FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

mirzatele
Postovi: 11949
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 01 okt 2017, 18:34

SiouxLukavac je napisao/la:Izgubiš od amatera u evropi, imaš najgori start u historiji u ligi, izgubiš od GOŠK-a kući, izgubiš derbi kući, izgubiš kući od Zrinjskog, promjeniš 4 trenera za 6 kola, ispadeš iz kupa odmah... katastrofalna igra...

Pobjedimo 2 utakmice odmah zaboravili upravu!
Odmah smo najbolji.
Priča o tituli.
Husrefov rukopis.
Proigrali, slatke muke, svi dobri, stići ćemo 10 bodova, šta je to...
Svi su loši, samo smo mi dobri!
mensur55 je napisao/la:Pa jel moguce da nas je ovaj tim selje pobjedio na Kosevu. Kaze komentator Zeljo se okrece mladim igracima. Kako to svi fino upakuju kad njima lose ide a kad mi izgubimo odma se prodaje klub, gasi se, ismijava se, tacno se vidi zasto su bili i ostali mahalski klub.
BordoArmy88 je napisao/la:Samo ću reći da je strašno što smo mi na tabeli iza ove dvije ekipe i njihovog antifudbala, strašno! :thumbdown:
emir79 je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Jel bilo tesko Husrefa dovest u Junu...
Da je biotad, mi bi bili danas prvi na tabeli.
Jer one tri kod kuce sve bi dobili, pa i Zrinjski.
Ali ovako ce sladje biti uzeti titulu , kad sa ovakvim zaostatkom dignemo prvenstvo.

U Janji se igra.
[quote="SiouxLukavac"]Po prikazanom, dosta veće su šanse da svinjski poveća prednost u odnosu na nas nego da mi tu prednost smanjimo. Samo treba biti realan i objektivan.

Uprava napolje.

baboatif je napisao/la:dusa me boli od kakvi smo mi nehljeba izgubili.a o tituli nema potrebe razmisljati.tekmu po tekmu pa sta Bog da.Istok izdat nece.svi u napad jedan je Hase

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
AlfredNobel je napisao/la:FKS igra trenutno najljepši fudbal u ligi, tj. od dolaska Husrefa. Po zemlji fino, od noge do noge, bez puno peglanja i uz mnogo trke i agresivnosti. Sutra aBd pobijediti uz dobru igru nadam se, a onda ima odmora dvije hefte, taman za nabiti još snage i uigrati se dobro pred teške mečeve. Žao mi je što opet ulazimo u novu sezonu s velikim zaostatkom zahvaljujući neznalicama, a i glupanima koji su stavili Repuha koji je prokockao dosta bodova. Ali, šta da se radi, mi navijači nikad nećemo normalno pratiti FKS, ali i sada me vuče i jedva čekam sutrašnju tekmu. Zato, sretno sutra svima!
zagor1987 je napisao/la:Kakva dva crna boda idemo na pobjede ko ga sisa,imamo garantujem jacu ekipu i bolje igrace od svih u ligi a to sto su igrali nikako ima i do Cale al i do igraca i njihove retardirane igre
Esport je napisao/la:Gurbeti će popodne nama bježati samo dva boda, i mi ih prestižemo na derbiju. Oni realno nemaju nikakve šanse za titulu, jer nemaju igru i ekipu. :crazy:
HeraklitMracni je napisao/la:Mi smo svoju krizu prosli , ne vjerujem da mozemo opet upadat , a selju tek cekaju crni dani , radi tjeranja cele i dovodjenje demagoga , ako ne osvojimo titulu samo se treba sjetit koji smo na tabeli bili i ne zamjerit nista , svi znamo da su nas sa strane pokusavali urusit , pricalo se kako nemamo plata i tako to , hvala bogu svi ovdje znamo da nije tacno , kod nas je samo rezultatska kriza a kod njih ne zna se ko pije ko placa ...
mensur55 je napisao/la:Pa nije ni Zrinjski Real da ne padne nekad, mi to moramo iskoristiti i do pauze smanjit tu prednost na 5,6 bodova. Na pauzi dovesti stopera i dobro krilo i onda mozemo pricati o eventualnoj tituli a do tad se moramo sa svima potuci za tri boda. Mi smo prosle godine titulu izgubili zbog ziheraskog pristupa i nekog pribojavanja od poraza, sad nam se to ne smije ponoviti. Ali hajmo prvo Vrbas na Krupi dobit pa onda planirati kako i sta.
[quote="SiouxLukavac"]VEĆE SU ŠANSE DA SVINJSKI POVEĆA PREDNOST U ODNOSU NA NAS, NEGO DA MI TU PREDNOST SMANJIMO.

GURBETE ĆEMO STIĆ, LOŠI SU DRAMA.[/quote]
[/spoiler]

BOLJE NISMO NI ZASLUŽILI, NAJGLUPLJI SMO NAVIJAČI![/quote]


dodji nekad na utakmicu pi*ko jedna

Avatar
egocentrik
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egocentrik » 01 okt 2017, 18:36

SiouxLukavac je napisao/la:Izgubiš od amatera u evropi, imaš najgori start u historiji u ligi, izgubiš od GOŠK-a kući, izgubiš derbi kući, izgubiš kući od Zrinjskog, promjeniš 4 trenera za 6 kola, ispadeš iz kupa odmah... katastrofalna igra...

Pobjedimo 2 utakmice odmah zaboravili upravu!
Odmah smo najbolji.
Priča o tituli.
Husrefov rukopis.
Proigrali, slatke muke, svi dobri, stići ćemo 10 bodova, šta je to...
Svi su loši, samo smo mi dobri!
mensur55 je napisao/la:Pa jel moguce da nas je ovaj tim selje pobjedio na Kosevu. Kaze komentator Zeljo se okrece mladim igracima. Kako to svi fino upakuju kad njima lose ide a kad mi izgubimo odma se prodaje klub, gasi se, ismijava se, tacno se vidi zasto su bili i ostali mahalski klub.
BordoArmy88 je napisao/la:Samo ću reći da je strašno što smo mi na tabeli iza ove dvije ekipe i njihovog antifudbala, strašno! :thumbdown:
emir79 je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Jel bilo tesko Husrefa dovest u Junu...
Da je biotad, mi bi bili danas prvi na tabeli.
Jer one tri kod kuce sve bi dobili, pa i Zrinjski.
Ali ovako ce sladje biti uzeti titulu , kad sa ovakvim zaostatkom dignemo prvenstvo.

U Janji se igra.
[quote="SiouxLukavac"]Po prikazanom, dosta veće su šanse da svinjski poveća prednost u odnosu na nas nego da mi tu prednost smanjimo. Samo treba biti realan i objektivan.

Uprava napolje.

baboatif je napisao/la:dusa me boli od kakvi smo mi nehljeba izgubili.a o tituli nema potrebe razmisljati.tekmu po tekmu pa sta Bog da.Istok izdat nece.svi u napad jedan je Hase

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
AlfredNobel je napisao/la:FKS igra trenutno najljepši fudbal u ligi, tj. od dolaska Husrefa. Po zemlji fino, od noge do noge, bez puno peglanja i uz mnogo trke i agresivnosti. Sutra aBd pobijediti uz dobru igru nadam se, a onda ima odmora dvije hefte, taman za nabiti još snage i uigrati se dobro pred teške mečeve. Žao mi je što opet ulazimo u novu sezonu s velikim zaostatkom zahvaljujući neznalicama, a i glupanima koji su stavili Repuha koji je prokockao dosta bodova. Ali, šta da se radi, mi navijači nikad nećemo normalno pratiti FKS, ali i sada me vuče i jedva čekam sutrašnju tekmu. Zato, sretno sutra svima!
zagor1987 je napisao/la:Kakva dva crna boda idemo na pobjede ko ga sisa,imamo garantujem jacu ekipu i bolje igrace od svih u ligi a to sto su igrali nikako ima i do Cale al i do igraca i njihove retardirane igre
Esport je napisao/la:Gurbeti će popodne nama bježati samo dva boda, i mi ih prestižemo na derbiju. Oni realno nemaju nikakve šanse za titulu, jer nemaju igru i ekipu. :crazy:
HeraklitMracni je napisao/la:Mi smo svoju krizu prosli , ne vjerujem da mozemo opet upadat , a selju tek cekaju crni dani , radi tjeranja cele i dovodjenje demagoga , ako ne osvojimo titulu samo se treba sjetit koji smo na tabeli bili i ne zamjerit nista , svi znamo da su nas sa strane pokusavali urusit , pricalo se kako nemamo plata i tako to , hvala bogu svi ovdje znamo da nije tacno , kod nas je samo rezultatska kriza a kod njih ne zna se ko pije ko placa ...
mensur55 je napisao/la:Pa nije ni Zrinjski Real da ne padne nekad, mi to moramo iskoristiti i do pauze smanjit tu prednost na 5,6 bodova. Na pauzi dovesti stopera i dobro krilo i onda mozemo pricati o eventualnoj tituli a do tad se moramo sa svima potuci za tri boda. Mi smo prosle godine titulu izgubili zbog ziheraskog pristupa i nekog pribojavanja od poraza, sad nam se to ne smije ponoviti. Ali hajmo prvo Vrbas na Krupi dobit pa onda planirati kako i sta.
[quote="SiouxLukavac"]VEĆE SU ŠANSE DA SVINJSKI POVEĆA PREDNOST U ODNOSU NA NAS, NEGO DA MI TU PREDNOST SMANJIMO.

GURBETE ĆEMO STIĆ, LOŠI SU DRAMA.[/quote]
[/spoiler]

BOLJE NISMO NI ZASLUŽILI, NAJGLUPLJI SMO NAVIJAČI![/quote]

Jel ti drago, uzvisavanjem samog sebe ne postajes bolji forumas, pusti druge da kazu bio je onaj sioux upravu. Ovako sticem osjecaj da jedva cekas kiks, rezultatski.
Radije ne bih pisao nego dodatno crnjacio raju, cak i pored ovakve utakmice.
Svako kome je Sarajevo u srcu moze samo reci tobejarrabi
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 01 okt 2017, 18:37

BordoArmy88 je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Onu nasu nazovi odbranu nbi pozelio ni najvecim dusmanima... Iliji yebem sve do 12 koljena...i neka se napuse qrca ovi sto ne pisu po mjesec dana pa dodju kenjati kad zijanimo...meĐed evander jedva ceka kiks, a drug mu Hilmaga pusta li pusta da sere.
Pisam se na pdf gdje je gore spomenuti moderator.
Uzdravlje raja.
Najbolje otiđi na lobotomiju i sa majklom tamo valjaj spiku "ima još da se igra do kraja sezone", to će nam sigurno pomoći! :kafa:
Tako je majstore, kome je jos optimizam pomogao ? Pesimizam je prava stvar, sjedes, zavalis se ko coek, uzmes tastaturu i se*es kako nista nije dobro. Ljepota.

Sto vas onaj uhljup Evander ne organizuje pa mozete ako Bog da i grupu na fb-u napraviti. Da ti vasi protesti i nezadovoljstvo doguraju daleko, mozda cak I do Instagrama, ko zna.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 01 okt 2017, 18:37

belosevic28 je napisao/la:Vidi ti kako se oni poznaju...mogao bih svasta jos napisati al vracam se s tekme, znas nekad se ode na utakmicu, kupi clanska, bodri klub...
Haj da ti hronoloski poredam.
1. Frajeer izmislja penal i krivi sve redom
2. Dolaazim ja i govorim da nema potrebe izmisljati. Bez iti jed og drugog kometara vezano za bilo sta.
3. Dolazi levat i nicim izazvan vrijedja mene, vjerovatno samo iz razloga sto je vidio moj post, bez obzira sta pise u njemu.
4. Dobio je sta je zasluzio.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 01 okt 2017, 18:43

Lukavcani navijaju za gube u komsiluku, pa tako i ovaj koji glumi navijaca Sarajeva. Ovdje ima mnogo onih koji su ubaceni da naprave razdor medju navijace Sarajeva. Samo ih ignorisite ili da ih administratori odstrane.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 01 okt 2017, 18:45

Može li iko napraviti veći razdor od ljudi koji vode FK Sarajevo?
Bahati, bahati Željkan!
1946

BordoArmy88
Postovi: 3096
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoArmy88 » 01 okt 2017, 18:46

simidobar je napisao/la:
BordoArmy88 je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Onu nasu nazovi odbranu nbi pozelio ni najvecim dusmanima... Iliji yebem sve do 12 koljena...i neka se napuse qrca ovi sto ne pisu po mjesec dana pa dodju kenjati kad zijanimo...meĐed evander jedva ceka kiks, a drug mu Hilmaga pusta li pusta da sere.
Pisam se na pdf gdje je gore spomenuti moderator.
Uzdravlje raja.
Najbolje otiđi na lobotomiju i sa majklom tamo valjaj spiku "ima još da se igra do kraja sezone", to će nam sigurno pomoći! :kafa:
Tako je majstore, kome je jos optimizam pomogao ? Pesimizam je prava stvar, sjedes, zavalis se ko coek, uzmes tastaturu i se*es kako nista nije dobro. Ljepota.

Sto vas onaj uhljup Evander ne organizuje pa mozete ako Bog da i grupu na fb-u napraviti. Da ti vasi protesti i nezadovoljstvo doguraju daleko, mozda cak I do Instagrama, ko zna.
Iskreno brate, ti ako možeš i nakon REKORDNOG 4. poraza (gdje si za 2min. bukvalno ispustio 3 boda) na Koševu ostati "optimista", onda nešto nije udure s tobom, bez uvrede! :facepalm:
Zadnja izmjena: BordoArmy88, dana/u 01 okt 2017, 18:48, ukupno mijenjano 2 puta.

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 01 okt 2017, 18:47

Vozdra ljudi, ne pisem više nikako, to je to, maštajte o tituli i tome da smo najbolji. Poseban pozdrav za one koji misle da nisam navijač FKS.

Yebo ja sebi sve redom ako više slovo napišem.

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 01 okt 2017, 18:47

Forumasi su krivi za trenutnu situaciju i sto je Sarajevo amaterski klub. Juce granicni prelaz i mijesna zajednica, danas Krupa za koju niko ne zna ni gdje se nalazi, sutra Sloga Simin Han....
Ali krivi su forumasi :)

Od domaceg fudbala, samo juniore i kadete pratiti. Ovo sve ostalo, tukne na nazadluk....

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 01 okt 2017, 18:50

Grcevita borba za Evropu (mada je i ovo preoptimisticno) nas ceka ako i to uspijemo, jer konkurencija nam bjezi finih bodova, a kao sto i pisah sinoc Zrinjski je nedostizan. Bojim se samo da je izgleda prosao onaj sok smjene trenera, jer danas mi ova igra nije bila nista bolja nego kad nas je Repuh vodio. Nadam se da na zimu mijenjamo i golmana i kompletnu zadnju liniju, Novakovic i Ivetic najveci parmaci od svih u ekipi, ali nije da ih nema i na ostalim pozicijama na terenu. Neka nam je Bog na pomoci ovu sezonu, jer smo nekad znali za citavu sezonu imati 3,4 poraza, a sada vec nakon 10 kola 4 poraza i to sva 4 na Kosevu.

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 01 okt 2017, 18:53

Evander je napisao/la:Forumasi su krivi za trenutnu situaciju i sto je Sarajevo amaterski klub. Juce granicni prelaz i mijesna zajednica, danas Krupa za koju niko ne zna ni gdje se nalazi, sutra Sloga Simin Han....
Ali krivi su forumasi :)

Od domaceg fudbala, samo juniore i kadete pratiti. Ovo sve ostalo, tukne na nazadluk....

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
To uhljupe ubaci malo patetike, jel to sad glumis zrtvu ociju ti
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hurem » 01 okt 2017, 18:54

4. domaci poraz, sto je naravno nedopustivo.
Da su (ali nisu) pobijedili sada bi imali 26 bodova, 2 vise od Zrinjskog i drzali bi vrh tabele.

FUJ

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 01 okt 2017, 18:56

U cemu si ti mazlume uspio u zivotu? Sta si doktor nauka, akademik? Ukazi se da znamo ko si o ti sveti Evandere...
Mazlume novinarstvom sam se bavio iz hobika, hvala Allahu imam posao i zivot van foruma za razliku od tebe spodobo...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 01 okt 2017, 18:57

Kako neko moze sebe smatrati navijacem, kada se nacrta ovdje samo kad Sarajevo izgubi?

Sarajevo napravi 3 pobjede u nizu ni tebe Lukavcane, kao ni Evandera ni komentara da ostavite. Nema vas. Je li Sarajevo izgubilo prvi ste ovdje i ne prestajete sa negativnim komentarima.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8134
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 01 okt 2017, 19:00

Samo ne kontam što ne počnu ubacivati akademce umjesto ovih uhljupa kojih se treba riješiti na polusezoni jednostavno. Nemamo više šta izgubiti. Ovako patnja iz tekme u tekmu sa ovim otpadom koji nemaju nikakav pristup, oni bi se barem borili.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 01 okt 2017, 19:04

Ma pretjeruje ovaj iz Lukavca već duže vrijeme. Frajki je glavni cilj doći poslije loše utakmice i napisati 10 postova u pola sata sa istim sadržajem, obično svojih hvalospjeva na račun naše ekipe. Sad je i pretjerao s ovim citiranjem raje, baš neukusno. Brate ako ti se ne gleda ovaj klub nemoj ni gledat ni pratit ni pisat realno.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 01 okt 2017, 19:11

bodi123 je napisao/la:Ma pretjeruje ovaj iz Lukavca već duže vrijeme. Frajki je glavni cilj doći poslije loše utakmice i napisati 10 postova u pola sata sa istim sadržajem, obično svojih hvalospjeva na račun naše ekipe. Sad je i pretjerao s ovim citiranjem raje, baš neukusno. Brate ako ti se ne gleda ovaj klub nemoj ni gledat ni pratit ni pisat realno.
Ma ruku na srce nije da nije u pravu za neke stvari kao i onaj Evander, ali prije svega ja ovom ne bih dao sa onim nickom da pise po ovom pdf naseg kluba, jer kao sto znamo ono je naziv navijacke grupe ekipe koja se takmici u drugoj ligi, a da ne govorim da taj lik vjerovatno na tekme Sarajeva dolazi ako je evropska tekma u pitanju ili derbi eventualno. O podrsci klubu kroz navijanje, clansku ili sezonsku ulaznicu bespredmetno i komentarisati.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 01 okt 2017, 19:14

Osttribine je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Ma pretjeruje ovaj iz Lukavca već duže vrijeme. Frajki je glavni cilj doći poslije loše utakmice i napisati 10 postova u pola sata sa istim sadržajem, obično svojih hvalospjeva na račun naše ekipe. Sad je i pretjerao s ovim citiranjem raje, baš neukusno. Brate ako ti se ne gleda ovaj klub nemoj ni gledat ni pratit ni pisat realno.
Ma ruku na srce nije da nije u pravu za neke stvari kao i onaj Evander, ali prije svega ja ovom ne bih dao sa onim nickom da pise po ovom pdf naseg kluba, jer kao sto znamo ono je naziv navijacke grupe ekipe koja se takmici u drugoj ligi, a da ne govorim da taj lik vjerovatno na tekme Sarajeva dolazi ako je evropska tekma u pitanju ili derbi eventualno. O podrsci klubu kroz navijanje, clansku ili sezonsku ulaznicu bespredmetno i komentarisati.
Kakav nam je moderator prije ce nama zabraniti pisanje nego nikovima tipa siux, tm87, skripar56778899 itd itd
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 01 okt 2017, 19:25

Nemam rijeci. Nismo bili na nivou prosle tri utakmice, blago smo usli u mec, kasnije se vadili a znamo sta bude sa onim koji se vade. Rahmanovic I hodzic dva veika panja.
UPRAVA NAPOLJE!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 01 okt 2017, 19:28

RichmanBiH je napisao/la:Nemam rijeci. Nismo bili na nivou prosle tri utakmice, blago smo usli u mec, kasnije se vadili a znamo sta bude sa onim koji se vade. Rahmanovic I hodzic dva veika panja.
Nista o Thomasu danas?
Bahati, bahati Željkan!
1946

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: FCUM i 24 gosta.