FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 31 maj 2017, 10:22

Ako vjerovati Jagodicu onda ide Cimi u Galatasaray ko Tudora.

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hrn » 31 maj 2017, 10:55

Obavezno dovesti Ordagica za ovih 50 hiljada

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 31 maj 2017, 10:56

Samo da se prisjetimo..

17.5.
Uvijek zanimljivo pitanje je trenutno stanje sa kapitenom, Harisom Duljevićem. Da li će navijači Sarajeva i u narednoj sezoni gledati Duljevića u dresu Sarajeva?

ILIEVSKI: "Haris Duljević će igrati u dresu Sarajeva i slijedeću sezonu. Ali – ovo je sport, a sport je život – i tu garancije nema."

Alen Hujić
- Njegovi zahtjevi nisu nerealni i u skladu su sa reputacijom Duljevića. Mislim da nema razloga da ne potpiše novi ugovor i ne bi bilo korektno da ga odbije s obzirom na ponuđeno. Drago nam je da je ostao u našim redovima i za proljetnu polusezonu jer je to bila želja stručnog štaba, izjavio je Hujić.

BordoBolesnik
Postovi: 961
Pridružen/a: 17 maj 2016, 20:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBolesnik » 31 maj 2017, 11:01

Ahmetovic
Kuzmanovic-Saric-Hebibovic
Ordagic-Ivetic
Bekic-Miho-Novak-Dusan
Pavlovic

Mislim da bi trebali iskoristiti bolje odnose sa Slobodom od kona i pokusati sa Ordagicem, na trenutni sastav bez novih igraca koji treba da dodju to bi ovo izgledalo. Slobodi treba lova u kratkom vremenu a pricamo o igracu koji vec sezonama igra stabilno i vazi za jednog dokazanog igraca uz sve to iako mlad bio bi jedan od najiskusnijih na terenu. Uz sve se poklapa sto se iz Slobode poznaju tako da ubrzavas proces uigravanja.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 31 maj 2017, 11:08

*ebo vas Stojcev, ne pamtim da je ista toliko dobro uradio da se svrsava na njeg toliko. Subjektivno najgori i najprecijenjeniji igrac sto je igrao za nas -.-'
1946~

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 31 maj 2017, 11:18

ThrillerHz je napisao/la:*ebo vas Stojcev, ne pamtim da je ista toliko dobro uradio da se svrsava na njeg toliko. Subjektivno najgori i najprecijenjeniji igrac sto je igrao za nas -.-'
Nemoj griješit dušu brate

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 31 maj 2017, 11:19

ThrillerHz je napisao/la:*ebo vas Stojcev, ne pamtim da je ista toliko dobro uradio da se svrsava na njeg toliko. Subjektivno najgori i najprecijenjeniji igrac sto je igrao za nas -.-'
Ja mislim da bi on kod Čale bio barem 50% bolji nego prošli put. On je igrao za vrijeme Džene i Ješića, i bol u qrcu mu je prolazio. Zna on lopte al' je lijen previše. To mu kod Janjoša ne bi prošlo, a njegova tehnika uz rad bi bila pun pogodak.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 31 maj 2017, 11:22

ThrillerHz je napisao/la:*ebo vas Stojcev, ne pamtim da je ista toliko dobro uradio da se svrsava na njeg toliko. Subjektivno najgori i najprecijenjeniji igrac sto je igrao za nas -.-'
On je odličan igrač, samo je bolikurac veliki i to mu je mana. Kad bi došao i trudio se 100 % bio bi odlično pojačanje.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 31 maj 2017, 11:26

hz033 je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:
hz033 je napisao/la:
hehehehe, dobar dobar.
Ja već dobio zapakovanu kovertu sa imenima :mrgreen:
http://sportsport.ba/bh_fudbal/fk-saraj ... -om/238967
I ti baš vjeruješ u ovo :mrgreen:
Ne, nego eto vjerujem "insajderima" sa foruma ss.ba koji su upuceni u sve stavke ugovora pojedinih igraca, o mogucim pojacanjima i sta sve ne, a nemaju odgledanu tekmu dvije kroz sezonu na Kosevu, gostovanja da i ne spominjem.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 31 maj 2017, 11:29

ODLAZI, LOJAVI SAIDE
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Bordomen
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 avg 2016, 00:08
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordomen » 31 maj 2017, 11:35

MI ŽIVIMO ZA SARAJEVO VI ŽIVITE OD SARAJEVA!!!!!!

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8161
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 31 maj 2017, 11:42

Ima li kakviJEH pojačanja, poruka itd. ?

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 31 maj 2017, 11:59

Lik je napisao/la: On je odličan igrač, samo je bolikurac veliki i to mu je mana. Kad bi došao i trudio se 100 % bio bi odlično pojačanje.
skoroalen je napisao/la: Ja mislim da bi on kod Čale bio barem 50% bolji nego prošli put. On je igrao za vrijeme Džene i Ješića, i bol u qrcu mu je prolazio. Zna on lopte al' je lijen previše. To mu kod Janjoša ne bi prošlo, a njegova tehnika uz rad bi bila pun pogodak.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Ma samo cu rec Said Husejinovic kao veliki demant na sve to, i za kur.cobolju i za taj neki Calin autoritet. Kad bi znao da ce svaku tekmu davat 90% od sebe, sutra bi otisao i na ledjima ga donio iz Grcke, al cisto iz prijasnjih primjera mislim da bi se jos manje zalagao nego u prvom mandatu...
1946~

Avatar
Speirs
Postovi: 74
Pridružen/a: 15 dec 2016, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Speirs » 31 maj 2017, 12:00

Ima li kakvih vijesti ili planova na kojima mozemo graditi optimizam. Zasto mi izgleda da dobar dio nije pretjerano nezadovoljan umalo Kupom i trecim mjestom u nasem premiershipu? Jel to novo Sarajevo?

BordoBolesnik
Postovi: 961
Pridružen/a: 17 maj 2016, 20:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBolesnik » 31 maj 2017, 12:20

Speirs je napisao/la:Ima li kakvih vijesti ili planova na kojima mozemo graditi optimizam. Zasto mi izgleda da dobar dio nije pretjerano nezadovoljan umalo Kupom i trecim mjestom u nasem premiershipu? Jel to novo Sarajevo?
Ne, naravno da smo nezadovoljni ali kako je moglo biti i ovaj scenariji je malo raju smirio a i druze raja je malo objektivnija postala. Sudeci po psovkama i prozivanjem igraca tokom sezone lahko ces zakljuciti da se ova sezona moze okarakterisati kao neuspjesna s tim da bar Evropu ove godine igramo da se nest zaradi.
Ja prvi u Cali vidim velikog gospodina ali limitiranog trenera koji ostaje i s nekoliko ciljanih ali kvalitetnih pojacanja slijedece godine mora ici na titulu, druge nema.

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 31 maj 2017, 12:28

Kako otjerati debelu ublehu, a da nije na stetu kluba? Ima li neko pravno rijesenje.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 31 maj 2017, 12:29

skoroalen je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:*ebo vas Stojcev, ne pamtim da je ista toliko dobro uradio da se svrsava na njeg toliko. Subjektivno najgori i najprecijenjeniji igrac sto je igrao za nas -.-'
Ja mislim da bi on kod Čale bio barem 50% bolji nego prošli put. On je igrao za vrijeme Džene i Ješića, i bol u qrcu mu je prolazio. Zna on lopte al' je lijen previše. To mu kod Janjoša ne bi prošlo, a njegova tehnika uz rad bi bila pun pogodak.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Stojcev prvih pola godine kod nas, kandidat za reprezentaciju i fantastican igrac.
Stojcev sezonu kad smo uzeli titulu, karrina od igraca koja se vukla po terenu i vise stete nego koristi donosila.

Zaboravimo bivse igrace i okrenimo list vec jednom!

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3256
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 31 maj 2017, 12:34



Kakvu smo ovdje ekipu imali :tokralju: :tokralju:

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 31 maj 2017, 12:39

pasica je napisao/la:Kako otjerati debelu ublehu, a da nije na stetu kluba? Ima li neko pravno rijesenje.
Ima smanjis mu placu na 800 km i to je to izmi ili ostavi

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 31 maj 2017, 12:45

Primorac je napisao/la:
pasica je napisao/la:Kako otjerati debelu ublehu, a da nije na stetu kluba? Ima li neko pravno rijesenje.
Ima smanjis mu placu na 800 km i to je to izmi ili ostavi
Kako to mislis izvesti bez njegovog pristanka?
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, kogmagie46, NazorUso i 45 gostiju.