FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 01 dec 2017, 16:53

uNbx je napisao/la:HEIL SCHWABO! :think:
Mog'o bi Hitler da se pojavi a :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 01 dec 2017, 16:56

Jel i Vedo ide u paketu da zamjeni Ahmetovića :lol:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 01 dec 2017, 17:07

Nama sa ovim klosarima u upravi, sa dinom i elvirom iz sjene ne moze pomoci onaj Naser iz Psg da nas kupi, a ovom olosu Husari treba zabraniti ulaz u kanton , a kamoli u klub
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 01 dec 2017, 17:32

@MortemHz

Npr. češki Zlin, Slovan Liberec, Maribor, Zorya, Vardar, čak ni Ludogorets ne izdvaja više od 10 mil. € godišnje!

Iz regiona što se tiče zemalja koje nisu dio "slavenskog svijeta" Albanci nam već par sezona pokazuju da se može i bez nekih velikih novaca igrati UEL, Sheriff Tiraspol iz Moldavije (nisu Slaveni, ali u blizini slavenskih i balkanskih zemalja su) također bez nekih ogromnih novaca počesto igra grupnu fazu, a Moldavija je daleko gora zemlja po svemu od Bosne i Hercegovine.

U svemu tražite izgovor, pa zašto? Sarajevo to može i mora! :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 01 dec 2017, 17:47

KrajisnikBosnjak je napisao/la:FK Sarajevo je idealno mjesto za ulaganje, jer liga nije nešto naročito teška, znači uz pametno investiranje osvajanje lige ne bi trebao biti neki problem uz par kvalitetnih igrača. Sarajevo uz godišnji budžet od 5 mil. € može igrati grupnu fazu Lige Evrope, vjerujte mi na riječ. Sa još kojim milionom i Liga prvaka ne bi bila problem, to jest novac se vraća investitoru od prodaje ulaznica, a i same dobiti od igranja UEL/UCL.
Sve to lijepo zvuci, ali nazalost ni blizu. Pa mi nemamo osnovnu stvar za evropu, a to je stadion. Sta dalje da pricamo. Ovde da udjes sa 50 miliona za pocetak, pitanje je bi li bilo dovoljno i da li bi se ikad isplatilo. Tako da... Pre pre prelosa investicija
1946~

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 01 dec 2017, 18:08

SiouxLukavac je napisao/la:Kako ružan osjećaj imam za sutra...uvijek loše igramo kad smo pod moranju, ako kiksamo....
I ja vjeruj mi. Bice teska patnja. 1:0 max. Jedino nas vadi sto nisu plate dobili..
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 01 dec 2017, 18:16

Kakav crni ibisevic kakvi njemci... ne produzujte pricu o tome djeca ce nam se smijat.
Husaricu zabranit ulazak u grad i na mobitelu mu blokirat rijec 'sarajevo' da je ikad napise!!
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
pasica
Postovi: 2397
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 01 dec 2017, 18:30

Pricate o klubu koji medju zaposlenima ima nekakve Poture, Ihtijarevice i Kantardzice. Kakva Evropa, dobro je i ovo.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 01 dec 2017, 18:36

Od nekakvih Sanela, Fuda, arapa, saudijskih princeva, seika, vlasnika sunnylanda itd itd pa do Ibisevica i svaba :tokralju:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
zlo87
Postovi: 3241
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 01 dec 2017, 18:54

Evander je napisao/la:Do sada je trebalo biti 3:0 :urnebes:
Zaboravio sam replicirati na ovo. Zbog ovog te raja ne gotivi. I ja sam mislim da nije uredu da kada se redaju pobjede sutis, pocnemo gubit idu ovakvi postovi. Treba biti umjeren u svemu, pa i u pozitivi i negativi.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 01 dec 2017, 19:05

zlo87 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Do sada je trebalo biti 3:0 :urnebes:
Zaboravio sam replicirati na ovo. Zbog ovog te raja ne gotivi. I ja sam mislim da nije uredu da kada se redaju pobjede sutis, pocnemo gubit idu ovakvi postovi. Treba biti umjeren u svemu, pa i u pozitivi i negativi.
Drugim rijecima:

slika

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
zlo87
Postovi: 3241
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 01 dec 2017, 19:14

Evander je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Do sada je trebalo biti 3:0 :urnebes:
Zaboravio sam replicirati na ovo. Zbog ovog te raja ne gotivi. I ja sam mislim da nije uredu da kada se redaju pobjede sutis, pocnemo gubit idu ovakvi postovi. Treba biti umjeren u svemu, pa i u pozitivi i negativi.
Drugim rijecima:

slika

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
slika
Da, istina je da smo mogli gubiti 3:0. Ali, istina je i da smo dosta napredovali kao ekipa i da smo pobjedili Mladost, Zrinjski, GOŠK i Slobodu, a da ti nisi ništa napisao povodom toga.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 01 dec 2017, 20:06

Shots fired.
4.10.2009.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 01 dec 2017, 20:28

Derdiyok je napisao/la:
uNbx je napisao/la:HEIL SCHWABO! :think:
Mog'o bi Hitler da se pojavi a :lol:
Od UDBA-e, preko Ševa, pa do Gestapa. ĐEĆEKO? :kafa:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 01 dec 2017, 20:39

Nek smo izgubili da nam se i evander javi, da znamo da je dobro. :tokralju:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 01 dec 2017, 20:42

Pa istina je, brat se nije javljo na pdf mjesec dana dok smo pobjede redali, jel jedan poraz došao eto i njega :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 01 dec 2017, 20:51

Prvo, priče o pritisku su ispričane milion puta, svađa i svađa je oko njih bilo. Za uspjeh u Evropi treba prvo prekucavat domaće prvenstvo, da nabiješ dobar koeficijent, da u drugom pretkolu ne ideš na Sturm, Lech, Maribor itd nego na Floru Tallin, neke amatere s Malte i ostale konobare. Onda da imaš sreće da te u playoffu potrefe neki idioti koji su smijenili trenera, kojim se povrijedio ključni igrač, imaju nesređenu političku situaciju u državi... ukratko, nekog ko je psihološki poljuljan da ga uspiješ uzet u dvomeču. I onda imaš grupnu fazu, al valja imat sposobne ljude u upravi da te pare pametno ulože a ne da napune svoje džepove. Mi realno nemamo ništa. Sve i da prođemo u neku grupnu fazu, nisam siguran da Koševo ispunjava uslove da se na njemu igraju te utakmice. Znači nemaš ni domaći teren. Nema od tog ništa ljudi, budimo realni, prvo cijela država mora krenut naprijed, pa liga, pa tek onda klub.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 01 dec 2017, 21:02

Postoji odredjena šansa da se uz konkretno osoblje iskoči iz prosjeka države i lige uz kvalitetnog stranog investitora i ode daleko u Evropi. Primjera ima nekoliko. Vardar je najbolji jer su nam najbliži i najsličniji mentalitetom. Tako da se ne može baš reći da nam je strogo neophodna bolja država odnosno kompletna liga. Zašto ne bismo mi bili taj izuzetak a neka ostali klubovi potvrdjuju pravilo? Jer svi zajedno nećemo nikada izgraditi dovoljno stabilnu ligu koja će davati redovne učesnike evropskih takmičenja. Naš je problem što imamo nezainteresovanog stranog ulagača, koji svoje klubove ne gleda na način kakav ga gledaju navijači našeg kluba. Dok je god tako, mi nećemo mrdnuti iz ove države. Eventualno titulu možemo uzeti jer ni ostali nisu ništa bolji od nas, ali grupe će ostati samo nedosanjani san.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 01 dec 2017, 21:25

Hajmo mi sutra Borac dobit', za sedam dana Vitez ako Bog da, pa onda drugi dio sezone. Nakon toga ćemo o Evropskoj ligi ili Ligi prvaka. PS Kakvi timovi igraju Evropsku ligu ne bi me čudilo da u skoro vrijeme neki tim iz BiH slučajno zaluta tamo. :D

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 01 dec 2017, 21:54

sarajevo46 je napisao/la:Hajmo mi sutra Borac dobit', za sedam dana Vitez ako Bog da, pa onda drugi dio sezone. Nakon toga ćemo o Evropskoj ligi ili Ligi prvaka. PS Kakvi timovi igraju Evropsku ligu ne bi me čudilo da u skoro vrijeme neki tim iz BiH slučajno zaluta tamo. :D
Skoro svaka drzava je dobila svog predstavnika u grupnim fazama EL i CL osim nase i jos par ovih manjih..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dave, kogmagie46 i 27 gostiju.