FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2018, 18:00

Mokes je napisao/la:
Savršen igrač za nas, nigdje se nije zadržao duže od sezone.

17/18 Jul 1, 2017 FC Oss Netherlands FC Oss Unknown Unknown £158k Free Transfer

Znači sezonu i pol ne može da nađe tim, još prije toga nastupao za holandskog drugoligaša. Ne znam kako bi ovaj bio nekakvo pojačanje. Rang Liivaka i Lelića.
To što je igrao u Ajaksu, ne mora značiti da je neka igračina. Milion primjera gdje igrači iz juniorskih pogona velikana završe u amaterskom fudbalu.
pa trebaju mu pripreme 100% i da uđe u formu ali je ofanzivno odličan igrač, tehniku ima , dribling, brzinu...i Tatar je sa dosta skepticizma dočekan opravdano ali mislim da ovakvim igračima treba izazov i najbitnije igranje Evrope kao stimulativ...nije zaboravio igrati fudbala jbg, dodatno što bi bio domaći....nije veliki rizik a potencijalno može biti otkriće sezone baš kao Benjamin

a imaš i na videu protiv Feyenoorda kad je igrao, ima dobre kretnje, poteze, mislim da ima više dobrih stvari od ijednog našeg krila...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 10 dec 2018, 18:13

recept kako postati forumski strucnjak...kucas na google transfermarkt i otvaras istoimenu ugl prvu stranicu, kucas igrace sa trzisnom vrijednoscu do 200k (ili koliko god ti mislis da je klub u stanju dovesti, ugl taj broj vecini oznacava kvalitet igraca), zatim trazis one bez kluba, a sa nasim drzavljanstvom, eh te likove kucas po yt i koji ti se svidi kucas ga ovdje i pises kako bi nam bio top pojacanje, kako bi sa njim prepisali ligu i sl sa sto vise socnih detalja, ako taj lik jos ima neki poznat evropski klub u svojoj historiji transfera, onda mozes jos 2-3 reda epiteta o njegovim igrackim kvalitetima...za status naprednog forumasa trebate popljuvat malo upravu, skaute, trenera uz obavezne rijeci "sve se moze kad se hoce" ... izvinite na dugom postu, nemam naviku ovoliku pisati i nisam nikoga htio bockati ili vrijedjati da se ne pronalazite, ovo je cisto zabavnog karaktera post

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 10 dec 2018, 18:24

Jbg zabranite nam jos da u ovoj dosadnoj pauzi MASTAMO koga bi doveli :samokazem:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 10 dec 2018, 18:29

mastajte o ordagicu kakvi ovi :3

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 10 dec 2018, 18:30

Denchi je napisao/la:šta li nam treba od ovih :rol: :rol: :urnebes: :urnebes:
Fudbalski klub Sarajevo učinio je vrlo lijep gest prema svom rivalu iz Premijer lige Bosne i Hercegovine, bijeljinskom Radniku, povodom najnovijeg slučaja vezanog za predsjednika, Mladena Krstajića.

Predsjednik FK Radnik, te aktuelni selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Mladen Krstajić, jutros je operisan u Beogradu i uslijedit će period rehabilitacije.

Povodom toga FK Sarajevo je poslao pismo podrške na adresu bijeljinskog kluba u kojem se navodi:

“Kolektiv FK Sarajevo želi predsjedniku, gospodinu Mladenu Krstajiću, uspješan oporavak i povratak redovnim radnim aktivnostima”.

slika
p.s. - evo vam Dule, da pomogne oporavku :rol: :rol: :tokralju: :bow:
Do kraja sedmice, gospodinu, stiže pismo podrške sa Grbavice

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2018, 18:33

dundee je napisao/la:mastajte o ordagicu kakvi ovi :3
pa jbg šta fali imamo mjesec do priprema i 2mjeseca i 20 dana do kraja pauze brate još ako ne smijem razmišljat naglas a naši šute ko zaliveni šta da radim koji klinac :rol: na prepucavanju koze nake lijepe broje krvna zrnca ni tamo ništa pametno :rol:

hebo Ordagića ba, 10ti prelazni da o njemu pričamo, Sarić ga prešišo u karijeri nek se rokne iskreno... :thumbdown: :wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 10 dec 2018, 18:38

Halali dundee, pisi nam na PP o cemu/kome da pisemo... Necemo vise :bih:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 10 dec 2018, 18:56

sto me napljuvase :puke:

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 10 dec 2018, 18:59

dundee je napisao/la:ja ne znam sta vidite na adukoru, lik je beskoristan ovu sezonu :roll:
Selam alejk :ljepota:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 10 dec 2018, 19:09

belosevic28 je napisao/la:
dundee je napisao/la:ja ne znam sta vidite na adukoru, lik je beskoristan ovu sezonu :roll:
Selam alejk :ljepota:
kako sam ga popljuvo, lik poceo igrat, mora se malo :roll:

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 10 dec 2018, 19:15

dundee- ne brini brate, dešava se svima. Šta sam ja puta pogriješio, promašio i tako dalje...
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2018, 19:19

evo šatro o Mujakiću belgijanci u biti oni samo preveli onaj intervju Vidovića kad ga spominje u Avazu

ništa novo
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

fks74
Postovi: 9258
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 10 dec 2018, 19:21

Ima li sta za nas u ovom spanskom drugoligasu, sto im plate ne isplacuju, pa igraci bojkotuju. :rol: :rol:

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 10 dec 2018, 19:25

fks74 je napisao/la:Ima li sta za nas u ovom spanskom drugoligasu, sto im plate ne isplacuju, pa igraci bojkotuju. :rol: :rol:
Upravo skautiram. Javim vam :urnebes:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2018, 19:28

fks74 je napisao/la:Ima li sta za nas u ovom spanskom drugoligasu, sto im plate ne isplacuju, pa igraci bojkotuju. :rol: :rol:
biraj :rol: :rol:
https://www.transfermarkt.de/fc-reus-de ... on_id/2018

Emir: možemo vam obećat iste plate :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 10 dec 2018, 19:29

https://www.transfermarkt.com/luis-gust ... ler/139352
Imaju i dobrog d.beka ali nije njihov nego na posudbi.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 10 dec 2018, 19:30

Ovi igrači od 200.000€ mislim da bi bili nadmoćni u našem prvenstvu.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 10 dec 2018, 19:31

belosevic28 je napisao/la:https://www.transfermarkt.com/luis-gust ... ler/139352
Imaju i dobrog d.beka ali nije njihov nego na posudbi.
čim se to Shaq zove ba :rol: :urnebes: :clap:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 10 dec 2018, 19:32

Dali je Mortemu tesko palo sto nam je Olimpic ukrao Kenu Handzica :think: :P
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 10 dec 2018, 19:34

miky_hz je napisao/la:Dali je Mortemu tesko palo sto nam je Olimpic ukrao Kenu Handzica :think: :P
Ovih Handžića ima milion, sve neki fudbaleri :urnebes:
Po meni jedino ovaj naš Hare je dobar od svih tih Handžića.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86 i 39 gostiju.