FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 07 nov 2017, 17:23

muhamedhulk je napisao/la:evo delac u januaru slobodan; dobra zamjena ako pavlovic ne produzi ugovor :kafa:
kiks golman :kafa:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 07 nov 2017, 17:25

TobeYarabi je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:evo delac u januaru slobodan; dobra zamjena ako pavlovic ne produzi ugovor :kafa:
kiks golman :kafa:
Slažem se, treba nam neko sigurniji. :rol:
Nemamo mi para za njega.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 07 nov 2017, 17:28

slika

Dobro će ti doći za Butmira, za trening.. :D
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 07 nov 2017, 17:29

AlfredNobel je napisao/la:slika

Dobro će ti doći za Butmira, za trening.. :D
ovaj momak je zapostavljen

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 07 nov 2017, 17:30

AlfredNobel je napisao/la:slika

Dobro će ti doći za Butmira, za trening.. :D
Kad eksplodira sad ko Mehmed nekada. :D
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 07 nov 2017, 17:51

Previse vi spominjete komsinice, daleko bitnija je utakmica protiv Mladosti. Zbog momentuma, samopouzdanja, i tabele na kraju krajeva.
U derbiju smo znali gubiti kad smo bili 'na vrhuncu' forme a oni na dnu, a znalo je bit i obrnuto, jednostavno se tu nikad ne zna. Jedino u sta sam uvjeren je to da tad necemo izgubit, Husref bi prije osjekao noge igracima nego im dopustio neku sramotu.
Dobiti Mladost pa tek onda razmisljati o malenim.

A Husrefu uprava obavezno treba obezbjediti duzi ugovor i dati mu slobodu u transferima. Ako neko zasluzuje to onda je to Hus koji zivi i dise za ovaj klub. A uvjeren sam da on nece razocarat. Uostalom ako ne bude islo on bi sam rekao da ne ide i otisao bi.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 07 nov 2017, 18:13

FrancescoTotti je napisao/la:Previse vi spominjete komsinice, daleko bitnija je utakmica protiv Mladosti. Zbog momentuma, samopouzdanja, i tabele na kraju krajeva.
U derbiju smo znali gubiti kad smo bili 'na vrhuncu' forme a oni na dnu, a znalo je bit i obrnuto, jednostavno se tu nikad ne zna. Jedino u sta sam uvjeren je to da tad necemo izgubit, Husref bi prije osjekao noge igracima nego im dopustio neku sramotu.
Dobiti Mladost pa tek onda razmisljati o malenim.

A Husrefu uprava obavezno treba obezbjediti duzi ugovor i dati mu slobodu u transferima. Ako neko zasluzuje to onda je to Hus koji zivi i dise za ovaj klub. A uvjeren sam da on nece razocarat. Uostalom ako ne bude islo on bi sam rekao da ne ide i otisao bi.
Slobodu u transferima imamo evo tri godine, ne znamo za drugo osim iz Slobode. :urnebes: :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 07 nov 2017, 18:25

Mladost igra puno bolje od skretnicara i u utakmici protiv nas nemaju sta izgubiti, a o njihovoj grubosti ne treba trositi rijeci. Osim toga onaj njihov krkan od trenera ce uciniti sve da nam zagorca zivot pred derbi. Trebamo biti oprezni

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 07 nov 2017, 18:29

Na Grbavici je najvažnije da ne dozvolimo maranje poput onog kad nam je brazilac zavuk'o. Oni te tuku ko djecu, a ovi naši pitchkasto maksimalno.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 07 nov 2017, 18:33

uNbx je napisao/la:Na Grbavici je najvažnije da ne dozvolimo maranje poput onog kad nam je brazilac zavuk'o. Oni te tuku ko djecu, a ovi naši pitchkasto maksimalno.
Neće to Husref dopustit, zna on šta je derbi. Onda je tekmu vodio Ješić, tad je Rustem igrao stopera drugi dio utakmice. Pogubljeni smo totalno bili, jedan šut u okvir u 90 minuta.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 07 nov 2017, 18:45

Ostaće upamćen po Delačevom nokautu. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 07 nov 2017, 18:53

Taj je derbi fino protek'o s navijačke strane. Zajednička skandiranja za Vedrana i Mirzu, bez incidenata na sjeveru, šteta što smo na terenu razbijeni. Kasnije smo mi frku u gradu imali i to s našim momcima al' jbg, dešava se. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 07 nov 2017, 18:57

Gledam raspored Zrinjskog i oni do zimske pauze imaju Krupu u gostima i 3 revijalna meča s 3 najgore ekipe u ligi. Kod kuće dočekuju Slobodu i Vitez a idu Čeliku u goste, tako da će oni u ova preostala 4 kola uzeti 9, 10 ili 12 bodova. Za nadati da će Krupa uspjeti barem remi izvući.

Mi moramo uzeti kući Mladost i Borac, i Vitez u gostima, a u derbiju ni bod ne bi bio loš jer koliko god smo trenutno jači od njih ništa se tu nikad ne zna i vazda može otići neka frljoka na bilo koju stranu.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 07 nov 2017, 19:03

bodi123 je napisao/la:Gledam raspored Zrinjskog i oni do zimske pauze imaju Krupu u gostima i 3 revijalna meča s 3 najgore ekipe u ligi. Kod kuće dočekuju Slobodu i Vitez a idu Čeliku u goste, tako da će oni u ova preostala 4 kola uzeti 9, 10 ili 12 bodova. Za nadati da će Krupa uspjeti barem remi izvući.

Mi moramo uzeti kući Mladost i Borac, i Vitez u gostima, a u derbiju ni bod ne bi bio loš jer koliko god smo trenutno jači od njih ništa se tu nikad ne zna i vazda može otići neka frljoka na bilo koju stranu.
iZGUBIT CEMO i mi i oni bodova i bodova.. sad je poenta smanjiti te kikseve. Recimo X na derbiju nije kraj svijeta ako se ostale 3,4 dobiju.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
zlo87
Postovi: 3272
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 07 nov 2017, 19:08

skoroalen je napisao/la:Taj je derbi fino protek'o s navijačke strane. Zajednička skandiranja za Vedrana i Mirzu, bez incidenata na sjeveru, šteta što smo na terenu razbijeni. Kasnije smo mi frku u gradu imali i to s našim momcima al' jbg, dešava se. :mrgreen:
Momci, za kog navijate? :mrgreen:
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 07 nov 2017, 19:14

zlo87 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Taj je derbi fino protek'o s navijačke strane. Zajednička skandiranja za Vedrana i Mirzu, bez incidenata na sjeveru, šteta što smo na terenu razbijeni. Kasnije smo mi frku u gradu imali i to s našim momcima al' jbg, dešava se. :mrgreen:
Momci, za kog navijate? :mrgreen:
Ma bilo nas 5-6 i s nama momak manijak, zajedno i došli na tekmu, zajedno i kući krenuli. Ide 15ak naših, djeca neka, nema niko više od 16 godina. Napadoše nam jarana, jbg 10 na jednog, mi dok smo rastavili to dođe murija i sve nas povalja. :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 07 nov 2017, 19:28

skoroalen je napisao/la:Taj je derbi fino protek'o s navijačke strane. Zajednička skandiranja za Vedrana i Mirzu, bez incidenata na sjeveru, šteta što smo na terenu razbijeni. Kasnije smo mi frku u gradu imali i to s našim momcima al' jbg, dešava se. :mrgreen:
Na tom derbiju je neko mobitel zijanio, i momak iz MB-a sve vrijeme dozivao raju sa šipke ne bil se javio neko da uzme mobitel. :bih:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 07 nov 2017, 19:36

skoroalen je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Taj je derbi fino protek'o s navijačke strane. Zajednička skandiranja za Vedrana i Mirzu, bez incidenata na sjeveru, šteta što smo na terenu razbijeni. Kasnije smo mi frku u gradu imali i to s našim momcima al' jbg, dešava se. :mrgreen:
Momci, za kog navijate? :mrgreen:
Ma bilo nas 5-6 i s nama momak manijak, zajedno i došli na tekmu, zajedno i kući krenuli. Ide 15ak naših, djeca neka, nema niko više od 16 godina. Napadoše nam jarana, jbg 10 na jednog, mi dok smo rastavili to dođe murija i sve nas povalja. :urnebes:
Jel to majke ti imao neko obiljezje dok je bio sa vama
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 07 nov 2017, 19:39

skoroalen je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Taj je derbi fino protek'o s navijačke strane. Zajednička skandiranja za Vedrana i Mirzu, bez incidenata na sjeveru, šteta što smo na terenu razbijeni. Kasnije smo mi frku u gradu imali i to s našim momcima al' jbg, dešava se. :mrgreen:
Momci, za kog navijate? :mrgreen:
Ma bilo nas 5-6 i s nama momak manijak, zajedno i došli na tekmu, zajedno i kući krenuli. Ide 15ak naših, djeca neka, nema niko više od 16 godina. Napadoše nam jarana, jbg 10 na jednog, mi dok smo rastavili to dođe murija i sve nas povalja. :urnebes:
Nije to više IN burazeru, a ni po kodeksima. Trebali ste mu vilicu razvalit i nabit šal u šubu od qrca, ko prava gradska raja. :bih:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 07 nov 2017, 19:41

skoroalen je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Previse vi spominjete komsinice, daleko bitnija je utakmica protiv Mladosti. Zbog momentuma, samopouzdanja, i tabele na kraju krajeva.
U derbiju smo znali gubiti kad smo bili 'na vrhuncu' forme a oni na dnu, a znalo je bit i obrnuto, jednostavno se tu nikad ne zna. Jedino u sta sam uvjeren je to da tad necemo izgubit, Husref bi prije osjekao noge igracima nego im dopustio neku sramotu.
Dobiti Mladost pa tek onda razmisljati o malenim.

A Husrefu uprava obavezno treba obezbjediti duzi ugovor i dati mu slobodu u transferima. Ako neko zasluzuje to onda je to Hus koji zivi i dise za ovaj klub. A uvjeren sam da on nece razocarat. Uostalom ako ne bude islo on bi sam rekao da ne ide i otisao bi.
Slobodu u transferima imamo evo tri godine, ne znamo za drugo osim iz Slobode. :urnebes: :urnebes:
Bice i ove godine abd jedan fin veznjak :mrgreen:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.