FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 04 dec 2017, 20:07

Operacija 25 u punom jeku.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 04 dec 2017, 20:14

svake **** sezone :rol:

Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 04 dec 2017, 20:22

AlfredNobel je napisao/la:
sarajevo46 je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:Sto se mene tice, ja bi adukora pustio da ide a na njegovo mjesto bi stavio nekog naseg klinca iz akademije.
Da treba ubacivati iz akademije treba, ali kakva je logika pustiti momka koji igra super da ubaciš nekog iz akademije?
Sarkazam (grč. σαρκασμός, sarkasmós; sarkazein = gristi usne od bijesa, sarx = meso) je zlobna, ljuta, zajedljiva, oštra i gorka poruga ("koja grize u meso"); pojačana ironija. To je oštra, pakosna poruga, jaka ironija, obično zasnovana na paradoksu. Polazište joj je negativan stav prema onomu kojem je upućena.
ma nije sarkazam niti ima veze kako on igra, nego gledo ja sa zenom reprizu protiv borca, a ona non stop ponavlja ''joj jes dobar ovaj crnac'', ''uhh kako crni ore'', ''crni dere po sredini''.''eh da je jos ovakvih ko ovaj crni'', itd...i ja ga zamrzio sve mu neyebem, nebi volio da mi djeca lice na nelsona mendelu :evil:

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 04 dec 2017, 20:32

Memara je napisao/la: :D
Haj nam bar slaži nešta ko dolazi :rol: poslije vitežana bježim u divljinu ko Hillary :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 04 dec 2017, 20:34

TobeYarabi je napisao/la:Sto se mene tice, ja bi adukora pustio da ide a na njegovo mjesto bi stavio nekog naseg klinca iz akademije.
Sreća pa te se ne tiče. :tralala:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 04 dec 2017, 20:35

Sad pocinje sezona "novih forumasa" koji zele da kazu da prate forum vec dugo vremena al' nemaju vremena da cesto pisu, pa su se eto registrovali da nas pozdrave i kazu da u narednih par dana dolaze dva vrhunska igraca. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 04 dec 2017, 20:39

Sabinho je napisao/la:Sad pocinje sezona "novih forumasa" koji zele da kazu da prate forum vec dugo vremena al' nemaju vremena da cesto pisu, pa su se eto registrovali da nas pozdrave i kazu da u narednih par dana dolaze dva vrhunska igraca. :kafa:
ja imam 2 rezervna nicka samo za to :kafa:

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 04 dec 2017, 20:44

jel onaj Redžo(Ofosu) siguran ili se samo priča(lo) s njim???
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 04 dec 2017, 21:23, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 04 dec 2017, 20:57

TobeYarabi je napisao/la:
sarajevo46 je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:Sto se mene tice, ja bi adukora pustio da ide a na njegovo mjesto bi stavio nekog naseg klinca iz akademije.
Da treba ubacivati iz akademije treba, ali kakva je logika pustiti momka koji igra super da ubaciš nekog iz akademije?
Sarkazam (grč. σαρκασμός, sarkasmós; sarkazein = gristi usne od bijesa, sarx = meso) je zlobna, ljuta, zajedljiva, oštra i gorka poruga ("koja grize u meso"); pojačana ironija. To je oštra, pakosna poruga, jaka ironija, obično zasnovana na paradoksu. Polazište joj je negativan stav prema onomu kojem je upućena.
ma nije sarkazam niti ima veze kako on igra, nego gledo ja sa zenom reprizu protiv borca, a ona non stop ponavlja ''joj jes dobar ovaj crnac'', ''uhh kako crni ore'', ''crni dere po sredini''.''eh da je jos ovakvih ko ovaj crni'', itd...i ja ga zamrzio sve mu neyebem, nebi volio da mi djeca lice na nelsona mendelu :evil:[/quote]
:mrgreen: :mrgreen: vidis da nisi normalan, oplakah..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
ledesma
Postovi: 4965
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 04 dec 2017, 20:59

Imam osjećaj da mi s ovim kadrom ne možemo do trofeja. Tako da bi na proljeće volio vidjeti Sadikua, Mujakića, Herića u prvoj postavi. A zaboli me i za evropu, treba nam opet neka zarija da nas izblamira? Tako da je bolje dobiti ove mlade igrace za slj sezonu, nego ganjat naku evropu i blamirat se.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 04 dec 2017, 21:04

Sabinho je napisao/la:Sad pocinje sezona "novih forumasa" koji zele da kazu da prate forum vec dugo vremena al' nemaju vremena da cesto pisu, pa su se eto registrovali da nas pozdrave i kazu da u narednih par dana dolaze dva vrhunska igraca. :kafa:
I koji imaju prijatelja, koji je dobar s nekim u klubu a ovaj zna da igracima kasne plate i da ce nam doci neki igrac incijala A.O. ali ne smije jos govorit nista jer nije sto posto gotovo. :D
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 04 dec 2017, 21:05

ledesma je napisao/la:Imam osjećaj da mi s ovim kadrom ne možemo do trofeja. Tako da bi na proljeće volio vidjeti Sadikua, Mujakića, Herića u prvoj postavi. A zaboli me i za evropu, treba nam opet neka zarija da nas izblamira? Tako da je bolje dobiti ove mlade igrace za slj sezonu, nego ganjat naku evropu i blamirat se.
Pa u ovom momentu ovo je mozda i najbolji scenario. I onako tesko da cemo do 3. mjesta,takode vrlo tesko da cemo i dobiti neka grandiozna pojacanja u zimskom prelaznom roku. A sa forsiranjem ovih par momaka bi puno dobili.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 04 dec 2017, 21:16

Ništa Tobe, onda samo pljuj po Aduki dok si u njenom prisustvu, samo ponavljaj da je gori i od Rustema. :D
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 04 dec 2017, 21:19

Ma idemo napasti titulu braćo, a šta bude biće! Titula nam treba biti cilj, to je dodatnih 1 milion KM od UEFA-e + eventualnim ispadanjem iz prvog pretkola Lige Prvaka nastavili bi evropsku avanturu kroz Ligu Evrope!

Biti prvak pa i u Bosni i Hercegovini donosi mnogo toga, sem prestiža i dobra finansijska injekcija je u pitanju!

Molim dragog Boga da nam pomogne u borbi za titulu, barem nek nam da normalne sudije, a ostalo će Husref Musemić srediti.

IDEMOOOO! :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
ledesma
Postovi: 4965
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 04 dec 2017, 21:26

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Ma idemo napasti titulu braćo, a šta bude biće! Titula nam treba biti cilj, to je dodatnih 1 milion KM od UEFA-e + eventualnim ispadanjem iz prvog pretkola Lige Prvaka nastavili bi evropsku avanturu kroz Ligu Evrope!

Biti prvak pa i u Bosni i Hercegovini donosi mnogo toga, sem prestiža i dobra finansijska injekcija je u pitanju!

Molim dragog Boga da nam pomogne u borbi za titulu, barem nek nam da normalne sudije, a ostalo će Husref Musemić srediti.

IDEMOOOO! :bih:
Ma o kakvim parama se priča? Kome to ide? Lopovima i uhljebima? Mi od toga ne osjetimo ni sekunde...

A naravno da bi i ja volio titulu, ponos je čudo, ali teško je za očekivati...
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 04 dec 2017, 21:42

eo lištica ganja Dadu(Pandžu) da zamjeni Čabraju...slobodan...ne znam, ne bi nama ništa značio u ekipi al mi žao ako ode dole... :eh:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 04 dec 2017, 22:03

Danas u Avazu naslov da je u januaru remont, remont spominju i još neki portali, samo da ne bude "remont" kao prošlog januara, kada su došli Livak i Lelić :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Avatar
zlo87
Postovi: 3259
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 04 dec 2017, 22:04

http://spor..tske.ba/od-dolaska-musemica-sarajevo-najuspjesnije-u-ligi-ali/
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 04 dec 2017, 22:13

Ide Remont po uzoru na onaj najjači - Brazilci ft. Krampar.

:njanjanja:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 04 dec 2017, 22:13

zlo87 je napisao/la:http://spor..tske.ba/od-dolaska-musemica-sarajevo-najuspjesnije-u-ligi-ali/
Užasan portal i tekst.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB i 17 gostiju.