FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 05 maj 2017, 21:55

Sa X-om Zrinjski ima isto boba kao i mi, i bolji raspored. Kako je to slavlje? Ne moze ova ekipa uzeti titulu, vec su je prokockali na malim tekmama, ne moze se ocekivati od njih da se vade na ovim jacim, jos u gostima. Ne nadajte se, manje ce biti razocarenje. Samo se Vasi pokenjat u usta, i dosta od njih.
Onda vidjeti sta mozemo ciniti da se ovakva ekipa vise nikad ne ponovi.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 05 maj 2017, 21:56

Kup dosta! Za titulu smo se kasno probudili..
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
miky_hz
Postovi: 23121
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 05 maj 2017, 21:57

Dulja doktorski,nakon ove utakmice definitvno sam rekao nema s kim ovaj momak igrati,4 lopte je dao za gol sanse.


Radovcem sam pozitivno iznenadjen.


Sjever :thumbdown:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
baboatif
Postovi: 342
Pridružen/a: 11 avg 2014, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la baboatif » 05 maj 2017, 21:57

mokar ko mis ponosan ko lav .bilo je svega al 3 bobe su tri bobe.bravo momci.mosa RajvoSa

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Svi u napad,jedan je HASE

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 05 maj 2017, 21:58

Napokon Cala daje izjavu da se borimo za titule.
I bice ih dvije, tako da se manji, mladji, siromasniji.... klub izjednaci po broju titula sa izvanzemaljcima

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 05 maj 2017, 21:59

Na istoku odavno nije bolja atmosfera bila! Da hoće stalno padati kiša! :lol:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Suki46
Postovi: 2934
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 05 maj 2017, 22:04

joker90 je napisao/la:Na istoku odavno nije bolja atmosfera bila! Da hoće stalno padati kiša! :lol:
Dobro si to zapazio. Bravo Istok :tokralju: :tokralju:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

mma_hz
Postovi: 10625
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 05 maj 2017, 22:05

joker90 je napisao/la:Na istoku odavno nije bolja atmosfera bila! Da hoće stalno padati kiša! :lol:
Jasta bilo je cirkusa"oni ti ga puse Hebibe" hahah Faco je potrosio karton dvojnog c na pomocnog hahahaha

Momak je ok,malo mesa otislo al sve ce aBd ostati citavo..neko bacio i on da sutne i pukne jbg. :cry:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 05 maj 2017, 22:07

Suki46 je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Na istoku odavno nije bolja atmosfera bila! Da hoće stalno padati kiša! :lol:
Dobro si to zapazio. Bravo Istok :tokralju: :tokralju:
Hebib fula za fulom, istok mu pjeva "Oni ti ga puše Hebibe". :lol: Aplauz još dobi pri izlasku. Navijalo se jer je sjever usrao s onim danas, par puta fino zagrmilo. Istok danas pokidao. A ove Chipove i ostale što sa ljubavi se skidaju nek bude sramota za stanje na sjeveru.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 05 maj 2017, 22:08

pitari smo bordo krvi, do sutra cemo biti prvi :kafa:

Avatar
Suki46
Postovi: 2934
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 05 maj 2017, 22:11

joker90 je napisao/la:
Suki46 je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Na istoku odavno nije bolja atmosfera bila! Da hoće stalno padati kiša! :lol:
Dobro si to zapazio. Bravo Istok :tokralju: :tokralju:
Hebib fula za fulom, istok mu pjeva "Oni ti ga puše Hebibe". :lol: Aplauz još dobi pri izlasku. Navijalo se jer je sjever usrao s onim danas, par puta fino zagrmilo. Istok danas pokidao. A ove Chipove i ostale što sa ljubavi se skidaju nek bude sramota za stanje na sjeveru.
Ma vjeruj mi , ima perioda kad se i psuju i majke i mezarja i sestre igracima , ali fakat Istok je prava tribina sa pravim momcima i ljudima , vjeruj mi , zadnje 2 3 godine srz publike cini Istok. Al za Hebiba je ono bas bilo :lol: :lol:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 05 maj 2017, 22:26

Sutra se nadati X i sto vise zutih i crvenih kartona :mrgreen:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Iceplayer
Postovi: 1376
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Iceplayer » 05 maj 2017, 22:28

I pitate se zasto raja ne dolazi na utakmicu, dođes i izgubiš nogu...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 05 maj 2017, 22:31

Nemam riječi za ono na sjeveru. Čemu onoliko forsiranje pirotehnike? Kad bi sjever ukinuo skroz i bakljade i dimnijade, kao i ove eksplozije, kad bi se forsiralo grlo, trube i bubnjevi, koreografije, papiri, kanonade... ja garantujem da bismo se vratili na vrh tifo scene. Raja bi se vratila na sjever, klub ne bi plaćao kazne, bili bismo originalni s tim stilom. Dosta više furanja turskog i grčkog stila, ugledajmo se na Dortmundove navijače il' braću iz Dresdena, na navijače sjevernoafričkih klubova itd. Momku brz oporavak.
Za utakmicu, izdvojio bih Nermina, Dulju i Marka. Kadušić me naprijed pozitivno iznenadio, inteligentno se ponaša, imao je i onaj solidan šut. Nazad promaha s obje strane, Almir je najgori bek kojeg smo ikad imali. Radovac takođe solidan, nadam se da je ovo Čali pouka da nisu ostali mrtvi osim njegovih 12-13 standardnih. Volio bih da minute dobije i Liivak, ne može fulat' više od Hebiba da ga je*eš.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Bordomen
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 avg 2016, 00:08
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordomen » 05 maj 2017, 22:33

**** nebo vise kako koji **** neko unese tacno nam terorist moze uci na stadion i raznijeti nas

Il pojacat kontrole al bas kontrole il uvest kamere mada sa kamerama tek nakon sranja moze neko biti odstranjen

Lik koji je pricao sa policijom pretpostavljam oko 30 g da ima iz price okolo to je bio njegov ruksak

I on je kao rekao da se svi odmaknu metar dva i da zacepe usi.

Istok je u srijedu brojniji za 10ak moje raje
Osim ako se neka obavjestenja ili ako se nesto do tad ne rijesi
Nas je strah.
MI ŽIVIMO ZA SARAJEVO VI ŽIVITE OD SARAJEVA!!!!!!

azizmpj
Postovi: 394
Pridružen/a: 28 jul 2011, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la azizmpj » 05 maj 2017, 22:35

Koliko puta su administratori brisali postove kada sam pisao protiv bakljada, pirotehnike ... zao mi je sto se ovo moralo desiti da vidite da sam bio u pravu. Pa eto obrisite post i sada, ali neka vam je na savjest ...

Pirotehnika je opasna stvar i njome trebaju upravljati profesionalci!

Javno pozivam vodje navijaca sa Sjevera da sjednu i donesu odluku! NE PIROTEHNICI ZA SVA VREMENA!

Zavrsiti sa tom gluposti zauvijek, ili zauvijek ostati glup ...pa neka izvole ...

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 05 maj 2017, 22:37

Yebiga sve mi je na terenu palo u drugi plan nakon onog sranja, izgubio sam facijalne ekspresije, ukopo se na stolici, nisam uopšte doživljavo tekmu. Jednostavno me bolio qrac hoćemol zabit još tri il primit tri gola. Kako je odjeknulo to što je puklo, nije humano, ne pamtim da se ikad jače čulo, a bilo je svega dosad. Fakat ne kontam pojedince koji sad ovdje glume nešto i napadaju, nazivaju momke tako i tako poslije ovakve tragedije. Naravno da su pogriješili što su unijeli taj eksploziv, šta li je već, ali kako neko ima srca da u ovom trenutku koristi razne termine i nešto osuđuje? Ne kažem ništa za baklje i dimne, al topovski, petarde i ostale p1.zde materine koje pucaju, i sa kojima nikad nisi načisto hoćel te osakatit, to je budalaština. Ne kontam kako bilo kome ovo može izazvat bilo kakvu emociju osim tuge i žala za čitavom tom situacijom. Bilo je odmah neposredno na Istoku komentara "e ja ja, hoš ti da pališ.." "sam si tražio" itd. u veoma ciničnom tonu. Pa yebem mu mater, znamo svi da to nije udure i da se trebalo razmišljat, ali stičem dojam da pojedinci čak i likuju nad ovim.

Daj ba budimo ljudi i pokažimo neku empatiju, ja se prvi sa dosta toga ne slažem što momci rade, ali šta je tu je. Ovo im je jedna mučna škola da postanu maksimalno oprezni šta i kako rade. Jednostavno znam i kroz svoj život, i kroz život mnogih drugih, da se na tuđim greškama i teoretskom znanju ne uči, tek kad tebe nešto opeče i skenja, e tek onda naučiš.

Ne umanjujući odgovornost navijača, puno je veća odgovornost onih koji bi trebali da se pobrinu da nema sranja opasnih po život. Nemojte mi samo reć ima vazda način da se unese, da ovi rade svoj pos'o, ne bi se šibica mogla unijet, a ne šta drugo.
Zadnja izmjena: uNbx, dana/u 05 maj 2017, 22:39, ukupno mijenjano 1 put.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 05 maj 2017, 22:38

Ljudi za mene ova ekipa vec sampion sta god da se desi u preostali 5 utakmica . bez pojacanja, klupe,podrske uprave,bez sudija , bez medija , ni bas velika podrska publike . ovi momci su prvi na tabeli igraju finale kupa . Cali ugovor 5 godina legenda nasa :bow: . u srijedu svi ko jedan 10 000 mora biti !!! Volim te Sarajevo . momku brz oporavak ovo nam je svima opomena raja pamet u glavu . svi u srijedu SVI

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 05 maj 2017, 22:39

hoće li biti snimka tekme večeras da je odgledam k'o čovjek?


VVVBK

Avatar
egocentrik
Postovi: 1191
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egocentrik » 05 maj 2017, 22:40

Ekipa je limitirana ali borbena, vidjet cemo. :)
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.