FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

badboy
Postovi: 793
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 14 okt 2017, 20:06

Inijesta je napisao/la:Ma nemojte Zrinjski spominjati uopste, mi smo u rangu ove slobode i treba Boga molit da medju 3 budemo
I meni licno Adukor smijesan igrac i zalosno je da on uzima mjesto nekom djetetu, al s obzirom da nam je tim pun poluigraca amatera savrseno se ukpala
Neznam zasto takva ocjena nakon jedne utakmice u kojoj nista lose nije napravio, stavise bio sasvim ok. Drugo, kome mjesto uzima? Ko je to od " djece" i fudbalski i fizicki spreman da igra 90 min na stoperu i pruzi sigurnu partiju? Na stranu sto Husref generalno ne vjeruje " djeci" nit je ikad gdje god da je radio ili u bilo kojem mandatu kod nas bar probao isforsirat nekog od tadasnje djece.

Avatar
hz033
Postovi: 2785
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 14 okt 2017, 20:09

AlfredNobel je napisao/la:
hz033 je napisao/la:Ako neko zna ovog Velida Spahu nek mu kaze da ga usta ona nerealna paradna debilna pogana protiv navijacka j****
Jojj kako me nervira taj lik ebem mu pleme glupo. Isto i onaj Igor Krištić familiju mu ebem, kakav je to štrumf mrtvi pogani.
Slomi se pogan da umanji bilo sta sto naprave nasi. Svrsava na golove protiv Sarajeva, ofirni krele malo je reci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U novi boj ...

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 14 okt 2017, 20:28

hz033 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
hz033 je napisao/la:Ako neko zna ovog Velida Spahu nek mu kaze da ga usta ona nerealna paradna debilna pogana protiv navijacka j****
Jojj kako me nervira taj lik ebem mu pleme glupo. Isto i onaj Igor Krištić familiju mu ebem, kakav je to štrumf mrtvi pogani.
Slomi se pogan da umanji bilo sta sto naprave nasi. Svrsava na golove protiv Sarajeva, ofirni krele malo je reci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobro pamtim izjavu Kristića s jedne naše tekme. Bila je neka tekma, baš ružno vrijeme bilo, lije kiša, a on govori "siguran sam da je ova slaba posjeta prvenstveno zbog loših igara igrača Sarajeva, pa i zbog lošeg vremena."

Pa ebem ti majku glupu ofirnu, kako mi idu na živce. Pa kad pogledam ljude na SK, kako su pametni, stručni i fino pričaju, milina slušati. A ovi krkani ne znaju osnove.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 14 okt 2017, 20:29

Adukor je dobro odiigrao, nepanicari, smiren, plus moze poslati dubinsku loptu samo tako. Ali vidjet cemo dalje. Bit ce vremena I za djecu. Ztinjski je daleko samo polako.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 14 okt 2017, 20:30

Fino garkan odigrao, volio bih ga vidjet u paru sa Markom.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 14 okt 2017, 20:33

Kako smo odigrali, jel bilo mlitavo ili korektno za derbi i vazda teško gostovanje u smrdljivoj Tuzli? Čitao sam malo ove vaše komentare, još je bila ta neka šansa za Krstu, šteta ako je s tog metra fulio eboga.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 14 okt 2017, 20:34

AlfredNobel je napisao/la:Kako smo odigrali, jel bilo mlitavo ili korektno za derbi i vazda teško gostovanje u smrdljivoj Tuzli? Čitao sam malo ove vaše komentare, još je bila ta neka šansa za Krstu, šteta ako je s tog metra fulio eboga.
Korektno, da nisu fasovali crveni moglo bi svašta bit, al to nam je uveliko olakšalo posao.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
giannini
Postovi: 704
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la giannini » 14 okt 2017, 20:34

samo mi nije jasno nikako kako je moglo pocet 5 stranaca

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 14 okt 2017, 20:36

giannini je napisao/la:samo mi nije jasno nikako kako je moglo pocet 5 stranaca
Što ne bi moglo?

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 14 okt 2017, 20:39

giannini je napisao/la:samo mi nije jasno nikako kako je moglo pocet 5 stranaca
Audokor je domaći igrač, zar nije oćito. :eh:

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 14 okt 2017, 20:40

Postovanje za Samketa i glavu na kopacku! :bow: Sad i on moze voditi Sarajevo kao Repuh! :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
giannini
Postovi: 704
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la giannini » 14 okt 2017, 20:43

skoroalen je napisao/la:
giannini je napisao/la:samo mi nije jasno nikako kako je moglo pocet 5 stranaca
Što ne bi moglo?

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
mislio sam da je na snazi novo pravilo o 4 stranca, ali izgleda prolongirano za sljedecu sezonu
https://www.****/vijesti/spo ... dne-sezone

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 14 okt 2017, 20:44

Odma mi naompala scena iz LZN ono kad odu lopte igrat,kad Izet kaze Samiru ,sine Samire znas sta ti je radit,a ovaj odgovara za tebe amidza glavom na krampon.


To je taj neki razgovor otprilike i iz nase svlacionice bio. :urnebes:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 14 okt 2017, 20:48

joker90 je napisao/la:Postovanje za Samketa i glavu na kopacku! :bow: Sad i on moze voditi Sarajevo kao Repuh! :kafa:
Niko ne može kao Repuh :lol:

Ne znam dali ste primjetil, sada sa Zrinjskim dijelimo poziciju najefikasnije ekipe, po 20 golova. :thumbup:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 14 okt 2017, 20:48

miky_hz je napisao/la:Odma mi naompala scena iz LZN ono kad odu lopte igrat,kad Izet kaze Samiru ,sine Samire znas sta ti je radit,a ovaj odgovara za tebe amidza glavom na krampon.


To je taj neki razgovor otprilike i iz nase svlacionice bio. :urnebes:
:urnebes: :urnebes:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 14 okt 2017, 20:55

badboy je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:Ma nemojte Zrinjski spominjati uopste, mi smo u rangu ove slobode i treba Boga molit da medju 3 budemo
I meni licno Adukor smijesan igrac i zalosno je da on uzima mjesto nekom djetetu, al s obzirom da nam je tim pun poluigraca amatera savrseno se ukpala
Neznam zasto takva ocjena nakon jedne utakmice u kojoj nista lose nije napravio, stavise bio sasvim ok. Drugo, kome mjesto uzima? Ko je to od " djece" i fudbalski i fizicki spreman da igra 90 min na stoperu i pruzi sigurnu partiju? Na stranu sto Husref generalno ne vjeruje " djeci" nit je ikad gdje god da je radio ili u bilo kojem mandatu kod nas bar probao isforsirat nekog od tadasnje djece.
Pa dobro upravu si da ne treba nakon jedne tekme sudit al meni djeluje jako usporeno, danas je greske i to vise puta pravio prilikom ofsajd zamki , nasa tri igraca izadju on ostane i kazem ti meni licno nicim ne odskace od nasih poluigraca, na stoperi bi radije guro Rijada nego njega a na veznom Herica nego njega
Daj Boze da on bude novi makelele sto se mene tice...
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 14 okt 2017, 21:05

Dušan Hodzic je odigrao brutalnu utakmicu. A jest tesko pratit tekmu sa domacim navijacima, kakav primitivizam strasno. Mrze Husrefa.

Kvescn, ko su veci kompleksasi? Tuzlaci ili Zenicani?
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 14 okt 2017, 21:07

moj uzor-S.G je napisao/la:Dušan Hodzic je odigrao brutalnu utakmicu. A jest tesko pratit tekmu sa domacim navijacima, kakav primitivizam strasno. Mrze Husrefa.

Kvescn, ko su veci kompleksasi? Tuzlaci ili Zenicani?
Tuzlaci. :kafa:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GracanicaAA » 14 okt 2017, 21:19

skoroalen je napisao/la:
moj uzor-S.G je napisao/la:Dušan Hodzic je odigrao brutalnu utakmicu. A jest tesko pratit tekmu sa domacim navijacima, kakav primitivizam strasno. Mrze Husrefa.

Kvescn, ko su veci kompleksasi? Tuzlaci ili Zenicani?
Tuzlaci. :kafa:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Da bas. I ja sam bio na utakmici. Ono sto psuju Husrefu je zlo. A sto psuju igracima sto su dosli kod nas nemam rijeci. Psuje Iveticu djete, kazu otisli ste za sicu.

fks74
Postovi: 9258
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 14 okt 2017, 21:36

Cestitam nam svima na pobjedi. Dobro su odigrali, prije svega pametno. Drago mi je sto je Husref odmorio Rahmanovica, neka malo ohladi glavu. Danas sam utakmicu gledao sa zapada, prosto me bilo stid za uvrede navijaca Slobode ali kao sto Hus rece to je Bosna. Neko gore napisa za Adukora, covjek jeste spor i meni se ucinilo tako ali vrlo pametan igrac. Hus je preporodio Bekica, frajer je sve bolji i bolji. :opaopa:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533, Devedesetka, Riki10HZ, spezial i 35 gostiju.