FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 15 nov 2017, 18:29

Evo jedno konkretno pitanje i hocu konkretan odgovor.

Kako je moguce da u 2017oj godini ne mozemo besplatno gledati utakmice naseg kluba. Jeli ikad iko uputio pismo ili pitanje upravi kluba da obezbjedi stream-ove svaku utakmicu u sezoni, a ne da placamo hebenom MojojTv. Gledam na youtube-u Crvena Zvezda ima obezbjedjen prenos za svaku njihovu utakmicu. Kanal Balkan sport tako nesto. Evo ja cu se obratit i postavit pitanje, samo neka mi neko kaze kome da se konkretno obratim. Hvala
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 15 nov 2017, 18:32

Renato Gojkovic.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 15 nov 2017, 18:38

Amca007 je napisao/la:Evo jedno konkretno pitanje i hocu konkretan odgovor.

Kako je moguce da u 2017oj godini ne mozemo besplatno gledati utakmice naseg kluba. Jeli ikad iko uputio pismo ili pitanje upravi kluba da obezbjedi stream-ove svaku utakmicu u sezoni, a ne da placamo hebenom MojojTv. Gledam na youtube-u Crvena Zvezda ima obezbjedjen prenos za svaku njihovu utakmicu. Kanal Balkan sport tako nesto. Evo ja cu se obratit i postavit pitanje, samo neka mi neko kaze kome da se konkretno obratim. Hvala
A sta je u ovoj drzavi besplatno?

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 15 nov 2017, 18:42

Joj vidi vidi insajderskih, odmah me neka dragucljivost uhvati :mrgreen:
Beli, stari insajderu :D

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 15 nov 2017, 18:47

belosevic28 je napisao/la:Renato Gojkovic.
?
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 15 nov 2017, 18:52

AlfredNobel je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Renato Gojkovic.
?
Njemu se treba obratit za džabne streamove. Odgovorio čovjek na post iznad. :kafa:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 15 nov 2017, 19:05

Amca007 je napisao/la:Evo jedno konkretno pitanje i hocu konkretan odgovor.

Kako je moguce da u 2017oj godini ne mozemo besplatno gledati utakmice naseg kluba. Jeli ikad iko uputio pismo ili pitanje upravi kluba da obezbjedi stream-ove svaku utakmicu u sezoni, a ne da placamo hebenom MojojTv. Gledam na youtube-u Crvena Zvezda ima obezbjedjen prenos za svaku njihovu utakmicu. Kanal Balkan sport tako nesto. Evo ja cu se obratit i postavit pitanje, samo neka mi neko kaze kome da se konkretno obratim. Hvala
s koje si ti planete života ti?
nema besplatno.
ja bi volio vidjet možda jedino da platiš člansku i sezonsku pa da gledaš stream na stranici kluba, nakon što ukucaš kod sezonske...
ili neki razvoj klupske TV, Bordo TV...
belosevic28 je napisao/la:Renato Gojkovic.
jedini frajer koji je disao punim plućima u Zenici :rol: :urnebes:
lik je 2m , jel on ljevak il dešnjak??
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 15 nov 2017, 19:12

Yebiga kralju, ima ljudi koji nisu u mogućnosti da plate sezonsku, pa čak i onih koji nemaju da plate članarinu, vole ovaj klub neizmjerno a nisu u prilici da pogledaju utakmice. Danas, rijetko koju utakmicu na planeti ne možeš pratiti uživo preko TV-a/streama, naravno kod nas to nije slučaj jer smo u srednjem vijeku.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 15 nov 2017, 19:18

uNbx je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Renato Gojkovic.
?
Njemu se treba obratit za džabne streamove. Odgovorio čovjek na post iznad. :kafa:
Hehehehehehbe
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 15 nov 2017, 19:20

uNbx je napisao/la:Yebiga kralju, ima ljudi koji nisu u mogućnosti da plate sezonsku, pa čak i onih koji nemaju da plate članarinu, vole ovaj klub neizmjerno a nisu u prilici da pogledaju utakmice. Danas, rijetko koju utakmicu na planeti ne možeš pratiti uživo preko TV-a/streama, naravno kod nas to nije slučaj jer smo u srednjem vijeku.
obično ilegalnog streama , tako možeš i naše :thumbup:
jbg , većina je i do stadiona tj. neraširenosti internet mreže, optičke/fiber mreže da ne spominjem..
Zenica npr. ima net od 400/400 , a naša metropola nema jer smo u šakama monopola telemacha...
selo smo...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 15 nov 2017, 19:23

DenchiNL je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Yebiga kralju, ima ljudi koji nisu u mogućnosti da plate sezonsku, pa čak i onih koji nemaju da plate članarinu, vole ovaj klub neizmjerno a nisu u prilici da pogledaju utakmice. Danas, rijetko koju utakmicu na planeti ne možeš pratiti uživo preko TV-a/streama, naravno kod nas to nije slučaj jer smo u srednjem vijeku.
obično ilegalnog streama , tako možeš i naše :thumbup:
jbg , većina je i do stadiona tj. neraširenosti internet mreže, optičke/fiber mreže da ne spominjem..
Zenica npr. ima net od 400/400 , a naša metropola nema jer smo u šakama monopola telemacha...
selo smo...
Takav vakat, pišaj ga. Da nije piraterije, kurko bi se nagledao kvalitetnih filmova, naslušao kvalitetne muzike u mjeri u kojoj jesam. Nekad su filmovi, muzika, knjige i sve ostalo bili stvar opšte kulture koja je dostupna svakom zainteresovanom, a sada su stvar prestiža. Nažalost.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 15 nov 2017, 20:02

Najgluplje od svega jeste sto se ne moze platiti putem smsa da se gleda utakmica uzivo kad se vec direktno prenosi svaka utakmica na moja TV. Mislim da bi i klub i telekom bili za. Jedan link, jedan ulaz na link jedan code koji dobijes putem poruke. 3 KM utakmica i gledaj.
Nikakva ovo nije lamet vec nesto sto vec dugo postoji. Ja bih svaki put platio umjesto da trazim gdje ima moja tv ili neke shugave streamove. Svakako ostaviti mogucnost placanja karticom ili pay pall. Preglupo je to sto se ovo ne koristi.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 nov 2017, 20:10

DenchiNL je napisao/la:Morteme jesul ovo obojicu braće Adukor stavili na najavu :D :urnebes: :rol:
Jesam :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 15 nov 2017, 20:11

A jes fkt glupo sto nema kreditom da platis i gledas i jednostavnije je i puno vise bi raji bilo pristupacno,jbt ono BH telecom ,telefoni folovi i oni kao takvo dali opciju preko banke a ne preko sami sebe da tako kazem.Da se liga zove Rajfajsen pa bi i skontao to ovako fkt nema logike.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 15 nov 2017, 20:13

muhamedhulk je napisao/la:Bespotrebno se vodi polemika oko Hadzica. Ja sam zasad zadovoljan sa njim u Klubu jer polako dobiva minutazu i samo neka trenira sa prvom ekipom. Ahmetovica kao trenutno najubojitijeg spica ne bih dirao iz napada ali svakako da Nedim ima priliku da se pokaze na treningu pa da bude prva opcija iza Ahmeta, a bice prilike; evo sljedeci zuti i Ahmet je na pauzi pa cemo vidjeti sta Husref misli o Nedimu kao zamjeni.
Licno za mene je mali jos zelen i ne moze biti br1 opcija u napadu, pogotovo sto igramo sa jednim targetmanom...
Nije da ga napadam il branim al njegovi vrsnjaci drmaju evropom, pusti to zelen je moze on i mora puno bolje..

Ja vjerujem da ce bit dobro pojacanje ako bude radio na sebi. Je*o ga Suarez nek pokupi malo Zlatanovog karaktera I bice ime... :mrgreen:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 15 nov 2017, 20:17

simidobar je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:Bespotrebno se vodi polemika oko Hadzica. Ja sam zasad zadovoljan sa njim u Klubu jer polako dobiva minutazu i samo neka trenira sa prvom ekipom. Ahmetovica kao trenutno najubojitijeg spica ne bih dirao iz napada ali svakako da Nedim ima priliku da se pokaze na treningu pa da bude prva opcija iza Ahmeta, a bice prilike; evo sljedeci zuti i Ahmet je na pauzi pa cemo vidjeti sta Husref misli o Nedimu kao zamjeni.
Licno za mene je mali jos zelen i ne moze biti br1 opcija u napadu, pogotovo sto igramo sa jednim targetmanom...
Nije da ga napadam il branim al njegovi vrsnjaci drmaju evropom, pusti to zelen je moze on i mora puno bolje..

Ja vjerujem da ce bit dobro pojacanje ako bude radio na sebi. Je*o ga Suarez nek pokupi malo Zlatanovog karaktera I bice ime... :mrgreen:
Samo je fazon što se u Evropi daje šansa takvima što obećavaju, a ovdje baš pravu priliku dobije jedan od 500.000, par ih dobije neznatnu iliti pseudošansu, a mnogi je i ne dobiju. :bih:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 15 nov 2017, 20:31

DenchiNL je napisao/la:
Amca007 je napisao/la:Evo jedno konkretno pitanje i hocu konkretan odgovor.

Kako je moguce da u 2017oj godini ne mozemo besplatno gledati utakmice naseg kluba. Jeli ikad iko uputio pismo ili pitanje upravi kluba da obezbjedi stream-ove svaku utakmicu u sezoni, a ne da placamo hebenom MojojTv. Gledam na youtube-u Crvena Zvezda ima obezbjedjen prenos za svaku njihovu utakmicu. Kanal Balkan sport tako nesto. Evo ja cu se obratit i postavit pitanje, samo neka mi neko kaze kome da se konkretno obratim. Hvala
s koje si ti planete života ti?
nema besplatno.
ja bi volio vidjet možda jedino da platiš člansku i sezonsku pa da gledaš stream na stranici kluba, nakon što ukucaš kod sezonske...
ili neki razvoj klupske TV, Bordo TV...
belosevic28 je napisao/la:Renato Gojkovic.
jedini frajer koji je disao punim plućima u Zenici :rol: :urnebes:
lik je 2m , jel on ljevak il dešnjak??
Očigledno sa planete fudbalskih romantika :D . Hajde da napravimo peticiju klubu da učlanjenjem u klub stičemo pravo na prenos utakmica, makar onih gostujucih ili da uprava uputi pismo telekomu da nam obezbjedi gledanje streama slanjem sms poruku od recimo 2 KM. Ja cu poslat peticiju. A domace pravac Kosevo
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 15 nov 2017, 20:31

@uNbx
Nesto vjerujem da on dobro radi na treninzima sigurno da bi bio vise u planu, al opet Ahmet igra strasno, Krste takodje, samo lud covjek bi ih mijenjao..

Zna Husref najbolje, rekao je da mu nisu bitne godine nego kvalitet, znaci mali mora da se vise trudi. Za njegove godine i kako su ga nahvalili on bi trebao da bude ko pit bull al slabo on to, nekako neozbiljno, Heric je npr. sve to, bas prijatno iznenadjenje, kad ga vidis znas da ima nade.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 15 nov 2017, 20:47

Renato se spominje kao pojacanje na poziciji stopera. I to kratkorocno, od januara do kraja sezone...a dalje bi se vidjelo, jer je tesko sada dovesti igraca. Btw, Renata bi dzaba dobili. Mada se mni ne lajka ni sekunde, jer nije clan prvih 11 u Istri. ''Sutnuo'' ga nas bivsi igrac Riste iz prvih 11.
Odron od Husarica nam nudi i Skahica na toj poziciji (dize mu cijenu, uliva ce ga Zrinjskom).
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 15 nov 2017, 21:26

simidobar je napisao/la:@uNbx
Nesto vjerujem da on dobro radi na treninzima sigurno da bi bio vise u planu, al opet Ahmet igra strasno, Krste takodje, samo lud covjek bi ih mijenjao..

Zna Husref najbolje, rekao je da mu nisu bitne godine nego kvalitet, znaci mali mora da se vise trudi. Za njegove godine i kako su ga nahvalili on bi trebao da bude ko pit bull al slabo on to, nekako neozbiljno, Heric je npr. sve to, bas prijatno iznenadjenje, kad ga vidis znas da ima nade.
Već sam ranije rekao zašto mislim da trenutno ne dobija više prilike, jednostavno jer su Mehmed i Senad usrali motku i nemamo sad luksuz da sklanjamo Ahmeta iz prve postave, koji je usput u formi kakvoj jest. Da je stabilnija situacija na tabeli, siguran sam da bi mali igrao mnogo više.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.