FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la socrates » 30 jul 2017, 22:20

Nista ovo ne valja. Slabo,anemicno,bez ikakve organizacije,ideje,sve je na individualnost. Onaj Cala veze nema o fudbalu,za njega je nakon olimpijskih igara fudbal najnevaznija sporedna stvar. Prespav'o frajer fudbal 30 godina. Ne mogu se oteti dojmu da bi Toso bolje vodio ovaj tim ovakav kakav je. Mi imamo mentalno ogranicene igrace. Iz cega proizilazi i fudbalsko neznanje.Ubjedjen sam da znaju i mogu vise nego sto pokazuju.
Naravno da nam treba STRUCNI STAB,ali mislim da od toga nema nista. Jos se Zijo fino izofira.
Advan veceras jako dobar,Radovac ziv definitivno,super. Amar, pojacanje! Krle jako bitan nas igrac.
Sta je ono Almir zavrn'u par lopti k'o Marselo :o
Edit: 10+ za htijenje.
Zadnja izmjena: socrates, dana/u 30 jul 2017, 22:23, ukupno mijenjano 3 puta.
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 30 jul 2017, 22:21

Pavlović, nije imao puno posla.
Kadušić, onako, nije loše ali nije ni dobro.
Stoperi, solidno, može i bolje.
Bekić, imo bolje centaršuteve al je dosta griješio, pravio nepotrebne faulove, loše.
Sarić, katastrofalan.
Radovac, inteligentan ali nikakav igrač za mene.
Rahmanović, šteta što nema s kim igrat, dobar je.
Hebibović katastrofalan, očaj.
Velkoski, nije loše ali nije ni dobro, srednja ocjena.
Ahmetović kao da nije ni igro, katastrofa.

Kuzmanović i Hodžić, Bože sačuvaj, izgubljeni, pogubljeni, katastrofa.
Nedimu prolazna ocjena, drago mi je zbog gola, nastavi radit i koristi svaki minut i svaku šansu, i hodaj zemljom.

Igra očajna, ekipa još očajnija. Jedino pozitivno je tri boda, Rahmanović i Hadžić.

NIKAD GORA EKIPA
UPRAVA NAPOLJE, SVE VAM YEBEM

zagorski
Postovi: 7685
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 30 jul 2017, 22:23

MortemHz je napisao/la:Ma mozda ostanu kao pomocnici, ne mora znaciti da ce za stalno biti tu. Mnogo trenera je u kombinaciji, sumnjam da bi sve sad otkantali da zadrze Senada.
Ma iskreno ja mislim da je to zavrsena prica. Jos sada imaju 'argument' koji je prevagnuo u korist Senada i Zijada da smo s njima pobijedili Celik u Zenici nakon 16 godina :D
A i ova Zijina izjava puno govori ;) jer iole ozbiljan trener ako bi dosao normalno da bi sam sastavio svoj SS,a ne da mu neko namece Ziju i Tosu.
Sumnjam ja da oni i s kim pregovaraju ili imaju ozbiljnije kontakte,od svih do sada navedenih imena.

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 30 jul 2017, 22:25

Pa sta izjavi repuh jel normalan on hahahahhaha ja cirkuza Boze sacuvaj
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 30 jul 2017, 22:34

Evolution87 je napisao/la:Pa sta izjavi repuh jel normalan on hahahahhaha ja cirkuza Boze sacuvaj
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Sad kad klepe drugu najlošiju ekipu lige GOŠK i onda na krilima te dvije pobjede dobiju mandat i onda džaba što će kola odmah krenuti niz brdo bit će "ne možemo stalno tjerati" "samo što je preuzeo ekipu" i tako to.
Samo Saraj'vo.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54348
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 30 jul 2017, 22:36

''Klub radi svoje, ja sam rođen u ovom klubu i svakako bih bio budala ako ne bih pristao da vodim ovaj klub. Ja ostvarujem svoj dječački san da budem na klupi Sarajeva, a dokle će to trajati vidjećemo. Klub će naći najbolje rješenje i za nas, ali i za ekipu i za naše navijače''. Priliku za igru je dobio i mladi Nedim Hadžić koji se odužio pogotkom pred kraj susreta. ''Posebno mi je drago zbog Nedima Hadžića, radi se o talentu pred kojim je svijetla budućnost. Mora nastaviti da radi, golovi će doći. I prije smo računali na njega, ali pripreme nije odradio već dvije godine sa ekipom. Sada je to učinio i mislim da će u budućnosti imati značajnu ulogu u FK Sarajevo'', završio je Repuh.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 30 jul 2017, 22:37

skoroalen je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:
robertkosar je napisao/la:Ubio se za reklamu za govedji gulas ili narezek.
slika
A yebo te dan nenormalni :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: :rol: :rol:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Poslao sam Swedu komsiji ovu sliku danas . Covjek mi poslao poruku i pita jelto prodajem hranu za PSE :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bhfanatic14 » 30 jul 2017, 22:39

FrancescoTotti je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Hebibovic ahmetovic bekic radovac hodzic :facepalm: :facepalm: amaterska predstava + amaterski igraci !!! Bravo rahma i mali nedim :thumbup:... rahma sam nosio utakmicu i donjeo pobjedu. Bravo Horde :cool: Ali ovako nemoze Dalje, celik je mrtva ekipa ova pobjeda je bila moranje... sa ovim igrackim kadrom nepise nam se dobro.
Sve si rekao. al ova prva trojica koju si naveo... ja nemam rijeci.

hebibovic danas koliko toliko dobro odigrao. asistirao je kod gola i imao je onu asistenciju kad je velkoskom golman odbranio 100%-tnu priliku. ali ne zaboravljam mu sve one ocaje zbog toga samo. Kuzmanovic bi trebao uvijek igrat ispred njega.

UPRAVA NAPOLJE!
Brate ono je Zirkus... hebib jest asistiro Ali dzabe mu kad je vise od pola lopti opet izgubio, pa onaj 3ica celika iz kantonalne lige mu uzima lopte ko malom djetetu :facepalm: ciste lopte znaci.... kuzmanovic isto zasad nije Puno pokazo al je sigurno bolji igrac od ovog patuljka. A posebna prica su tuzlanski madjionicari ahmet bekic saric , to je za Plakat da oni smiju nosit bordo dres . Pod hitno 3 nova igraca nam trebaju. Pojacanja !!!
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 30 jul 2017, 22:40

REPUH I ZIJO NE TJERAJTE NAS DA I VAMA PSUJEMO! OTIDJITE KO LJUDI!!!
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 30 jul 2017, 22:41

MortemHz je napisao/la:''Klub radi svoje, ja sam rođen u ovom klubu i svakako bih bio budala ako ne bih pristao da vodim ovaj klub. Ja ostvarujem svoj dječački san da budem na klupi Sarajeva, a dokle će to trajati vidjećemo. Klub će naći najbolje rješenje i za nas, ali i za ekipu i za naše navijače''. Priliku za igru je dobio i mladi Nedim Hadžić koji se odužio pogotkom pred kraj susreta. ''Posebno mi je drago zbog Nedima Hadžića, radi se o talentu pred kojim je svijetla budućnost. Mora nastaviti da radi, golovi će doći. I prije smo računali na njega, ali pripreme nije odradio već dvije godine sa ekipom. Sada je to učinio i mislim da će u budućnosti imati značajnu ulogu u FK Sarajevo'', završio je Repuh.
:facepalm:

Ova dvojica ako ostanu onda klub stvarno treba ukinuti profi ugovore i dodat "A" ispred "FK" da se zna da smo amaterski klub u startu.
Samo Saraj'vo.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 30 jul 2017, 22:46

Znaci, sto se trenera tice, to je to. Bar oko toga ne trebamo vise naglabati :kafa:

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Tele33
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tele33 » 30 jul 2017, 22:49

Ne možemo biti nezadovoljni sa Sarićem koji je jeo danas ove poluspremne igrače Čelika, a biti zadovoljni sa Samirom koji je tu negdje s njima. Imao je Sarić pogrešnih dodavanja kao i uvijek ali trkački je odradio dobar posao. Ne razumijem kako Samir onako često pada kad uđe u duel.

Samo sreća što ga nismo primili kad je Kadušić izbio, ne zna ni on sam kako. Kako smo mentalno jaki, sumnjam da bismo došli i do boda.
Samo naprijed Saraj'vo!

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 30 jul 2017, 22:50

Sutra završni pregovori sa Husrefom...
Zadnja izmjena: Memara, dana/u 30 jul 2017, 22:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 30 jul 2017, 22:51

kakve su samo to neznalice ako ostave repuha i ziju.... pa ne znam onda imal ovo sve smisla vise stvarno
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
crnehorde
Postovi: 243
Pridružen/a: 11 avg 2016, 19:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la crnehorde » 30 jul 2017, 22:55

Nekoliko pojedinaca zasluzuje rijec "dobro" za ovakvu utakmicu protiv raspalog celika,koliko god i sta god bilo veliki je pritisak bio ove utakmice.Nek smo ih dobili probili maler to je najbitnije.
Kadusic po meni kriminalan ali malo je to ispravio zadnjih 20 minuta.
Hodzic zao mi je sto pokazuje onakvu kurcobolju,strasno mi je drag igrac mislim da moze dosta bolje nego sto pokazuje,ali ono sto je radio kad je ustao na 3 lopte on nece da krene,ni ne trebas igrati ako mislis tako gradit status prvotimca.
Almir Bekic je najlosiji igrac u ovoj generaciji,ali danas sasvim solidan dobro je ubacivao naprijed je bio agilan,nazad tu i tamo,ali eto svi kazu nije mjerilo celik,uglavnom solidan.
Rahmanovic za mene najbolji igrac u trenutnom kadru.
Hadzic bravo mali za go,malo ga ponjelo pa krenuo prema navijacima.
Saric kriminalan,ne shvatam ljude koji mogu Samira pljuvat pored onakvog Sarica,Samir danas vise nego dobar uzeo dosta lopti,dosta duela,al on je igrac na zubu navijaca tako da njega 90 posto foruma nikad nece pohvalit.
Krste tu i tamo,svi znamo kakav je igrac danas je opet bio na krilu gdje ne treba igratine dade mu se da zabije u prvom.
Ahmetovicu dobro se upoznaj s klupom aBd nikad neces zaigrat dok su zdravi Krste i Hadzic.
Hebibovic je svoje dao prosle sezone i to je to od njega on ne moze bolje,moze samo gore kao sto je to do sad,ass. svaka cast iako ti je godina trebala da dodas.
Pavlovic,Novakovic,Ivetic sasvim dobro.Je.bite vi to sve kad igra Ivetic svi bolje igraju i imaju vecu sigurnost.
Kuzmanovic uz dobrog trenera on ce biti dobar igrac bori se prolazi,zeljan dokazivanja on bi uz Husrefa dobar igrac postao.
VOLIM TE SARAJEVO
UPRAVA NAPOLJE !
SARAJ'VO ZIVOT JE MOJ !!!
DUPLA KRUNA 2018/19
Halalolsun
ŠAMPIONI 2019/20

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 30 jul 2017, 22:57

O čemu mi pričamo ljudi jedan od dva "pojačanja" od zimus danas utakmicu pratio ispred Vistafona, a Hebiboviću i dalje zacementirano mjesto. Kao i Bekiću, kao i Ahmetoviću... Još ovaj govori kao drago mu što je Nedim dao gol, a stavio igrački mrtvog Ahmetovića u prvu postavu.

Veoma teško je danas najgoreg izabrati... Sarić, Radovac, Bekić, Kuzmanović, Ahmetović, Hebibović... Ne znam koji je danas podbacio.

Još jednom da ponovimo da su igrači izabrali kapitena, a onda ga klub klupirao nakon 1 utakmice u ligi. :lol:
Samo Saraj'vo.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 30 jul 2017, 22:57

Cestitam igracima i struki na solidnoj igri i pobjedi :)

Celik nije neko mjerilo, ali pobjeda je pobjeda. Ako nista, da se podigne malo samopouzdanje.

Bravo Nedime.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 30 jul 2017, 22:59

Oooooo samo Saraj'voooooo

Horde :bow: :bow: :bow:

Idemo dalje...
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 30 jul 2017, 23:00

Igra i nije nesto, treba trener neki da nauci ove mlade igrati. Za ove starije je vec kasno :D
Izmjene danas su bile dobre sto je za pohvaliti.
Ivetic kapa do poda !!!
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 30 jul 2017, 23:02

Da smo danas igrali protiv bilo koje druge ekipe u ligi, GOŠKa, Viteza.. ne bi pobjedili.

NIKAD SIROMAŠNIJI I GORI IGRAČKI KADAR NISMO IMALI.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”