FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 01 dec 2017, 22:39

S prijezirom odbijamo učestvovat u grupnim fazama. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 01 dec 2017, 22:47

uNbx je napisao/la:S prijezirom odbijamo učestvovat u grupnim fazama. :lol:
nećemo ni titule izgleda :urnebes: :rol:
slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

ajdohordas
Postovi: 3828
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 02 dec 2017, 00:53

Dajte ljudi, uzele nas komšije na onom krmetnjaku i vi odmah pali svi u depresiju. Šta vam je, hebo vas Borac. I dalje igramo mozda najbolji fudbal u zemlji trenutno, Borca hladno dobijamo 3:1 :kafa:
Što se tiče tih njemaca, ne može to bit ništa dobro, čim je Husarić umješan.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 02 dec 2017, 00:58

ajdohordas je napisao/la:Dajte ljudi, uzele nas komšije na onom krmetnjaku i vi odmah pali svi u depresiju. Šta vam je, hebo vas Borac. I dalje igramo mozda najbolji fudbal u zemlji trenutno, Borca hladno dobijamo 3:1 :kafa:
Što se tiče tih njemaca, ne može to bit ništa dobro, čim je Husarić umješan.
Mene brine to što napad bez Ahmetovića neće moći zabit koliko će odbrana sa Novakovićem i Ivetićem moći primit'. I u sredini fali Miloš mada tu ako Herić zaigra može odgovorit zadatku, momak je igračina. Al' nazad je belaj.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

ajdohordas
Postovi: 3828
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 02 dec 2017, 01:04

skoroalen je napisao/la:
ajdohordas je napisao/la:Dajte ljudi, uzele nas komšije na onom krmetnjaku i vi odmah pali svi u depresiju. Šta vam je, hebo vas Borac. I dalje igramo mozda najbolji fudbal u zemlji trenutno, Borca hladno dobijamo 3:1 :kafa:
Što se tiče tih njemaca, ne može to bit ništa dobro, čim je Husarić umješan.
Mene brine to što napad bez Ahmetovića neće moći zabit koliko će odbrana sa Novakovićem i Ivetićem moći primit'. I u sredini fali Miloš mada tu ako Herić zaigra može odgovorit zadatku, momak je igračina. Al' nazad je belaj.
Ako im onako "explozovni" i "brzi" Karić može pobjeć onda nek se pišaju na svoje fudbalsko umijeće. A možda i Aduokor zaigra nazad. Inače Borac i njihova igra su teški odron, prije početka sezone sam mislio da će igrat neku značajniju ulogu, al jok i dalje su odron i plate kasne i bojkoti i svašta nešto, zato ne bi pobjeda trebala doć u pitanje.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23116
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 02 dec 2017, 01:06

Haj jos danas to da isfuramo ,da vidimo domacu tekmu ,valja do marta cekat iducu :crazy:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 02 dec 2017, 01:10

miky_hz je napisao/la:Haj jos danas to da isfuramo ,da vidimo domacu tekmu ,valja do marta cekat iducu :crazy:
Vala blizu je Vitez, može se glat otić.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 02 dec 2017, 01:23

skoroalen je napisao/la:
ajdohordas je napisao/la:Dajte ljudi, uzele nas komšije na onom krmetnjaku i vi odmah pali svi u depresiju. Šta vam je, hebo vas Borac. I dalje igramo mozda najbolji fudbal u zemlji trenutno, Borca hladno dobijamo 3:1 :kafa:
Što se tiče tih njemaca, ne može to bit ništa dobro, čim je Husarić umješan.
Mene brine to što napad bez Ahmetovića neće moći zabit koliko će odbrana sa Novakovićem i Ivetićem moći primit'. I u sredini fali Miloš mada tu ako Herić zaigra može odgovorit zadatku, momak je igračina. Al' nazad je belaj.
Ma u odbranu Adukoro staviti, nadams se da jedan od ove 4 novih sto ih Sef najavi nije Mujakic na stoperu , odbrana nam je odron svakako
A ova prica oko ovih grupnih faza totalno nepotrebna, sto prije skontamo da nam je evropa upitna bit ce nam lakse podnositi sve :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Rahma
Postovi: 2242
Pridružen/a: 26 nov 2012, 23:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rahma » 02 dec 2017, 01:48

Gdje je Radovac, jel živ?
Amer Dupovac!

Avatar
Evander
Postovi: 14445
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 02 dec 2017, 02:27

zlo87 je napisao/la:
Evander je napisao/la:
zlo87 je napisao/la: Zaboravio sam replicirati na ovo. Zbog ovog te raja ne gotivi. I ja sam mislim da nije uredu da kada se redaju pobjede sutis, pocnemo gubit idu ovakvi postovi. Treba biti umjeren u svemu, pa i u pozitivi i negativi.
Drugim rijecima:

slika

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
slika
Da, istina je da smo mogli gubiti 3:0. Ali, istina je i da smo dosta napredovali kao ekipa i da smo pobjedili Mladost, Zrinjski, GOŠK i Slobodu, a da ti nisi ništa napisao povodom toga.
Ja sta imam napisati, napisat cu na polusezoni ili na kraju sezone.
Tri pobjede ili tri poraza me ne zanimaju.
I prosle godine ste hvalili rekordan broj pobjeda i sta bi na kraju? Kurkooo. Zasto imam osjecaj da ce kurko biti i ove sezone?
Pa smo dobili brukanje u Europi, pa smo dva derbija zijanili, pa nas mijesne zajednice mlate, pa ispadosmo iz kupa u prvom kolu...
Inace, cestitam na enuzijazmu pojedinih ciji zeludac sve to moze podnijeti.
Nego, nasikirase li nam se Sabrina i Valentin nakon poraza u derbiju? U sustini, da li vise iko pominje grobare kluba?
Ili vam je to odjednom postali nebitno?
A u sustini, jedini to i jeste bitno.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 02 dec 2017, 03:51

Poraz na derbiju me nije ubio, nekako sam ga i prebolio, ali to sto se zahvaljujuci tom porazu Evander vratio na temu, e to ce me ubit :puke: :roll:
1946~

Avatar
bibula
Postovi: 330
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bibula » 02 dec 2017, 07:16

I evo snijega....

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1814
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 02 dec 2017, 07:17

Imalo li zimsku opremu....al nam se sve vraca u pm.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 02 dec 2017, 07:41

AVNOJ je napisao/la:Imalo li zimsku opremu....al nam se sve vraca u pm.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Snijeg su najvili jos prije 3 dana, ako nisu u stanju da angaziju 50 ljudi i spreme sve onda nam se i trebaju svi smijati ko i gurbetima, jedino ako bas bude pado konstantno
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 02 dec 2017, 07:59

Lesinari puse ga,banjaluku **** ja, ljutu krajinu nabijem na karinu sve za nasu Bosnu ponosnu :opaopa: :bih:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23116
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 02 dec 2017, 09:07

E jesmo j.ebene srece vala vazda bili sa vremenom :facepalm:


Al haj sad,dobit cemo aBd.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 02 dec 2017, 09:12

ThrillerHz je napisao/la:Poraz na derbiju me nije ubio, nekako sam ga i prebolio, ali to sto se zahvaljujuci tom porazu Evander vratio na temu, e to ce me ubit :puke: :roll:
i odma spominjanje uprave u kontekstu sportskog rezultata :facepalm: a tako možeš i upravi Reala sve na kamaru istom logikom da ste doveli još 4 Ronalda ne bi bilo problema :D :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 02 dec 2017, 09:19

Joj vremena... neće nas bit ni 2 milje, nek je bog na pomoći
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 02 dec 2017, 09:44

E sad kad se još i mi izofiramo sa snijegom i loptama, 'bem ti karmu. Nek' Krle podijeli kakvoj omladini po cvaju da počiste ovo, da ga još više ne razapnu.
@Inijesta što to, ja se baš nadam da će Mujakić zaigrat'. Od Pere je bolji 100% na štoperu, mlad, snažan, visok...

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
miky_hz
Postovi: 23116
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 02 dec 2017, 09:45

Istok zatvoren danas.


Nista vala mogu nam komotno lozu otvorit koliko ce nas biti mozemo svi fino uci i sjesti :)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, Lavcina, r3m1, SamoDaKazeem, supervizor i 27 gostiju.