FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 04 jun 2017, 19:57

High je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:
High je napisao/la:
Samo se sjetim Rustemovog klipa, nadji na yt i ovog s Preljevica s Malte, obojica po yt igracine, e sad kako uzivo to izgleda...
Samo da je kakav ispred njeg dobar.
To svakako nam treba, brine me samo broj stranaca, tj plejmejker nam mora Bosanac bit kako stvari stoje :hmmmmm:
1946~

kraljlavova
Postovi: 567
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 04 jun 2017, 19:58

meni je vidovic bolja varijanta veznog od bilo kojeg igraca sto trenutno mi imamo

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 04 jun 2017, 19:58

Ako dodje Vidovic nece Rustem dalje od klupe,Vidovic i Saric je odlican par za PL.Na njima je ako bi im doveli dobru desetku da to dodje do izrazaja.Vidovic je dokazano ime za PL ,svako ko ga se sjeca i gledao ga ovdje to ce potvrditi.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 04 jun 2017, 20:00

ledesma je napisao/la:Čuj Miloš Vidović i ovaj naki Keljević hahaha, opet smo počeli skupljati nake otpatke.. Allahami mog bude li loš ovaj prelazni rok, mene Koševo neće zadugo vidjeti, neću više da sa milijarderom gledam amatere...
Ovaj sa Malte sta se dovode igraci koji ce biti stranci a nisu ekstra kvalitet? 4 stranca mozes imat u timu tako da se moramo igracima sa bh drzavljanstvom pojacavat,a nek docode strance al koraju bas da odskacu a ne ko ovaj Kaljevic il kako vec. Novakovic,Pavlovic i Saric mislim da su stranci mozda i Dusan?

BordoBolesnik
Postovi: 961
Pridružen/a: 17 maj 2016, 20:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBolesnik » 04 jun 2017, 20:14

Joj kad Said proigra :cool:

Ps ovaj s Malte dobio otkaz kao konobar pa zeli nazad u BiH

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 04 jun 2017, 20:17

Hebo ga said..niste ikandea, alispahica, kramara, brazilce i jos kojekakve bolikurce ovoliko spominjali koji nam nista nisu znacili..on bar ima neku historiju kakva god bila..nije uredu sto radi al ohladite malo

hapuc
Postovi: 1393
Pridružen/a: 17 mar 2014, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hapuc » 04 jun 2017, 20:18

DBR1987 je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:Igrac ekipe koja je ispala za hrvatske lige i nama treba da bude pojacanje :stop: :stop:
Slazem se Split je bio ocajan ove sezone ....
Sjecam se kroz maglu ovog lika iz Olimpika ....
Da je valjao cemu uzela bi ga neka ekipa iz NHLa ....
A ovog "maltezana" necu ni komentarisat novi Cezar nam netreba ...ovo je smijesno
Nije mu baš hokej na ledu jača strana.
MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 jun 2017, 20:23

zagor1987 je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Čuj Miloš Vidović i ovaj naki Keljević hahaha, opet smo počeli skupljati nake otpatke.. Allahami mog bude li loš ovaj prelazni rok, mene Koševo neće zadugo vidjeti, neću više da sa milijarderom gledam amatere...
Ovaj sa Malte sta se dovode igraci koji ce biti stranci a nisu ekstra kvalitet? 4 stranca mozes imat u timu tako da se moramo igracima sa bh drzavljanstvom pojacavat,a nek docode strance al koraju bas da odskacu a ne ko ovaj Kaljevic il kako vec. Novakovic,Pavlovic i Saric mislim da su stranci mozda i Dusan?
Saric ne znam da li ima dvojno, negdje pise da ima negdje pise da nema dok Hodžić ima nase.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 jun 2017, 20:35

Kaljević ima stvarno dobru statistiku. Dati 24 gola i upisati 9 asistencija u 32 utakmice je fenomenalno. Problem nastane kad shvatis da covjek igra za Balzan..nasa liga je uzasna ali ona tamo je jos slabija.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 04 jun 2017, 20:36

dundee je napisao/la:Hebo ga said..niste ikandea, alispahica, kramara, brazilce i jos kojekakve bolikurce ovoliko spominjali koji nam nista nisu znacili..on bar ima neku historiju kakva god bila..nije uredu sto radi al ohladite malo
Svi oni su imali vise obraza i sami otisli, dok ovog tenk ne moze otjerat
1946~

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la escobarpablo » 04 jun 2017, 20:44

ThrillerHz je napisao/la:
dundee je napisao/la:Hebo ga said..niste ikandea, alispahica, kramara, brazilce i jos kojekakve bolikurce ovoliko spominjali koji nam nista nisu znacili..on bar ima neku historiju kakva god bila..nije uredu sto radi al ohladite malo
Svi oni su imali vise obraza i sami otisli, dok ovog tenk ne moze otjerat
Đe ćeš s tenkom na Rusiju :lol:
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

hapuc
Postovi: 1393
Pridružen/a: 17 mar 2014, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hapuc » 04 jun 2017, 20:46

MortemHz je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Čuj Miloš Vidović i ovaj naki Keljević hahaha, opet smo počeli skupljati nake otpatke.. Allahami mog bude li loš ovaj prelazni rok, mene Koševo neće zadugo vidjeti, neću više da sa milijarderom gledam amatere...
Ovaj sa Malte sta se dovode igraci koji ce biti stranci a nisu ekstra kvalitet? 4 stranca mozes imat u timu tako da se moramo igracima sa bh drzavljanstvom pojacavat,a nek docode strance al koraju bas da odskacu a ne ko ovaj Kaljevic il kako vec. Novakovic,Pavlovic i Saric mislim da su stranci mozda i Dusan?
Saric ne znam da li ima dvojno, negdje pise da ima negdje pise da nema dok Hodžić ima nase.
Stranci su Pavlović, Novaković i Liivak. Ostali imaju naše državljanstvo.
MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 jun 2017, 20:49

:thumbup:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 04 jun 2017, 20:58

escobarpablo je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:
dundee je napisao/la:Hebo ga said..niste ikandea, alispahica, kramara, brazilce i jos kojekakve bolikurce ovoliko spominjali koji nam nista nisu znacili..on bar ima neku historiju kakva god bila..nije uredu sto radi al ohladite malo
Svi oni su imali vise obraza i sami otisli, dok ovog tenk ne moze otjerat
Đe ćeš s tenkom na Rusiju :lol:
:rol: :rol:
1946~

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 04 jun 2017, 20:59

ThrillerHz je napisao/la:
dundee je napisao/la:Hebo ga said..niste ikandea, alispahica, kramara, brazilce i jos kojekakve bolikurce ovoliko spominjali koji nam nista nisu znacili..on bar ima neku historiju kakva god bila..nije uredu sto radi al ohladite malo
Svi oni su imali vise obraza i sami otisli, dok ovog tenk ne moze otjerat
dobro su naplatili taj obraz ne brini
Pyro is not a crime !

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 04 jun 2017, 21:09


Jedan apostol mi prolazi kroz glavu dok gledam ovo :mrgreen:

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1786
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 04 jun 2017, 21:12

Emir Spahic


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 04 jun 2017, 21:42

MortemHz je napisao/la:Kaljević ima stvarno dobru statistiku. Dati 24 gola i upisati 9 asistencija u 32 utakmice je fenomenalno. Problem nastane kad shvatis da covjek igra za Balzan..nasa liga je uzasna ali ona tamo je jos slabija.
Bio je i Cezar mijanmarski Ronaldo, sa 103 gola u 105 utakmica :D ma nije njihova liga po kvalitetu puno lošija od naše. Nas je Hibernijan umjereno namučio, Balzan kone poprilično a Bikirkara izbacila Lišticu. Nije neka drastična razlika, al' ipak ne bih volio ovog vidjet u ekipi.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 04 jun 2017, 21:58

Dajte nam Emersonaa :ljepota: :ljepota:

Vidovic-Saric
Emerson
1946~

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 04 jun 2017, 21:59

Mora se nama podvaliti par starih ubleha koje su tu da uzmu zadnju dobru paru u karijeri. :kafa: Ćetković je bio jedna takva rinaka, pa se nadam da i ovaj prelazni rok neće biti par Ćetkovića. Mladi igrači ili stranac koji je baš klasa, a ne ubleha iz Albanije. Što više minuta za mladog Hadžića i slične, a što manje minuta za qrčine kao Rustem, Ćetković, Husejinović i ostali beskorisni otimači minuta u prvoj postavi. Vidović mi nit smrdi, nit miriše. Bolji od Rustema, ali to nije neki uspjeh. Mogao bi nam valjati, pod uslovom da ta desetka bude nivo iznad njega, Sarića i ostatka ekipice, ali...
Bahati, bahati Željkan!
1946

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: fera, Hajdeee i 26 gostiju.