FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Evander
Postovi: 14467
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 02 maj 2017, 17:58

DenchiNL je napisao/la:
Evander je napisao/la:Ne dovodjenje Pirica, ako se mogao dovesti, je ogromna greska. Mlad, domaci, a najbolji golman lige. Pavlovic je ok golman, ali nije rijesenje na duze staze.
Sto se napadaca tice, ako je iz nase lige, onda Redzic prije Obradovica.



Poslano sa mog HUAWEI GRA-L09 koristeći Tapatalk
Pirić ide vani(tj. želi i on i menadžer) stoga on 100% nije rješenje za duge staze, meni je Bojan bolji i mirniji golman od njega, i mislim da smo mirni naredni period od 3-4 godine. kao backup možemo pokupiti Vasilja koji je raskinuo ugovor sa zrinjskim a ima isto par nastupa za repku i mlad je...ili nekog trećeg mladog golmana....

što se napadača tiče? koji Redžić? Krupin je veznjak....ako si na njeg mislio?
Sarajlijica1946 je napisao/la:
Brate Adilovic ima 34 zadnja sezona sto se tice Sarajeva. Pavlovic 32 koliko vec ima. Ja bih doveo jos jednog, konkurencija je pozeljna. :bih:

Sto se tice golmana posto je Piric zavrsio sa nama ja bih volio vidjeti Fejzica iz Metalegije. On bi pjeske jos danas krenuo iz Jajca. :mrgreen:
legendo Bojan ima 30 godina [emoji106]
Ma mislio sam na Koljica.
Ali i Koljic i Redzic su pozeljne opcije.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8179
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 02 maj 2017, 18:03

Dobro izgleda dosta stariji sa bradom. Nisam puno fulio. Kad smo vec kod njega treba se produziti ugovor sa njim na kraju sezone.

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 02 maj 2017, 18:14

FrancescoTotti je napisao/la:
BosnianKingdom je napisao/la:Sta znaci "kapitalac" ?
ovo
slika
A muke kome dodijeliti sada ovo. Ja bi ga Cali dao, i zaslužio je. A od igrača iole da su zaslužili, to su Pavlović ili Mihojevic, sve ostalo malo valja,pa ništa od njih.
Sabrine mi moje!

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 02 maj 2017, 18:32

FrancescoTotti je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:subić
ordagić
obradović
redžić
jos dv vezna izmedju klupe i pvih 11, tomić i brkić npr sa ovima sto imamo,
jedno krilo fino iz vana dovesti da je bas ekstra i to je to


i babo ručo
I riješiti se Saida, Radovca koji vise ne mogu i Herica. Produziti sa Duljom.
Mada, obzirom da je njuska Faruk tu, tesko je bilo sta od svega ovog.
:yawn:
Faruk Ihtijarevic ne vodi transfer politiku kluba. Trenutna funkcija mu dodje samo tim menadzer, za sve ostalo se ne pita. Valentin i Sabrina vode pregovore i odlucuju o pojacanjima, nadam se u dogovoru sa Calom.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 02 maj 2017, 18:32

Ove sezone je Novakovic prvi kandidat.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 02 maj 2017, 18:33

Evander je napisao/la: Ma mislio sam na Koljica.
Ali i Koljic i Redzic su pozeljne opcije.
definitivno jedina transfer politika koja ima smisla, po novog cimija,mihu....s vana iskustvo i pustiti Čalu da radi
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8179
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 02 maj 2017, 18:35

Sabinho je napisao/la:Ove sezone je Novakovic prvi kandidat.
Sto se tice borbe daleko isprrd su Ahmet, Mihojevic, Ivetic pa cak i Pavlovic.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8100
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 02 maj 2017, 18:35

Po meni za prvih 11 trenutno treba samo zadnji vezni i desetka. 10ka umjesto Duljevica i zadnji vezni umjesto Rustema. Ali ovo bih bas doveo da valja, nesto klase Benko. Znaci nista Ordagic, Stojcev i sl.
Za klupe treba ovisno o odlascima; napadac, jos jedan vezni, i to je to otprilike.
Samo se bojim da ne zeznu nazad i 'razvale' (prodaju) ovo sto valja...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hrn » 02 maj 2017, 18:41

muhamedhulk je napisao/la:Po meni za prvih 11 trenutno treba samo zadnji vezni i desetka. 10ka umjesto Duljevica i zadnji vezni umjesto Rustema. Ali ovo bih bas doveo da valja, nesto klase Benko. Znaci nista Ordagic, Stojcev i sl.
Za klupe treba ovisno o odlascima; napadac, jos jedan vezni, i to je to otprilike.
Samo se bojim da ne zeznu nazad i 'razvale' (prodaju) ovo sto valja...
Ja bi dodao samo jos kvalitetnog napadaca umjesto Ahmetovica

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 02 maj 2017, 18:49

Klub koji ima ovakve strucnjake na forumu. Koji su spremni i mnogo prije roka predloziti par stotina igraca ss (nakon toga ih redovno pljuvati i yebavat im sve zivo i mrtvo kao i onima koji su ih doveli) Ne treba da brine za svoju buducnost. Bez uvrede.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8179
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 02 maj 2017, 18:50

obiteljskicovjek je napisao/la:Klub koji ima ovakve strucnjake na forumu. Koji su spremni i mnogo prije roka predloziti par stotina igraca ss (nakon toga ih redovno pljuvati i yebavat im sve zivo i mrtvo kao i onima koji su ih doveli) Ne treba da brine za svoju buducnost.
Cemu ovakvi komentari. :thumbdown:

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 02 maj 2017, 18:51

obiteljskicovjek je napisao/la:Klub koji ima ovakve strucnjake na forumu. Koji su spremni i mnogo prije roka predloziti par stotina igraca ss (nakon toga ih redovno pljuvati i yebavat im sve zivo i mrtvo kao i onima koji su ih doveli) Ne treba da brine za svoju buducnost. Bez uvrede.
ovdje ide malo slovo n, jer nisi stavio tacku na kraju prethodne recenice :kafa:

Avatar
Evander
Postovi: 14467
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 02 maj 2017, 18:52

obiteljskicovjek je napisao/la:Klub koji ima ovakve strucnjake na forumu. Koji su spremni i mnogo prije roka predloziti par stotina igraca ss (nakon toga ih redovno pljuvati i yebavat im sve zivo i mrtvo kao i onima koji su ih doveli) Ne treba da brine za svoju buducnost. Bez uvrede.
Mi na forumu smo davno rekli stvari koje su ocite bile i za koje se ispostavilo da su apsulutno tacne. Od Uscuplica, preko Hurtica, do prelaznih rokova unazad dvije godine. Pogadjali smo kola u kojem ce treneri biti smijenjeni, pogadjali tacno razvoj situacije.
Nema potrebe da glumis pametnjakovica ;)

Avatar
MartinSco
Postovi: 309
Pridružen/a: 18 jan 2016, 22:35
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MartinSco » 02 maj 2017, 19:10

Po meni, itekako nam treba neki extra centarfor.. (Ahmetovic klupa) Treba nam extra lijjevi bek kao i kompletan vezni red. Rustema nogirat, a Sarica na klupu. Nije llos ali previse oscilira u formi. Odigra dvije dobro, sljedece dvijje lose.
Dovesti pravu desetku tipa Almedina Hote. Ako postoji takav igdje.
DostA je improvizacija u veznom redu sa Iveticem, Mihojevicem, Kovacevicem. Trebamo prave igrace za svoje pozicije.
I na kraju, mislim da nam treba bolji trener. Cala je nas covjek, volimo ga al' trebamo boljeg.
IDEMO PONOVO!

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 02 maj 2017, 19:13

Evander je napisao/la:
obiteljskicovjek je napisao/la:Klub koji ima ovakve strucnjake na forumu. Koji su spremni i mnogo prije roka predloziti par stotina igraca ss (nakon toga ih redovno pljuvati i yebavat im sve zivo i mrtvo kao i onima koji su ih doveli) Ne treba da brine za svoju buducnost. Bez uvrede.
Mi na forumu smo davno rekli stvari koje su ocite bile i za koje se ispostavilo da su apsulutno tacne. Od Uscuplica, preko Hurtica, do prelaznih rokova unazad dvije godine. Pogadjali smo kola u kojem ce treneri biti smijenjeni, pogadjali tacno razvoj situacije.
Nema potrebe da glumis pametnjakovica ;)
Tebe sam zaboravio, oprosti, dugujem ti izvinjenje. Sve sto ti ovdje napises je produktivno. Iskoristit cu priliku i apelirati na odgovorne ljude u FKS da tvoje postove citaju sa velikom paznjom, razumijevanjem i ozbiljno uzmu u razmatranje eventualne sugestije. Unaprijed zahvaljujem.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54460
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 maj 2017, 19:15

Fudbalski klub Sarajevo svoju narednu domaću utakmicu igrati će u petak, 5. maja na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović-Hase". U sklopu 7. kola doigravanja za prvaka BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine naše Sarajevo dočekuje ekipu Slobode. Utakmica počinje u 19 sati.

Susret na najvećem bosanskohercegovačkom stadionu dolazi nakon što su izabranici Mehmeda Janjoša u posljednjem kolu savladali ekipu Radnika na gostujućem terenu rezultatom 3:0, a podsjećamo, Bordo klub je u doigravanju za prvaka BiH igrao već jednom sa Slobodom. Utakmica na "Tušnju" u Tuzli, koja je odigrana početkom mjeseca aprila, završena je pobjedom Sarajeva, rezultatom 2:0.

Fudbalski klub Sarajevo poziva sve svoje navijače i simpatizere da podrže naše fudbalere na predstojećoj utakmici. Pridružite se i našem facebook događaju: FK Sarajevo - FK Sloboda
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 02 maj 2017, 19:16

TobeYarabi je napisao/la:
obiteljskicovjek je napisao/la:Klub koji ima ovakve strucnjake na forumu. Koji su spremni i mnogo prije roka predloziti par stotina igraca ss (nakon toga ih redovno pljuvati i yebavat im sve zivo i mrtvo kao i onima koji su ih doveli) Ne treba da brine za svoju buducnost. Bez uvrede.
ovdje ide malo slovo n, jer nisi stavio tacku na kraju prethodne recenice :kafa:
Greska, desava se.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 02 maj 2017, 19:20

MartinSco je napisao/la:Po meni, itekako nam treba neki extra centarfor.. (Ahmetovic klupa) Treba nam extra lijjevi bek kao i kompletan vezni red. Rustema nogirat, a Sarica na klupu. Nije llos ali previse oscilira u formi. Odigra dvije dobro, sljedece dvijje lose.
Dovesti pravu desetku tipa Almedina Hote. Ako postoji takav igdje.
DostA je improvizacija u veznom redu sa Iveticem, Mihojevicem, Kovacevicem. Trebamo prave igrace za svoje pozicije.
I na kraju, mislim da nam treba bolji trener. Cala je nas covjek, volimo ga al' trebamo boljeg.
sve se slažem izuzev zadnjeg, Čala je iz ovih igrača iscjedio 300% , igraju daleko iznad svojih realnih mogućnosti i reaguju na njega, kad zagalami na poluvremenu, ekipa reaguje na terenu...teško bi neko drugi došao sa strane i uspio im usaditi da MORAJU zapet pa i kad ne ide...želim ovom s.š. dopustiti par godina da vidim šta mogu napraviti svojom selekcijom, jer ovo je bila operacija spašavanja....sav dobar rad i temelje nečega bi sjebali dovođenjem novog trenera OPET...apsolutno bez ikakvog opravdanja rezultatskog...to bi bio korak unazad...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MartinSco
Postovi: 309
Pridružen/a: 18 jan 2016, 22:35
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MartinSco » 02 maj 2017, 19:30

DenchiNL je napisao/la:
MartinSco je napisao/la:Po meni, itekako nam treba neki extra centarfor.. (Ahmetovic klupa) Treba nam extra lijjevi bek kao i kompletan vezni red. Rustema nogirat, a Sarica na klupu. Nije llos ali previse oscilira u formi. Odigra dvije dobro, sljedece dvijje lose.
Dovesti pravu desetku tipa Almedina Hote. Ako postoji takav igdje.
DostA je improvizacija u veznom redu sa Iveticem, Mihojevicem, Kovacevicem. Trebamo prave igrace za svoje pozicije.
I na kraju, mislim da nam treba bolji trener. Cala je nas covjek, volimo ga al' trebamo boljeg.
sve se slažem izuzev zadnjeg, Čala je iz ovih igrača iscjedio 300% , igraju daleko iznad svojih realnih mogućnosti i reaguju na njega, kad zagalami na poluvremenu, ekipa reaguje na terenu...teško bi neko drugi došao sa strane i uspio im usaditi da MORAJU zapet pa i kad ne ide...želim ovom s.š. dopustiti par godina da vidim šta mogu napraviti svojom selekcijom, jer ovo je bila operacija spašavanja....sav dobar rad i temelje nečega bi sjebali dovođenjem novog trenera OPET...apsolutno bez ikakvog opravdanja rezultatskog...to bi bio korak unazad...
Stoji sve sto si napisao za Calu ali taktika mu je losija strana. Treba malo i rizikovati nekad..
IDEMO PONOVO!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 02 maj 2017, 19:31

MartinSco je napisao/la:
Stoji sve sto si napisao za Calu ali taktika mu je losija strana. Treba malo i rizikovati nekad..
ne treba ako nemaš čime... :D :thumbup: :wave: ja mislim da on bolje od nas zna čime raspolaže, svaki dan je s njima...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nula80 i 15 gostiju.