FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 03 dec 2017, 18:03

Ne može bit nafaka ubit nas na derbiju pa dva put Uskog uzet na Pecari. Ko im je gledao utakmice, popravili su i igru i sve. Ako se i oni pojačaju na zimu moglo bi bit svega.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 03 dec 2017, 18:04

Ma bolje da Zeljo ima prednost nego uski, jer samo oni znaju izgubit kupljenu titulu. Nema u ligi takve ekipe koja nece kiksat, pa lazni mostarci su imali 11 bodova prednosti pa su prokockali, mi isto napravili finu seriju pobjeda bili i dva glupa kiksa.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 03 dec 2017, 18:05

uNbx je napisao/la:Samo sebe gledat, ništa nije izgubljeno, ima još bruku do kraja.
Ma brate kad pocne cirkus na proljece nas nigdje nece biti, gurbeti sudjenje imaju od pocetka sezone ko da im svaku Miske sudi a mozes misliti sta ce se desavat na proljece
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 03 dec 2017, 18:06

Ove rezultate treba pokazat svima koji zagovaraju Amawa kao selektora. Kaže, referenca su titule u PL. Yebeš ovu ligu, Admir Adžem prvi na tabeli. Da ne spominjemo da su Uščuplić i Jagodić ovdje uzimali trofeje.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
kupus army
Postovi: 1549
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 03 dec 2017, 18:07

skoroalen je napisao/la:Ne može bit nafaka ubit nas na derbiju pa dva put Uskog uzet na Pecari. Ko im je gledao utakmice, popravili su i igru i sve. Ako se i oni pojačaju na zimu moglo bi bit svega.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Dnas su dobili na srecu,al sam ja vec na poluvremenu vidio da ce uzeti,imali su srece,al i to je sastavni dio sporta.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 03 dec 2017, 18:08

Inijesta je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Samo sebe gledat, ništa nije izgubljeno, ima još bruku do kraja.
Ma brate kad pocne cirkus na proljece nas nigdje nece biti, gurbeti sudjenje imaju od pocetka sezone ko da im svaku Miske sudi a mozes misliti sta ce se desavat na proljece
Šta predlažeš? Jedino da odstupimo iz lige, jer se nema smisla hrvat? Imali smo i mi suđenje 14/15, pa smo na kant digli pehar.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 03 dec 2017, 18:08

mensur55 je napisao/la:Ma bolje da Zeljo ima prednost nego uski, jer samo oni znaju izgubit kupljenu titulu. Nema u ligi takve ekipe koja nece kiksat, pa lazni mostarci su imali 11 bodova prednosti pa su prokockali, mi isto napravili finu seriju pobjeda bili i dva glupa kiksa.
Pa to je najgore, sustignemo mi al onda i mi padnemo kad najviše treba, i prošle sezone a evo i ove pali smo kad nismo smjeli, jednostavno mi uvijek napravimo više kikseva od drugih, i nama je svaki put smrt kad kiksamo protiv jednog od konkurenata.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 03 dec 2017, 18:09

Svako u ovoj ligi dočeka svojih pet minuta osim nas. 'bem ti lošu sreću.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 03 dec 2017, 18:13

tae pitjitji
koe cetvrtii
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 03 dec 2017, 18:13

uNbx je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Samo sebe gledat, ništa nije izgubljeno, ima još bruku do kraja.
Ma brate kad pocne cirkus na proljece nas nigdje nece biti, gurbeti sudjenje imaju od pocetka sezone ko da im svaku Miske sudi a mozes misliti sta ce se desavat na proljece
Šta predlažeš? Jedino da odstupimo iz lige, jer se nema smisla hrvat? Imali smo i mi suđenje 14/15, pa smo na kant digli pehar.
Pa tad smo imali sudjenje na nasoj strani, ove god ga nemas i po meni vrlo tesko cemo i do evrope doci, ne kazem da se odustane al mi krivo jer smo ko ekipa uz zrinjski najbolji
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 03 dec 2017, 18:17

Ja sam jbg govorio da nikako ne smijemo izgubit u derbiju, makar nerješeno ali nikako izgubit. Puno bi znacilo sad za nastavak da gurbeti imaju dva boda manje...Adzem ili ne Adzem oni su prvi i nece bit lako ovo stic al vidicemo...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 03 dec 2017, 18:18

@Inijesta to smo trebali pokazat na terenu. A šta imamo do sad? Domaće poraze od mjesnih zajednica i graničnih prelaza, dva izgubljena derbija, ispadanje iz kupa u prvoj rundi. Jasno mi je šta hoćeš da kažeš al' sjeti se da je i Čala imao 8 pobjeda u nizu. Sad moramo čekat da nam se dosta stvari poklopi.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 03 dec 2017, 18:21

loša je situacija, ali ima još dosta da se igra.
mislim da bi mi morali doći do 3 boda u vitezu ako želimo da se nadamo nečemu.
a na proljeće će biti rovovska bitka, biće snažne ekipe u LZP.
moraju gurbeti još 2 puta igrati sa nama, svinjama i lišticom....

trebamo se pojačati i gledati sami sebe.
ako budemo dobro igrali i dobre rezultate postizali , nemamo šta misliti o drugima, sami svoju sudbinu krojimo...
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 03 dec 2017, 18:24

skoroalen je napisao/la:@Inijesta to smo trebali pokazat na terenu. A šta imamo do sad? Domaće poraze od mjesnih zajednica i graničnih prelaza, dva izgubljena derbija, ispadanje iz kupa u prvoj rundi. Jasno mi je šta hoćeš da kažeš al' sjeti se da je i Čala imao 8 pobjeda u nizu. Sad moramo čekat da nam se dosta stvari poklopi.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Ma meni je ova sezona odavno izgubljena zahvaljujuci upravi, cali i propuhu i zao ce mi biti a vec je pocelo dosta raje protiv Husrefa pricat
A jos vise ce mi biti krivo da gurbeti titulu uzmu jer je nezasluzuju ji po cemu, nadam se da ko sto sad na srecu uzimaju kad im bude najpotrebnije da ce im sreca okrenuti ledja
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

zagorski
Postovi: 7686
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 03 dec 2017, 18:27

A mi smo se ukopali onim utakmicama kad su nas vodili Cala i Repuh,tu smo napravili kljucni zaostatak. Ostanak Cale,ispadanje od Zarie,imenovanje Repuha su katastrofalne greske ove Uprave,greske koje nas na kraju mogu kostati ne samo titule nego i ucesca u EL.
Imaju priliku u zimskom prelaznom roku da to poprave dovodenjem kvalitetnih pojacanja pa na proljece da napravimo dobar rezultat,ali pouceni iskustvom prethodna dva zimska prelazna roka nisam optimista,nimalo!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5821
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 03 dec 2017, 18:40

Kao prvo husrefova najveca greska je krupada smo uzeli bod, sad bi tabela uzgledala MNOGO bolje.

Mujkic je odigro juce dobru utakmicu, sam i Husref je prizno gresku sto mu nije davao vise sanse dok su bili bolji tereni. Veoma je rizicno u onim islovima dat mladom igracu prve minite.

Terenice bit jos gori kad drugi dio sezone pocne te prve 4 utakmice. Tako kad se bude pojacavalo treba i to imat na umu.

Trece kao sto je neko rekao prije nije normalno da mladi igrac do ije 15 minuta (gdje odigra solidno ) i onda sledecu utakmicu taj mladi igrac ne dobije ni minutu.

Heric i juce kad je uso za onih 10 minuta je odigro VEOMA DOBRO, cak se i u igri osjetilo da igramo bolje.

Stanojevic saric i rahmanovic nisu toliko bolji od Herica da heric pored njih 3 dobiva u prosjeku 3 minute po utakmici.

Ako se uzme u obzir da ekipe kao gosk vitez celik pa i borac igra sa dosta mladih igraca plus da su im starohani poprilicno propali igraci , onda je pogubno da igrac poput herica mujkica hadzica imaju 3 minute po utakmici.

Mlad igrac mora nekad dobit priliku i protiv ekipa kao sto je zrinjski kone sb da se vidi koliko mogu i da oni osjete neko povjerenje i da se oni uvjere dali zaista vrijede.

Dovesti golmana tipa Delac
Krilo dva beka stopera

Ivetic pavlovic huseinovic bekic kadusic out

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 03 dec 2017, 18:46

Inijesta je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:@Inijesta to smo trebali pokazat na terenu. A šta imamo do sad? Domaće poraze od mjesnih zajednica i graničnih prelaza, dva izgubljena derbija, ispadanje iz kupa u prvoj rundi. Jasno mi je šta hoćeš da kažeš al' sjeti se da je i Čala imao 8 pobjeda u nizu. Sad moramo čekat da nam se dosta stvari poklopi.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Ma meni je ova sezona odavno izgubljena zahvaljujuci upravi, cali i propuhu i zao ce mi biti a vec je pocelo dosta raje protiv Husrefa pricat
A jos vise ce mi biti krivo da gurbeti titulu uzmu jer je nezasluzuju ji po cemu, nadam se da ko sto sad na srecu uzimaju kad im bude najpotrebnije da ce im sreca okrenuti ledja
Ma ne bi niko smio Husrefu pisnut vala, nema smisla. A za titulu, jbg brate, ima još da se igra al' i da uzmu ne može se reći da je nezaslužena. Dva derbija, Lištica, Banja Luka... džaba Arsenalu i Liverpulu lijep fudbal, ligu uzimaju Murinjovske ekipe i Siti koji je pola utakmica ove sezone dobio u zadnjih 5 minuta. Naše je da odradimo sezonu do kraja pa šta Bog da, svako uleti u formu i izađe iz nje. Prošle godine su bili prvi do 31. kola pa vidjeli smo kako završi sezona.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 03 dec 2017, 18:48

Ne znam što spominjete uopšte štrumfove. Hladno će mi qrac pucat ako oni uzmu titulu (a sumnjam da hoće). Nisu mi bitni uopšte, osim kad igramo s njima. Imamo još po dvije tekme sa svakim, pa ako smo fakat kvalitetniji, onda će se to i bodovno ispratit. Sve ostalo su fikcije.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 03 dec 2017, 18:49

15 kola je ostalo.. polako
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 03 dec 2017, 18:50

uNbx je napisao/la:Ne znam što spominjete uopšte štrumfove. Hladno će mi qrac pucat ako oni uzmu titulu (a sumnjam da hoće). Nisu mi bitni uopšte, osim kad igramo s njima. Imamo još po dvije tekme sa svakim, pa ako smo fakat kvalitetniji, onda će se to i bodovno ispratit. Sve ostalo su fikcije.
Upravu si buraz , jbg vruce glave odreagujemo :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Confiance, Uvijeknapravojstrani i 49 gostiju.