FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 13 jan 2018, 21:45

visokohz je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:
Amca007 je napisao/la:Kjosevski golman Zelje potpisuje za par dana!
za kog
Stupcanica Olovo
Na mom bolov'o :urnebes: Halali mor'o sam.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

visokohz
Postovi: 2923
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 13 jan 2018, 22:06

A Ti NA MOM ZIV I ZDRAV BIO!!!Halali moro sam!!!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 13 jan 2018, 22:41

Eh sad valja rastalit tih 700 tisuca ojra :kafa:
1946~

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 13 jan 2018, 22:47

ThrillerHz je napisao/la:Eh sad valja rastalit tih 700 tisuca ojra :kafa:
Rastalit će se to po tuđim džepovima. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 13 jan 2018, 22:49

Halalio, e sad ne spammajte bezze temu sa likom koji veze nema sa nasim klubom.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

visokohz
Postovi: 2923
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 13 jan 2018, 22:55

belosevic28 je napisao/la:Halalio, e sad ne spammajte bezze temu sa likom koji veze nema sa nasim klubom.
:thumbup: :wave:

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 13 jan 2018, 22:55

skoroalen je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Eh sad valja rastalit tih 700 tisuca ojra :kafa:
Rastalit će se to po tuđim džepovima. :kafa:
To sam i mislio :beba:
1946~

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 13 jan 2018, 23:18

Sjecam se utakmice protiv Slavije cini mi se u kupu, kad je sansu dobio Catakovic pa je odmah zabio gol. Na istoj toj utakmici jos je jedan omladinac zabio gol. Onda ove utakmice Hadzica sto je igrao s pocetka sezone, Mujakic isto tako pri kraju. Heric, Mihojevic.... kad god su dobili priliku opravdali su je! Nikad nisu izasli sa terena da im se yebe od do i da im se zvizdi.

Ne znam zasto, al zasto onda neki drugi, da ne kazem polovnjaci, dobijaju mjesto i priliku ispred tih momaka. Siguran sam da Heric nije nista losiji od Adukora! Mujakic od ovog Sofranca! Itd itd.
Zasto se njima ne da prilika? Zasto sluzi akademija na kraju krajeva? Da se momci prodaju za sitnis po drugim ligama po europi da bi se moglo skupit tih 700k pa da se nabave novi 'polovnjaci'?

Kako dinamo radi? Ma **** dinamo evo pogledajmo zeljeznicar koji nam je preko miljacke tu. Proteklih godina IZ VLASTITOG POGONA koliko samo igraca izbacise i zaradise daleko vise od pisljivih 700k. Hadziahmetovic, hodzic, bajic itd. Ove sezone koliko su samo minuta sabanadzovic, zeric i drugi skupili minuta u odnosu na Herica, Veladzica, Hadzica?
Njima ti omladinci donose bodove a nama sjede po klupama i cekaju ponude iz druge austrijske lige da bi mogli da pokazu sta znaju. Kod nas raspali talenat radovac njima krade minute. I to je svima ok.
Na forumu opste odusevljenje zbog yebenih 700k koji nama ne idu ni u dzep ni iz dzepa.

Ugasite akademiju neznalice.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 13 jan 2018, 23:23

kraljlavova je napisao/la:Kako sam i rekao za stječeva problem je lova hoće čovjek pare koje ima dole jednostavno neće da se odrekne love koju dole ima možda na ljeto bude nešto
Ma ti si babuka insajdera, nema dalje...
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 13 jan 2018, 23:25

FrancescoTotti je napisao/la:Sjecam se utakmice protiv Slavije cini mi se u kupu, kad je sansu dobio Catakovic pa je odmah zabio gol. Na istoj toj utakmici jos je jedan omladinac zabio gol. Onda ove utakmice Hadzica sto je igrao s pocetka sezone, Mujakic isto tako pri kraju. Heric, Mihojevic.... kad god su dobili priliku opravdali su je! Nikad nisu izasli sa terena da im se yebe od do i da im se zvizdi.

Ne znam zasto, al zasto onda neki drugi, da ne kazem polovnjaci, dobijaju mjesto i priliku ispred tih momaka. Siguran sam da Heric nije nista losiji od Adukora! Mujakic od ovog Sofranca! Itd itd.
Zasto se njima ne da prilika? Zasto sluzi akademija na kraju krajeva? Da se momci prodaju za sitnis po drugim ligama po europi da bi se moglo skupit tih 700k pa da se nabave novi 'polovnjaci'?

Kako dinamo radi? Ma **** dinamo evo pogledajmo zeljeznicar koji nam je preko miljacke tu. Proteklih godina IZ VLASTITOG POGONA koliko samo igraca izbacise i zaradise daleko vise od pisljivih 700k. Hadziahmetovic, hodzic, bajic itd. Ove sezone koliko su samo minuta sabanadzovic, zeric i drugi skupili minuta u odnosu na Herica, Veladzica, Hadzica?
Njima ti omladinci donose bodove a nama sjede po klupama i cekaju ponude iz druge austrijske lige da bi mogli da pokazu sta znaju. Kod nas raspali talenat radovac njima krade minute. I to je svima ok.
Na forumu opste odusevljenje zbog yebenih 700k koji nama ne idu ni u dzep ni iz dzepa.

Ugasite akademiju neznalice.
Sve je brate OK al poređenje Herića s Adukorom ti nije dobro. Herić jest igračina al Adukor i Stanojević su nam ponajbolji igrači u ovoj polusezoni, i Herića strpat tu je skoro nemoguće. Jedino rotirat to češće, kutarisat se Radovca pa da Herić bude prvi pik za poziciju zadnjeg veznog kad je neko od ove dvojice odsutan, a izgleda da ga Husref plaho i ne miriše jer nije se kod njega naigrao. Sa svim ostalim se slažem, al ponekad se baš ubode s pojačanjem i dobiješ igračinu, kao što se s mladim igračem može ubost al može bit i promašaj tipa Plakalo.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 13 jan 2018, 23:28

FrancescoTotti je napisao/la:Sjecam se utakmice protiv Slavije cini mi se u kupu, kad je sansu dobio Catakovic pa je odmah zabio gol. Na istoj toj utakmici jos je jedan omladinac zabio gol. Onda ove utakmice Hadzica sto je igrao s pocetka sezone, Mujakic isto tako pri kraju. Heric, Mihojevic.... kad god su dobili priliku opravdali su je! Nikad nisu izasli sa terena da im se yebe od do i da im se zvizdi.

Ne znam zasto, al zasto onda neki drugi, da ne kazem polovnjaci, dobijaju mjesto i priliku ispred tih momaka. Siguran sam da Heric nije nista losiji od Adukora! Mujakic od ovog Sofranca! Itd itd.
Zasto se njima ne da prilika? Zasto sluzi akademija na kraju krajeva? Da se momci prodaju za sitnis po drugim ligama po europi da bi se moglo skupit tih 700k pa da se nabave novi 'polovnjaci'?

Kako dinamo radi? Ma **** dinamo evo pogledajmo zeljeznicar koji nam je preko miljacke tu. Proteklih godina IZ VLASTITOG POGONA koliko samo igraca izbacise i zaradise daleko vise od pisljivih 700k. Hadziahmetovic, hodzic, bajic itd. Ove sezone koliko su samo minuta sabanadzovic, zeric i drugi skupili minuta u odnosu na Herica, Veladzica, Hadzica?
Njima ti omladinci donose bodove a nama sjede po klupama i cekaju ponude iz druge austrijske lige da bi mogli da pokazu sta znaju. Kod nas raspali talenat radovac njima krade minute. I to je svima ok.
Na forumu opste odusevljenje zbog yebenih 700k koji nama ne idu ni u dzep ni iz dzepa.

Ugasite akademiju neznalice.
Slazem se sa tobom al to nije do uprave,sta se oni imaju mjesat u rad struke i trenera? Mi smo dali sansu mladim igracima od Mujakica,Kadusica,Mihojevica,Hadzica,Herica to je ok broj nije realno da svi dobiju sansu nit je u bilo kojem klubu dobijaju,za Zelju stoji prije su davali a sada ne. Mjerilo ti je i forum gdje sad pljuju sto imamo dva juniora na bekovima i traze ovdje da se dovede bek,pa onda traze Stojceva i pljuju upravu zast se ne dovede,zato nama nikad ugoditi. Licno nek je dosao Sofranac al bi ja gurnuo i Sadikua,takodje i ove mlade bekove,i Hericu bi dao sansu nebi dovodio nikakvog veznog. Ko prati rad u velikim klubovima sa mladjim igracima,po sezoni jedan il dva dobiju sansu da se dokazu jer se rezultat ganja,a sa mladim bas to nije moguce jer osciliraju

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 13 jan 2018, 23:31

ThrillerHz je napisao/la:Jel s Nedimom ide i primorac u paketu? Je.bes sve pare ako ce primorac ostat :crazy:
Isto pomislih :D

Fenomenalan razvoj :thumbup: samo tušit, pogledao ga je svak u klubu da su vidjeli išta više ne bi pristali i adio...

Totti burazeru dug je put do dinama, a ne ide stopama zeljeznicara...5 godina taj tim nema trofeja...u dinamu bi zagreb zapalili kad bi se to desilo...Heric bi igrao da je bolji od Adukora...pretjerujes u afektu....
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 13 jan 2018, 23:38, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 13 jan 2018, 23:37

Pa ovdje 90% ljudi zeli pojacanja na bekovima a ja bi prije Pidru stavio lijevo umjesto Bekica.
Hadzic bi trebao ravnopravno da dijeli minute sa Ahmetovicem.
Adukor i stanojevic umjesto herica? Gdje nestadose protiv zeljeznicara?
Je li se ikad desilo Hericu da tako nestane ( u ono malo utakmica gdje je dobijao priliku ).
Mujakic u zadnje tri utakmice koje odigra popisa se po preplacenom polovnjaku novakovicu.
Ono sto hocu rec je da ti momci imaju kvalitet! Kroz jednu sezonu oni bi se afirmisali i bili bi medju najboljim igracima u ligi! I onda bi sigurno mogao dobit za njih puno vise od mrtvih 700k.
I husref ne mirise te momke? Nesto sumnjam u to. Jednostavno pritisak je i na husrefu za instant rezultatima i on nema hrabrosti da u svemu tome povjerava svoju klupu doslovno tim momcima.

ALI da uprava kaze "gle, cilj je afirmisat akademce, napravit ekipu za narednih godinu il dvje, ove godine ako se izbori europa cilj je postignut, sljedece godine uz par dobrih pojacanja za pozicije gdje skripi cilj je dupla kruna". Ali neee, hajmo mi pricat kako imamo sistem rada, najbolje igrace, kamp, zaradit koju sicu na prodaji svega sto valja iz akademije....
Ponavljam opet, ugasite tu akademiju, recite nam cilj je svake sezone izborit europa ligu, bit nabijen u prvom pretkolu i to je to. Da se ne yebemo puno.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 13 jan 2018, 23:45

FrancescoTotti je napisao/la:Pa ovdje 90% ljudi zeli pojacanja na bekovima a ja bi prije Pidru stavio lijevo umjesto Bekica.
Hadzic bi trebao ravnopravno da dijeli minute sa Ahmetovicem.
Adukor i stanojevic umjesto herica? Gdje nestadose protiv zeljeznicara?
Je li se ikad desilo Hericu da tako nestane ( u ono malo utakmica gdje je dobijao priliku ).
Mujakic u zadnje tri utakmice koje odigra popisa se po preplacenom polovnjaku novakovicu.
Ono sto hocu rec je da ti momci imaju kvalitet! Kroz jednu sezonu oni bi se afirmisali i bili bi medju najboljim igracima u ligi! I onda bi sigurno mogao dobit za njih puno vise od mrtvih 700k.
I husref ne mirise te momke? Nesto sumnjam u to. Jednostavno pritisak je i na husrefu za instant rezultatima i on nema hrabrosti da u svemu tome povjerava svoju klupu doslovno tim momcima.

ALI da uprava kaze "gle, cilj je afirmisat akademce, napravit ekipu za narednih godinu il dvje, ove godine ako se izbori europa cilj je postignut, sljedece godine uz par dobrih pojacanja za pozicije gdje skripi cilj je dupla kruna". Ali neee, hajmo mi pricat kako imamo sistem rada, najbolje igrace, kamp, zaradit koju sicu na prodaji svega sto valja iz akademije....
Ponavljam opet, ugasite tu akademiju, recite nam cilj je svake sezone izborit europa ligu, bit nabijen u prvom pretkolu i to je to. Da se ne yebemo puno.
Pretjerujes nema juniora u sastavu da je bolji od trenutnih u prvih 11, sigurno ne od prvog strijelca lige, pa ni hebenog Bekica...momci koji u biti tek njuse profi fudbal i treba postepeno ubacivati zbog njih samih...treba ih posuditi da igraju u ligi svakako...tu ne treba biti sumnje....zasto bi ovoliki klub pravio od sebe klub sredine tabele u kojem igraju juniori??? Zasto od Sarajeva pravit Krupu kad ima vec krupa? Ili neznam mladost? Posudbe i ende...kad spominjes diname i ostale, tako i kod njih to ide...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 13 jan 2018, 23:50

Pricas kao da smo prvi sa deset bodova prednosti a ne na trecem mjestu gdje se borimo za europu.
Pa covjece ne govorim ja da svakog omladinca kojeg imamo u seniorima stavimo u prvi tim... Za dvojicu il trojicu sigurno ima mjesta i nimalo ne bi unazadili igru koju imamo! Primjer Heric umjesto stanojevica ili adukora, pa neka njih dvojica dijele minutazu. Ili Mujakic ispred Novakovica. NISTA LOSIJI oni nisu od tih koji su trenutno u prvom timu i sigurno ne bi bili na goroj poziciji od ove na kojoj smo sad.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 13 jan 2018, 23:59

Mene samo zanima kako svi znate te informacije.. jel to ono samo: cuo sam od amidze sto mu je najbolji drug ima rođaka koji je blizak upravi Sarajeva. Il vam se javljaju direktono mendazeri tih igraca da bi napuhali cijenu.. :D
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 14 jan 2018, 00:02

Da uprava kaze Husrefu da je cilj afirmisanje akademaca i da treba staviti Mujakica ispred evo sad Sofranca pola grada bi iduci dan pricalo kako se treneru kroji tim i kako su to neki takovi oko Mujakica. Ja sam prihvatio da je realnost da navijac Sarajeva nikad nicim nije zadovoljan i opustio se. Za ove momke je bolje da cim prije odu iz kluba u sredinu gdje ce imati prostora za normalnu afirmaciju, naravno uz zaradu kluba i obavezne procente. Sasvim je nebitno sto se prodaju bez minutaze u prvom timu jer ona nista nece za njih znaciti. Bitno je da se ta djeca sutra pokazu u jacim sredinama i to ce dizati cijenu buducim talentima iz kluba. Ne zaradjuje zeljeznicar zato sto mu djeca imaju minutazu nego zato sto su dzeko, bajic, hadziahmetovic i drugi koji standardno igraju "produkt" njihove skole.

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 14 jan 2018, 00:07

Orangina85 je napisao/la:Da uprava kaze Husrefu da je cilj afirmisanje akademaca i da treba staviti Mujakica ispred evo sad Sofranca pola grada bi iduci dan pricalo kako se treneru kroji tim i kako su to neki takovi oko Mujakica. Ja sam prihvatio da je realnost da navijac Sarajeva nikad nicim nije zadovoljan i opustio se. Za ove momke je bolje da cim prije odu iz kluba u sredinu gdje ce imati prostora za normalnu afirmaciju, naravno uz zaradu kluba i obavezne procente. Sasvim je nebitno sto se prodaju bez minutaze u prvom timu jer ona nista nece za njih znaciti. Bitno je da se ta djeca sutra pokazu u jacim sredinama i to ce dizati cijenu buducim talentima iz kluba. Ne zaradjuje zeljeznicar zato sto mu djeca imaju minutazu nego zato sto su dzeko, bajic, hadziahmetovic i drugi koji standardno igraju "produkt" njihove skole.
Iskreno da kazem ako će se oni "gušiti" u Sarajevu a toliki su potencijal onda bolje da idu. Pa eto i mali Nedim nas je na kraju ispoštovao. Mogao je da ide možda čak i prošle sezone negdje al eto ostao je. Potpisao novi ugovor. Na kraju mu se nije davalo toliko prilike koliko je bilo potrebno. Zbog čega je to tako, možda do nezavidne situacije na tabeli pa je bilo rizično postavljat neiskusne igrače, možda je Musemić kriv za to, a možda i sami igrači... ne znam.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 14 jan 2018, 00:08

Da je Messi u akademiji ponikao, sad bi u Argeliniju radio i raja bi mu govorila "de mali, raspali nam šišu". Da je dočekati da nam uspije jedan talenat.. :lol:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 14 jan 2018, 00:09

Jos mjesec i par dana do Širokog.. :opaopa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: donDondon i 25 gostiju.