FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 03 mar 2017, 14:30

fico je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:
fico je napisao/la:Nemojte tribine približiti terenu. Tek će se tada igrači žaliti na pritisak :mrgreen:
Osvojit ćemo ove sezone duplu krunu jer imamo najbolju ekipu i strašnu klupu pa će navijači biti strpljiviji i pritisak će splasnuti jer će iza nas biti jedna od najuspješnijih sezona tako da to neće biti problem.
:lol:
Čak i kada bi osvojili Duplu, mi ne bi imali strpljenja ni za jedan kiks. Pitarluk je čudo :D
Ako je iko imao strpljenja, onda smo to mi.

Godine i godine laganja, ublega i brukanja....

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 03 mar 2017, 14:38

Sutra je okupljanje bordo ekstremista u 12 ispred Fahdove! @High će predvoditi podne namaz, nakon kojeg se kreće s tekbirima i navijanjem prema Otoci! Mi ostali ih čekamo kod stadiona, pa svi zajedno u napad! :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Lik
Postovi: 5293
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 03 mar 2017, 14:39

Nama da na stadionu zamjene semafor bilo bi extra i ujedno maximum koji možemo sanjati. Sve ostalo su mokri snovi.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 03 mar 2017, 14:52

joker90 je napisao/la:Sutra je okupljanje bordo ekstremista u 12 ispred Fahdove! @High će predvoditi podne namaz, nakon kojeg se kreće s tekbirima i navijanjem prema Otoci! Mi ostali ih čekamo kod stadiona, pa svi zajedno u napad! :kafa:
Sa bordo barjakom i bakljom u ruci. :bih:
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 03 mar 2017, 15:03

Uoči duela Željezničara i Mladosti DK, delegacija navijačke skupine Mladosti, Crvena legija posjetila je danas mezar Mirze Raščića i grob Vedrana Puljića.

Delegacija Crvene legije je uoči sutrašnjeg duela sa Željezničarem posjetila mezar Mirze Raščića i grob Vedrana Puljića. Podsjetimo Mirza i Vedran su nastradali navijači Željezničara, odnosno Sarajeva.

“Dobro poznajemo bol gubitka brata s tribine, tek nedavno smo obilježili godinu smrti našeg Piksija, te smo na ovaj način odali počast poginulim navijačima. Svi smo mi jedno, samo nas boje dijele. Neka vam je rahmet i laka zemlja bosanska”, poručila je Crvena legija nakon ovog sjajnog gesta.

Ovaj gest je znak da ima nade za bh. fudbal kao i znak da navijačke skupine rade mnogo pozitivnih stvari da nisu uvijek u negativnom kontekstu pomenuti.

:tokralju: :tokralju: :tokralju: Izvinjavam se ako je neko objavio vec.

@PitarBordo, mLogo te respektujem da bi kliknuo sve to sto si pomenuo :nene:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la franklampard8 » 03 mar 2017, 15:13

Treba rijesiti mokre cvorove :D
1946

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 03 mar 2017, 15:18

ono kad ti jedan Svraka priča o pritisku :facepalm: :damn:
zguzili mu trebu haman prest'o lopte igrat, ispo iz prve postave.... :crazy: :urnebes: :facepalm:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 03 mar 2017, 15:22

fico je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:
fico je napisao/la:Nemojte tribine približiti terenu. Tek će se tada igrači žaliti na pritisak :mrgreen:
Osvojit ćemo ove sezone duplu krunu jer imamo najbolju ekipu i strašnu klupu pa će navijači biti strpljiviji i pritisak će splasnuti jer će iza nas biti jedna od najuspješnijih sezona tako da to neće biti problem.
:lol:
Čak i kada bi osvojili Duplu, mi ne bi imali strpljenja ni za jedan kiks. Pitarluk je čudo :D
2-3 trofeja za redom, ja bi aplaudirao svakom.... :thumbup: i onom čikici s kafom...svima... :D
SiouxLukavac je napisao/la:Sutra ako Said ne bude u prvih 11, sto prije se zahvaliti i pozeliti svu srecu.
jbg , svakako nemamo igrača....+ zajebancija sa Duljom...na ljeto dat Čali odriješene ruke da složi ekipu....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

fks74
Postovi: 9219
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 03 mar 2017, 16:01

Ako bi osvojili prvenstvo ove sezone to bi mi bila najdraza titula ikada.Sa ovom ekipom, uz mnoge turbulencije, i sa pritiskom sa raznih strana i raznih dusmana,to bi bio vrh vrhova. :opaopa: :opaopa:

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 03 mar 2017, 16:57

Ako se ona ekipa Melje sa nama mogla boriti za titulu prije dvije godine, uz pravi pristup, moze i ova nasa ekipa, koja je ruku na srce jako tanka.
Ali liga je takva kakva jeste i to nam daje neku sansu. Iz godine u godinu, titulu osvaja najmanje losa ekipa.

Do duse, gurbeti su vec poceli sa kupovinom utakmica. Ovo u Krupi, kako sam ja cuo od ozbiljnih ljudi, je bilo nastimano.

zagorski
Postovi: 7664
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 03 mar 2017, 17:02

Evander je napisao/la:Ako se ona ekipa Melje sa nama mogla boriti za titulu prije dvije godine, uz pravi pristup, moze i ova nasa ekipa, koja je ruku na srce jako tanka.
Ali liga je takva kakva jeste i to nam daje neku sansu. Iz godine u godinu, titulu osvaja najmanje losa ekipa.

Do duse, gurbeti su vec poceli sa kupovinom utakmica. Ovo u Krupi, kako sam ja cuo od ozbiljnih ljudi, je bilo nastimano.
I ja sam danas isto cuo i to od navijaca gurbeta,a koji inace ne lupeta gluposti.
I vjerujem da ce biti jos toga jer oni jednostavno moraju nesto osvojiti ove sezone.
Ali hajd da ne pricamo o njima vise.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 03 mar 2017, 17:57

zagorski je napisao/la:
Evander je napisao/la:Ako se ona ekipa Melje sa nama mogla boriti za titulu prije dvije godine, uz pravi pristup, moze i ova nasa ekipa, koja je ruku na srce jako tanka.
Ali liga je takva kakva jeste i to nam daje neku sansu. Iz godine u godinu, titulu osvaja najmanje losa ekipa.

Do duse, gurbeti su vec poceli sa kupovinom utakmica. Ovo u Krupi, kako sam ja cuo od ozbiljnih ljudi, je bilo nastimano.
I ja sam danas isto cuo i to od navijaca gurbeta,a koji inace ne lupeta gluposti.
I vjerujem da ce biti jos toga jer oni jednostavno moraju nesto osvojiti ove sezone.
Ali hajd da ne pricamo o njima vise.
pa jbt beba bi skontala da nešto nije u redu, čuj ugasili prenos i slučajno baš u "tami" postignu pogodak :D :urnebes: :puke:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 03 mar 2017, 18:13

DenchiNL je napisao/la:
zagorski je napisao/la:
Evander je napisao/la:Ako se ona ekipa Melje sa nama mogla boriti za titulu prije dvije godine, uz pravi pristup, moze i ova nasa ekipa, koja je ruku na srce jako tanka.
Ali liga je takva kakva jeste i to nam daje neku sansu. Iz godine u godinu, titulu osvaja najmanje losa ekipa.

Do duse, gurbeti su vec poceli sa kupovinom utakmica. Ovo u Krupi, kako sam ja cuo od ozbiljnih ljudi, je bilo nastimano.
I ja sam danas isto cuo i to od navijaca gurbeta,a koji inace ne lupeta gluposti.
I vjerujem da ce biti jos toga jer oni jednostavno moraju nesto osvojiti ove sezone.
Ali hajd da ne pricamo o njima vise.
pa jbt beba bi skontala da nešto nije u redu, čuj ugasili prenos i slučajno baš u "tami" postignu pogodak :D :urnebes: :puke:

Sjećam se davno nekad, dok je Modriča još bila meni se čini u ligi, negdje je Sloboda meni se čini igrala i ne mogu gola dati ni naopako... I vako 80 i neki minut kamera poče snimati žita i kukuruz iza i odjedmo kadar se vraća čuješ sudija svira penal... Lik haman pao vako 10 metara van šesnaesterca. :lol: :urnebes:
Samo Saraj'vo.

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 03 mar 2017, 18:15

Moze li neko kako finu sliku vezano za Sarajevo , za masku oklopa za mobitel??
Bordo bijeli za život cijeli!!

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 03 mar 2017, 18:17

Benjolos je napisao/la:Moze li neko kako finu sliku vezano za Sarajevo , za masku oklopa za mobitel??
Eo brate:

slika


:kafa:
Samo Saraj'vo.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 03 mar 2017, 18:22

:rol: :rol: :rol: :rol: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

(Za post o penalu)
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

zagorski
Postovi: 7664
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 03 mar 2017, 18:30

DenchiNL je napisao/la:
zagorski je napisao/la:
Evander je napisao/la:Ako se ona ekipa Melje sa nama mogla boriti za titulu prije dvije godine, uz pravi pristup, moze i ova nasa ekipa, koja je ruku na srce jako tanka.
Ali liga je takva kakva jeste i to nam daje neku sansu. Iz godine u godinu, titulu osvaja najmanje losa ekipa.

Do duse, gurbeti su vec poceli sa kupovinom utakmica. Ovo u Krupi, kako sam ja cuo od ozbiljnih ljudi, je bilo nastimano.
I ja sam danas isto cuo i to od navijaca gurbeta,a koji inace ne lupeta gluposti.
I vjerujem da ce biti jos toga jer oni jednostavno moraju nesto osvojiti ove sezone.
Ali hajd da ne pricamo o njima vise.
pa jbt beba bi skontala da nešto nije u redu, čuj ugasili prenos i slučajno baš u "tami" postignu pogodak :D :urnebes: :puke:
I jos se krupljani ne ljute sto su im gurbeti polupali stolice!
Sto li Boze dragi!?
:urnebes:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 03 mar 2017, 18:31

Evander je napisao/la:Ako se ona ekipa Melje sa nama mogla boriti za titulu prije dvije godine, uz pravi pristup, moze i ova nasa ekipa, koja je ruku na srce jako tanka.
Ali liga je takva kakva jeste i to nam daje neku sansu. Iz godine u godinu, titulu osvaja najmanje losa ekipa.

Do duse, gurbeti su vec poceli sa kupovinom utakmica. Ovo u Krupi, kako sam ja cuo od ozbiljnih ljudi, je bilo nastimano.
Ja sam taj dan igrao 1X na Pande iako su mi ljudi na ovom forumu rekli da Megamix neće ništa prepustit slučaju. Realno, bilo je i očekivano, to što sam ja levat ne'a veze.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

zagorski
Postovi: 7664
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 03 mar 2017, 18:33

PitarBordo je napisao/la:
Benjolos je napisao/la:Moze li neko kako finu sliku vezano za Sarajevo , za masku oklopa za mobitel??
Eo brate:

slika


:kafa:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Oplakah brate,nisi normalan :D

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 03 mar 2017, 18:36

zagorski je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
zagorski je napisao/la: I ja sam danas isto cuo i to od navijaca gurbeta,a koji inace ne lupeta gluposti.
I vjerujem da ce biti jos toga jer oni jednostavno moraju nesto osvojiti ove sezone.
Ali hajd da ne pricamo o njima vise.
pa jbt beba bi skontala da nešto nije u redu, čuj ugasili prenos i slučajno baš u "tami" postignu pogodak :D :urnebes: :puke:
I jos se krupljani ne ljute sto su im gurbeti polupali stolice!
Sto li Boze dragi!?
:urnebes:
da se uplati preko računa ;)
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], skoJaa i 37 gostiju.