FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 05 jan 2018, 17:51

Koliko debilnih likova na ovom forumu Tito dragi.. Ne dođe lik zbog raspadnute lige, hoće nešto bolje i odmah se plasiraju izjave "nemamo za kifle".. Imate li vi dokaz da nemamo para, ima li neka poruka od Tana, ima li neki papir, bilo šta? Naravno da nema. Prestanite se izvaljivati s tim stvarima, po ko zna koji put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 05 jan 2018, 17:57

Nadam se da nece naci nigdje klub i da ce se predomisliti pa doci kod nas ako smo mu vec isunili uslove koje je trazio jer bi na ubjedljivo najbolje krilo bio
Isto tako se nadam da ce Saricu produziti ugovor sto prije jer smo bez njeg 30 % slabiji, a puno teze mu je naci zamjenu nego njemu ugovor bolji dati
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3227
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 05 jan 2018, 18:02

AlfredNobel je napisao/la:Koliko debilnih likova na ovom forumu Tito dragi.. Ne dođe lik zbog raspadnute lige, hoće nešto bolje i odmah se plasiraju izjave "nemamo za kifle".. Imate li vi dokaz da nemamo para, ima li neka poruka od Tana, ima li neki papir, bilo šta? Naravno da nema. Prestanite se izvaljivati s tim stvarima, po ko zna koji put.
Ma glupani

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 05 jan 2018, 18:08

Kako se lakse podnese ovako nesto kad si izucen ranijim iskustvima, a i ne vjerujes svakoj budali koja napise na forum da je transfer gotov.

Para ocito imamo, jer ne bi dzabe pregovarali sa likom, a to sto on hoce i zeli jacu ligu Boze moj, tu mi ne mozemo kao klub nista.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 05 jan 2018, 18:25

Mogli bi malo lakse s tim nazivima za druge forumase..
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
zlo87
Postovi: 3241
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 05 jan 2018, 18:27

Evo pročitah u komentarima na zvaničnoj stranici Zrinjskog da im dolazi Stojčev, je li istina ili nije, vidjet cemo.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 05 jan 2018, 18:29

Para ima, uvijek je i bilo, pitajte ove u marketing službi koji svoju krv proljevaju svaki dan.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 05 jan 2018, 18:33

BordoSarajevo je napisao/la:Para ima, uvijek je i bilo, pitajte ove u marketing službi koji svoju krv proljevaju svaki dan.
ne znam nešto su mi ofalili, ne bodu u oči ko prije, ko da je neko na trudničkom :D

bez zajebancije ako ikad ustrojimo klub na sportskom nivou treba se i pozabavit marketingom i dovest strejndžera kakvog ili pola-pola bar...da odbije ovu bagru preko miljacke od šlihtanja svakom sponzoru s kojim se mi izdogovoramo i odradimo gro posla i šupci ulete na hinjaka u zadnjih 5 minuta eto i oni su dio grada da se ne gube mušterije...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 05 jan 2018, 18:52

BordoSarajevo je napisao/la:Para ima, uvijek je i bilo, pitajte ove u marketing službi koji svoju krv proljevaju svaki dan.
Nekad neko provalio da fol uzimaju u marketingu pare, pa sad se vrti svako malo. Haj kad si pametan tako molim te reci mi koliko ih ima kakve su im plate i šta rade oni.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 05 jan 2018, 19:14

sarajevo46 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Para ima, uvijek je i bilo, pitajte ove u marketing službi koji svoju krv proljevaju svaki dan.
Nekad neko provalio da fol uzimaju u marketingu pare, pa sad se vrti svako malo. Haj kad si pametan tako molim te reci mi koliko ih ima kakve su im plate i šta rade oni.
Onaj menadjer Evander izvalio tu glupost, forsirao istu dok nije provaljen...
A ovaj siox da ispadne pametan spominje nevidjene gluposti o zaposlenim u klubu... A veze nema, da stvar bide smjesnija...

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 05 jan 2018, 19:17

Direktorica marketinga, PR i dva marketing asistenta rade u Klubu kao što je FK Sarajevo. Kakve timove za marketing i PR imaju veći klubovi ovo je ništa. Normalna brojka. Da mogu raditi bolje sigurno da mogu, ali polako mislim da će i to doci uskoro.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5727
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 05 jan 2018, 19:59

Moze bit samo dvije stvari da je dobio neku 5do12 ponudu koju ni on sam sebi dao, ili su nasi poceli umotavat ponudu, “da cemoti 390 k km godisnje kao sto smo ti obecali preko telefona al ako budes svaku utakmicu igro ako budes dao 10 golova ako budes reprezentativac, ako nebudes ko ikande bolesnik ako ovo ono i covjeku se smucilo oni sve ovo traze za pisljivi 200 k€. Kapur preko ramena i vozdra.

Definitivno ni 1% nije do terena i lige on je to znao prije nego je pristo na bilo kakav pregovor.

Lahka liga
Bio bi kralj lige
Svav marketing pl bih bi bio usmjeren nanjega
Al razlo zi su gore navedeni

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54011
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 jan 2018, 20:01

A sto je dosta raje umislilo da je on neka vanserijska klasa od igraca poput Jajala i Benke?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 05 jan 2018, 20:28

MortemHz je napisao/la:A sto je dosta raje umislilo da je on neka vanserijska klasa od igraca poput Jajala i Benke?
pa ja ću se složit da nije ta klasa , ali bi vjerovatno bio najbolje lijevo krilo lige, jer je iznad ostalih bar po viđenom ...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 05 jan 2018, 20:43

Najgori su mi ovi sto su ga juce bacali na Niggu, a danas “ko ga ****, nije neki “...
Eto neka smo mi Bog i batina i svi ostali klubovi u drzavi pizda nam materina.
Sabrine mi moje!

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 05 jan 2018, 20:55

Primorac je napisao/la:Prvo ako hoćeš da se vrijedzamo samo reci drugo samo sam rekao da ne mozemo dovesti zato što smo švorc što prije to shvatimo bice nam lakše poz
Zasto lazes? Kad smo svorc zasto odbijamo ponudu za Sarica i produzujemo sa Ahmetovicem to ne rade svorc klubovi? Ogosu je dobio sto je trazio,zavrsilo se na tome da on hoce da saceka jedan drugi klub iz jace lige tako nemoj da lazes bez veze narod ovdje

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 05 jan 2018, 21:04

zagor1987 je napisao/la:
Primorac je napisao/la:Prvo ako hoćeš da se vrijedzamo samo reci drugo samo sam rekao da ne mozemo dovesti zato što smo švorc što prije to shvatimo bice nam lakše poz
Zasto lazes? Kad smo svorc zasto odbijamo ponudu za Sarica i produzujemo sa Ahmetovicem to ne rade svorc klubovi? Ogosu je dobio sto je trazio,zavrsilo se na tome da on hoce da saceka jedan drugi klub iz jace lige tako nemoj da lazes bez veze narod ovdje
Imamo para i pametno ih ulazemo.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
zlo87
Postovi: 3241
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 05 jan 2018, 21:13

da smo neki klub dali bi mu 500k€ mjesecno da ne mora ici u drugu ligu.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54011
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 jan 2018, 21:20

zlo87 je napisao/la:da smo neki klub dali bi mu 500k€ mjesecno da ne mora ici u drugu ligu.
:kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ledesma
Postovi: 4889
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 05 jan 2018, 21:30

Jel može neko objaviti sliku od Zijada Švrakića sa facebooka, Hadžibegić, Švrakić, Đurković, Fazlagić, Merlin ..... ?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], boki86, Bosniacum Lilium, Gbbp21 i 39 gostiju.