42

belosevic28 je napisao/la:https://www.transfermarkt.com/jose-mont ... eler/38803

Ko se sjeca kad se ovaj igrac dovodio s nama u vezu? :D
Zbog magle nije mogao sletiti
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 18 nov 2018, 18:43

Pantelija je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:https://www.transfermarkt.com/jose-mont ... eler/38803

Ko se sjeca kad se ovaj igrac dovodio s nama u vezu? :D
Zbog magle nije mogao sletiti
Al' svi se bili raspisali tad o njemu. Iskreno tad je bio igracina za nas pojam.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 18 nov 2018, 19:20

Nama su trenutno najlošije popunjene bekovske pozicije, ne zbog toga što su na njima akademci, nego zbog činjenice da oni nemaju zamjene.
Po meni Vego, neki desni bek (možda razmišljati o vraćanju onog našeg beka iz MladostiDK) i možda neki krilni igrač kao Peco.
Također lista odlazaka bi trebala biti poduža. Radovac svakako ide, Pavlović, Lelić, Bekić, Hodžić, sa tim da bih ja na tu listu dodao i Šofranca i Halilovića. Šofranca isključivo zbog tog što je stranac što bi zahtijevalo i pojačanje na stoperu.
Zanimljiv prelazni rok u najavi :D

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 18 nov 2018, 19:27

MortemHz je napisao/la:Ja bi doveo ubitačnog veznog, baš da valja. Ostalo možda ne bi ni dirao.
E yebo ga ti, gdje ćeš veznog haha
Imaš tri strašna zadnja vezna, Adukor, Stanoje i Crepulja, meni žao iskreno bilo koga koji mora na klupu od njih, Imaš na ofanzivnom veznom Rahmana koji je strašan igrač, na toj poziciji imaš i Velkoskog a može i Tatar.. Veza nam je strašno dobro popunjena sa kvalitetom.. Bekovske pozicije malo škripe, pogotovo desni bek..
alenpitar je napisao/la:
Meni je želja neki tamnoputi Ganac
ženo sunce ti yebem, jesil se to i ti registrovala na forum
hahahahha
KrajisnikBosnjak je napisao/la:Zvijezda nas može iznenaditi.
Da nas iznenadi ekipa koja je tek u 90oj minuti dala pobjedonosni gol protiv kona, ekipa koja umal' ne izgubi dva boda protiv kona da ne dadoše gol u sudijskoj nadoknadi, takve ekipe rješavamo u prvih pola sata. I nadam se da si bio ironičan :P :P :P
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 18 nov 2018, 19:28

belosevic28 je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:
Meni je želja neki tamnoputi Ganac
ženo sunce ti yebem, jesil se to i ti registrovala na forum
Drago mi je da si ponovo ma forumu. I to u svom stilu...
slika
:mrgreen:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 nov 2018, 19:31

U pravu si.. to sam i prije govorio, desni bek pod broj 1
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 nov 2018, 19:45

haris004 je napisao/la:Nama su trenutno najlošije popunjene bekovske pozicije, ne zbog toga što su na njima akademci, nego zbog činjenice da oni nemaju zamjene.
Po meni Vego, neki desni bek (možda razmišljati o vraćanju onog našeg beka iz MladostiDK) i možda neki krilni igrač kao Peco.
Također lista odlazaka bi trebala biti poduža. Radovac svakako ide, Pavlović, Lelić, Bekić, Hodžić, sa tim da bih ja na tu listu dodao i Šofranca i Halilovića. Šofranca isključivo zbog tog što je stranac što bi zahtijevalo i pojačanje na stoperu.
Zanimljiv prelazni rok u najavi :D
Vego bi bio odličan, ali je produžio ugovor skoro tako da sumnjam da ce se nesto desiti s njim, a ovaj treci lijevi bek zrinjskog sto je bio na posudbama(u Borcu kokuznom zadnja) Luka Lučić može bit dobar za rezervu...

Čabraja mi je puno bolji i opasniji od Pece, i slobodan je igrač...

ne mislim da ćemo puno odlazaka imati, Radovac i Lelić vjerovatno, možda Pavlović...Hodža(ugovor do 20-te) i Bekić ostaju do ljeta garant...

najžalosnije je da je trener zadovoljan sa Halilom , Hebibom i Šišićem, vjerovatno će ostati sva 3, Šofranac takođe...

nadati se jednom igraču jakom da nas pogura i podigne, to bi mogao biti play jer su to tražili kad je onaj debil otišo u zrinjski...

naravno postoji i ona senzacionalna opcija :D da naši ponude neku zamjenu ala Anđušić<->Šišić nekome, npr. krupi za nekog veznjaka ili slobodi,mladosti...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 18 nov 2018, 19:49

@BordoSarajevo Uopšte nisam ironičan brate. Previše se mi često tako uzdignemo, prije vremena upišemo 3 boda i na kraju krajeva do čega to dovede? Dovede do kiksa.

Moramo ozbiljno shvatiti i Zvijezdu. 5 pobjeda u 5 zadnjih utakmica nisu slučajno ostvarili. :)
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 nov 2018, 19:57

KrajisnikBosnjak je napisao/la:@BordoSarajevo Uopšte nisam ironičan brate. Previše se mi često tako uzdignemo, prije vremena upišemo 3 boda i na kraju krajeva do čega to dovede? Dovede do kiksa.

Moramo ozbiljno shvatiti i Zvijezdu. 5 pobjeda u 5 zadnjih utakmica nisu slučajno ostvarili. :)
ma bilo je i sreće i potcjenjivanja pogotovo prvih par pobjeda, ali su se i borili jbg, bit će **** tekma, ovaj špic Jovović im je dobar iz kontre...
može bit da i Šofranac zaigra zbog njega...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 18 nov 2018, 20:04

DenchiNL je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Nama su trenutno najlošije popunjene bekovske pozicije, ne zbog toga što su na njima akademci, nego zbog činjenice da oni nemaju zamjene.
Po meni Vego, neki desni bek (možda razmišljati o vraćanju onog našeg beka iz MladostiDK) i možda neki krilni igrač kao Peco.
Također lista odlazaka bi trebala biti poduža. Radovac svakako ide, Pavlović, Lelić, Bekić, Hodžić, sa tim da bih ja na tu listu dodao i Šofranca i Halilovića. Šofranca isključivo zbog tog što je stranac što bi zahtijevalo i pojačanje na stoperu.
Zanimljiv prelazni rok u najavi :D
Vego bi bio odličan, ali je produžio ugovor skoro tako da sumnjam da ce se nesto desiti s njim, a ovaj treci lijevi bek zrinjskog sto je bio na posudbama(u Borcu kokuznom zadnja) Luka Lučić može bit dobar za rezervu...

Čabraja mi je puno bolji i opasniji od Pece, i slobodan je igrač...

ne mislim da ćemo puno odlazaka imati, Radovac i Lelić vjerovatno, možda Pavlović...Hodža(ugovor do 20-te) i Bekić ostaju do ljeta garant...
Kakav Cabraja evo citam u glasu koncila ako on za igra za FK Sarajevo pero sudar ce ga se odreci :kafa:
najžalosnije je da je trener zadovoljan sa Halilom , Hebibom i Šišićem, vjerovatno će ostati sva 3, Šofranac takođe...

nadati se jednom igraču jakom da nas pogura i podigne, to bi mogao biti play jer su to tražili kad je onaj debil otišo u zrinjski...

naravno postoji i ona senzacionalna opcija :D da naši ponude neku zamjenu ala Anđušić<->Šišić nekome, npr. krupi za nekog veznjaka ili slobodi,mladosti...
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 18 nov 2018, 21:16

Nikoga ne bih dovodio na polusezoni ,a evo zasto(sem da nas Bog nagradi sa nekim Duljevicem):
-dokazali u Mostaru , da sa drugim timom smo konkurentni za titulu
-ako Rahman produzi ,ne bih dovodio ni na kraju sezone
-tacno je da dobar igrac nikad nije visak , ali moze se narusiti pozitivna atmosvera,koja je pola puta do uspjeha
-ako Bog da pa osvojimo titulu,sami suhi kvalitet ce se nuditi sam.Bit cemo magnet,jos ako se titula obezbjedi 2/3 kola prije kraja prvenstva
-nikad vise ne bih doveo igraca starijeg od 25 god.
-Kurdic,Mustafic,Resic i dr. ce dobijati priliku,ako nista sa klupe.Bit ce zreliji za jednu sezonu sa prvim timom
- odlazi Radovac(zao mi sto tako zavrsi) i ostalim koji nisu u prvom planu isticu polako ugovori,rasteretiti ce se budjet
-dovedes tri dobra,skupa oni trebaju i moraju igrati , a kad ce Akademci dobiti sansu ovi sto su dobili ,a nadolaze i novi
-nikog ne bih dovodio sem Duljevica ,bar ne do kraja sezone,a i ponuda bolja ljeti nego zimi.

tehnika pisanja,prepisana od @obiteljskicovjek , Selam @ :bih: **** (rebus ?)
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 18 nov 2018, 21:19

alenpitar je napisao/la:
Meni je želja neki tamnoputi Ganac
ženo sunce ti yebem, jesil se to i ti registrovala na forum
:urnebes: To ti nesto ljut @ :bih: uzur. Vozdra i lamse . Trebao bih i ja svoju provjeriti :urnebes:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB i 18 gostiju.