FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 01 okt 2017, 18:04

Ma moze se stici i 13 bodova, mi smo najjaci, ko ima bolji od nas???? Vidjeli ste juce derbija na sergijici, pa od kakvih smo mi ekipa gubili... nas je yebo Propuh i Čala, sad je sve dobro, prosli u kupu, nema vise kikseva, sve se moze stici, ne moze ni Zrinjski sve pobjedjivat, past ce i oni, mi vise ne mozemo padat, proslo je lose vrijeme, najjaci smo. Titula je tu..

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 01 okt 2017, 18:04

Sta radi Aduktor ?

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 01 okt 2017, 18:04

Neozbiljnost igraca nakon 2-1 mislili da je gotovo.
Krupa vise odavno nije iznenadjenje, nego ekipa za respektovanje koja vec dvije godine igra na nivou.

Znaci igraci su morali ozbiljnije pristupiti nakon gola Ahmetovica. Steta.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 01 okt 2017, 18:06

muhamedhulk je napisao/la:
Zagor je napisao/la:Znaci da li se ovo moze desiti nekom profesionalnom timu? U 2-3 minute povedes i ovi ti zabiju dva gola. To sve govori da je ovo skup amatera, cast izuzecima.
pogledaj Bayern danas...
Ne znam kako su zavrsili. Al vjerujem da su slicno izgubili. Al ne mozes porediti nasi ligu i bun.ligu. tamo ako imalo dopustis protivniku da igra, moze ti ga lako dat. Ovo je smijesno... Zalosno... Dobro rece neko juniore ubacite, onog Mujagica ak se ne varam.. Novakovica boli kita za ovu bruku.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 01 okt 2017, 18:08

Nemojte titulu više spominjati, molim vas eto! Zrinjski samo može još veću zalihu stvoriti, Husrefov pozitivni šok je prošao, opet je isplivalo kakvu ekipu i igrače imamo. "Najbolja pojačanja". :puke:
Bahati, bahati Željkan!
1946

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 01 okt 2017, 18:09

SiouxLukavac je napisao/la:Ma moze se stici i 13 bodova, mi smo najjaci, ko ima bolji od nas???? Vidjeli ste juce derbija na sergijici, pa od kakvih smo mi ekipa gubili... nas je yebo Propuh i Čala, sad je sve dobro, prosli u kupu, nema vise kikseva, sve se moze stici, ne moze ni Zrinjski sve pobjedjivat, past ce i oni, mi vise ne mozemo padat, proslo je lose vrijeme, najjaci smo. Titula je tu..
Ma kome vise to bitno nakon ovakvog poraza . boli ovo mnogo cemu sad prozivanje nekog sto bodri klub i misli da smo dobri i da mozemo do pobjeda i titule . popustite malo nije lahko ovo sve prozivljavati nemoj te nam stavljati sol na ranu

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la escobarpablo » 01 okt 2017, 18:09

Ivetić, Novaković, Pavlović, Rahmanović, Hodžić, Kadušić :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aqarius » 01 okt 2017, 18:11

Lično im želim sve najbolje ali ova ekipa Sarajeva je skup teških amatera za klub kao što je Sarajevo.Hajde neka mi neko navede samo jednog igrača za kojeg smatra da je profesionalni fudbaler u pravom smislu(znači fizička sprema,fudbalsko znanje i inteligencija,brzna,dribling,pregled igre,šut ,duel igra) znači elementi koji su u Evropi univerzalni za sve igrače bez obzira koju poziciju igraju,ne bukvalno ali više-manje.Ova pozicija na tabeli je takva samo zbog toga što ovi ispod imaju malo više amatera ..Daleko najgori su igrači koji su učestvovali kod gololva,ja ne kontam otkud Sarić uopšte u Sarajevu,pa lik je fudbalski analfabeta,ima šut koji mu prođe u svakoj 354 utakmici,ali brate da je loš-loš je do bola.Kadušić-bez imalo želje i namjere da se neko osjeti uvrijeđen lik mi liči na onog afričkog gnua kad ih zaganjaju lavovi,tip ima tendenciju da se zakopita da imam osjećaj uopšte ne zna pred čijim je golom,ama tip 99% lopti napuca protivnika,jedina koja mu je prošla je bio gol..ovo je zaista loše i jadno i bilo kakv niz pobjeda u ovoj našoj ligi je samo skrivanje činjeničnog stanja da smo u fudbalskom kamenom dobu.
Zadnja izmjena: aqarius, dana/u 01 okt 2017, 18:12, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 01 okt 2017, 18:11

joker90 je napisao/la:Nemojte titulu više spominjati, molim vas eto! Zrinjski samo može još veću zalihu stvoriti, Husrefov pozitivni šok je prošao, opet je isplivalo kakvu ekipu i igrače imamo. "Najbolja pojačanja". :puke:
Meni nije jasno sto sjever skandira hocemo titulu. :hmmmm: htjedoh danas napisati dobro bi bilo bod danas izvuci. Ispostavi se da je tako, na kraju smo izvukli nesto drugo.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 01 okt 2017, 18:14

Sarajevo se mora rijesiti Novakovica, Ivetica,Rahmanovica i Andjusica ili da ih husref dobro nauci pameti :thumbdown:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 01 okt 2017, 18:16

Husref nek čuva zdravlje, samo se igra sa životom. Ne može on gasiti požar kad su iznad njega u klubu idioti, a na terenu ublehe 90%. Samo se igra sa životom, a i ono malo živaca što ima.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 01 okt 2017, 18:18

Zaboravi jos da se naebem familije sudiji zivkovicu jer svaki faul oko 16 metara nije svirao a i cist penal nije svirao. Al ce zato uski lako uzet bodove u krupi
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
ledesma
Postovi: 4971
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 01 okt 2017, 18:22

joker90 je napisao/la:Husref nek čuva zdravlje, samo se igra sa životom. Ne može on gasiti požar kad su iznad njega u klubu idioti, a na terenu ublehe 90%. Samo se igra sa životom, a i ono malo živaca što ima.
Samo zdravlje! Ja sam zbog Sarajeva na Ukc-u završio 10dana. I tako mi Boga neću da se nerviram više za ove jadove i smećare! Ljepota, pogledam utakmicu, i hladno dozivljavam sve, a Koševo me nije vidjelo mjesec dana. Tako da svima preporučujem, čuvajte zdravlje!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 01 okt 2017, 18:23

Izgubiš od amatera u evropi, imaš najgori start u historiji u ligi, izgubiš od GOŠK-a kući, izgubiš derbi kući, izgubiš kući od Zrinjskog, promjeniš 4 trenera za 6 kola, ispadeš iz kupa odmah... katastrofalna igra...

Pobjedimo 2 utakmice odmah zaboravili upravu!
Odmah smo najbolji.
Priča o tituli.
Husrefov rukopis.
Proigrali, slatke muke, svi dobri, stići ćemo 10 bodova, šta je to...
Svi su loši, samo smo mi dobri!
mensur55 je napisao/la:Pa jel moguce da nas je ovaj tim selje pobjedio na Kosevu. Kaze komentator Zeljo se okrece mladim igracima. Kako to svi fino upakuju kad njima lose ide a kad mi izgubimo odma se prodaje klub, gasi se, ismijava se, tacno se vidi zasto su bili i ostali mahalski klub.
BordoArmy88 je napisao/la:Samo ću reći da je strašno što smo mi na tabeli iza ove dvije ekipe i njihovog antifudbala, strašno! :thumbdown:
emir79 je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Jel bilo tesko Husrefa dovest u Junu...
Da je biotad, mi bi bili danas prvi na tabeli.
Jer one tri kod kuce sve bi dobili, pa i Zrinjski.
Ali ovako ce sladje biti uzeti titulu , kad sa ovakvim zaostatkom dignemo prvenstvo.

U Janji se igra.
[quote="SiouxLukavac"]Po prikazanom, dosta veće su šanse da svinjski poveća prednost u odnosu na nas nego da mi tu prednost smanjimo. Samo treba biti realan i objektivan.

Uprava napolje.[/quote]

baboatif je napisao/la:dusa me boli od kakvi smo mi nehljeba izgubili.a o tituli nema potrebe razmisljati.tekmu po tekmu pa sta Bog da.Istok izdat nece.svi u napad jedan je Hase

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
AlfredNobel je napisao/la:FKS igra trenutno najljepši fudbal u ligi, tj. od dolaska Husrefa. Po zemlji fino, od noge do noge, bez puno peglanja i uz mnogo trke i agresivnosti. Sutra aBd pobijediti uz dobru igru nadam se, a onda ima odmora dvije hefte, taman za nabiti još snage i uigrati se dobro pred teške mečeve. Žao mi je što opet ulazimo u novu sezonu s velikim zaostatkom zahvaljujući neznalicama, a i glupanima koji su stavili Repuha koji je prokockao dosta bodova. Ali, šta da se radi, mi navijači nikad nećemo normalno pratiti FKS, ali i sada me vuče i jedva čekam sutrašnju tekmu. Zato, sretno sutra svima!
zagor1987 je napisao/la:Kakva dva crna boda idemo na pobjede ko ga sisa,imamo garantujem jacu ekipu i bolje igrace od svih u ligi a to sto su igrali nikako ima i do Cale al i do igraca i njihove retardirane igre
Esport je napisao/la:Gurbeti će popodne nama bježati samo dva boda, i mi ih prestižemo na derbiju. Oni realno nemaju nikakve šanse za titulu, jer nemaju igru i ekipu. :crazy:
HeraklitMracni je napisao/la:Mi smo svoju krizu prosli , ne vjerujem da mozemo opet upadat , a selju tek cekaju crni dani , radi tjeranja cele i dovodjenje demagoga , ako ne osvojimo titulu samo se treba sjetit koji smo na tabeli bili i ne zamjerit nista , svi znamo da su nas sa strane pokusavali urusit , pricalo se kako nemamo plata i tako to , hvala bogu svi ovdje znamo da nije tacno , kod nas je samo rezultatska kriza a kod njih ne zna se ko pije ko placa ...
mensur55 je napisao/la:Pa nije ni Zrinjski Real da ne padne nekad, mi to moramo iskoristiti i do pauze smanjit tu prednost na 5,6 bodova. Na pauzi dovesti stopera i dobro krilo i onda mozemo pricati o eventualnoj tituli a do tad se moramo sa svima potuci za tri boda. Mi smo prosle godine titulu izgubili zbog ziheraskog pristupa i nekog pribojavanja od poraza, sad nam se to ne smije ponoviti. Ali hajmo prvo Vrbas na Krupi dobit pa onda planirati kako i sta.
[quote="SiouxLukavac"]VEĆE SU ŠANSE DA SVINJSKI POVEĆA PREDNOST U ODNOSU NA NAS, NEGO DA MI TU PREDNOST SMANJIMO.

GURBETE ĆEMO STIĆ, LOŠI SU DRAMA.[/quote]
BOLJE NISMO NI ZASLUŽILI, NAJGLUPLJI SMO NAVIJAČI!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 01 okt 2017, 18:24

Onu nasu nazovi odbranu nbi pozelio ni najvecim dusmanima... Iliji yebem sve do 12 koljena...i neka se napuse qrca ovi sto ne pisu po mjesec dana pa dodju kenjati kad zijanimo...meĐed evander jedva ceka kiks, a drug mu Hilmaga pusta li pusta da sere.
Pisam se na pdf gdje je gore spomenuti moderator.
Uzdravlje raja.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

BordoArmy88
Postovi: 3097
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoArmy88 » 01 okt 2017, 18:26

belosevic28 je napisao/la:Onu nasu nazovi odbranu nbi pozelio ni najvecim dusmanima... Iliji yebem sve do 12 koljena...i neka se napuse qrca ovi sto ne pisu po mjesec dana pa dodju kenjati kad zijanimo...meĐed evander jedva ceka kiks, a drug mu Hilmaga pusta li pusta da sere.
Pisam se na pdf gdje je gore spomenuti moderator.
Uzdravlje raja.
Najbolje otiđi na lobotomiju i sa majklom tamo valjaj spiku "ima još da se igra do kraja sezone", to će nam sigurno pomoći! :kafa:

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 01 okt 2017, 18:29

Vidi ti kako se oni poznaju...mogao bih svasta jos napisati al vracam se s tekme, znas nekad se ode na utakmicu, kupi clanska, bodri klub...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 01 okt 2017, 18:31

Ukaži se Amidža, pa sa svojim japancima u loži kerove na ražnju okrećite, samo se pojavite, dajte neki znak, da znamo da ste tu.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 01 okt 2017, 18:32

Ne budi dosadan seljačino zvana Sioux, vnogo jedno, ti si mi neki navijač. Ko te ebe, pisaćemo da smo favoriti i za osvajanje LP ako treba, pisaćemo šta hoćemo. Mrš!
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 01 okt 2017, 18:32, ukupno mijenjano 1 put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 01 okt 2017, 18:33

AlfredNobel je napisao/la:Ne budi dosadan seljačino zvana Sioux, vnogo jedno, ti si mi neki navijač. Ko te ebe debilu, pisaćemo da smo favoriti i za osvajanje LP ako treba, pisaćemo šta hoćemo. Mrš!
Glu p si dječače, smiju nam se svi zbog takvih kao ti, mada mene briga za to, mene boli činjenica šta su od kluba napravili.
Ali gori si ti i takvi slični tebi, nek izgubimo 20 utakmica zaredom i 21. pobjedimo Viteza, odmah će biti "mi smo najbolji, to je to, progirali smo, svi su loši, mi smo najbolji..".

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sanchez87hz, thebosniak, VolimoSarajevo, ŠTA_JE i 55 gostiju.