FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

mensur55
Kontakt:

PostPostao/la mensur55 » 12 sep 2017, 14:41

Cuj naseg cuke sta izjavi, on se usrao vec pa nismo GOSK da se trebamo bojati Mladosti. Zbog ovakvih bezmudih nam je vec godinama Evropa plafon.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 12 sep 2017, 14:41

skoroalen WroteColonNije baš svejedno hoćemo l' odmah udarit na najgore il' kasnije. Sad prva runda, gostovanje, baš teška utakmica... tamo imamo jednu pobjedu samo i to ovogodišnju u kupu (ako se ne varam). Kasnije već imaš dvomeč, drugačija je atmosfera, imaš dvije utakmice igrat. Jedino što mi u kupu razbijamo malere. U kupu smo uzimali na Pecari, u Mostaru, Zenici i Doboj-Kaknju u polufinalu. To nam ide na ruku.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk

Iduce kolo isto jedna utakmica

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 12 sep 2017, 14:43

mensur55 WroteColonCuj naseg cuke sta izjavi, on se usrao vec pa nismo GOSK da se trebamo bojati Mladosti. Zbog ovakvih bezmudih nam je vec godinama Evropa plafon.

To je to, svako malo prica imamo najbolje uslove u ligi a cilj izlazak u Europu... pa hajd da bude cilj titula svske godine **** vas europa kad se ispadne odma.
You'll Never Walk Alone!!!!
Rodjen pod sretnom zvezdom magičnom ali nad ovom zemljom generalno tragičnom.

"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 12 sep 2017, 14:46

mensur55 WroteColonCuj naseg cuke sta izjavi, on se usrao vec pa nismo GOSK da se trebamo bojati Mladosti. Zbog ovakvih bezmudih nam je vec godinama Evropa plafon.

Ma sta god se izjavi u javnosti to nista ne znaci narocito . uvijek mozes gledati s dvije strane ako izjavis da sigurno prolazis onda kazu vidi misle lako ce ,ako izjavi nismo zadovoljni mladost je neugodna kaze prepali se tako da jedino bitno je kako ce Husref pripremiti momke i kako ce oni odgovoriti na tetenu .

fks74
Kontakt:

PostPostao/la fks74 » 12 sep 2017, 15:07

Ma mogli smo vala i bolje proci, treba ozbiljan pristup i pobijediti. Ali sve jedno da bi osvojio kup moras sve pobijediti. :rol:

High
Kontakt:

PostPostao/la High » 12 sep 2017, 15:07

Izletila mi je opcija da uskoro radim na fakultetu, tako da vas, uz selame, ostavljam. Kandžijajte fašiste kad vam se god ukaže prilika i ne dajte im prostora za glupetanje. :)
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 12 sep 2017, 15:11

High WroteColonIzletila mi je opcija da uskoro radim na fakultetu, tako da vas, uz selame, ostavljam. Kandžijajte fašiste kad vam se god ukaže prilika i ne dajte im prostora za glupetanje. :)

Sejhu na hajr i na dobro, nastavi sa izvodjenjem omladine na pravi put, ako kad dokolis, navrati, dzemat vjerno ceka sejhove mudre misli. Sretno :bih:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Bosniacum Lilium
Kontakt:

PostPostao/la Bosniacum Lilium » 12 sep 2017, 15:26

High WroteColonIzletila mi je opcija da uskoro radim na fakultetu, tako da vas, uz selame, ostavljam. Kandžijajte fašiste kad vam se god ukaže prilika i ne dajte im prostora za glupetanje. :)

Kad su to Zeleni preuzeli FF UNSA :P
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala. Prvi alkoholičar ekipe - Kawhi

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 12 sep 2017, 15:47

Nemoj se bojati da će te studenti razotkriti i pronaći tvoje postove. Smanji sa Sabahudizmom pred njima i miran si. :mrgreen:

Sretno. :salut:

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 12 sep 2017, 15:47

bordobijeli WroteColon
skoroalen WroteColonNije baš svejedno hoćemo l' odmah udarit na najgore il' kasnije. Sad prva runda, gostovanje, baš teška utakmica... tamo imamo jednu pobjedu samo i to ovogodišnju u kupu (ako se ne varam). Kasnije već imaš dvomeč, drugačija je atmosfera, imaš dvije utakmice igrat. Jedino što mi u kupu razbijamo malere. U kupu smo uzimali na Pecari, u Mostaru, Zenici i Doboj-Kaknju u polufinalu. To nam ide na ruku.

Iduce kolo isto jedna utakmica

Ma znam, mislio sam na 1/4 finale pa do kraja. :D

Sine, Hase je tuk'o Engleze, Švabe i Ruse
Batistuta Gabrijele, za tebe je Škoro Pele!

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 12 sep 2017, 15:49

Izgleda da je u 19 u subotu tekma.

Btw Nedim Hadzic vozacki polozio :mrgreen: (ev me ko Expres novine :kafa: )
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 12 sep 2017, 15:50

Sa srećom, mada ne znam kako te rad na Univerzitetu sputava da budeš aktivan i ovdje...
Samo ti u mome srcu si, Saraj'vo! 1946

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 12 sep 2017, 15:55

miky_hz WroteColon

Btw Nedim Hadzic vozacki polozio :mrgreen: (ev me ko Expres novine :kafa: )

Da li je istina da i sada sportistima menadžeri ili klub sredi polaganje, ono pojaviš se samo na testovima, a urađeno sve. Časove vožnje ne radiš, nego poloziš na polaganju. :mrgreen:

Babo te nauči voziti. :D

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 12 sep 2017, 16:04

Neces ti nikoga ostaviti pa makar i da za NASU radis. :kafa:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

mensur55
Kontakt:

PostPostao/la mensur55 » 12 sep 2017, 16:15

bordobijeli WroteColon

Ma sta god se izjavi u javnosti to nista ne znaci narocito . uvijek mozes gledati s dvije strane ako izjavis da sigurno prolazis onda kazu vidi misle lako ce ,ako izjavi nismo zadovoljni mladost je neugodna kaze prepali se tako da jedino bitno je kako ce Husref pripremiti momke i kako ce oni odgovoriti na tetenu .

Ma sve to jest, ne moras rec da cemo ih poniziti ili sl ali brate sta imas od kukanja a igras protiv neke Mladosti. Sta mislis kako je on podigao moral igracima kad procitaju ovako nesto. On je uz Elvira, Sabrinu i Anelu rak ovog kluba. Stas ocekivati od igraca kad ti direktor ovako nesto izjavi, kad ti je jednoj direktorici najveci uspijeh da objavi sliku na instagram a druga moze popit vise nego Puzigaca, Benko i Hodic zajedno.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

kupus army
Kontakt:

PostPostao/la kupus army » 12 sep 2017, 16:17

MortemHz WroteColon
kupus army WroteColon
MortemHz WroteColonSve i da prođemo Mladost izvukli bi Zrinjski i to da se igra u Mostaru hahah

Od sledeceg kola se igra na dvije utakmice.

Jedna samo

Znam da su prosle godine bile dvije utakmice sa Kozarom,nisam upratio da su mijenjali sistem.

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 12 sep 2017, 16:23

Ma radi nezapamcenog fasistickog orgijanja navijaca Širokog Brijega sada je savez sve preuzeo na sebe i donijeli su odluku o jednom kolu. Napisao sam negdje iznad citav tekst o tome.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Memara
Kontakt:

PostPostao/la Memara » 12 sep 2017, 16:30

Današnju utakmicu U-19 reprezentacije BiH za koju nastupaju naši talentovani fudbaleri Rondić, Šabanović, Hadžić, Sadiku, Veladžić i Resić gledajte od 16h na sljedećem linku:

- https://www.youtube.com/watch?v=k77pkcv4ZlA

slika

Primorac
Kontakt:

PostPostao/la Primorac » 12 sep 2017, 16:50

U19 sa Bugarima 2:2 poluvrijeme Hadzic 2 gola

Memara
Kontakt:

PostPostao/la Memara » 12 sep 2017, 17:15

Primorac WroteColonU19 sa Bugarima 2:2 poluvrijeme Hadzic 2 gola
Hetrik Hadžića :kafa:

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: BA1997, MaroonSquad, zagorski i 39 gostiju.