FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ledesma
Postovi: 4889
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 01 feb 2018, 11:24

Jest mahala zakazala.. hoće li bit šta?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 01 feb 2018, 11:39

MortemHz je napisao/la:
zagorski je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:I kad nam dođe bek to inace bude frajer iz Teleoptika ali ne vjerujem da ce potpisati jer zavrsavamo Obradovića koji je isto tako stranac.
Sta mislis ti o ovom Todorovicu? Meni se pravo svidio u ove dvije tekme sa repkom.
Mlad, zeljan dokazivanja. Po meni nije los samo on jos uvijek nije neki vrh kvalitet sto ne znaci da nece biti u buducnosti i napredovati jos vise.
Ali i on je defanzivno tuta...valjalo bi ga dovest ali sad mislim da nema sanse vise.....prodat ce ga tuzlaci vani...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 01 feb 2018, 11:51

skoroalen je napisao/la:@sarajlija ne miješam se u vašu raspravu nit sam na Denchijevoj strani, inače mi je besqrac za sve to, al mi je zapelo za oči "što je Nedim tražio da ide vani''. Pa brate danas svako gleda u svakom poslu da ide vani. Bosna je zadnja rupa na svirali, al baš zadnja, nema dalje. Spominjao sam ovdje Beganovića iz Želje nedavno, koji je objeručke prihvatio da ode u Armeniju. Yebena Armenija mu nudi ono što u BiH može samo sanjati.
Nedim je igrac koji je u svojoj kategoriji svojevremeno postizao preko 50 golova po.sezoni (ako se ne varam) i kao takav je trebao biti guran od strane sve i jednog strucnog staba a nije.
Neko je trebao prepoznati njegov potencijal i ponuditi bolje uslove i bolji ugovor od onoga koji je imao.
Medjutim nije.I zato imamo sada situaciju da mali ode samo zato sto se njemu ide a ne zato sto je dosla ponuda za njega koja bi zadovoljila obje strane.
E sad ako je to vama u redu meni nije i samo je pokazatelj da ocigledno nesto u sistemu ne stima.
Sto se beganovica tice on je sam sebi unistio karijeru tako da je ta armenija za njega vrh.Momak se nigdje nije mogao nametnuti.
04.10.2009 !!

dundee
Postovi: 509
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 01 feb 2018, 11:56

todorovic je kao i bekic dobar za slobode, kod nas se ne bi vidio..nije gradjen nit ima izgled profesionalnog fudbalera nit ce ga kad imati..jednostavno to neko ima u sebi neko nema..treba poraditi i na trcanju, nit ima neku specijalnu prednost da se moze reci da se izdvaja..decko je neutralan i normala za ove lige i nista vise

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 01 feb 2018, 11:59

sarajlija je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:@sarajlija ne miješam se u vašu raspravu nit sam na Denchijevoj strani, inače mi je besqrac za sve to, al mi je zapelo za oči "što je Nedim tražio da ide vani''. Pa brate danas svako gleda u svakom poslu da ide vani. Bosna je zadnja rupa na svirali, al baš zadnja, nema dalje. Spominjao sam ovdje Beganovića iz Želje nedavno, koji je objeručke prihvatio da ode u Armeniju. Yebena Armenija mu nudi ono što u BiH može samo sanjati.
Nedim je igrac koji je u svojoj kategoriji svojevremeno postizao preko 50 golova po.sezoni (ako se ne varam) i kao takav je trebao biti guran od strane sve i jednog strucnog staba a nije.
Neko je trebao prepoznati njegov potencijal i ponuditi bolje uslove i bolji ugovor od onoga koji je imao.
Medjutim nije.I zato imamo sada situaciju da mali ode samo zato sto se njemu ide a ne zato sto je dosla ponuda za njega koja bi zadovoljila obje strane.
E sad ako je to vama u redu meni nije i samo je pokazatelj da ocigledno nesto u sistemu ne stima.
Onda treba uperit prstom u Husrefa, on je taj koji slaže sastav zar ne? A koliko bi pljuvačine bilo da Husref radi klinca koji se adaptira na seniorski fudbal izbaci najboljeg strijelca lige iz prve postave. Stručni štab je išao ka tome da radi dobro za klub. Sezona se ne može još smatrat izgubljenom jer mi imamo neke šanse za titulom, kad smo je uzeli 2015. kasnili smo 10 bodova za Lišticom. Da mi sad imamo -10 i da vidimo da smo propali, ja prvi bih gurnuo Hadžića u prvu do kraja taman nijedan gol ne dao, da vidimo od čega je mali satkan. Al ovako... ne znam, nisam pametan, ja vjerujem i da se nama plasira mali dio priče. Ko zna kakvi su pregovori bili i koliko je samom Hadžiću bilo stalo da ostane ovdje.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 feb 2018, 12:00

dundee je napisao/la:todorovic je kao i bekic dobar za slobode, kod nas se ne bi vidio..nije gradjen nit ima izgled profesionalnog fudbalera nit ce ga kad imati..jednostavno to neko ima u sebi neko nema..treba poraditi i na trcanju, nit ima neku specijalnu prednost da se moze reci da se izdvaja..decko je neutralan i normala za ove lige i nista vise

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 01 feb 2018, 12:02

sarajlija je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:@sarajlija ne miješam se u vašu raspravu nit sam na Denchijevoj strani, inače mi je besqrac za sve to, al mi je zapelo za oči "što je Nedim tražio da ide vani''. Pa brate danas svako gleda u svakom poslu da ide vani. Bosna je zadnja rupa na svirali, al baš zadnja, nema dalje. Spominjao sam ovdje Beganovića iz Želje nedavno, koji je objeručke prihvatio da ode u Armeniju. Yebena Armenija mu nudi ono što u BiH može samo sanjati.
Nedim je igrac koji je u svojoj kategoriji svojevremeno postizao preko 50 golova po.sezoni (ako se ne varam) i kao takav je trebao biti guran od strane sve i jednog strucnog staba a nije.
Neko je trebao prepoznati njegov potencijal i ponuditi bolje uslove i bolji ugovor od onoga koji je imao.
Medjutim nije.I zato imamo sada situaciju da mali ode samo zato sto se njemu ide a ne zato sto je dosla ponuda za njega koja bi zadovoljila obje strane.
E sad ako je to vama u redu meni nije i samo je pokazatelj da ocigledno nesto u sistemu ne stima.
Sto se beganovica tice on je sam sebi unistio karijeru tako da je ta armenija za njega vrh.Momak se nigdje nije mogao nametnuti.
Daj ba lazovcino mala menadzerska jos nam nesto slazi, objasni nesto hajde, upucen si u ponude pravo, produzen mu ugovor i dobio bolje uslove....kakava si ti ubleha i lazovcina...prozvo sam te jos nisi odgovorio?

https://sportsport.ba/fudbal/sluzbeno-n ... vom/241473

Pojma nemate menadzeri o osnovnim stvarim u ovom klubu jer ne pratite isti, nego dodjete po zadatku u pauzi.....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 01 feb 2018, 12:09

Joj treba napravit zasebnu temu za ove svađe svega mi, ovdje milion ličnih rasprava. Denchi vs sarajlija, Beli vs Sioux, Beli vs lažni Beli, Evander sam protiv svih... de malo ba, valjda nas ovdje sve veže ljubav prema klubu. Dogovorite se, nađite se na kafi pa se posvađajte k'o ljudi, ovdje svaki dan "uhljebe", "lažove", "menadžerčiću", "bila plata"...
Imam visok pritisak, ne smijem se nervirat, bjež'.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3227
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 01 feb 2018, 12:15

Lakoste je napisao/la:Obradovic trenira u Antaliji :tokralju: :opaopa: :njanjanja:
slika
Slika prije 6 dana haha :D
Zadnja izmjena: f0rest1946, dana/u 01 feb 2018, 12:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 01 feb 2018, 12:17

Tatko kupio sezonsku i na fb poziva Dupovca, Stojčeva i Delača da urade isto.
Ko se jednom napije vode sa Baščaršije... :opaopa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 01 feb 2018, 12:18

@skoro, nemoj se nervirati posebno sad u vakat ispitnih rokova :mrgreen:
A kako covjek da ostane imun na budalastinje koje se ovdje lupetaju. Hajd' konstruktivna kritika, uvijek sam ZA. Ali nebuloze tipa " ja igr'o opstinsku ligu s njim, nije za Saraj'va" nmgu presutjeti...
Moje ocekivanje je da Mujakic zamijeni Mihojevica u prvih 11. Pokazao je da moze, U 21 je, mora se i na to obratiti paznja, i to mi je logican izbor.
P.S. 95 % raje je tu jer su bolesnici ovog kluba kao i mi, 5 % ih je po zadatku to se zna...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 01 feb 2018, 12:25

skoroalen je napisao/la:Joj treba napravit zasebnu temu za ove svađe svega mi, ovdje milion ličnih rasprava. Denchi vs sarajlija, Beli vs Sioux, Beli vs lažni Beli, Evander sam protiv svih... de malo ba, valjda nas ovdje sve veže ljubav prema klubu. Dogovorite se, nađite se na kafi pa se posvađajte k'o ljudi, ovdje svaki dan "uhljebe", "lažove", "menadžerčiću", "bila plata"...
Imam visok pritisak, ne smijem se nervirat, bjež'.
Jbg skoro, izbaci sol iz ishrane :D
Buraz mene ova ljigavost ovih likova smeta, dodje ovde i nalaze i iznese ozbiljne optuzbe prema nasem klubu, koje nicim nedokaze, podupre, agrumentira ni teoretski i onda samo se nonsalantno okrene drugoj temi i nastavi kao da je to istina, onda se pojave slucajni prolaznici koji to ponavljaju dalje i niko ziv ne reaguje???
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 01 feb 2018, 12:36

@Denchi ma razumijem ja to, al ovo je forum, ovdje hladno Potura može pisat pod nekim nickom a može se i moja tetka predstavit kao član kluba. Nije sve ni bajno, ne treba uljepšavat, al' vala ja ne vjerujem ni u kakve priče bilo kojeg anonimusa. Da mi neko u gradu nešta kaže, face to face, i pokaže neku referencu pa u redu. Ovako... relax.
@belosevic28 buraz sutra ključni ispit, ako položim mogu po diplomu bez ljetnog semestra, pritisak 300/200. :urnebes:
Ista stvar kao i Denchiju što sam napisao, može ovdje svako sve napisat. Da moj jaran sutra p'jan na probu dođe ja ću prešutjet, ako valja Husrefu valja i meni, taman mu ja kroz noge provlačio svaki termin.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 01 feb 2018, 12:39

DenchiNL je napisao/la:
sarajlija je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:@sarajlija ne miješam se u vašu raspravu nit sam na Denchijevoj strani, inače mi je besqrac za sve to, al mi je zapelo za oči "što je Nedim tražio da ide vani''. Pa brate danas svako gleda u svakom poslu da ide vani. Bosna je zadnja rupa na svirali, al baš zadnja, nema dalje. Spominjao sam ovdje Beganovića iz Želje nedavno, koji je objeručke prihvatio da ode u Armeniju. Yebena Armenija mu nudi ono što u BiH može samo sanjati.
Nedim je igrac koji je u svojoj kategoriji svojevremeno postizao preko 50 golova po.sezoni (ako se ne varam) i kao takav je trebao biti guran od strane sve i jednog strucnog staba a nije.
Neko je trebao prepoznati njegov potencijal i ponuditi bolje uslove i bolji ugovor od onoga koji je imao.
Medjutim nije.I zato imamo sada situaciju da mali ode samo zato sto se njemu ide a ne zato sto je dosla ponuda za njega koja bi zadovoljila obje strane.
E sad ako je to vama u redu meni nije i samo je pokazatelj da ocigledno nesto u sistemu ne stima.
Sto se beganovica tice on je sam sebi unistio karijeru tako da je ta armenija za njega vrh.Momak se nigdje nije mogao nametnuti.
Daj ba lazovcino mala menadzerska jos nam nesto slazi, objasni nesto hajde, upucen si u ponude pravo, produzen mu ugovor i dobio bolje uslove....kakava si ti ubleha i lazovcina...prozvo sam te jos nisi odgovorio?

https://sportsport.ba/fudbal/sluzbeno-n ... vom/241473

Pojma nemate menadzeri o osnovnim stvarim u ovom klubu jer ne pratite isti, nego dodjete po zadatku u pauzi.....
Dobro i kako onda igrac moze kazati ja hocu da idem ako je zadovoljan ugovorom i uslovima u klubu i ekipi?
04.10.2009 !!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 01 feb 2018, 12:41

@skoro, tebe yebe sto si realan lik, to je problem na ovom PDFu. Ali imas pravo, previse toga licnog se unijelo ovdje, a za to je ponajvise kriv interni moderator.
Ovdje ti lik moze hladno psovati od A do Z i nastavit ce pisati...
Nego zayebi to, sretno na ispitu buraz. I na drugoj godini je stra kljucni ispit haha
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 01 feb 2018, 12:49

belosevic28 je napisao/la:@skoro, tebe yebe sto si realan lik, to je problem na ovom PDFu. Ali imas pravo, previse toga licnog se unijelo ovdje, a za to je ponajvise kriv interni moderator.
Ovdje ti lik moze hladno psovati od A do Z i nastavit ce pisati...
Nego zayebi to, sretno na ispitu buraz. I na drugoj godini je stra kljucni ispit haha
Hvala drug, takođe sretno. :salut:
I ovaj moj je s druge godine, prenesen na treću. Zato je ključni, 2 godine učim to i yebem se. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 feb 2018, 12:51

belosevic28 je napisao/la:A kako covjek da ostane imun na budalastinje koje se ovdje lupetaju. Hajd' konstruktivna kritika, uvijek sam ZA. Ali nebuloze tipa " ja igr'o opstinsku ligu s njim, nije za Saraj'va" nmgu presutjeti...
I nakon ovih prijateljakih gdje je bio jedan od boljih, i dalje tvrdim da nije kvalitet za nas, da neće izboriti prvih 11 i da će u ovih 14 utakmica imati mizernu minutažu i kao takav neće unaprijediti našu igru. Daj Bože da pojedem gov.no, ali vidjet ćemo.

Meni si govorio da misliš da sam mlad momak a ti druga godina faxa? Hahaahahahahahahahaha
E moje dijete
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 01 feb 2018, 13:07

E cuj ja druga godina faxa, ja bukvalca mati mila hahaha Jaruske te zovu sine, igraj opcinsku ligu, pusti se ozbiljnih stvari hahah E sto me nasmija jaruskeboy :D
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 01 feb 2018, 13:14

Hajde Obrade potpisuj!!!
Ali zeznuta situacija kad si popunio strancima i sad samo sa bh pasosem mozes dovesti igraca. Jednostavno nemas koga, na trzistu sve sto valja pod ugovorom..
Hajde da vidimo kakvo je stanje u timu trenutno:
golmani rijeseni,
u odbrani fali stoper sa Mujakicem i Šofrancem; moje misljenje je da ce Adukor pokrivati tu poziciju jer se nema vremena (i kvalitete) dovoditi novi igrac, bekovi mogu ostati ova tri do ljeta; Hodzic, Bekic i Šabanovic,
na sredini Stanojevic, Saric, Heric, Radovac, Mustafic, Rahmanovic, Velkoski sve u sredinu, a po bokovi Hebibovic, Halilovic, Kuzmanovic, Lelic i Husejinovic (brojem popunjeni na tom mjestu); uz to da i Velkoski moze na krilo ako zatreba,
naprijed Ahmetovic i Obradovic nadam se. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 01 feb 2018, 13:31

DenchiNL je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Joj treba napravit zasebnu temu za ove svađe svega mi, ovdje milion ličnih rasprava. Denchi vs sarajlija, Beli vs Sioux, Beli vs lažni Beli, Evander sam protiv svih... de malo ba, valjda nas ovdje sve veže ljubav prema klubu. Dogovorite se, nađite se na kafi pa se posvađajte k'o ljudi, ovdje svaki dan "uhljebe", "lažove", "menadžerčiću", "bila plata"...
Imam visok pritisak, ne smijem se nervirat, bjež'.
Jbg skoro, izbaci sol iz ishrane :D
Buraz mene ova ljigavost ovih likova smeta, dodje ovde i nalaze i iznese ozbiljne optuzbe prema nasem klubu, koje nicim nedokaze, podupre, agrumentira ni teoretski i onda samo se nonsalantno okrene drugoj temi i nastavi kao da je to istina, onda se pojave slucajni prolaznici koji to ponavljaju dalje i niko ziv ne reaguje???
Da ga svi ignorišu imao bi puno manje postova.
Al u pravu je skoro vecina rasprava i prepucavanja ovdje bi se mogla preko pp-a voditi.
Ja da uđem sad pocnem pljuvati ovdje odma ce mi se 10 ljudi prikljuciti... a uđeš na temu postavis neko konstruktivno pitanje niko nista ne odgovori. Ako nisi pripadnik jedne od ekstremnih strana u glavnom sam sa sobom možeš pričati ovdje.
@bordosarajevo da si mangup rekao bi da ces napustiti forum ako halil bude igrao :D
You are someone else I am still right here

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, fks74, tabba77 i 48 gostiju.