FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 12 jan 2018, 23:05

Hajd otkaci od mene, ako ti se ne cita imas portala u svojoj rodnoj grudi :rol: :rol: :rol:

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 12 jan 2018, 23:08

DenchiNL je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:Pa kad je mrtvi novakovic imao 12 milja, tacnije ima jos uvijek, po toj logici stojcev treba da ima bar 20. Druga je samo stvar sto ni prvi ni drugi ne vrijede te pare.
ma treba platiti kvalitet, uvijek sam za to, nek se iskehaju sad i već imaju ekipu za evropu a imamo ozbiljnu šansu napasti titulu pa ako se oboje ostvari kupili su puno vrijedniju rijetkost MIR :D
Naravno da treba, samo je Stojcev za max 8 miljamjesecno uz bonuse do 10. Puno kvalitetniji igraci sd mogu naci za te pare sto on trazi, pa nama najvece pojacanje ove sezone tj. Stanojevic igra prvu sezonu za 5000 KM.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 12 jan 2018, 23:10

Nek Stojcev igra beka i mirna Bosna!
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 12 jan 2018, 23:54

A jeli Mustafic iz juniora potpisao, kapiten cini mi se. Momak je novi Kros..
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vorkapa » 13 jan 2018, 00:15

skoroalen je napisao/la:50 milja za Kapića, neko je maloprije napisao.
Ne vidim ni ja toliki problem u bekovima, ja se jasno sjećam dvije tekme gdje je Pero igrao beka, protiv Slobode lani kad je asistirao Mersi za 1:0 na Koševu, i u derbiju kad je dobio crveni u 4. minuti (a i tu nisam siguran da li je bio bek). Tad je Kuzmanović pokrivao cijelu stranu i gubio se. Desno bio Kadušić, neko reče već, s njim je bilo toplo - hladno. Nešto mislim da onaj Šabanović ne može bit puno gori od njega. Stoji to da nama bekovi trebaju al' ako će doći neki Kramar, bolje daj ovu djecu nek se ganjaju. Sa Herićem i Mujakićem smo svi bili skeptični pa momci još nemaju lošeg poteza na utakmicama (nisu se ni naigrali nešto al za isto vrijeme su nam recimo Hrustem i Novaković znali višestruko živce povadit). Ja vjerujem Musemiću, ako on procijeni da su ti akademci dovoljno dobri da budu zamjenska rješenja, ko sam ja da se protivim.
Zna majstor Husref sta valja ciniti,ovaj ba Novakovic I nije nesta ni odigrao I kako mi jaran preneo I tu je bilo uguravanja ,talova I zamisli agent mu neki srbijanac koji je sklon takvim radnjama tj.bliskosti sa trenerima kod dovodjenja nogometasa.Ma hajde nije ni bitno ali ovaj crnogorac je izgleda pravi,i fino ste ga uboli////Srecno I zelim vam uspjeh.

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 13 jan 2018, 00:19

Amca007 je napisao/la:A jeli Mustafic iz juniora potpisao, kapiten cini mi se. Momak je novi Kros..
Priključili su se pripremama prvog tima on i Šabanović.Dženo Uščuplić hvali Mustafića pravo.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 13 jan 2018, 00:49

Ali se i lupeta tim ciframa, ovde ta njegova eventualna plata varira od 8 do 12 milja maraka, a tamo na nasem forumu pisu da je on trazio 7 milja maraka platu i 15 milja na ruke. Ocito je da niko nema pojma o tim platama, premijama i sta sve ne, nego se o ciframa lupeta i nagadja. I ne znam sto se uopste oko tih plata raspravlja, svakako mi forumasi to neplacamo, valjda ovi u Upravi znaju koliko kome mogu dati odnosno koliko im budzet dozvoljava.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8136
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 13 jan 2018, 01:08

Ovo sa posudbama igrača je dobra stvar. Napokon su skontali da se tako može dosta uraditi na napretku igrača, a ne ih uvijek nogirati ako se ne nametnu. Istrpiti ih jednu sezonu negdje, možda se pokažu. Lakše im je u manjim sredinama nego ovdje.
Možda ne bi bilo loše i onog Kuzmanovića negdje posuditi do kraja sezone, da se dohaviza malo, ako Hus ne računa na njega, iako je dobar igrač, ima dobar potencijal. Samo je izgleda tanak u glavi, gubi se pod pritiskom. Šteta bi bila da ga izgubimo brzo što se nije odma snašo, možda mu treba više vremena.

Mustafić mali je strašan potencijal. Ako nastavi kakav je bio u juniorima, vrlo brzo će u prvu postavu. Ko je pratio juniore, zna odlično. Daleko je zreliji igrač od svojih vršnjaka.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 13 jan 2018, 01:30

Dobro logicno je da svaki nas mladi igrac nece potpisat profi ugovor,i da svaki nece dobiti sansu,realno ni u Barsi i ostalim timovima 10 njihovih igraca ne dobiju sansu vec 1 il dva u 6 godina dobiju neku priliku jer se ganjaju trofeji ne moze i jare i pare,tako da sam zadovoljan sa ovim sto smo progurali do prvog tima.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5792
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 13 jan 2018, 03:09

Cinimi se da mi dizemo ove juniore u nebesa bez pokrica.
Marko mihojevic je jedini koji je nesto pokazo u seniorskom timu.

Ja nebi rizikovo sa juniorima ja bi bar jednog beka jos doveo.

Bekic se samo malo poboljso i to u segmentu centar sut, al je daleko ispod nivoa koji treba FK SARAJEVO.

Dusan je igrac za krupu radnik borac a nikako za ekipe koje zele titule.

Btw: Mujakic ce bit nase naj vece pojacanje ove godine

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 13 jan 2018, 03:18

Kako ce bit najvece pojacanje kad ce minute dobijati na kapaljku :)
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 13 jan 2018, 03:46

Je.bes Riesmannovu Hipotezu, sta su navijaci Sarajeva. U isto vrijeme bi da se forsiraju akademci i da se dovode neki kvazi fudbaleri kako se ne bi riskiralo s djecom. S druge strane bi bili zadovoljni i s Evropom, ali da ne izgube nijednu tekmu u ligi za prvaka i jos hiljadu slicnih primjera :silent:
1946~

fks74
Postovi: 9211
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 13 jan 2018, 07:42

ThrillerHz je napisao/la:Je.bes Riesmannovu Hipotezu, sta su navijaci Sarajeva. U isto vrijeme bi da se forsiraju akademci i da se dovode neki kvazi fudbaleri kako se ne bi riskiralo s djecom. S druge strane bi bili zadovoljni i s Evropom, ali da ne izgube nijednu tekmu u ligi za prvaka i jos hiljadu slicnih primjera :silent:
:D :thumbup:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 13 jan 2018, 08:50

Ja se ne mogu sjetit tri pozitivna komentara o pojačanjima il pridošlicama u zadnjih par godina. Unaprijed smo popljuvali Stanojevića, Adukora, Velkoskog, evo ovog Šofranca, juniore... polahko ljudi, svi smo hajcali priču za Purića, Okića, Hebiba... niko od njih nije bio ni blizu očekivanog. Sad se unaprijed osuđuju ovi bekovi iz akademije a sve oči uprte u Hadžića, k'o da će nam on sam donijet 40 bodova a ostali syebat 2 gola u svakoj tekmi. Ja nikog ne bih ni osudio ni uzdignuo dok ne odigra koju utakmicu za nas. Svi smo mi stručnjaci za tastaturom a od trenerskog posla imamo 10 sezona na FMu. Imamo stručne ljude u SŠ-u i njima možemo vjerovat.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

badboy
Postovi: 793
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 13 jan 2018, 11:24

Stroj1946 je napisao/la:Ovo sa posudbama igrača je dobra stvar. Napokon su skontali da se tako može dosta uraditi na napretku igrača, a ne ih uvijek nogirati ako se ne nametnu. Istrpiti ih jednu sezonu negdje, možda se pokažu. Lakše im je u manjim sredinama nego ovdje.
Možda ne bi bilo loše i onog Kuzmanovića negdje posuditi do kraja sezone, da se dohaviza malo, ako Hus ne računa na njega, iako je dobar igrač, ima dobar potencijal. Samo je izgleda tanak u glavi, gubi se pod pritiskom. Šteta bi bila da ga izgubimo brzo što se nije odma snašo, možda mu treba više vremena.

Mustafić mali je strašan potencijal. Ako nastavi kakav je bio u juniorima, vrlo brzo će u prvu postavu. Ko je pratio juniore, zna odlično. Daleko je zreliji igrač od svojih vršnjaka.
Kuzmanovic ide, cim nadje klub koji ce platit nesto,

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 13 jan 2018, 11:30

Historicar je napisao/la:
Amca007 je napisao/la:A jeli Mustafic iz juniora potpisao, kapiten cini mi se. Momak je novi Kros..
Priključili su se pripremama prvog tima on i Šabanović.Dženo Uščuplić hvali Mustafića pravo.
Ma vjeruj mi za dvije godine, ako ne odu on i ovaj golman Vladan isti Donaruma sviju mi. Imamo buducnost pravu, samo ih zadrzat. Njih dvojica, Sadiku i mozda jos dva igraca da budu kostur tima, a dzaba ih dobijemo...
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
Lakoste
Postovi: 7871
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 13 jan 2018, 14:07

:opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Avatar
zlo87
Postovi: 3259
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 13 jan 2018, 14:49

Lakoste je napisao/la::opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:
sta je reci
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 13 jan 2018, 14:51

Zapišo ga babuka izgleda
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 13 jan 2018, 15:09

Said opet startno krilo na treningu? :mrgreen:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hajdeee, HeraklitMracni i 24 gosta.