FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 28 nov 2017, 00:35

TobeYarabi je napisao/la:saricu za ono vracanje lopte meljovcima treba obe nozice polomiti.
Gospoda 1946
:hmmmm:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 28 nov 2017, 00:36

Moje misljenje je da igraci ne trebaju ici iz grada u periodu pred derbi. Treba da osjete te "pripreme" za mec od raje, da im nekako to bude tu u blizini i da naravno svakodnevno treniraju.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 28 nov 2017, 00:37

Jel Mihojevic ijednu tekmu ove sezone odigrao kako treba?


Uzet kapitensku pod hitno!!!!
1946~

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 28 nov 2017, 00:42

uNbx je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:saricu za ono vracanje lopte meljovcima treba obe nozice polomiti.
Gospoda 1946
:hmmmm:
da sam ja husref, gospodin saric bi jos uvjek bio na stadionu i izvodio kornere. yebo mu fer plej staru
Sabinho je napisao/la:Moje misljenje je da igraci ne trebaju ici iz grada u periodu pred derbi. Treba da osjete te "pripreme" za mec od raje, da im nekako to bude tu u blizini i da naravno svakodnevno treniraju.
a treba im i organizovati druzenje sa navijacima nakon ovako pickaste igre

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5792
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 28 nov 2017, 00:44

Netreba trazit alibi, vec prihvatit se posla i ici dalje.

Husref je trebo otic u gradacas u petak odugrat prijateljsku utakmicu sa zvjezdom na njihovoj kaljuzi. Posto u nedelju kad je marko izaso sa sudiama vidjelo se na njegovom licu da kune dan kad je postao fudbaler.

Ja mislim da zeljeznicar ima naj losi teren u premijer ligi. Mozda radnik (krupa ima plastiku) da imaju gore.

Al mi ako se bidemo vadili na snijeg blato i te stvari a nebudemo uvidjeli greske i od klonilihi opet cemo bit naguzeni.

Mi smo se digli zato sto smo pobjedili 8 utakmica a od ti 8 utakmica jedino sto vrijedi pomenut je zrinjski u mostaru i donekle sb a ovih 6 ekipa su prve 4 sve pobjedile. Okrenut se borcu i to je to..


Btw; Husref nek se stidi da ga je pobjedio tip koji u 20 utakmica nikog nije nadigro ko nas danas. Pa njima Gosk i vitez po 2 boda uzese i ne samo da su ih uzeli vec i nadigrali.

Porazod Krupe vise boli jer smo igrali zalagali se sve do 86 min preokrenuli rezultat, al ovaj poraz boli radi tog sto su se nasi prsili a prsa im ko u mrava a muda ko horoza

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 28 nov 2017, 00:48

Bravo tobe,slazem se :thumbup: zadnja dva tvoja posta potpisujem.

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 28 nov 2017, 01:16

Joj kako imam osjecaj da ce im se Krste popisat usta na proljece i onda kad im se sve ove glupe zezancije obiju o glavu. Ja sam danas jednu dobru foru cuo i to je to. Ostalo u rangu osnovne skole.
Bezveze se svadjate raja. Bgm teren je krmetnjak pravi bio. Evo lopte evo igralista.... Ono nije bilo igraliste vec krompiriste. Sabur braco sta vam je i dalje je BORDO Sarajevo. Ovaj derbi ce ostat zapamcen samo po njihovom javasluku
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3090
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 28 nov 2017, 01:18

Kako je Stanojevic gotivan lik. Prozivaju ga, a on mi hladno svaki put odgovori. Dosao na mala vrata, a jedan nam je od najboljih veznjaka zadnjih godina. Svaka cast i sto si onom debilu zube slomio. :thumbup:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 28 nov 2017, 01:24

Laznjak je napisao/la:Joj kako imam osjecaj da ce im se Krste popisat usta na proljece i onda kad im se sve ove glupe zezancije obiju o glavu. Ja sam danas jednu dobru foru cuo i to je to. Ostalo u rangu osnovne skole.
Bezveze se svadjate raja. Bgm teren je krmetnjak pravi bio. Evo lopte evo igralista.... Ono nije bilo igraliste vec krompiriste. Sabur braco sta vam je i dalje je BORDO Sarajevo. Ovaj derbi ce ostat zapamcen samo po njihovom javasluku
krstina greska je sto se kurcio prije utakmice i sprdao se sa njima a na utakmici je bi ko pickica..nakon svih zajebancija na njihov racun, trebo je orati teren i ''polomiti'' plave pichke a bio je obicna ****. derbi ce ostati upamcen po jednoj od najvecih blamaza u istoriji fudbala, tj farbanjem lopti i onom dvojicom djedova sa kantama i lopatama na krmetnjaku :mrgreen:

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 28 nov 2017, 02:18

Sta mislite o Crnkicevom povratku? :D
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 28 nov 2017, 02:24

De jos prisjedaj na muku :D
Usput ko jos vjeruje u tu karmu? Zajebavaj ih ali odigraj muski onda. Psiha je vec nesto o cemu mozemo pricati...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 28 nov 2017, 02:29

muhamedhulk je napisao/la:De jos prisjedaj na muku :D
Usput ko jos vjeruje u tu karmu? Zajebavaj ih ali odigraj muski onda. Psiha je vec nesto o cemu mozemo pricati...
Kome da se obratim? :think:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 28 nov 2017, 02:33

Sabinho je napisao/la:Sta mislite o Crnkicevom povratku? :D

:lol: :lol: :lol:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 28 nov 2017, 02:37

To opcenito o igracima - ne o tebi :D
Treba znati psihicki pripremiti igrace na onakve uslove; nakon sto su trenirali na 'tepihu' u trening centru. Pa danas 'sto' puta pokusaju dodati loptu - ili je prejaka ili preslaba (zavisi koliko blata ima na dijelu terena gdje je lopta). I kako da te to ne sjebe, nakon pet pokusaja?
Sto nam se ne vrati 'merhametlisanje' u vidu vracanja kornera Sarica ili potezi Hebiba? Malo sutra. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 28 nov 2017, 08:19

muhamedhulk je napisao/la:De jos prisjedaj na muku :D
Usput ko jos vjeruje u tu karmu? Zajebavaj ih ali odigraj muski onda. Psiha je vec nesto o cemu mozemo pricati...
Pa karma = psiha. Ubijaju ih svi u pojam, smije im se planeta. Onda Husref pošalje igrače kući gdje oni vazdan listaju fb i instagram, smiju se s nama i ostalim, i sami imaju svoj komentar o tome... jednostavno se uljuljkaju u taj osjećaj nadmoći. A drugi kuhaju i spremaju osvetu, ja sam juče govorio da im ne treba bolja motivacija od 2-3 storyja na instagramu. Kao što nama nije trebala bolja od Lendrićevog intervjua.
Yebeno je to druže kad te neko uvrijedi, ma koliko "moćniji" bio. Mene je na faksu jedan profesor na uvidu pred 50 kolega napao, rekao da nikad taj predmet neću položit jer nisam za ovog faksa, da sam trebao nešta lakše upisat. Ja mu kažem da ću na idućem roku zakucat integralno i da će mi 10ku upisat. Nisam jeo ni spav'o 10 dana, preradio milion zadataka i popiš'o se po ispitu, 97% imao. Inat proradi ba, pogineš da bi se ti njemu na kraju nasmijao. Tako i oni, syebali su nas poštenski.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 nov 2017, 08:36

Ovo nista nece znaciti ako dobijemo ove dvije do kraja. Borac i Vitez moraju pasti i opet cemo se vratiti na pravi kolosjek.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 28 nov 2017, 09:13

Kakva crna karma ba, normalno da smo ih trebali meziti kad su nesposobni amateri nevezano za derbi i mezit ćemo ih opet i svaki puta kad se osramote kao u nedjelju. Oni su pobjedom malo smirili sramotu i to je to.

Ko što neko napisa, ovaj derbi za 20 godina će biti pamćen kao teška smijurija u režiji manjeg sarajevskog kluba, rezultat je ostao u drugom planu.

Okrenuti se Borcu i Vitezu, uzeti obje, na zimu se pojačati i napasti svim snagama na proljeće.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 28 nov 2017, 09:22

Maksimalno ozbiljno shvatiti Borac i Vitez.Ako pobjedimo obje utakmice, zaostatak pred proljetni dio će biti 4 - 6 bodova, ako bi široki i željo remizirali u nedjelju, bilo bi super.Doduše, hendikepirani smo protiv Borca, ali vjerujem da će Husref pronaci najbolja rješenja.Možda ovako :
Pavlović

Hodžić Novaković Mihojević Bekić

Hebibović Herić/Ivetić Adukor Husejinović

Rahmanović

Velkoski

kraljlavova
Postovi: 567
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 28 nov 2017, 10:04

Samo mi nije jasno zašto aplauz našim igračima na kraju utakmice.ja mislim da to nisu zaslužili

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 28 nov 2017, 10:10

@skoro
Pa onda je do trenera sto ih nije spustio na zemlju. Insta i ostale drustvene mreze su public i svi (ukljucujuci Klub) mogu vidjeti objave, pa se na vrijeme trebalo reagovati.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dave, Pena i 29 gostiju.