FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

azizmpj
Postovi: 394
Pridružen/a: 28 jul 2011, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la azizmpj » 05 maj 2017, 22:40

uNbx je napisao/la:Yebiga sve mi je na terenu palo u drugi plan nakon onog sranja, izgubio sam facijalne ekspresije, ukopo se na stolici, nisam uopšte doživljavo tekmu. Jednostavno me bolio qrac hoćemol zabit još tri il primit tri gola. Kako je odjeknulo to što je puklo, nije humano, ne pamtim da se ikad jače čulo, a bilo je svega dosad. Fakat ne kontam pojedince koji sad ovdje glume nešto i napadaju, nazivaju momke tako i tako poslije ovakve tragedije. Naravno da su pogriješili što su unijeli taj eksploziv, šta li je već, ali kako neko ima srca da u ovom trenutku koristi razne termine i nešto osuđuje? Ne kažem ništa za baklje i dimne, al topovski, petarde i ostale p1.zde materine koje pucaju, i sa kojima nikad nisi načisto hoćel te osakatit, to je budalaština. Ne kontam kako bilo kome ovo može izazvat bilo kakvu emociju osim tuge i žala za čitavom tom situacijom. Bilo je odmah neposredno na Istoku komentara "e ja ja, hoš ti da pališ.." "sam si tražio" itd. u veoma ciničnom tonu. Pa yebem mu mater, znamo svi da to nije udure i da se trebalo razmišljat, ali stičem dojam da pojedinci čak i likuju nad ovim.

Daj ba budimo ljudi i pokažimo neku empatiju, ja se prvi sa dosta toga ne slažem što momci rade, ali šta je tu je. Ovo im je jedna mučna škola da postanu maksimalno oprezni šta i kako rade. Jednostavno znam i kroz svoj život, i kroz život mnogih drugih, da se na tuđim greškama i teoretskom znanju ne uči, tek kad tebe nešto opeče i skenja, e tek onda naučiš.

Ne umanjujući odgovornost navijača, puno je veća odgovornost onih koji bi trebali da se pobrinu da nema sranja opasnih po život. Nemojte mi samo reć ima vazda način da se unese, da ovi rade svoj pos'o, ne bi se šibica mogla unijet, a ne šta drugo.

Cemu tolika filozofija! NE PIROTEHNICI ZA SVA VREMENA! Kratko i jasno!

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hrn » 05 maj 2017, 22:42

Jel ima iko info kako je momak ?

Iceplayer
Postovi: 1376
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Iceplayer » 05 maj 2017, 22:43

uNbx je napisao/la:Yebiga sve mi je na terenu palo u drugi plan nakon onog sranja, izgubio sam facijalne ekspresije, ukopo se na stolici, nisam uopšte doživljavo tekmu. Jednostavno me bolio qrac hoćemol zabit još tri il primit tri gola. Kako je odjeknulo to što je puklo, nije humano, ne pamtim da se ikad jače čulo, a bilo je svega dosad. Fakat ne kontam pojedince koji sad ovdje glume nešto i napadaju, nazivaju momke tako i tako poslije ovakve tragedije. Naravno da su pogriješili što su unijeli taj eksploziv, šta li je već, ali kako neko ima srca da u ovom trenutku koristi razne termine i nešto osuđuje? Ne kažem ništa za baklje i dimne, al topovski, petarde i ostale p1.zde materine koje pucaju, i sa kojima nikad nisi načisto hoćel te osakatit, to je budalaština. Ne kontam kako bilo kome ovo može izazvat bilo kakvu emociju osim tuge i žala za čitavom tom situacijom. Bilo je odmah neposredno na Istoku komentara "e ja ja, hoš ti da pališ.." "sam si tražio" itd. u veoma ciničnom tonu. Pa yebem mu mater, znamo svi da to nije udure i da se trebalo razmišljat, ali stičem dojam da pojedinci čak i likuju nad ovim.

Daj ba budimo ljudi i pokažimo neku empatiju, ja se prvi sa dosta toga ne slažem što momci rade, ali šta je tu je. Ovo im je jedna mučna škola da postanu maksimalno oprezni šta i kako rade. Jednostavno znam i kroz svoj život, i kroz život mnogih drugih, da se na tuđim greškama i teoretskom znanju ne uči, tek kad tebe nešto opeče i skenja, e tek onda naučiš.

Ne umanjujući odgovornost navijača, puno je veća odgovornost onih koji bi trebali da se pobrinu da nema sranja opasnih po život. Nemojte mi samo reć ima vazda način da se unese, da ovi rade svoj pos'o, ne bi se šibica mogla unijet, a ne šta drugo.
Ma ima paščad koja moze namirisati barut postaviti to pa nek njemu otkine nogu mater mu klošarsku :puke:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54261
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 maj 2017, 22:49

Nije ono ni blizu topovskog udara..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Bordomen
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 avg 2016, 00:08
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordomen » 05 maj 2017, 22:51

hrn je napisao/la:Jel ima iko info kako je momak ?
On je bio svjestan kad su ga nosili i zadnje sto smo culi od njegovog jarana je da je ostao bez stopala a ostalo je uredu



Tacno ko da je zemljotres i to pojak bio kad je puklo :shock:

I nije baklja nije topovski neko vece sranje su ubacili nije njegovo on je to zgazio
Ne znam koliko ste pratili sa istoka policija je nosila nesto crno(mozda samo od eksplozije) okruglo je i to su sa crnim vrecama ubacili u kutiju kartonsku
To je nesto sto je "postavljeno"

Moj drug koji je bio blize nego ja je rekao da je gledao u to i da se nije ni dimilo ni nista ali kad je ovaj zgazio eksplodiralo je
Zadnja izmjena: Bordomen, dana/u 05 maj 2017, 22:55, ukupno mijenjano 1 put.
MI ŽIVIMO ZA SARAJEVO VI ŽIVITE OD SARAJEVA!!!!!!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 05 maj 2017, 22:53

Odeš na tekmu i ostaneš invalid! Koji qrac oni kontrolišu na ulazima kad im ovi unesu mine haman na tribinu??
Bahati, bahati Željkan!
1946

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Guest007 » 05 maj 2017, 22:55

Jel mi moze netko rec' sta se desilo sa momkom sa sjevera, brz mu oporavak, i cestitke na pobjedi ;)
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Avatar
Capodecina
Postovi: 222
Pridružen/a: 30 nov 2016, 11:41
Lokacija: B-2

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Capodecina » 05 maj 2017, 22:55

Mogu da shvatim bakljadu, jbg Balkan, nekad to stvarno dobro izgleda kao recimo vatromet nedavno, ono je za pohvalu...
ali da neko baci topovski udar na tribinu, pa bila to gostujuća tribina ili u ovom slučuju -domaća, znači baciš bombu među
svoju raju, drugove... e to ne mogu da shvatim. Kakav je to mozak da mi je znati.
Ne znam šta da vam kažem osim da sam blago rečeno razočaran i zabrinut. Razočaran iz razloga jer toliko poštujem Sjever
kao tribinu na kojoj sam odrastao, pa mi je vatra što zbog jednog pojedinca -debila Sjever se kroz medije pominje u negativnom
kontekstu i što loše utiče na sve one koji su tu ili one nadolazeće generacije.
A, zabrinut sam kao otac, jer moj malac je na Sjeveru, odgojen kao navijač po mojim upustvima... znam da neće nanijeti
štetu Klubu, znam da neće ostaviti druga u nevolji, znam da nije belajsuz... ali ne znam i pitam se, da li je on siguran i ko mi
može garantovati za njegovu sigurnost na Sjeveru. Očito, niko!
Ponavljam, na ove stvari isključivo gledam kao otac i ne želim da me neko pogrešno shvati, ali da se ovo ne daj Bože desilo
mom djetetu, koji je bio blizu dešavanja, kunem vam se da bi našao tog majmuna koji je bacio topovski među svoju raju,
i amputirao bi mu desnu ruku i sam se predao muriji.
do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 05 maj 2017, 22:57

MortemHz je napisao/la:Nije ono ni blizu topovskog udara..
Ma kakav topovski, sjedio sam na istoku iznad tunela i majke mi podrhtala tribina od detonacije. Sav sam se bio naježio, nije to eksplozija koja asocira na špicu, kao svaki put, nego prava detonacija. Kaže mi rođak koji je bio na sjeveru da su dvije stolice u pepeo otišle, samo crno na stepenici ostalo na tim mjestima.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 05 maj 2017, 22:59

Koji je uopšte idiot došao na ideju da se onako nešto kupi i unese na tribinu? Kad je puklo, odletio i onaj trans haman, mi kontali mrtvih će biti na sjeveru.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Bordomen
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 avg 2016, 00:08
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordomen » 05 maj 2017, 23:01

joker90 je napisao/la:Koji je uopšte idiot došao na ideju da se onako nešto kupi i unese na tribinu? Kad je puklo, odletio i onaj trans haman, mi kontali mrtvih će biti na sjeveru.
Ja mislim da je trans malo i probijen
Tacno je ovo gore za dvije stolice
MI ŽIVIMO ZA SARAJEVO VI ŽIVITE OD SARAJEVA!!!!!!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 05 maj 2017, 23:02

Bordomen je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Koji je uopšte idiot došao na ideju da se onako nešto kupi i unese na tribinu? Kad je puklo, odletio i onaj trans haman, mi kontali mrtvih će biti na sjeveru.
Ja mislim da je trans malo i probijen
Tacno je ovo gore za dvije stolice
Sta je sa tim drugim momkom sto je povrijedjen, kako je on?
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 05 maj 2017, 23:03

joker90 je napisao/la:Koji je uopšte idiot došao na ideju da se onako nešto kupi i unese na tribinu? Kad je puklo, odletio i onaj trans haman, mi kontali mrtvih će biti na sjeveru.
Brate hajmo realno pričat', znaš šta je problem? Natječemo se s konama nakon one bakljade protiv Slobode. Silovanje pirotehnike svaku utakmicu, a ovo je bio šlag na torti. Kasnije dođe slika sjevera, 400 ljudi, a 300 petardi puklo. Yebo i to, nekad sjever bio pun protiv Čelika, sad protiv Želje neće otić' preko dvije milje.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nitro » 05 maj 2017, 23:05

Zašto među raju to bacati? Zašto to uopšte bacati, bilo gdje?????? Koja je poenta?
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 05 maj 2017, 23:05

Mislim da je došlo vrijeme da se neke stvari konačno počnu mjenjati. Klub to MORA pokrenuti.

Brz oporavak momcima.

Samir dobar.. Ostalo na nekom našem nivou. Tri boda u padže, i dalje smo u igri.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 05 maj 2017, 23:06

Ja odavno slusam da sam ckapi sto ne idem vise na Sjever. Zao mi je sto na ovakav nacim sam prestao biti prozivan, ne tjesi me da sam bio u pravu nimalo. Zao mi je momka kao da mi je brat, ali jeste brat sa tribine. Brz oporavak. A vi ne serite, sad se najlakse praviti pametan. Bitno je da se izvuce pouka iz ovog.




Sto se tice tekme nema se sta momcima prigovoriti. Lavovska tekma. Ali nisam uopste bio u tekmi poslije onog dogadaja.

Avatar
Bordomen
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 avg 2016, 00:08
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordomen » 05 maj 2017, 23:07

bodi123 je napisao/la:
Bordomen je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Koji je uopšte idiot došao na ideju da se onako nešto kupi i unese na tribinu? Kad je puklo, odletio i onaj trans haman, mi kontali mrtvih će biti na sjeveru.
Ja mislim da je trans malo i probijen
Tacno je ovo gore za dvije stolice
Sta je sa tim drugim momkom sto je povrijedjen, kako je on?
Mi znamo da je otisao jedan sa njim ali da ga prati nisam siguran da je on povrijedjen
Mada se i prica svela samo na prvog momka posto smo se sokirali sta je njemu bilo
MI ŽIVIMO ZA SARAJEVO VI ŽIVITE OD SARAJEVA!!!!!!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 05 maj 2017, 23:11

skoroalen je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Koji je uopšte idiot došao na ideju da se onako nešto kupi i unese na tribinu? Kad je puklo, odletio i onaj trans haman, mi kontali mrtvih će biti na sjeveru.
Brate hajmo realno pričat', znaš šta je problem? Natječemo se s konama nakon one bakljade protiv Slobode. Silovanje pirotehnike svaku utakmicu, a ovo je bio šlag na torti. Kasnije dođe slika sjevera, 400 ljudi, a 300 petardi puklo. Yebo i to, nekad sjever bio pun protiv Čelika, sad protiv Želje neće otić' preko dvije milje.
Nisam nikad bio u tom ultra fazonu, ali baklje i onaj vatromet znaju stvarno podići atmosferu i izgledati fantastično. Ali šta dobiješ topovskim udarima? Nit je lijepo, samo se istraumira raja kad 24 puta u toku tekme pukne ko granata tamo u onom kanalu na sjeveru. Sjever nam je odavno pao, znaju se i razlozi, ali nije ovo forum za toga, pa jbg..
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 05 maj 2017, 23:11

Daj boze da ne ostane invalid, sad gledam ove slike koje je kamera uhvatila, strasno izgleda cijelo stopalo :shock:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 05 maj 2017, 23:18

@joker90 Ma pusti ba, nije bilo dosta detonacija '92. - '95. nego daj i na stadionu. Još se ovakve situacije dešavaju jako često, lično znam momka kojem je obraz raznesen petardom. Baklje i dimovi i nekako, al' eksplozije...
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, Lobudaraczapamcenje i 42 gosta.