FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 22 okt 2017, 08:10

zagor1987 je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Bas mi drago sto sam pogrijesio u ocekivanjima za danas. Bas su me obradovali


@alfrednobel evo ja cu ti rec da nam uprava qurcu ne valja a pola snage ove ekipe je Husref Musemic!!
Nemojte letit, duga je sezona.
Realno gledajuci doveli su dobre igrace,a greske su sto su Calu drzali dugo i Repuha sto gurnuse da bude trener,jer sa vom ekipom ispadanje od onih amatera je bruka
:thumbup:
Pogtovo glupiranje sa Repuhom. :thumbdown:

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 22 okt 2017, 08:33

TobeYarabi je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Svi u Zenicu al sviii kek
neka, fala.. ja jednom otiso i nisam se vraco 55 mjeseci..meni najteze gostovanje ikad :mrgreen:
:rol:

Avatar
Osttribine
Postovi: 2765
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 22 okt 2017, 09:57

Treba vidjeti sa zenicanima da u Zenici tu tekmu igramo, svakako ove sezone na strani dominiramo, a i prokletstvo Zenice smo skinuli :D
Svaka cast i HZ, Husrefu i ekipi, ova pobjeda nam je mnogo znacila, samo jos kuci da se popravimo i izboricemo Evropu, sto je nakon onakvog starta veliki uspjeh.

HeraklitMracni
Postovi: 5337
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 22 okt 2017, 10:24

Pitar6785 je napisao/la:Posle pregledane utakmice;

Moze se konstatovat da po dolasku Husrefa Musrmica za sefa strucnog, Saric igra dosta bolje i da je Ahmetovic vratio formu u kojoj je bio prije godinu dana. Takodze Aduktor je mnogo bolje igro danas nego proslo kolo.( iako je imo par gresaka i danas).

Sto se uprave tice imo sam veoma ruzno misljenje o njima al kad sam vidio u roku 5 minuta odgovor Kusturice, spaminjanje bajramski trofeja i pominjanje njega da nasavjetuje nekoga kako treba imat radne navike promjenio sam misljenje.

Kusturica je doveo 20 igraca sa 15 igraca u roku 6 mjesci raskino ugovore. Jedini igrac iz te generacije koji je jos tu je Pavolovic kojeg po mom misljenju treba zamjenit sa boljim golmanom vec na zimu.

Ova uprava je fulala sa REPUHOM i sa ne smjenom mehmeda posle zarie.

Stanojevic
Kuzmanovic
Aduktor
Husref
Rahmanovic jedini koji nemoze dobit sad zasad prolaznu ocjenu iako je napocetku sezone izgledo veoma dobar
Jedino sto su podbacili sa crnkicom nakon prvog bjega sto su mu dali sansu da opste trenira sa prvim timom
Za Duljevica je ova uprava kriva 75%.

E sad ce neki ispadanje od zarije ne dovodzenje bolji igraca kao sto sam i napiso to je sramota i to im je najveca greska sto nisu otjerali Mehmeda i sto su Propuha postavili.

Ova ekipa treba samo novog golmana stopera i desno krilo, mozda napadaca posto svi znamo da ahmet u drugom djelu stane i vjerujem da mozemo bit prvaci.

VOLIM TE SARAJEVO
Ovo sa golmanom , da je kako dovesti ovog Markovica iz Celika , pa frajer vhunski golman !

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 22 okt 2017, 10:34

Ako evander i kompanija mogu pretjerat u negativi i vi sad pretjeraste u ovoj pozitivi. Zar jedna pobjeda znači da smo bolja ekipa od Zrinjskog. Ljudi i sa ovim kiksem nama bježe 8 bodova, a osim toga su i prošle godine bili prvaci. Mi jesmo u problemima i stalnoj krizi rezultata i ova pobjeda jučer je baš dobrodošla. Nadam se da ćemo uhvatiti kontinuitet i ostvariti sve pobjede do derbija i ući u ravnopravnu borbu za titulu. Mislim da možemo.
P.S. svaka čast za HZ jučer

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 22 okt 2017, 10:47

Ne znam zašto ali mene do sad naši još nisu impresionirali, par bljesaka i to je to. Mora to još bolje.

Avatar
baboatif
Postovi: 342
Pridružen/a: 11 avg 2014, 16:03
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la baboatif » 22 okt 2017, 10:56

hilmo je napisao/la:Ne znam zašto ali mene do sad naši još nisu impresionirali, par bljesaka i to je to. Mora to još bolje.
moze i mora puno bolje.po meni je veci psiholoski i motivacijski problem kod nas koji varira.fiziku smo malo i digli

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Svi u napad,jedan je HASE

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1779
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 22 okt 2017, 11:03

hilmo je napisao/la:Ne znam zašto ali mene do sad naši još nisu impresionirali, par bljesaka i to je to. Mora to još bolje.
Dezurni pesimista.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 22 okt 2017, 11:21

haris004 je napisao/la:Ako evander i kompanija mogu pretjerat u negativi i vi sad pretjeraste u ovoj pozitivi. Zar jedna pobjeda znači da smo bolja ekipa od Zrinjskog. Ljudi i sa ovim kiksem nama bježe 8 bodova, a osim toga su i prošle godine bili prvaci. Mi jesmo u problemima i stalnoj krizi rezultata i ova pobjeda jučer je baš dobrodošla. Nadam se da ćemo uhvatiti kontinuitet i ostvariti sve pobjede do derbija i ući u ravnopravnu borbu za titulu. Mislim da možemo.
P.S. svaka čast za HZ jučer
Ne pretjerujem samo konstatujem od pocetka sezone da imamo najbolju ekipu,al rezultati to ne pokazuju jer smo gubili od koga smo stigli

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 22 okt 2017, 11:31

Pantelija je napisao/la:ja se izvinjavam, ali ovi sto "seru" po igrackom kadru, da vas poddsjetim da se vrtimo oko zone lige za prvaka i lige za ispadanje, te da smo odletili iz upa poslije prve tekme te da su nas na kosevu nasamarali klubovi koji su u zoni ispadanja
Reci nam kralju kad je to bilo? Bilo je u periodu kada su Čala i Repuh vodili, kada smo ličili na sve osim na ozbiljan tim. Ovo je sad već drugačije. Teško je raditi a pritom moraš ispravljati greške svojih prethodnika na klupi, koji su zijanili bruku bodova. I moraš u hodu ispravljati igru, uigravati itd. I da, iz Kupa si ispao na penale, tako da..

Svi se moramo pomiriti da će i dalje biti loših kriza u toku tekme, samo se nadati da se neće ponoviti Krupa. Ako nas te krize ne pokopaju ove sezone, neće ništa, jer je to jedini ozbiljan problem na kojem treba nastaviti dobro raditi.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 22 okt 2017, 11:36

AVNOJ je napisao/la:
hilmo je napisao/la:Ne znam zašto ali mene do sad naši još nisu impresionirali, par bljesaka i to je to. Mora to još bolje.
Dezurni pesimista.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Vazda je bio realista.
4.10.2009.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 22 okt 2017, 11:37

AVNOJ je napisao/la:
hilmo je napisao/la:Ne znam zašto ali mene do sad naši još nisu impresionirali, par bljesaka i to je to. Mora to još bolje.
Dezurni pesimista.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Samo je realan, oportunisti-pesimisti su se učutali.
Igra je mnogo bolja, nego što je bila, ali može se kretati više, pasovi mogu biti precizniji, glave moraju biti smirenije...
Napredak je očigledan, ali debelo ima prostora za poboljšanje.
:kafa:

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 22 okt 2017, 12:12

Septerra je napisao/la:
paulus je napisao/la:Ljudi molim vas ako ima ko link kakav pogurajte , suhva mi da cemo pobjedit a gleda mi se to
Kralju sto ti je suhva danas precizna :njanjanja:
hahaha ja kajem imam suhvu :D
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

fks74
Postovi: 9200
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 22 okt 2017, 13:04

Sto se ekipe tice, odbrana je nesigurna, nekada djeluje izgubljeno.Prema naprijed i nije lose ali moze i jos bolje.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8084
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 22 okt 2017, 13:13

dobro smo poceli ove uzvratne utakmice... :D Sad treba vracati bodove gdje smo izgubili u prvih 11 utakmica; protiv laznih smo vec vratili :kafa:
ps. kuci omjer 2-0-4, u gostima 4-2-0. sva 4 poraza kuci, lazni, maleni, gosk i krupa :crazy:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 22 okt 2017, 16:42

Esport je napisao/la: Samo je realan, oportunisti-pesimisti su se učutali.
Igra je mnogo bolja, nego što je bila, ali može se kretati više, pasovi mogu biti precizniji, glave moraju biti smirenije...
Napredak je očigledan, ali debelo ima prostora za poboljšanje.
:kafa:
Evo recimo jedna stvar koja je meni jučer smetala. Od početka mi nešto žurimo, nešto srljamo. Gostujemo kod prvaka, nije ni remi toliko loš koliko recimo poraz. Umjesto da umrtvimo igru da ih učinimo nervoznijim, da se malo valjamo, kao što nama recimo rade na Koševu, jok mi pametni pa faule izvodimo brzo i najčešće pogriješimo.. Na kraju se ispostavilo da je to dobra stvar ali, moramo malo smirenije igrati i kući a pogotovo u gostima.

Ima još mnogo stvari za popraviti, kao što smo naprimejr prekide popravili. To je veliki plus.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 22 okt 2017, 16:48

hilmo je napisao/la:
Esport je napisao/la: Samo je realan, oportunisti-pesimisti su se učutali.
Igra je mnogo bolja, nego što je bila, ali može se kretati više, pasovi mogu biti precizniji, glave moraju biti smirenije...
Napredak je očigledan, ali debelo ima prostora za poboljšanje.
:kafa:
Evo recimo jedna stvar koja je meni jučer smetala. Od početka mi nešto žurimo, nešto srljamo. Gostujemo kod prvaka, nije ni remi toliko loš koliko recimo poraz. Umjesto da umrtvimo igru da ih učinimo nervoznijim, da se malo valjamo, kao što nama recimo rade na Koševu, jok mi pametni pa faule izvodimo brzo i najčešće pogriješimo.. Na kraju se ispostavilo da je to dobra stvar ali, moramo malo smirenije igrati i kući a pogotovo u gostima.

Ima još mnogo stvari za popraviti, kao što smo naprimejr prekide popravili. To je veliki plus.
Vrlo je bitno da Husref radi sa svakim igračem ponaosob, oćit je napredak , ne samo timske igre, već i igre svakog igrača ponaosob(npr. Bekić, Ahmetović...)

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 22 okt 2017, 16:52

hilmo je napisao/la:
Esport je napisao/la: Samo je realan, oportunisti-pesimisti su se učutali.
Igra je mnogo bolja, nego što je bila, ali može se kretati više, pasovi mogu biti precizniji, glave moraju biti smirenije...
Napredak je očigledan, ali debelo ima prostora za poboljšanje.
:kafa:
Evo recimo jedna stvar koja je meni jučer smetala. Od početka mi nešto žurimo, nešto srljamo. Gostujemo kod prvaka, nije ni remi toliko loš koliko recimo poraz. Umjesto da umrtvimo igru da ih učinimo nervoznijim, da se malo valjamo, kao što nama recimo rade na Koševu, jok mi pametni pa faule izvodimo brzo i najčešće pogriješimo.. Na kraju se ispostavilo da je to dobra stvar ali, moramo malo smirenije igrati i kući a pogotovo u gostima.

Ima još mnogo stvari za popraviti, kao što smo naprimejr prekide popravili. To je veliki plus.
Pošto si stariji, dušmani bi rekli ihtijar... :mrgreen: Trebao bi znati da je Sarajevo vazda najefikasnije bilo na blickrig sistemu. Znači, mrtva agresiva prvih pola sata, i tad pokušat odmah ići na dva gola. Da se vidjet i po postojećim klipovima da je i prije rata taj pristup krasio Sarajevo, nešto kao mlađi Zvezdin brat po tom pitanju. To je ostalo tako i danas dan, tačno se vidi razlika kad krenemo u kost od starta. Neke ekipe jednostavno nisu "stvorene" da igraju mirno i da razvlačenjem pameti osvajaju bodove. Vazda smo ga pušili kad bi tako odigrali.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 22 okt 2017, 17:15

Nemojte pretjerivati sa EUFORIJOM, sretan jesam, ali polako!
Svaka k'o da je zadnja!
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 22 okt 2017, 17:37

Prosle sezone kad smo imali sanse za titulu, niko se nije ni najmanje nadao i nekako je bilo sve bezveze. Sad smo 8 bodova u minusu, a ja kao nikad imam osjecaj da cemo uzet titulu. Ne igramo kup. Sve karte u napad i dati Husrefu ono stoj e zasluzio. Ako osvojimo ove godine, Husrefu dati sve sta zeli...

Yes we can!
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.