FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 09 jan 2018, 12:45

midzuka je napisao/la:https://ibb.co/dkUOe6 :lol: :lol:
E svaka čast za ovo. Ovo je u rangu s onim kad fudbaler odigra loše, pa mu se izvuče fotografija s intagrama gdje se zeza. Nigdje veze.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 09 jan 2018, 12:49

Hoce sad Saric produziti i otici na okupljanje ili ga Klub nece pustiti? :mrgreen:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 09 jan 2018, 12:52

belosevic28 je napisao/la:Eventualni dolazak Milosa i ostanak Sarica mi "vuce" na igru bez krila, sa rombom u veznom redu, Velkoskim poluspicem i Ahmetovicem u napadu.
Pavlovic, Hodzic, Mihojevic, Sofranac, Bekic, Adukor, Saric, Stanojevic, Stojcev, Velkoski, Ahmetovic.
Pervezno izgleda :D
nema smisla. ne možeš nanizat sve jedan za drugim miloša, krstu i Ahmeta preko sredine :D može ona varijanta da se miloš izvlači desno a krste lijevo(neko je pisao) ali to je u biti igra s krilima....

a i nema smisla mjenjat taktiku na ovih 15-tak dana i 5-6 tekmi...može se isprobat povremeno ako budemo i dalje praksirali one prijateljske....ali trebaju savladat i ovu trenutnu kako treba pa tek onda backup varijantu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 09 jan 2018, 13:13

muhamedhulk je napisao/la:Hoce sad Saric produziti i otici na okupljanje ili ga Klub nece pustiti? :mrgreen:
jel ti fakat vjeruješ u slučajnosti :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 09 jan 2018, 13:16

DenchiNL je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:Hoce sad Saric produziti i otici na okupljanje ili ga Klub nece pustiti? :mrgreen:
jel ti fakat vjeruješ u slučajnosti :D
Sve se dogadja sa razlogom... :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 09 jan 2018, 13:22

BosnianKingdom je napisao/la:21. Januara okupljanje repke, a gdje ce nasa ekipa tada biti? Kojeg mi idemo za Antaliju?
26.januara nasi idu u Tursku. Iskreno ne bi mi bilo zao kad bi svi otisli, mozda da ostane barem jedan od ova 4. Kontam taman da se da prilika nekim mlađim il prinovama...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rasavoje » 09 jan 2018, 15:18

zlo87 je napisao/la:
rasavoje je napisao/la:Sta da ti ka'em, osim, moze mi se. :P
iskoristi privilegije
Ne'am. :nene:
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 09 jan 2018, 16:33

Abdulah Oruc se prikljucio strucnom stabu.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
hz033
Postovi: 2785
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 09 jan 2018, 16:36

Vjerovatno je vec neko spomenuo! Ko je ovo nasikirao Husejinovica. Pa nema ga pola, istopio se :mrgreen:
U novi boj ...

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 09 jan 2018, 16:40

hz033 je napisao/la:Vjerovatno je vec neko spomenuo! Ko je ovo nasikirao Husejinovica. Pa nema ga pola, istopio se :mrgreen:
Nema mu Rustema i Amera, pa se prepolovio. :D
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 09 jan 2018, 16:41

Mala plata, a kolači skupi. Istrošio se na popravku auta i odjeću.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 09 jan 2018, 16:43

BelminM23 je napisao/la:Mala plata, a kolači skupi. Istrošio se na popravku auta i odjeću.


Jel to voza alfu romeo :urnebes:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 09 jan 2018, 16:51

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 09 jan 2018, 17:33

miky_hz je napisao/la:Mihojevic,Bekic,Saric,Ahmetovic na sirom spisku repke za ove dvije tekme u Americi.
Ovo je dobra ali I losa vijest za nas. 4 standardna prvotimca nece obaviti sve pripreme I pitanje je u kakvoj ce se formi vratiti iz USA, jer ne vjerujem da ce oni tamo bas nesto pretjerano trenirati. Ali lijepo je reci da imamo 4 A reprezentativca BiH, plus Velkoski, Stanojevic, Adukor i Sofranac su takodje A reprezentativci svojih zemalja. Znaci iz prvih 11 samo Hodzic nije reprezentativac. Pa jaci smo od Reala jbt :opaopa:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 09 jan 2018, 17:51

alenpitar je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Mihojevic,Bekic,Saric,Ahmetovic na sirom spisku repke za ove dvije tekme u Americi.
Ovo je dobra ali I losa vijest za nas. 4 standardna prvotimca nece obaviti sve pripreme I pitanje je u kakvoj ce se formi vratiti iz USA, jer ne vjerujem da ce oni tamo bas nesto pretjerano trenirati. Ali lijepo je reci da imamo 4 A reprezentativca BiH, plus Velkoski, Stanojevic, Adukor i Sofranac su takodje A reprezentativci svojih zemalja. Znaci iz prvih 11 samo Hodzic nije reprezentativac. Pa jaci smo od Reala jbt :opaopa:
Sretan Božić brate
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 09 jan 2018, 17:55

MortemHz je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Mihojevic,Bekic,Saric,Ahmetovic na sirom spisku repke za ove dvije tekme u Americi.
Ovo je dobra ali I losa vijest za nas. 4 standardna prvotimca nece obaviti sve pripreme I pitanje je u kakvoj ce se formi vratiti iz USA, jer ne vjerujem da ce oni tamo bas nesto pretjerano trenirati. Ali lijepo je reci da imamo 4 A reprezentativca BiH, plus Velkoski, Stanojevic, Adukor i Sofranac su takodje A reprezentativci svojih zemalja. Znaci iz prvih 11 samo Hodzic nije reprezentativac. Pa jaci smo od Reala jbt :opaopa:
Sretan Božić brate
Hvala brate, Allah te nagradio :bih:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 09 jan 2018, 17:55

Prosinecki je zvao Husrefa na rucak ,mislim da su jucer bili pa me i ne cudi otkud nasih najvise na ovom spisku. :)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 09 jan 2018, 17:58

Posto je ovaj Memisevic ponovo u celiku, mozda Andjusic i jos neki budu otisli na posudbu u Zenicu? Moze i Nemanja sam, opet jedan manje u ekipi. A ove druge opet u federalnu. Sta se Visoko pobunilo nesta protiv posudbe kad se tamo vise ne salje?
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 09 jan 2018, 17:59

miky_hz je napisao/la:Prosinecki je zvao Husrefa na rucak ,mislim da su jucer bili pa me i ne cudi otkud nasih najvise na ovom spisku. :)
Svinjski ima 5 igrača a mi 4.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 09 jan 2018, 18:13

Ma bomba, nije uopce povezano.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lavcina i 30 gostiju.